• Cudowny Czas ..:)

  Serce ma nieograniczoną pojemność... Zmieści się w nim tyle bliskich osób, ile stanie na naszej drodze. I jeszcze będzie miejsce Dusza ma nieograniczone możliwości, by dawać radość, bliskość, by inni czuli się w naszym towarzystwie jak przy ciepłym kominku...Z całą serdecznością Kochani kieruję te słowa (…)

  Więcej

 • No to pod ten Nowy Rok :D

   

  Więcej

 • OCH TA KOBIETA

  OCH TA KOBIETA Kiedy Bóg tworzył kobietę, pracował do późna szóstego dnia. Przechodził obok Anioł i zapytał: “- Dlaczego poświęcasz tyle czasu właśnie temu dziełu?” A Pan odpowiedział: “- Czy zauważyłeś wszystkie szczegóły, jakie muszę uwzględnić, żeby ją ukształtować? Musi być zmywalna, choć nie zrobiona (…)

  Więcej

 • W Dzień Bożego Narodzenia

  W Dzień Bożego NarodzeniaWszystko jest, jak przed rokiem: na szybach srebrne kwiaty i ten sam obraz w ramach okien; świat biały, jak opłatek...Będzie wilia! - Uśmiechną się ludzie, do świątecznej zasiądą wieczerzy - błogosławiony grudzień!... "W żłobie leży - któż pobieży..."Pomyśl: na cudzej ziemi (…)

  Więcej

 • Bajka o Starym i Nowym Roku...:)

  O jednej porze, raz do roku w zimowej nocy ciemnym mroku, gdzieś, gdzie nie sięga ludzki wzrok, schodzi się z rokiem rok. Jeden jest wielki z siwą brodą, drugi jest mały z buzią młodą, czyli, by rzec innymi słowy: jeden jest Stary, a drugi Nowy. Gwiazdy jak owieczki lśnią na niebie, a oni stają obok (…)

  Więcej