Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Grego napisał/a komentarz do PGNiG Superliga kobiet: Korona Handball coraz bliżej wygranej w grupie

  Natalia zakończyła karierę

 • Grego napisał/a komentarz do PGNiG Superliga Kobiet: świetny początek, smutny koniec. Metraco Zagłębie rozbiło KPR Ruch Chorzów

  Karolina Jasinowska w tym sezonie raczej nie zagra.

  Ps. Gratulacje ;)

 • Grego napisał/a komentarz do Polki poległy w Rosji. Awans na mistrzostwa świata bardzo daleko

  Do dzieła szanowny panie, proszę przedstawić pomysły rozwoju.
  Co do Szczecina, to choć z krwi i kości jestem niebieski, to nie dziwię się dziewczyną, że chcą się rozwijać i mieć z tego "coś". Czasy śp. p. Cieślika, który za Ruch "dały by się pokroić" minęły, a jeśli ktoś myśli, że młodej/młodemu tylko wierność klubowi wystarczy to chyba jest szalony! Gdyby w Chorzowie było inaczej to pewnie nie tylko te młody by zostały, ale i starsze (.wystarczy wspomnieć Ciesiółka, Montowska, Krzymińska i wcześniej Lesik). Co stało na przeszkodzie, aby zatrzymać Żabę i Okti? Co dziewczyny dostały za trzecie z rzędu MPJ? Kubek z fotozdjęciem, koszulka i fotka z panem prezydentem w ratuszu? Nie dało się więcej wywalczyć dla nich tak jak w innym mieście? "Kto jest bez winy niech pierwszy rzuci kamień".
  Z niebieskim pozdrowieniem

 • Grego napisał/a komentarz do KPR - Ruch. Trzy sekundy od szczęścia. Chorzowianki wracają do elity

  Na wstępie gratulacje dla dziewczyn i trenera za osiągnięcie sportowego sukcesu, za który wierni Niebiescy kibice są Wam wdzięczni. Szkoda, że parę dziewczyn postanowiło zmienić niebieski trykot na inny. Życzymy im powodzenia i nie mówimy żegnajcie tylko do zobaczenia, bo w Waszych żyłach płynie niebieska krew!
  Szanowny blue26 twoje wpisy są jak kreple w tusty czwortek. Mogesz je mieć co dzien ale roz do roku mosz ich pełno rz....ć. Pytanie brzmi - Quo vadis karawano? może nos oswiecisz znawco?

 • Grego napisał/a komentarz do SPR Olkusz - AZS AWF Warszawa. Pierwsza porażka Akademiczek

  Patrząc realnie nie wydaje mi się, aby podmęczona meczem w Olkuszu Warszawa miała szansę z Ruchem. Jeśli Niebieskie nie zlekceważą rywala do wynik powinien być sprawą przesądzoną. Widać, że w stolicy wkalkulowali porażkę w Chorzowie stąd manewr z dwumeczem na południu Polski. Zresztą celem AZS chyba przed sezonem było utrzymanie i nie zmienił tego dobry początek rozgrywek.

 • Grego napisał/a komentarz do AZS AWF - Sośnica. Bez niespodzianki w Warszawie

  Wczoraj SPR Olkusz - AZS AWF Warszawa 36:28. Dziś mecz w Chorzowie i jestem ciekaw jak kondycyjnie mecz wytrzymają warszawianki.Każdy inny wynik niż zwycięstwo Ruchu kilkoma bramkami będzie sensacją dla mnie osobiści.

 • Grego napisał/a komentarz do Szczypiornistki Ruchu mają nowego trenera

  Niestety, ale właśnie odpowiedzi w takim tonie się spodziewałem. Dlatego kończę z dalszą dyskusją. Nie ma ona dla mnie dalszego sensu, bo nie tylko nie doczekałem się odpowiedzi na żadne zadane pytanie, ale dodatkowo utwierdziłem się w przekonaniu, że zarówno pan prezes jak i zarząd bardzo źle znoszą jakąkolwiek krytykę. O obojgu można mówić tylko bardzo dobrze, dobrze lub wcale. Widać, że zabolało, bo nigdzie nie ma słowa o zarządzie, to raz, dwa mamy chyba wolność słowa więc chyba każdy komu dobro Ruchu jest na sercu ma prawo do swojej opinii (nie dotyczy FB, prawda?), także krytycznej, która nie wszystkim musi się podobać!

  Ps. Chyba nie jesteśmy na Ty panie prezesie? Poza tym skąd pan wie, że nic nie zrobiłem dla klubu, zna mnie pan? Chyba jednak nie.

 • Grego napisał/a komentarz do Szczypiornistki Ruchu mają nowego trenera

  Nie pompuj się tak pan bo pękniesz! Kaj byłeś 2 miesiące temu prezesie, kiedy decydowały się losy klubu?! Swoją postawą zarówno w finale MPJ, jak i decydujących meczach play-out pokazałeś, gdzie masz ten klub! Zamiast obrażać ludzi odpowiedz proszę tylko na cztery krótkie pytania, które padły na tym forum jakiś czas temu:
  -dlaczego nawet zawodniczki z Kościerzyny i ich sztab pytał po ostatnim meczu- gdzie jest nasz prezes? - czemu nie byłeś na najważniejszym meczu w sezonie, który decydował o losie klubu?
  - dlaczego "pan prezes" olał finałowy mecz MP juniorek, choć szczycił się tym, że tytułu będziemy bronić u siebie?
  - zawodniczki z Kościerzyny miały obiecane premie za wygranie z nami u siebie i utrzymanie w lidze, a co my zrobiliśmy w tym kierunku?
  - czy to prawda, że po porażce w Kościerzynie nasze zawodniczki zostały ukarane finansowo (chyba lepiej działa zasada kija i marchewki, niż sam kij)?

  Liczę na normalną odpowiedź z pana strony, no chyba, że zniżamy się do poziomu "nie pierdź w stołek".

  PS. Co do transferów z plaży to bym ich nie przeceniał, choć pan się nimi szczyci. Otwartym pozostaje pytanie dlaczego Vika odeszła po jednym sezonie, czyżby finanse? (Chorzów, Nowy Sącz, Jelenia Góra jakoś zbliżone klimatycznie). Lidia Żakowska dobra zawodniczka ok, ale jaką miała konkurencję w drużynie w ubiegłym sezonie?! Także przestańmy bujać w obłokach i zejdźmy na ziemię.

 • Grego napisał/a komentarz do Jubileuszowy spadek - podsumowanie sezonu 2015/16 w wykonaniu KPR Ruchu Chorzów

  Panie Macieju pisze pan o Ruchu, a podaje błędne informacje. W finale MPJ podobnie jak rok wcześniej pokonaliśmy Kwidzyn, po bardzo emocjonującej końcówce i celny karnym Magdy Drażyk.

  Ps. prezes miej honor, bo za wynik sportowy w tym sezonie odpowiadosz w 100% Ty!!! dlatego bier zabawki i idź tam kaj ktoś uwierzy jeszcze twoim bojkom, a Ruchowi dej ty już spokój!!!

 • Grego napisał/a komentarz do Krystyna Wasiuk: Nie będę się tłumaczyć

  Weź daj na luz. Jeżeli nawet Marlena zagrała słabo, to nie ona jest winna spadku Ruchu z ekstraklasy (ale o tym w innym miejscu). Może jednak pani Lucynie jednak bliżej do JG? Poza tym po co Lesik miała by , pozbywać się ewentualnego przyszłego pracodawcy? Bo nie ma co ukrywać, że w Nowym Sączu tak jak i Chorzowie krucho z kasą jednak z do domu znacznie bliżej.

 • Grego napisał/a komentarz do Katastrofa w Chorzowie. Ruch z hukiem spada z Superligi

  Na wstępie gratulacje dla Kościerzyny, za swoją postawę spotkała je nagroda. To co napiszę jest dalej w emocjach, bo choć mecz skończył się kilkanaście godzin temu trudno mi się pogodzić z ostatecznymi rozstrzygnięciami. W najczarniejszych snach nie sądziłem, że jednak spadniemy - wystarczyło wygrać jeden mecz i nie było by tematu, niestety nawet to nas przerosło. Końcówka sezonu to dla nas dramat i czarę goryczy przelał ten ostatni mecz, który obnażył wszystkie nasze słabości. Spadamy na własne życzenie i nie możemy mieć do nikogo oprócz siebie pretensji (choć po cichu liczyłem na wygraną NS, jednak większa determinacja była po stronie JG, która walczyła o życie).
  Wczorajszy dzień jest czarnym dniem śląskiego handballu, w ekstraklasie nie ma już żeńskiego zespołu z naszego regionu, choć jeszcze kilka lat temu to my mieliśmy co weekend derby na Śląsku! Mam uzasadnione obawy co do przyszłości naszego klubu już raz to przerabialiśmy i wygląda na to, że znów czeka nas kilka bardzo chudych sezonów. Obym się mylił i obyśmy za rok wrócili silniejsi do ekstraklasy (daj Boże).

  Piotr Szary czego nie wiemy? Wielu rzeczy, ale można zapytać, może ktoś odpowie? To ja zadam kilka pytań które mnie nurtują:
  - dlaczego nawet zawodniczki z Kościerzyny i ich sztab pytał - gdzie jest nasz prezes? - czemu nie było go na najważniejszym meczu w sezonie, który decydował o losie klubu?
  - dlaczego pan prezes "olał" finałowy mecz MP juniorek, choć szczycił się tym, że tytułu będziemy bronić u siebie?
  - czy to prawda, że zawodniczki z Kościerzyny miały obiecane premie za wygranie z nami u siebie i utrzymanie w lidze?
  - czy to prawda, że po porażce w Kościerzynie nasze zawodniczki zostały ukarane (chyba lepiej działa zasada kija i marchewki, niż sam kij)?
  - kto odejdzie po sezonie z klubu, a może inaczej kto zostanie oprócz juniorek?

  Powyżej to są moje żale i emocje, które jeszcze nie opadły. Jestem strasznie zły. Jednak wierzę, że na jesieni wystartujemy z I lidze i powalczymy o awans do elity, gdzie jest nasze miejsce!

  PS. Magda 3maj się będzie dobRze!

 • Grego napisał/a komentarz do Olimpia wciąż niepokonana, Ruch drży o utrzymanie

  My kibice Niebieskich wierzymy pani Lucynie, która po opuszczeniu chorzowskiej hali obiecała nam, że Olimpia zagra honorowo do końca sezonu ( My nie zapomnimy tej deklaracji!). Wiem o tym, że w ostatniej kolejce zagramy o wszystko z Kościerzyną, choć mogliśmy wcześniej zapewnić sobie sami ligowy byt. Tak, sami sobie zgotowaliśmy ten los i obyśmy sami wyratowali się z opresji.

  Ps. Wielobund znów bez medalu? Czyżby trzeba przewietrzyć szatnię lub zmiana trenera wisi w powietrzu?

 • Grego napisał/a komentarz do UKS PCM - KPR Ruch: Wielkie przełamanie beniaminka

  Gratulacje dla Kościerzyny za zwycięstwo. Niestety sprawdza się mój czarny sen o końcówce sezonu. Na nasze szczęście Góralki dziś wygrały, ale pewnie za tydzień też nie odpuszczą meczu w Chorzowie więc będzie jeszcze bardziej nerwowo. Patrząc na to, co dzieje się ostatnio w Chorzowie, to mam wrażenie, że sami prosimy się o spadek lub baraże o utrzymanie. Bo jak inaczej nazwać porażkę z JG u siebie i kompromitację w Kościerzynie! Tak, kompromitację, bo inaczej tego nie można nazwać. Panie prezesie ja wiem, że Chorzów nie jest bogatym klubem, ale jak można na jedno z najważniejszych spotkań w sezonie jechać w DNIU MECZU na drugi koniec Polski!!! Rozumiem, gdybyśmy grali w JG, NS lub Lubinie, ale nie w Kościerzynie! Mamy jeszcze za tydzień mecz z NS musimy zrobić wszystko by go wygrać z Olimpią i zapomnieć o tym co miało miejsce wczoraj i zapewnić sobie spokój w końcówce! W przeciwnym razie ciśnienie jeszcze bardziej wzrośnie, a rywalki już poczuły krew!
  Ps. "Ruchu nasz pokaż jak grasz, gdy UPADNIESZ WSTAŃ NIE PODDAWAJ SIĘ! My wspieramy Cię!"

 • Grego napisał/a komentarz do KPR Ruch - Pogoń Baltica: Pokaz siły lidera. Pogoń rozmontowała Ruch

  Niestety mieliśmy już w tym sezonie nieprzyjemność oglądania marnego popisu tych panów w Chorzowie podczas meczu z Vistalem Gdynia. Panowie Fahner i Kubis udowodnili wczoraj, że od października ubiegłego roku nic się nie zmieniło i dalej są beznadziejni! Lepiej, aby zastanowili się nad zmianą dyscypliny, bo o piłce ręcznej mają bardzo blade pojęcie! Nie dziwne, że na wielkich imprezach nie ma polskich sędziów z takim poziomem, to nawet dzieciom nie powinni sędziować, aby nie psuć im zabawy!
  Co do meczu wynik mówi sam za siebie. Ruch wygrał w ostatnich spotkaniach to co musiał, a nawet więcej (Start Elbląg). Teraz najważniejszy jest finał MPJ i obrona tytułu, więc pewnie na Zagłębiu w środę będziemy oszczędzać siły na piątek i sobotę.

 • Grego napisał/a komentarz do Pogrom w Chorzowie. Ruch dał lekcję Olimpii

  Panie poruczniku ona nie wróci do nas tylko z jednego powodu. Jak było powiedziane w jednym z kultowych polskich filmów - "Dlaczego pan obrabiał banki? Powód był zawsze jeden. Tam były pieniądze." To właśnie tych ostatnich brakuje w Chorzowie i dlatego co lepsze zawodniczki szukają możniejszych pracodawców. Naszą nadzieją jest szkolenie i zatrzymanie co zdolniejszych zawodniczek w podstawowym składzie inaczej się nie da. moim zdaniem to jedyna nasza droga do sukcesu.

 • Grego napisał/a komentarz do Pogrom w Chorzowie. Ruch dał lekcję Olimpii

  Tak, coś drgnęło. Miejmy nadzieję, że teraz będzie już tylko lepiej. Co do drugiej linii to ze względów sentymentalnych też chciałbym, aby Marlena wróciła. Zresztą już prawie w tym sezonie była z powrotem w naszej szatni. Zabrakło raptem kilkudziesięciu godzin, ale kto wie może w przyszłym roku. Co do p. Agnieszki to wolał bym raczej, aby Viki wróciła. Bardziej odpowiadał mi jej żywiołowy styl i niekonwencjonalne indywidualne zagrania. Nad rzutem i powrotem do formy niech popracuje Zuza i będzie dobrze. Młodzież (Oktawia, Magda, Natalia) gra coraz lepiej i w niej trzeba upatrywać naszej przyszłości.

 • Grego napisał/a komentarz do Pogrom w Chorzowie. Ruch dał lekcję Olimpii

  Prawda jest taka, że Niebieskie zagrały wczoraj bardzo dobre zawody szczególnie jeśli chodzi o defensywę. Olimpii nie znam, ale wczoraj wypadła bardzo blado. Poza Marleną która się starała grając "u siebie" reszta bez wyrazu. Nie znam przyczyn tak słabej postawy zawodniczek z Nowego Sącza, ale zastanawiające jest, że w ciągu tygodnia zagrały dwa tak odmienne mecze z nami i Kościerzyną. Co do plastra to chyba wczoraj faktycznie można było pokryć Siwą, która kilka razy trafiła w samo okienko, ale to już nie nasze zmartwienie tylko trenerki NS.

 • Grego napisał/a komentarz do Pogrom w Chorzowie. Ruch dał lekcję Olimpii

  Zeusie jeśli Olimpia podeszła do tego spotkania tak jak ty - "słabiutki Ruch" to nie dziwię się, na takie zakończenie. Osobiście spodziewałem się twardej walki do ostatniej minuty - tak wierzyłem, że wygramy, ale nie tak łatwo i w takich rozmiarach. Dziś NS nie istniał! Duża w tym zasługa Moniki Ciesiółki która zagrała fenomenalne zawody! Niebieskie doskonale zagrały w defensywie i za to im chwała. Cała drużyna idzie do przodu i gra zdecydowanie lepiej niż na początku sezonu, co napawa optymizmem przed kolejnymi spotkaniami i fazą play-out (sorki dziewczyny, ale nie sądzę, aby udało się w tym sezonie awansować do ósemki). A z taką grą jaką zaprezentował Ruch dziś jestem spokojny o utrzymanie bez baraży.

 • Grego napisał/a komentarz do Pogrom w Chorzowie. Ruch dał lekcję Olimpii

  Drogi Piotrze moim zdaniem duże słowa uznania dla Masełka za doskonałą postawę w defensywie oraz Siwej która zagrała chyba jeden z najlepszych meczów w tym sezonie. Co do Moniki Ciesiółki to dla mnie klasa światowa za ten mecz. Zresztą ogólnie cała drużyna na duuuuuży plus!

 • Grego napisał/a komentarz do Wymagający weekend Ruchu. Stoczy walkę na dwóch frontach

  Panie Macieju z całym szacunkiem dla Pana jak i zawodniczek, ale zarówno Natalia Doktorczyk jak i Natalia Kurpa w tym, sezonie nie są, aż tak ważnymi elementami zespołu, że nie można ich zastąpić. Wystarczy tylko spojrzeć ,iż obie zawodniczki w tym sezonie zaliczyły ledwie epizody w ekstralidze. Zupełnie inaczej wygląda sytuacja Magdy i Oktwii, które faktycznie się wyróżniają w lidze. Poza tym moim zdaniem było by głupotą stawianie na pierwszym miejscu juniorek niż utrzymanie w lidze. Spotkania na swoim boisku i punkty w nich zdobyte mogą być bezcenne w walce w playout, bo chyba nikt przy zdrowych zmysłach nie wierzy w najlepszą ósemkę. Cel na ten sezon to raczej powinno być utrzymanie bez baraży, a nie złoto juniorek. Jednak naszym "złotkom" życzę obrony tytułu na swoim pakiecie!

 • Grego napisał/a komentarz do Klasa mistrzyń. Ruch rozbity w Chorzowie

  Mieliśmy już kiedyś, dużo mocniejszy skład i nie dawaliśmy rady Lublinowi. Teraz mamy młody, niedoświadczony i potrzebujący czasu i ogrania zespół. Dlaczego, to szanowny przedmówca już zauważył. O samy meczu trudno napisać coś więcej niż tylko to, że się odbył i Niebieskie poniosły dotkliwą porażkę. Jednak najważniejsze, aby z tej srogiej lekcji wyciągnąć wnioski na przyszłości, czyli spotkania z drużynami, z którymi przyjdzie nam toczyć boje o utrzymanie.

  Ps. Nowe stroje przypadły do gustu również pani Iwonie, która usilnie starała się przez cały mecz choć o ich fragment, raz po raz szarpiąc za koszulki kołowe Ruchu. W tym miejscu pozdrowienia dla sokolego oka z Głogowa.

 • Grego napisał/a komentarz do Wiktoria Belmas zawodniczką Metraco Zagłębia Lubin

  Na wstępie wszystkiego najlepszego Viki w Nowych baRwach. Dzięki wielkie za te wszystkie chwile radości w niebieskiej rodzinie. Choć byłem, jestem i będę do końca Niebieski to kolejny cios z którym trudno się pogodzić. I choć moja wiara nie ma granic, to rozum podpowiada, że w tym sezonie ciężko będzie się utrzymać. Powodzenia Niebieskie.
  Ps. Panie prezesie sukcesy na plaży to nie wszystko, i proszę nie zapominać, że już niedługo sezon halowy dla nas kibiców Ruchu najważniejszy!

 • Grego napisał/a komentarz do Ruch z nowym trenerem. Czas na transfery

  To jedną rozgrywającą już mamy:
  "Szeregi chorzowskiego zespołu wzmocniła Lidia Żakowska. Zawodniczka profesjonalną karierę zaczynała w AZS Poznań, następnie broniła barw AZS Gardinii Wrocław. Później przeniosła się do Jeleniej Góry (z KPR zajęła 5. miejsce w ekstraklasie), a w ostatnim sezonie reprezentowała barwy Startu Elbląg, z którym zajęła 4. miejsce w ligowej stawce.

  Żakowska ma bogate doświadczenie w beach handballu - ma na koncie kilka mistrzostw kraju, występowała na Klubowych Mistrzostwach Świata, a także Mistrzostwach Świata i Mistrzostwach Europy z reprezentacją Polski. W niedawnym turnieju w Lloret de Mar prowadziła grę biało-czerwonych, które zajęły piątą lokatę w mistrzostwach Starego Kontynentu.

  Nasza nowa rozgrywająca w ostatnim sezonie PGNiG Superligi wystąpiła w 26 meczach i zdobyła 44 bramki.
  źródło: KPR Ruch Chorzów"

  Jak widać Lidia nie jest typowym "rzutkiem" a na chwilę obecną z tym mamy największy problem. Zobaczymy co będzie dalej, ale nie wygląda to na chwilę obecną imponująco.

  Ps. Gratulacje dla nowego trenera, mam nadzieję, że będzie prowadził Niebieskie z sukcesami.

 • Grego napisał/a komentarz do Energa AZS Koszalin najbardziej aktywna na rynku transferowym. Co z tego wyjdzie?

  A ja się nie zgodzę z Twoją opinią. Monia jest dobrą bramkarką i nawet w takich klubach jak nasz czy Olkusz pokazała, że potrafi bronić znakomicie. Dlatego też uważam, że z Zagłębiu pokaże na co ja stać, czego osobiście jej z całego serca życzę!
  Ps. Żal, że wszędzie słychać o jakiś wzmocnieniach, a w Chorzowie cicho jak makiem zasiał, a prezio w Espania:(

 • Grego napisał/a komentarz do W Chorzowie spory ruch. Odchodzi trener

  Moim celem nie była złośliwość, ale chęć zwrócenia uwagi, że nie wszystko co jest w postronnych mediach jest prawdą ;)

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.