kibicLPU - lubi

 • kibicLPU lubi Komentarz

  ciekawe czy jak się zmieni trener , to Prce i Savić będą lepiej grali ? Może się zmobilizują bo nie będzie parasola w postaci trenera . A może było coś na linii trener zawodnicy ? Kto to wie . Fakt jest taki że Prce strasznie rozczarowuje , miał być liderem tego zespołu . Trzeba grać Łyżwą i Przybylskim i walczyć o utrzymanie bo chyba ten zaciąg bałkański nie jest do końca trafiony . Nowy trener będzie miał co robić . Mam nadzieję że prezes nie będzie zmuszał Marcina do bycia pierwszym trenerem bo szkoda chłopaka a może być straszna mina .

 • kibicLPU lubi Komentarz

  Trzeba dać szanse Marcinowi Kurowskiemu, za Jego kadencji Azoty zajeły czwarte miejsce w lidze po pięciomeczu z Kwidzyniem (nie lubię gdybać ale kto wie jak by się potoczyły losy tamtych meczów gdyby nie kontuzje Zińczuka i Łyżwy-wtedy zawodnika numer jeden w Azotach), a z pucharów odpadliśmy o jedną rundę niżej niż za trenera Kowalczyka,w pucharze Polski też byliśmy na trzecim miejscu. Jak widać wyniki Kurowskiego nie odbiegają od wyników trenera Kowalczyka. MARCIN KUROWSKI NA TRENERA!!!!!!!

 • kibicLPU lubi Komentarz

  W Puławach zagadka, widać że pomysł z Markoviciem absolutnie nie wypalił i drużyna gra fatalnie. Pytanie co zrobi Witaszek, bo to ostatni dzwonek na ratowanie sezonu, ale zwolnienie Markovicia będzie kosztowne. Tak na marginesie, to od dawna uważałem, że trenerem Puław powinien być Kurowski, tylko Witaszkowi brakło cierpliwości.

 • kibicLPU lubi Komentarz

  Jak widzisz budżety nie grają. Od czterech sezonów Stal i Azoty są a tym samym poziomie sportowym, pomimo całkowicie odmiennych kwot w budżecie, a odnośnie braku potrzeby jakiekolwiek zawodnika Stali w Azotach to nie sądzę, aby ktoś z Puław nie chciał Pribanica na koło zamiast tria Kus, Grzelak, Jankowski. Zwalanie winy na trenera jest najprostsze, a moim zdaniem będąc biernym obserwatorem uważam, że błogosławieństwem i przekleństwem klubu z Puław jest prezes Witaszek. Potrafi przyciągnąć pieniążki z Azotów, potrafi zakontraktować takie nazwiska jak Sobol, czy Bogdanov, a zarazem ma słabość do trenera Kowalczyka, czyli osoby z którą zawodnicy nie koniecznie chcą współpracować. Ponadto, choć to tylko moja subiektywna opinia podparta obserwacjami lubi mieć wpływ na to kto znajduje się na parkiecie. Pamiętam jak zespół prowadził Kurowski, a Witaszek z końca ławki mówił kto ma grać. Wyglądało to dziwnie. Pamiętam też sytuację jak Azoty prowadził Motyczyński, a prezes chciał ustawiać skład. O tym Motyczyński mówił otwarcie. Kowalczyka niespecjalnie bym winił. Gość jest w wieku emerytalnym, prezes daje mu pewnie niezłą pensję i trener nie musi zabiegać o swoją markę, aby w przyszłości dostać pracę. Nigdzie Kowalowi nie będzie lepiej niż w Puławach, a widocznie Witaszek nie znajduje lepszego człowieka dopasowanego do siebie, a nie do zawodników. Być może się mylę, ale ja odnoszę wrażenie tak wygląda sytuacja w Puławach z tego co czytam na SF i wiem od znajomych z Puław. Moim zdaniem w zeszłym roku Azoty pod wodzą Kurowskiego grały o wiele lepiej w piłkę ręczną i tylko jakieś układy i układziki doprowadziły do rezygnacji tego trenera. Szkoda, że taki potencjał budżetowy i potencjał kadrowy (tak wyrównaną i liczną kadrę można spotkać tylko w Vive) jest w moim odczuciu nie w pełni wykorzystany przez osobę prezesa.

 • kibicLPU lubi Komentarz

  Już myślałem, że nie dowiozą wyniku do końca. Ale się udało. Brawo Puławy.

 • kibicLPU lubi Komentarz

  Brawo Puławy

 • kibicLPU lubi Komentarz

  Dziwna decyzja z odstawieniem Sego. I jest sensacja. Ale na taki wynik sklada sie nie tylko brak Sego ale i polityka Wisly co do zawodników jedni maja podpisane inni nie. Wiadomo ze niektórzy musza odejsc w Kielcach tez np. Olafsson wie od roku ze odchodzi. Ale w Wiśle nikt nic nie wie albo wie ale nie powie.

 • kibicLPU lubi Komentarz

  Czytaj ze zrozumieniem. :)

 • kibicLPU lubi Komentarz

  Czytaj ze zrozumieniem....
  V-cek napisał to humorystYczynie a już zacząłeś o czarnej dupIe etc..
  Więcej wyczucia:)

 • kibicLPU lubi Komentarz

  spoko spoko :)

 • kibicLPU lubi Komentarz

  matko, jezusie, maria, co słyszą moje oczy...?!?!?! To chyba pomyłka w wyniku? Nie, nie, nieee to prawda, Wisła przegrała!! ;(
  1.gratulacje dla zwycięskiej drużyny- dla Azotów
  2.na plus młody Morawski, dobry mecz w jego wykonaniu
  3.jak narazie początek sezony był dla nas na najwyższym poziomie teraz tylko spadek, niestety... :(
  4.zaczynam sie martwić co będzie w play-offach
  5.gonili, gonili wynik i niedogonili
  6.teraz widac jak ważny jest przede wszystkim Kaczka, ale i Nicola oraz Sego-mimo dobrego meczu Morawskiego
  7.mecz w Kielcach to jednak nie był przypadek- ewidentny spadek formy
  8.oczekujemy w każdym meczu przekonujących zwycięst jesli gramy w LM i marzymy o mistrzostwie polski
  9.a Montoro w ogóle grał?
  10. Zawsze i Wszędzie jesteśmy z Wami Całym sercem, TYLKO ZKS WISŁA PŁOCK!!! Mam nadzieję że teraz będzie lepiej i że zawodnicy zrozumią że trzeba szanować przeciwnika i grać na maksa

 • kibicLPU lubi Komentarz

  Polska reprezentacja przepłaconych kopaczy nożnych niech bierze przykład z tej drużyny w której widać w tych mistrzostwach radość gry, i zaangażowanie. Mam nadzieje że Przegląd Sportowy będzie pamiętał o dziewczynach gdy będzie wybierał w styczniu drużynę roku

 • kibicLPU lubi Komentarz

  Szkoda, kibicowałem Azotom, ale ich gra dzisiaj była tragiczna. Na moje oko, nie ma kto tego uporządkować bo kadrowo Azoty wyglądają naprawdę imponująco. No cóż, życzę powodzenia w następnych meczach. Pozdrawiam!

 • kibicLPU lubi Komentarz

  Za Kurowskiego walczyliśmy i inaczej gra wyglądała
  Idz i daj Kowalowi Order za to co robi za jego zasługi czubku
  Jedziesz z nim na jednym wózku :)

 • kibicLPU lubi Komentarz

  widze że nie byłem sam zmieniając kanał na bardziej ciekawy i mniej żenujący :)...brak słow do opisania tego co widzieliśmy...zero pomysłu na gre plus błędy nie mogą dac innego wyniku jak ten...sądze że cos powinno sie zmienic w kadrze trenerskiej Azotów(sposób myślenia albo zwyczajnie, osoby)...w Puławach jest duży potencjał zawodników który z łatwością mogą liczyc na medal...trzeba tylko znaleźć kogos kto bedzie potrafił ten potencjał wykorzystać inaczej jak trener Kowalczyk

 • kibicLPU lubi Komentarz

  Kowalowi już dziękujemy :)
  Jestem w stanie wybaczyć im każdą porażkę, ale nie wybaczę porażki gdzie nawet nie próbowali podjąć walki. Jestem zażenowany i wstyd mi za to co dzisiaj widziałem. Kibice nie zasługują na takie traktowanie meczów przez zawodników.

 • kibicLPU lubi Komentarz

  Wstyd i żenada - słowa, które same cisną się na usta.Żadnej wielkiej piłki ręcznej w wykonaniu wygranych a w szczególności przegranych. Wygrana Pogoni zasłużona-tylko jak to się ma do poziomu piłki ręcznej w super lidze.?!Myśl trenerska azotów w ... "lesie", pomysłów na granie brak. Może to najwyższy czas aby nie cofać się wstecz. Dobór zawodników krok do przodu okej - dobór kadry trenerskiej nie okej-Panowie działacze do roboty!!!
  Pozdrawiam cierpliwych, którzy dotrwali do końca transmisji.

 • kibicLPU lubi Komentarz

  wiesz co innego przegrać jak sie walczy próbuje i chce to normalne ale nie po takim żenującej grze.
  Zawodnicy dali d.. ale najwieksze pretensje mam i kazdy ma do trenera bo nie robi nic a śmiem twierdzic że jest jeszcze gorzej przez niego...!!!

 • kibicLPU lubi Komentarz

  bez komentarza .. Jak można tak grać pomimo . Czy wygrywasz Czy nie !!! JA I TAK KOCHAM CIĘ . BYLIŚMY ,JESTEŚMY I BĘDZIEMY Z WAMI.. od 40 minuty nie oglądałem bo serce nie pozwalało patrzeć na tą ... nie ma co dobijać chłopaków . Wracajcie szczęśliwie do Puław

 • kibicLPU lubi Komentarz

  Gratulacje dla Pogoni. Zasłużona wygrana. Ehh, przykro to pisac...