lancet1 - lubi

 • lancet1 lubi Komentarz

  widać, że nie tylko jechał jak peezda ale i po czasie zachowuje się jak peezda... ehhh a miałem takie dobre zdanie o nim...

 • lancet1 lubi Komentarz

  Całą Twoją karierę obserwowałem i taki wniosek wyciągnąłem już po pierwszym roku pobytu w Z.G. W zasięgu ręki miałeś Rawicz, Gniezno, Ostrów czy Łódź. Nie. Ekstraliga się marzyła. Większość młodych chłopaków przechodząc do klubów E-L tak skończy.

 • lancet1 lubi Komentarz

  Dziwisz się Seba? Przecież jechałeś jak p...a!

 • lancet1 lubi Komentarz

  Niejeden żużlowiec po czasie żałuje decyzji. Niektórzy nie mają chcianych/obiecaych jazd i/lub takich pieniędzy. Są jednak również zadowoleni i szczęśliwi. Moja babcia mawiała: "gdybym wiedziała, że upadnę - usiadłabym".

 • lancet1 lubi Komentarz

  Nie ma różowego nie ma magii. Ten zarząd to jakieś nieporozumienie.Oddalili się od kibiców i nasz też odstawili na boczny tor.

 • lancet1 lubi Komentarz

  Sebus, jest takie powiedzenie "Gdybym był prorokiem, to bym nie był biedokiem". To by było na tyle. Spinaj poślady i jazda z normalnym życiem, a nie tu płaczesz nad rozlanym mlekiem :)

 • lancet1 lubi Komentarz

  Sezon ogórkowy to teraz cieniasy pokazują jacy są mocni. Niektórzy zapowiadają jaki to sprzęt szykują , wiedzą co było nie tak i w przyszłym sezonie będą rządzić a Seba ocknął się po czasie jak mu było źle w Falubazie. Przez cztery lata tego nie zauważył :) Ojjjj oby do wiosny :)

 • lancet1 lubi Komentarz

  Podobno " Każdy jest kowalem własnego losu" a żużlowcy także, jak twierdzą starzy Górale.

 • lancet1 lubi Komentarz

  Taki jest sport zawodowy, nie masz wyniku to idziesz na boczny tor, a za ciebie przyjdą następni. Nie każdy może być Protasiewiczem czy Hampelem.

 • lancet1 lubi Komentarz

  Coś nie poszło/wyszło ...winę najlepiej zrzucić na klub ! Patrząc na młodych Australijczyków , Duńczyków odnoszę nieoparte wrażenie że nasi młodzi zawodnicy mają za dobrze .

 • lancet1 lubi Komentarz

  W przypadku firm i osób fi.z prowadzących działalność gosp. można dane publikować bez obawy przepisów RODO.
  Podawaj Krzysiek nazwy tych wielkich mecenasów sportu Krzysiek, albo do sądu ich, bo Ci się zaraz przedawni.

 • lancet1 lubi Komentarz

  W przypadku "instytucji organizujących zawody" przepisy o ochronie danych osobowych nie mają zastosowania. Można upublicznić ich nazwy oraz kwoty zadłużenia i niech się tłumaczą.

 • lancet1 lubi Komentarz

  Tylko ujawnienie danych dłużników i kwot mogłoby skutkować zapłatą. A tak będą się wozić kombinować i czekać na przedawnienie.

 • lancet1 lubi Komentarz

  Ten artykuł pełni funkcję straszaka, bo następnym razem mogą paść konkretne nazwiska. Zainteresowani dobrze o tym wiedzą. Nie wiemy też czy i jakie są na te długi papiery. Myślę, że Krzysiek wie co robi.

 • lancet1 lubi Komentarz

  @jan_winnicki: myślę, że pan krzysztof doskonale zna możliwości ściągnięcia pieniędzy. ale to nie jest takie proste, przede wszystkim nie wiemy jakie są argumenty (dokumenty, faktury itd), aby sprawę kierować do sądu. no trzeba też zapłacić przed rozprawą. i dopiero potem można zaangażować komornika. a ile ściągnie to się zobaczy, bo jak dłużnik zalega urzędowi skarbowemu, zusowi, bankom, są wcześniejsze wyroki, to pieniądze będą na papierze (oczywiście wpłata do sądu też nie będzie ściągnięta przez komornika). do tego trzeba jeszcze wziąść pod uwagę realia czyli jak długo trwa uzyskanie wyroku i jak długo trwa egzekucja komornicza o ile jest możliwa (z klienta obciążonego egzekucjami na rzecz US, ZUS itd. można i przez 10 lat nic nie ściągnąć).

 • lancet1 lubi Komentarz

  I takich wypowiedzi Panie Jasiu My kibice oczekujemy. Szczerze, bez prowokacji i szydery. Zmienił pan troszkę podejście w porównaniu do wcześniejszych sezonów. Może korona, może łatanie budżetu a może po prostu odpowiedzialność w końcu przyszła.
  Też napisałem wcześniej że stary zespół z gwiazdami Uvalina z 2012/2013 był lepszy od obecnego. natomiast obecnie mamy najlepszego trenera w historii klubu Zastal. I to jest przykład dla całej PLK że dobry trener potrafi osiągać wyniki bez gwiazd a pomysłem i taktyką. Powodzenia prezesie w łataniu dziury.

 • lancet1 lubi Komentarz

  Naśmiewacie się z Żyły, a on (przynajmniej w skokach) nie jest słaby!

 • lancet1 lubi Komentarz

  ..uj tam ze sportem i klubami, niech upadają. Ważne, że kościół katolicki dostaje 1,6mld z budżetu i drugie tyle z golenia owiec. To oczywiście nie jest pompowanie KK przez pieniądze podatników, których kościół nie obchodzi. No nie ?
  Ważne też, że tuba propagandowa rządzącej partii dostaje 2 mld z naszych podatków, na hejt i kłamstwa, bo to oczywiście nie jest reanimowanie nieboszczyka, na którego już nikt nie zwraca uwagi. Po co komu sport? Można przecież w wolnym czasie oglądać Familiadę i chodzić do kościoła.

 • lancet1 lubi Komentarz

  @Saddam: nie przez decyzję o zamknięciu gospodarki tylko o tworzeniu budżetów z wirtualnych pieniędzy. Jak można w budżet wpisywać pieniądze których się jeszcze nie ma a może będą (te z miasta czy od sponsora)? Kluby same sobie winne. Podam Tobie przykład z mojego podwórka. To że mam podpisane umowy na wykonanie kilku remontów w 2021 to nie oznacza, że ja sobie te pieniądze liczę że je mam Podobnie żaden bank tego nie uwzględnia licząc moja zdolność kredytową. Co najwyżej to moge policzyć sobie 10% zadatku jak klient zrezygnuje. Kluby lubią liczyć coś czego nie maja. Później np pan prezes Grzyb mamrocze, że nie ma kasy dla 30 pracowników w klubie bo niby pandemia budżet zrujnowała:) Po miesiącu:) Jak to się nazywa? Niegospodarność? Niekompetencja?
  Fakt faktem to zamykanie gospodarki było idiotyzmem zresztą jak każda decyzja tego nierządu.

 • lancet1 lubi Komentarz

  Budżety zostały zdemolowane przez irracjonalną decyzję o lockdownie przy 200 zachorowaniach dziennie. Teraz mamy 20 tysięcy i lockdownu nie ma a jedynie "narodowa kwarantanna", czyli lockdown dla pechowców (restauracje, siłownie itp). To rząd doprowadził do katastrofy gospodarczej i rekordowego długu budżetowego w 2021-szym. Oficjalnie 80 mld złotych. Poza tym, budżety miejskie płacą nauczycielom pensje a państwo się tylko dokłada. A dokłada tyle samo, bez względu na wzrost kosztów (wzrost płacy minimalnej).