Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Sickness lubi Komentarz

  Przecież wiadomo ze obecny prezydent Bydgoszczy czyli bruski nienawidzi żużla i Polonii. Świadczy o tym dużo faktów. W każdym innym "zuzlowym" mieście stadion klubu z takimi tradycjami dawno byłby zmodernizowany. W Bydgoszczy prezydenci na złość zbudowali wielki stadion lekkoatletyczny o poj. 23000 a na zawody lekkoatletyczne za darmo chodzi 100 osób. Teraz budują druga hale siatkarska za 30 mln mimo ze w naszym mieście jest juz jedna piękna duża hala dla siatki i kosza niewpełni wykorzystana. Prezydent ostatnio "cudem" znalazł tez kase 4 mln na przebudowę trybun, bierzni i boiska na stadion rezerw Zawiszy osucha - to bardzo pilna inwestycja bo tłumy wala na mecze rezerw. Jeżeli ktoś go zapytał a co z Polonia to odpowiedział ze nie ma kasy bo potrzeba na chodniki. Prezydent Bydgoszczy Bruski lekceważy i marginalizuje Polonie Bydgoszcz celowo. Stadion niedługo będzie wyglądał jak lodowisko Torbyd czyli ruina i tez będzie chciał sprzedać tereny. Nie tylko kibice Polonii go nienawidzą za kłamstwa ale i dużo innych bydgoszczan za to co robi z miastem!

 • Sickness lubi Komentarz

  Ja jestem czysty bo na niego nie głosowałem i jak się z czasem okazało miałem rację...nie wierzyłem w wielki powrót Tomka do Polonii za namową Bruskiego, a sytuacja z brakiem remontu stadionu Polonii i te pokrętne tłumaczenia: ..to komu mam zabrać? ujawniły wszystkim z jakim anty polonistą mamy do czynienia...

 • Sickness lubi Komentarz

  dobrze ze zbliżają się wybory, kłamca opuści stołek prezydencki, nie dość ze jest grabarzem bydgoskiego sportu to jeszcze miasto Bydgoszcz opuszczają duże firmy, a pseudo prezydent smieje się biorąc wysokie wynagrodzenie bo nic innego go nie interesuje no chyba ze kolega osuch gdzie na zawisze pod stołem dał 30mln zł, teraz woli budowac niepotrzebna druga hale do siatkówki albo remontować stadion rezerw zawiszy. No ale wybory przegra bo nikt w Bydgoszczy go nie chce.

 • Sickness lubi Komentarz

  trzeba wykupić baner w mieście i niech patrzy bruki co zrobił, trzeba mu będzie wypisać co zrobił dobrego.

 • Sickness lubi Komentarz

  podobnie jak Sław byłem z grupą znajomych i zawody uważam za udane-taka frekwencja to byłby cud na lidze-może kiedyś się tego doczekamy i zmodernizowanego stadionu :-) na pewno nie za czasów tych co rozkładają nasz klub...

 • Sickness lubi Komentarz

  z osuchem będzie mega afera po wyborach. zobaczysz co się będzie dopiero działo.

 • Sickness lubi Komentarz

  Mam nadzieję,że za taki numer już nigdy więcej nie będę oglądał Dennisa Andersona w barwach Polonii.Facet i tak się nie sprawdził nawet na torach I ligi.Lepiej stawiać na młodych,swoich chłopaków.Mam nadzieję,że kibice w Rzeszowie mimo wszystko zobaczą kilka interesujących wyścigów.

 • Sickness lubi Komentarz

  Brawo chłopaki za walkę, z resztą jak zawsze. Brakowało w składzie Tomka, który w formie by chodził jak przecinak, ale sam kilka dni temu powiedział, iż nie ma sprzętu ani formy i jego jazda w DPŚ była wykluczona i nie było w ogóle o czym mówić. Nie mam do nikogo pretensji. Trener nominował zawodników do ostatnich 4 biegów jak nominował. Z prostej przyczyny. Zapewne chciał wszystko rozstrzygnąć w 17,18,19 dlatego tu postawił na 3 najlepszych zawodników. Teraz można gdybać czy może Pepe mógł jechać w 17 lub 18 i Kołodziej też a Hampel najlepiej na końcu w 20, ale to nie ma sensu. Szkoda, jak cholera ale co idzie zrobić, nic. Piotr chciał pójść po płocie jak w meczu Polonia - Falubaz w 2007(słynna akcja po dmuchawcu), nie wyszło. Trochę nie w czasie narysował się przed nim już Australijczyk i nie było jak się ratować. Wykluczenie jednak słuszne. Kołodziej- jak już pisałem niedawno dla mnie 1 nr w Polsce w tym roku w lidze, a tu klapa. Nie zawsze należy patrzeć jak widać na średnie przy ustalaniu składu. Był wolny całe zawody, ostatni bieg ledwo dyszał przez 3,5 kółka, Puk siedział cały czas na kole był dużo szybszy aż na ostatnich metrach dopiął swego. Być może wyprzedziłby nawet Janusza gdyby ten pojechał szerzej(nożyce) wszak byl szybszy i już. Hampel też 2 biegi masakra, sprzęt jakby w miejscu stał. Nie ma co mówić, zawiódł ten czy tamten, wiadomo czyich punktów zbrakło. Trzeba też pochwalić Australijczyków, całe zawody pod górkę musieli gonić, niby już mieli duża stratę a na koniec tylko punkcik decydował. Nieźle odrabiali ;) Jeszcze dodam, że tor jakiś lekko skombinowany, ciężko się wyprzedzało, nie było takiej walki co wcześniej na tego typu imprezach czyżby Narodowy coś przekombinował....

 • Sickness lubi Komentarz

  T.Gollob
  M.Jedrzejewski
  Sz.Wozniak
  V.Milik
  H.Andersen
  B.Bietracki
  M.Trępała

  :)

 • Sickness lubi Komentarz

  "Zasługi" Bruskiego dla bydgoskiego żużla:
  1. Spadek Polonii do I ligi
  2. Brak modernizacji stadionu
  3. Zrujnowanie reputacji klubu
  4. Gollob zamiast w Polonii, jeździ w Toruniu
  5. Odejście Sajfutdinowa

 • Sickness lubi Komentarz

  Bruski grabarz bydgoskiego żużla.Największy kłamca jakikolwiek w Bydgoszczy zasiadł na fotelu prezydenta.
  Idą wybory i należy temu błaznowi i kłamcy odpowiednio "podziękować" za to jak zniszczył tak zasłużony klub jakim jest Polonia.
  Nie dla BRUSKIEGO!!!
  Podczas kampanii obiecywał:
  -powrót Golloba
  -modernizacja stadionu
  -zarządzanie klubu przez kompetentne osoby
  -sprawiedliwy podział pieniędzy na bydgoski sport
  W CZASIE PREZYDENTURY:
  -prezesi z przypadki,zwolnienie Jurka Kanclerza
  -zarastający chwastami stadion
  -faworyzowanie dyscyplin sportu bez tradycji w mieście
  -budowa i remont obiektów sportowych,oprócz Polonii
  -kolejny spadek do I ligi
  -brak długofalowego planu dla bydgoskiego żużla

  Taka ulotka trafiła mi w ręce podczas finału DMŚ.Były także transparenty na Bruskiego z którymi w całości się zgadzał!!!

  Bruski co?....TY Q.wo!!!

 • Sickness lubi Komentarz


  Cala prawda o Bruskim!!!!!!!!!!!!!!!

 • Sickness lubi Komentarz

  Masz wiele racji. Jeden z moich przyjaciół za akcję z transparentem, doczekał się własnej teczki ze zbieranymi na niego hakami i to w ponoć apolitycznej policji... "Pokaż mi człowieka, ja znajdę na niego paragraf". A ponoć za PiS'u było bezprawie ;)

 • Sickness lubi Komentarz

  Niestety Somsiad ma wiele racji. Nawet "car" Całbecki nie miałby tak lekkiego zadania, gdybyśmy mieli mocniejsze "elity". A tak Hartwich (wybrany od nas) głosuje za szkodliwymi rozwiązaniami dla Bydgoszczy, czy głosami naszych radnych w sejmiku, zabiera się nam jeden mandat. WTF? Sami wybieramy ludzi, dla których własne 4 litery są ważniejsze od miasta, więc później są tego efekty. W mojej opinii potrzeba postawienia na ugrupowanie miejskie. Dobrym kandydatem mogłaby być Metropolia Bydgoska, pryncypialna w stosunku do potrzeb Bydgoszczy i widząca "problem" Polonii (celują, że PO chodzi o grunty), nie tylko w kontekście zysków sondażowych. Reszta czeka na wytyczne z góry, a los Polonii jest dla nich o tyle istotny, o ile dane ugrupowanie może coś przy tym ugrać. Dopóki nie sprywatyzujemy Klubu, tak dalej będzie. Byli chętni i na prezesurę z kapitałem i na kupno. Niestety miasto ich spławiło. Sporo światła na temat mógłby rzucić Szopiński, legitymizujący swego czasu decyzje Bruskiego, ale jak SLD wybierze go na kandydata na prezydenta pewnie zacznie ściemniać... czas na zmianę. Spawa o tyle rozwojowa, że nasi najwięksi oponenci z Gdańskiej myślą podobnie ;)

 • Sickness

  "Szprycą w gogle"

  Dzisiejszy dzień dla uważnych obserwatorów sceny politycznej w Bydgoszczy, przyniósł „oczywistą oczywistość”, cytując za klasykiem. U rzeszy wierzących jednak w dobre intencje akcjonariusza większościowego ŻKS Polonia, informacja może jednak wywołać nerwowe reakcje.Dwie osoby związane z Klubem, w bezprecedensowy sposób wyraziły się o Radzie Nadzorczej, Rafale Bruskim, czy bezimiennie o „mieście”. Jest to o tyle istotne, że przez lata słyszeliśmy głownie ukłony w stronę ratusza, który niejednokrotnie Więcej

 • Sickness

  "Szprycą w gogle"

  Prawie przez pełne cztery okrążenia ostatniej gonitwy, Biało-Czerwoni byli mistrzami świata… a że PRAWIE, robi różnicę, ostatecznie to Duńczycy , dopingowani przez Hansa Nielsena i Tommy Knudsena, sięgnęli po Puchar im. Ove Fundina!!! „Moja osoba dzisiaj zmarnowała pracę moich kolegów i przez to jest mi bardzo przykro. Broniłem się i robiłem wszystko co się da, żeby dowieźć tą pozycję, ale było słabo. Ciężko mi się mówi i jest mi bardzo źle” oceniał ze łzami w oczach Koldi.A zaczęło się niezwykle. Więcej

 • Sickness lubi Komentarz

  Bo jeśli chciałbym wesprzeć mocniej jedną drużynę, to mniej środków pozostaje na inną i muszę drugich postawić w innej sytuacji.


  Zgadzam się! Bo ile pan przeznaczył na stadion na Sielskiej? Rezerw Zawiszy?
  Chce pan promować finansowo kluby, które odnoszą sukcesy! Świetny pomysł!!! Tylko czemu zbiegło się to akurat w czasie startów Zawiszy w Ekstraklasie i zdobyciem przez niego Pucharu Polski, a tymczasem Polonia występuje w I lidze? Zbieg okoliczności?
  Gdzie jest stadion, który pan obiecał? Czyżby ta kasa poszła na Gdańską, na Sielską, na nową halę przy Łuczniczce?

 • Sickness lubi Komentarz

  Zbliżają sie wybory? Do tego z jednej strony dość dziwna metoda ratowania klubów, owszem trzeba nagradzać zespoły z wynikami ale te bez nich zamiast sie odbić dostają mniej kasy i idą na dno. Gdzie tu ratunek?

 • Sickness lubi Komentarz

  Ani jednego zdania na temat stadionu ? Czemu mnie to nie dziwi..

 • Sickness lubi Komentarz

  Pierwszy grabaż Poloni,nie powinien sie wypowiadać ,aha za chwile wybory haha,powiem tak kończ waść wsytu oszczędz

 • Sickness napisał/a komentarz do Prezydent Bydgoszczy: W Polonii nie wszystko udało się poprawić

  Sam prezydent się wypowiedział?
  I jak to zwykle bywa, gdy pojawia się osobiście, z miejsca oznacza to coś ważnego dla Polonii... i z miejsca jest to coś niepokojącego.
  Z pozoru nowe trendy w finansowaniu zespołów sportowych, są logiczne i sprawiedliwe. Podpisałbym się pod nimi wszelkimi kończynami. Ktoś wyczuwa „ale”?
  I słusznie.
  Chodzi o pułap z jakiego startują w nowe zasady poszczególne zespoły. O co chodzi? Już wyjaśniam. Z jednej strony „kupiono” sobie inwestora dla podmiotu z Gdańskiej i przymyka się oko, na narastanie długu względem spółek właściciela (wg doniesień samych kibiców i mediów), z drugiej rozpoczęto oczyszczającą vendettę, zsyłając Polonię na wieloletnie zaplecze, na którym ma oczekiwać… na zmianę reguł gry!!!
  Po to mamiono nas programem, który finalnie miał doprowadzić do powrotu do lat świetności bydgoskiego żużla, w dodatku okraszonym mirażem prac przy stadionie?
  Ja nadzieję na współpracę z Panem Prezydentem straciłem już dawno… i pewnie do wyborów tak pozostanie :(

 • Sickness napisał/a komentarz do Pierwsza czwórka dla Polonii? Jacek Woźniak: Znam ambicje zawodników

  Dyskutujemy o lidze, a tymczasem od jakiegoś czasu nie słychać co dzieje się z pomysłami na polepszenie infrastruktury na Sportowej?
  Tymczasem poznaliśmy lokalizację nowego, krytego lodowiska, które wg informacji Enjoy Bydgoszcz, swoje miejsce znajdzie w sąsiedztwie Łuczniczki na Babiej Wsi.
  Na działkę po Torbydzie nie znalazł się żaden chętny, w tym Focus Mall, który jak liczyło miasto, miał wyręczyć ratusz w budowie lodowiska, jako części składowej administrowanego przez galerię obiektu.
  Oznacza to ni mniej ni więcej, iż nie jest także na dzisiaj brany pod uwagę, wariant stworzenia kompleksowego obiektu przy ulicy Sportowej 2.
  Wg wypowiedzi prezesa Polkowskiego, Klubowi zależało na ożywieniu obiektu im. Marszałka Józefa Piłsudskiego, poprzez urozmaicony wachlarz imprez, niekoniecznie związanych wyłącznie ze speedwayem: „Istnieje możliwość organizacji wydarzeń takich jak koncerty czy chociażby zawody motocrossowe”.
  Jak spekulują media, dołączenie do koncepcji funkcji lodowiska, umożliwiłoby z kolei organizację zawodów ice speedwaya, czyli odmiany żużla na lodzie.
  A jako, że miasto skłoniło się ku kadłubowej wersji pomysłu eks-prezydenta Dombrowicza, Polonia może liczyć jedynie, na – UWAGA: 150 000zł na prace projektowe!!!
  W marcu tego prezes Klubu Andrzej Polkowski przygotował dla ratusza analizę funkcjonalno-użytkową obiektu: „Nie była to szczególnie rozbudowana analiza, raczej zbiór uwag i tez, którymi należy operować przy projektowaniu nowego stadionu”.
  Co ciekawe prezydent, który w dniu dzisiejszym nie uzyskał absolutorium, za wykonanie budżetu na rok 2013, woli przeznaczyć olbrzymie kwoty na samo UPORZĄDKOWANIE terenu po Torbydzie, niż stworzyć choćby pozory profesjonalnego podejścia do tematu modernizacji obiektu Polonii: „Kosztowałoby to budżet miasta 1-1,5 miliona złotych. Ale może zachęciłoby inwestorów.”
  Koszty tych prac w zestawieniu ze środkami przeznaczonymi na Polonię, wręcz porażają…
  Pomijając fakt, że prawdopodobnie ŻKS nie konsultował własnych sugestii i pomysłów z KP, wygląda na to, że prezydent na naszym środowisku postawił już „krzyżyk”.
  Jak inaczej zinterpretować chociażby agresywną politykę cenową, związaną z organizacją SWC, szczególnie w świetle wypowiedzi Klubu po SGP, sugerującej zupełnie inne podejście do zawodów Pucharowych? Czy coś się przez te parę miesięcy zmieniło? Komu i do czego potrzebna jest kolejna frekwencyjna klapa?
  Dla lepszego kontrastu, zawody MŚ w siatkówce, świetnie wypromowanej przez ogólnodostepną telewizję, można obejrzeć za ok. 10zł!!!

 • Sickness otrzymał brązowy medal w kategorii Mistrzowski Komentarz

 • Sickness lubi Komentarz

  Stal Gorzów-Unia Leszno 51-39
  Unia Tarnów-Wybrzeże Gdańsk 57-33
  Włókniarz Częstochowa-Falubaz Zielona Góra 46-44
  Apator Toruń-Sparta Wrocław 53-37
  Orzeł Łodź-GKM Grudziądz 42-48
  Motor Lublin-Stal Rzeszów. 47-43

 • Sickness lubi Komentarz

  a może Mourinho niech się wypowie o meczu Chelsea- Liverpool. Powinien być karny na Suarezie i Eto'o out bodaj w 2 minucie za faul wyprostowana noga na Hendo. Sedziowie się zawsze będą mylic i tyle w temacie. Mój Liverpool tez został skrzywdzony w choćby jeszcze meczu z City, wiec jak Mou wypomina to niech przypomni sobie sędziowanie pod nich :} Zycie, trzeba było wygrywać wcześniej, dziś nawet jak nie karny to bylby remis i to i tak jak porazka, slaby futbol gra Cghelsea i ani trochę na mistrza nie zasluguje. ONLY LFC WRACAMY NA TRON wszystko na to wskazuje, gramy najpiękniejszy futbol poezja, B.R uczen przerosl mistrza, fantastyczne :)

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.

Liberate

Białych myśli lekkich jak puch
niech anioł przywieje z nieba,
otworzy skrzydłem nadziei
i niech kolędę zaśpiewa.
Bo dzisiaj jest piękny dzień,
gdy Bóg się rodzi na nowo,
więc w blasku radosnych Świąt
żyj zdrowo i kolorowo.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Liberate

Z okazji Świąt Wielkiej Nocy życzę Ci:
uśmiechów bez liku przy wielkanocnym stoliku,
przyjaciół wielu, dużo w portfelu,
dyngusa mokrego i czasu radosnego,
a przede wszystkim szczęścia w miłości i moc radości!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Liberate

Zdrowych, Pogodnych i zasobnych w podarunki Świąt Bożego Narodzenia, oraz szampańskiego Nowego Roku. Do częstego zobaczenia na branżowych forach. Pozdrawiam :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.