Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Martini87 napisał/a komentarz do Liga Narodów: Polska - Włochy. Mecz w cieniu książki. Włodzimierz Lubański: To poszło zdecydowanie zbyt daleko

  @Zbigniew Bielec: Ale na poczatku pracy trenerskiej Gorskiego nikt nie pisal o nim chwalebnych ksiazek, a o Brzeczku tak - zupelnie niepotrzebnie. Taka roznica.

 • Martini87 lubi Komentarz

  Oczywiście areszt będzie w celi wieloosobowej , przesłuchania codziennie i to po kilka godzin , jednak zakaz kontaktu z adwokatem pozostanie .

 • Martini87 lubi Komentarz

  Doprawdy, niemiłosiernie bezwzględny jest ten wirus, gdy zakażony nim w meczu występuje i lata 90 minut za piłką...

 • Martini87 lubi Komentarz

  Mamy totalitaryzm gorszy niż za komuny. Gorszy był tylko w wykonaniu hitlerowców. Za posiadanie bezobjawowego wirusa pakują cię do więzienia i kary że będziesz spłacał do końca życia.

 • Martini87 otrzymał brązowy medal w kategorii Promotor Dnia

 • Martini87 lubi Komentarz

  czy wam już mózgi wyprali? Co z tego że zagrał mając pozytywny wynik nic nie znaczącego testu. można grać z przeziębieniem, grypa, a nie można z choroba bezobjawowa która nie istnieje?

 • Martini87 lubi Komentarz

  dosyć koronoparanoi, ewangelista Łukasz się poddał

 • Martini87 lubi Komentarz

  spalic na stosie!! razem z szumowskim .qrwa gdzie jest ta Polska o ktora walczyli nasi rodzice i morawiecki?? 7nwizycja zaltwi wszystko. a wracajac do tematu chlopak dal dupy ale to nie powod zeby go zamykac .wystarczy domowa izolacja. za 2 tygodnie okarze sie ze nikogo nie zarazil i co?? dalej bedzie siedzial??to chory kraj

 • Martini87 lubi Komentarz

  the billism osiagnal apogeum !!

 • Martini87 lubi Komentarz

  W wielu krajach o wysokiej kulturze motoryzacyjnej pieszy i rowerzysta maja pierwszenstwo..w Polsce daleko nam do innych , paradoksalnie jest 50 na 50..czyli jeden pojazd sie zatrzyma a drugi zabija pieszego czy rowerzyste na pasach...ciekawe ze wyborcow tez mamy 50 na 50...Ludzie idzcie po rozum i kultura jak najszybciej!!!

 • Martini87 lubi Komentarz

  Jestem rowerzystą aktualnie robiącym prawo jazdy. Powiem tak: tylko "L-ki" przestrzegają przepisów, najgorsi są starsi kierowcy który mają prawko 20 lat + i goowniaki, którzy jako pierwsze auto wzięli E46. Rowerzystów mają za nic i uniknąłem mnóstwa dzwonów tylko w wyniku stosowania zasady ograniczonego, a w zasadzie zerowego zaufania. Rowerzyści z kolei są niewiele lepsi. Szczególnie wkurzający są ci wyprzedzający, którzy miną cię o czubek nosa i zajeżdżają ci drogę, albo ci, którzy muszą sobie "pogadać" i zajmować obydwa pasy ruchu. Jazda na czerwonym to już taki standard, że na policji nie robi wrażenia. Ogólnie rzecz biorąc: w pierwszej kolejności za bezpieczeństwo jesteśmy odpowiedzialni my sami, zero zaufania, jak już mamy do czynienia z debilem, to go puszczamy, niech jedzie i sie zabije. Byle nie nas.

 • Martini87 lubi Komentarz

  "Każdy, kto zamieszkuje dziś to miasto, jest winny" - Nie żeby coś ale KL Birkenau znajduje się w Brzezince a nie Oświęcimiu. W Oświęcimiu znajduje się KL Auschwitz w którym nie mordowano Żydów a Polaków. Pod bramą "Arbeit Macht Frei" nie przeszedł prawdopodobnie żaden Żyd. Polacy są winni? Polaków wysiedlono z Oświęcimia i okolic w 1941, wszystkich rozstrzelano lub trafili do nowo powstałego obozu. Zresztą to takie Żydowskie i typowe dla nazistów oskarżać wnuki za błędy dziadków. Wkurza jedynie to że Żydzi nie znają historii.

 • Martini87 lubi Komentarz

  Po lekturze tego "artykułu" doszedłem do wniosku ,że jednak covid-19 atakuje nie tylko płuca ,ąle i rozum. Panie redaktorze , dobra rada : powinien Pan rozpocząć swoją dziennikarską karierę od ...gazetek szkolnych , bo sens i jakość tego artykułu bardziej przypomina przedszkole niż sportowy portal dla w miarę dorosłych ludzi.Zapewniam pana ,że ani ja , ani pewnie większość czytelników na widok niesamowitej reakcji Mbappe orgazmu nie dostała.Co na to druga baba z jajami ( po Concicie Wurst) - Margo? Może jakiś sensacyjny wywiad sportowy?Przecież to bokser...sorry pięściarz...

 • Martini87 lubi Komentarz

  takie mamy w tym chorym kraju przepisy, że kierowcy są bezkarni i myślą że wszystko im wolno, bo mają samochód. Dopóki przepisy nie zostaną RADYKALNIE zaostrzone, dopóty będziemy mieć takich tragedii coraz wiecej

 • Martini87 lubi Komentarz

  no ale o co chodzi ? Przecież to firma od sondaży podała że 70% ludzi ze środowisk wiejskich i tyle samo z pośród osób z wykształceniem podstawowym głosowało na prezydenta Dudę.To powszechnie znane oficjalne informacje. Czego oni chcą od Bońka, nic nowego nie wymyślił.

 • Martini87 lubi Komentarz

  "Organizacji wyścigu F1 w Afryce byłaby sygnałem, że królowa motorsportu wspiera czarnoskórych" - myślę, że jest to "kulawy" argument. Kolor skóry nie może decydować o równym rozdzielaniu miejsc zawodów, rozgrywanych dyscyplinach sportowych, noszeniu butów, śpiewaniu polskich piosenek. Jamajka też będzie chciała tego co odbywa się w Europie albo w Azji. A USA? mają różnych obywateli i też nie mają wszędzie i wszystkiego...

 • Martini87 lubi Komentarz

  Nie ma co się dziwić , to prymitywni ludzie.

 • Martini87 lubi Komentarz

  Poruszałem ten temat nie raz. Przestać masowo rozdawać prawa jazdy. Zacząć uczyć kultury i jazdy na drodze, a nie tylko jak zdać egzamin.

 • Martini87 lubi Komentarz

  Problem nie jest w tym, czy jesteś kierowcą, czy rowerzystą, problem leży w czym innym. To w ludziach rośnie agresja, widać ją na każdym kroku, w sklepach, na ulicach, kościołach, wiecach, demonstracjach itp. Polacy stają się niedobrzy. Już J. Piłsudski wspominał, że Polacy jako naród jest wspaniały, ale ludzie to k...wy.

 • Martini87 lubi Komentarz

  @Daryl Dixon: rowerzyści oczywiście święci nie są, ale to co wyczyniają MORDERCY ZWANI RÓWNIERZ KIEROWCAMI woła o pomstę do nieba ! te święte krowy myślą że jak mają samochód to są królami świata i wszystko im wolno, a przepisy są tak chore i przestarzałe że czują się bezkarni i robią co im się żywnie podoba

 • Martini87 lubi Komentarz

  zacznijcie karać wreszcie kierowców za morderstwa i inne przestępstwa, to się problem rozwiąże. dzisiaj kierowca jest bezkarny no bo co mu grozi ? utrata prawa jazdy ? i co , i bez prawka to niby za kółko nie wsiada? mandat 500 pln ? w sytuacji kiedy ludzie zarabiają 5000+ to śmieją się policji w twarz.

 • Martini87 napisał/a komentarz do Agresja na polskich drogach. "To gorsze niż rak i koronawirus razem wzięte"

  @MikiMik: statystyki mowia zupelnie odwrotnie. to samochod jest tonowa, lub kilkutonowa maszyna do zabijania. ile wypadkow smiertelnych jest na koncie rowerzystow? obudz sie

 • Martini87 napisał/a komentarz do Agresja na polskich drogach. "To gorsze niż rak i koronawirus razem wzięte"

  @Mar Converts: a to, ze przy okazji zabije rowerzyste zahaczajac drazek, to juz mniej wazne. najwazniejsze, ze samochod sie porysowal. bardzo madry pomysl.

 • Martini87 lubi Komentarz

  Mnie też powala hojność rezydenta 2 miliardy co rok przez pięć lat na TVP, transport dla reprezentacji skoczków samolotem skąd On ma tyle szmalu..... a to za nasze i jeszcze ta kampania oj nabije sobie prezydent nabije - guza.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.