jerczi - lubi - strona 2

 • jerczi lubi Komentarz

  czyli doping jest sportowym zachowaniem:) oki :) bez komentarza:)

 • jerczi lubi Komentarz

  Chyba ty nie zaskoczyles. Dlatego napisalem, ze powinno sie odjac punkty Laguty od meczu z Wlokniarzem i przesunac Gorzow na 2 miejsce i innej mozliwosci nie widze. Czy to przed czy po ogloszeniu wyroku. Sprawa ma.byc jasna przed runda rewanzowa i zamknieta.

 • jerczi lubi Komentarz

  Pogadaj sobie nikogo u nas to nie rusza hehe. Jesli ktos zostanie przy zielonym stoliku to row. Bez odbioru.

 • jerczi lubi Komentarz

  Spokojnie. Ekstrakiga to cwaniaki. Poki co nie chcieli sie wychylac przed decyzja bo liczyli że do finału może awansować dauga i byłoby po problemie. Nie byłoby baraży i mogliby cala zimę czekać na wyrok. Ale ze baraże będą to podejmą decyzję ze odejmują 3 pkt. Rowu za mecz z wlokniarzem i po sprawie. Trzeba zwrócić uwagę ze mecz z wlokniarzem i gorzowem to zupełnie dwie inne historie. Podejmą decyzję na pdstawie dwoch próbek. No i moim zdaniem dobrze bo Mrozkowi wydaje się ze pozjadal wszystkie rozumy obraną taktyka. Nie znoszę takiego kombinatorstwa.

 • jerczi lubi Komentarz

  Ci wszyscy zajadli antytorunscy hejterzy, ktorzy uporczywie trzymaja sie tabeli powinni wiedziec, ze skoro odbywaly sie awanse przy zielonym stoliku z 3 miejsca w tabeli, to rownie dobrze moze sie odbyc (i odbedzie!) spadek z 3 miejsca od konca, przy tym samym zielonym stoliku co poprzednio. ZG poniosla konsekwencje za Dudka i Loktajewa, wiec teraz czas na Rybnik i konsekwencje za G.Lagute. Trzeba byc sprawiedliwym. A ze znowu my na tym skorzystamy, no to nic na to nie poradzimy, najwyrazniej mamy szczescie, czy sie to komus podoba lub nie itp. Zatem niech wam gul skacze, a my czekamy na baraze.

 • jerczi lubi Komentarz

  Ujemne punkty dla ROWu na 2018, żeby Włókniarz w przyszłym sezonie miał większe szanse na utrzymanie się "przy zielonym stoliczku" ?

 • jerczi lubi Komentarz

  Skoro Włókniarz "awansował" z trzeciego miejsca to dlaczego nie mogą spaść dwie drużyny ?:). Absurd goni absurd i w tym E-lipa jest faktycznie najlepsza na świecie :).

 • jerczi lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • jerczi lubi Komentarz

  Oczywiście ,że tak... ale JASNE to było już zaraz po wynikach próbki B ! Zawodnik był na dopingu, punkty jego i zespołu
  skasowane. Laguta mógłby się odwoływać w kwestii swojego zawieszenia.. tyle w temacie.

 • jerczi lubi Komentarz

  Pewnie nie zaskoczyłeś.. problem Wrocka i Gorzowa. .w zależności ile by odjęli pkt Rybnikowi , to może Gorzów przesunąć się w tabeli.. I tu jest właśnie opisany problem. W przypadku remisu w dwumeczu w PO drużyna z wyższego miejsca w tabeli końcowej przechodzi dalej.. Już zaskoczyłeś ?

 • jerczi lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • jerczi lubi Komentarz

  Na razie to wakacie ma tylko Włókniarz i ROW,reszta niepewna.

 • jerczi lubi Komentarz

  Czy liczysz punkty na koksie do tabeli? Patrz realnie a nie życzeniowo.

 • jerczi lubi Komentarz

  A czy ty nie widzisz ze el chce was udupic,laguta to już skonaczony jest,ale przeciąga wszystko dla dobra row,zobaczysz ile jeszcze odwołan będzie,a wyrok w przyszłym roku

 • jerczi lubi Komentarz

  znając nasze realia to w przyszłym roku się zakończy,zaraz pojda następne odwolania

 • jerczi lubi Komentarz

  Panie Łukaszu powinno być tak jak Pan pisze.Niestety władze elity są po prostu za słabe pokazują wszystkim kibicom i całej żużlowej Polsce, że nie potrafią zadziałać kiedy wymaga tego sytuacja.Jak dzieci we mgle.Teraz dopiero widać jak oni działają.Krótkie spodenki, maskotki to jest dopiero problem elity a nie jakiś tam Łaguta. Teraz widać za co Panowie z elity biorą pieniądze. Zasłanianie się Poladą w tym przypadku jest wręcz groteskowe.

 • jerczi lubi Komentarz

  ale co się dziwić, w EE co roku pod koniec sezonu jest syf. Najlepsza liga żużlowa świata, wolne żarty. 2 x nie wchodzi Lokomotiv (mimo że w PO jeździ), bo to nie Polska drużyna. To po kiego ich zapraszano w ogóle?! idiotyczna decyzja. Wchodzi częstochowa która powinna AWANSOWAĆ najwyżej do 1 ligi w zeszłym sezonie. Przy ziolonym stoliku co sezon wchodzą drużyny które nie wywalczyły tego na torze, a te które maja zasobniejsze portfele. To jest śmieszne do kwadratu, ktoś powinien w końcu zrobić z tym porządek! Do odwołania cała ta banda prezesików którzy rządzą i niszczą ten sport!

 • jerczi lubi Komentarz

  W pełni popieram. Jedynym i najbardziej logicznym rozwiązaniem jest zabranie punktów Łaguty z meczów z Częstochową i Gorzowem. Każde inne rozwiązanie jest bezsensowne. Przekładanie odejmowania punktów na następny sezon ? Większej bzdury nie można już wymyślić, bo co wtedy ? Dodamy punkty z tego sezonu Częstochowie i Stali ?

 • jerczi lubi Komentarz

  ŁaŁ i potrzeba bylo tyle czasu na takie wnioski? Yyyhyhy REWELACJA haha. Zaraz po wynikach probki B zawodnikowi i jego druzynie powinny byc odjete pkt.. A to,ze zawodnik ze swoim prezesem robia odwolania,to ich problem. Tu zadnej filozofi nigdy nie bylo. Tzn dla normalnie myslacych

 • jerczi lubi Komentarz

  Jezeli nie odejma punktow Laguty to zarowno Torun jak i Gorzow pojda do saduni bez problemu wygraja. Jezeli odejma i Row pojdzie do sadu to g...o im zrobia. Taka jest roznica. Wszystko mozna.zalatwic jednym posiedzeniem, ktore powinno odbyc sie najpozniej w piatek przed rewanzowa kolejka to raz a dwa druzyny, ktore maja sie szykowac na baraz beda mialy czarno na bialym. Chyba kogos w tym zarzadzie ekstralily juz do konca po......lo!!! Co to za teksty, ze przy rownej liczbie punktow awans bedzie miala Sparta? Na jakiej podstawie? Co pozniej zrobia? Powtorza final l? Bandz nieudacznikow bez jaj i tyle.