Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Fan85 napisał/a komentarz do Orzeł Łódź - Eko-Dir Włókniarz Częstochowa

  Kompromitacja, wstyd, skandal, żenada itd. itp. To i tak małe słowa. Tyle...

 • Fan85 napisał/a komentarz do Marek Cieślak w roli Falubazowego Mikołaja (wideo)

  Hahahahahahahahahahhahahahahaha! Ale beka Marek...

 • Fan85 lubi Komentarz

  Dobrze godo polać mu....

 • Fan85 napisał/a komentarz do Pawliccy nie spotkali się z Unią

  Nie czytałem wcześniejszych komentarzy za co sorry, bo tak nie powinno być... Chciałem tylko wyrazić swoje obiektywne, autonomiczne zdanie. Mianowicie uważam,że prawda zawsze leży po środku, ale jeśli koledzy Pawliccy żądają sum z kosmosu to moim skromnym zdaniem PRECZ! Żużel jest na zakręcie i nie ma miejsca dla takich żądań typu Pawlickie, Kildemandy, czy jakieś tam jeszcze inne! Tęsknie za czasami kiedy zawodnicy jezdzili za kase na fiata, motor itp. Wiem, mamy 2015 rok i wymagania poszły do góry, ale trza mieć jakieś granice! Ludzie! Dawniej w klubie było paru sponsorów (pasjonatów!), a teraz mamy ich rzesze, co nie znaczy,że zawodowcom wsio wolno! Idziemy do przodu,ale nie dawajmy sie zwariować... Nasz ukochany speedway upadnie. Reasumując mówie stop! Jedziesz za tyle, jak nie to wypad. Szukaj kasy w Anglii (hehe). Nie pojedziesz, to liga na tym nie ucierpi, a klubik bedzie zdrowszy! To się musi skończyć, bo grozi nam zagłada!!! P.S. Mimo w/w wywodów przyznaje, że liczyłem na kolejnych braci (coś na wzór Gollobów), którzy zawsze elektryzowali fanów! Dlatego miałem nadzieje,że się nie rozstaną. Ale cóż... Kasa Misiu, kasa... W jakim kierunku to idzie???

 • Fan85 napisał/a komentarz do Udany debiut Warda - SPAR Falubaz Zielona Góra vs Betard Sparta Wrocław (relacja)

  O co Wam Drodzy kibice Zielonej i Wrocka chodzi...??? Przecie mecz zakończony i ZG lepsza i tyle!!! 4ech jezdzcow, którzy obronili lubuskie wzgórze i to jest to! Należało Wam się to jak psu buda! WWrocek? Vaclaw tylko Olimpijski, Jepsen z Jensenem witajcie w Czewie, Tomek, nie za szeroko...??? Maks, ojciec nie umiał po małej ani troche, ale Ty nie przesadzasz...??? Miałeś 2 lata mniej i goniłeś po dużej aż miło, a teraz słabo... Jestes i tak Wielki, ok, ale... Pozdro:)

 • Fan85 napisał/a komentarz do Piotr Szymański: Formuła IMP sprawdza się, są emocje do samego końca

  Drogi kibicu... A pamiętasz takie czasy z Twojego miasta??? Wtedy nikt nie myślał o jakiś regulaminowych nowościach! Był tylko sport i emocje!

 • Fan85 napisał/a komentarz do Piotr Szymański: Formuła IMP sprawdza się, są emocje do samego końca

  Witam. Nie czytałem wcześniejszych komentarzy, bo mi się po prostu nie chciało... Przyznaje! Chcę od razu wyrazić swój pogląd i tyle... Moim skromnym zdaniem panie Szymański system sie nie sprawdza!!! I mówie to jako kibic niezależny od tegorocznego finału (z Czewy). Juz sam fakt jednodniowego finału wystarczy! Jest dyspozycja dnia, trafienie z torem i przełożeniami i dość! To jest święto jednodniowe i niech tak zostanie!!! Kto uzbierał najwięcej pkt niech bedzie NAJ i na tym koniec. Bedzie po równo to baraż. Wsio. Juz nie pierwszy przypadek,że gość ma 14 pkt i jest poza pudłem lub że gość ma 10 i jest na 1ym miejscu... Żenada. Naj to NAJ! To jest własnie urok jednego dnia i niech tak zostanie! Bo to co sie dzieje to uważam za przypadek. Także, reasumując... wszystkie te niedawne urozmaicenia (punktacja,ilośc oraz formuła w GP, SWC, IMP itp.) moim skromnym zdaniem doprowadziły w żużlu do tego co jest teraz... TZN. spadająca frekwencja, kryzysy finansowe oraz brak idoli, którzy to wsio wcześniej napędzali!!! Imprezy robiły nazwiska, nazwiska robiły imprezy! P.S. Najlepszym komentarzem niech będą słowa tak uznanego i stałego uczestnika finałów IMPu jak pana Piotra Protasia; "Finał IMP to dodatek do ligi." 15-20 LAT (A STRACH CO WCZESNIEJ) ZA TAKIE SŁOWA PAN PIOTR BYŁBY BARDZIEJ ZNIENAWIDZONYM CZŁOWIEKIEM OD NP. PREZESA AMBER GOLD! Smutne... Pozdro.

 • Fan85 napisał/a komentarz do Wyrównany skład kluczem do sukcesu torunian we Wrocławiu?

  Czyli... standardowo najpierw prosto a potem trochę w lewo;)

 • Fan85 napisał/a komentarz do Wyrównany skład kluczem do sukcesu torunian we Wrocławiu?

  Krzyżaniak Ty... idolu mój!!! Pozdro:)

 • Fan85 napisał/a komentarz do Festiwal upadków - Betard Sparta Wrocław vs. Fogo Unia Leszno (relacja)

  Drogi forumowiczu... Przyjrzyj się dobrze powtórkom... Pociągnęło Emila jak Kota w Marcu! Walczyli wszyscy zaciekle, a On sie po prostu wynosi , bo siła odśrodkowa ma swoje prawa. Ani Go nie pocięgnęło, ani nie szarpnęło tylko tu była prosta fizyka. Zauważ,że nie jestem z Wrocka i nie jestem po czyjejś stronie! To była walka i tyle. Naj mecz we Wrocku w tym sezonie. ALE mimo wsio wziąż lipa z tym torem... Dobrze ze go zamykają na trochę. Może coś się zmieni... Pozdro:)

 • Fan85 lubi Komentarz

  Wreszcie jakaś w miarę obiektywna opinia.

 • Fan85 napisał/a komentarz do Festiwal upadków - Betard Sparta Wrocław vs. Fogo Unia Leszno (relacja)

  ???

 • Fan85 napisał/a komentarz do Festiwal upadków - Betard Sparta Wrocław vs. Fogo Unia Leszno (relacja)

  Fakt! Nie 1y raz tor nie do walki po dużej (choć Maks śmigał ąż miło po szerokiej...)! Fakt! P. Baron po części zabija ten sport...we Wrocku (choć to był chyba naj mecz w Wrocku w tym sezonie)! Z 2iej jednak strony jak na Olimpijski, niezłe zawody to po primo. Dwa, upadki na bank nie z winy toru! Męska, twarda walka ludzi, którzy napinają się niemiłosiernie dla kasy, mediów, sławy i NAS kibiców... Żaden z upadków nie był spowodowany jakąś dziurą czy koleiną tylko tym co wyżej!!! A że znów słąbo z emocjami to co innego. Pozdro.

 • Fan85 napisał/a komentarz do Maksym Drabik zachowuje zimną głowę. "W kolejnym meczu wszystko może się zdarzyć"

  Maksiu wiecej luzu w biegach juniorskich!!! W Toruniu prowadziłeś - koniec 2 pkt. W Rzeszowie prowadziłeś (w powtórce) - koniec 2 pkt. W obu przypadkach wynosiło Cie na zewnątrz jak kiedyś tate, co na takich torach w początkowej fazie jest błędem. I na koniec, we Wrocku zadrżałeś na starcie i co...? Znowu 2 pkt. Spokojnie. Luz jak w Lublinie od początku i w końcu wygrasz juniorke, a potem z górki i do przodu:)

 • Fan85 napisał/a komentarz do Kompromitacja na Narodowym. Kasprzak: Dobrze, że przerwano, bo pozabijalibyśmy się

  Krzysiu Biedaczyno Ty nie moja... Widziałeś Ty trudny tor??? Podobno jezdziłeś lub jak to woli jezdzisz w Anglii... I co? Tam nie ma płaczu! 53 tyśki ludzi a Ty udajesz,że tor był morderczy. Śmiech na sali. Już w 2iej serii czułeś pismo nosem że nie policzą pkt-ów do klasyfikacji i totalnie odpuściłeś!!! A teraz tanie komentarze o zabijaniu itp. Słabo!!! Reasumując, Olsen bez 2óch zdań winny, PZM winny (dał sobie narzucić absurdalne warunki!), kibice bezsilni (wpółczuje zwłaszcza Tym co byli!). Ale Wy "zawodowcy" również!!! Dostosowaliście się do poziomu tego całego bałaganu! 'Normalny' tor to był anty żużlowcy z lat 90ych itp... Pozdro.

 • Fan85 napisał/a komentarz do Bez większych emocji - Betard Sparta Wrocław - MDM Komputery Dreier ŻKS Ostrovia 51:39 (relacja)

  Kolega pewnie wypowiadał się w kontekście słów Cieślaka sprzed kilku dni,że Oskar, mówiąc w przenośni, zjadł wszystkie rozumy i jest the beściak. I w tym miejscu biorąc po uwagę nastawienie Golloba wg. Marka, należałoby się zgodzić z tym komentarzem, bo skoro czuje się taki Wielki to niech to pokaże. Ale tak jak pisałeś, jest młody, dużo pracy przed nim, więc niech się stara,a może kiedyś przedłuży tradycje:)

 • Fan85 napisał/a komentarz do Bez większych emocji - Betard Sparta Wrocław - MDM Komputery Dreier ŻKS Ostrovia 51:39 (relacja)

  Jako Wielki fan nazwiska Drabik "nieskromnie" popieram ten komentarz w 100%!!! Tylko mała uwaga... Whisky ok. Ale potem leciało to tak: "Standardowo najpierw prosto a potem trochę w lewo". Pozdro:)

 • Fan85 lubi Komentarz

  - Kolejny dobry występ Maksa Drabika... - Młody Maks to bardzo utalentowany chłopak i niech mu się wiedzie jak najlepiej ! - Sławek Drabik to nasza ikona w Częstochowie , przemawia za nim ogromne doświadczenie , które właśnie teraz przekazuje swojemu młodemu. - Wytłukł się trochę na tych żużlowych torach w kraju i za granicą , ma ogromne wiadomości odnośnie ustawień sprzętu itd... - Luzackie podejście Sławka i styl bycia znają wszyscy fani speedwaya , ale właśnie w tym m.in. jest ukryta prawda. - Właśnie tego luzu rozwagi brakuje nieraz trenerom , rodzicom i opiekunom młodzieżowców. - Niejednokrotnie wywierana jest wielka presja na wynik , która później skutkuje dokładnie odwrotnie. - Aby tak dalej i pierwszymi dobrymi wynikami nie podpalać i dalej startować nabierając niezbędnego doświadczenia. - Teraz tylko pozostaje mocno trzymać kciuki za Maksa , tak mocno jak kiedyś ściskałem je za Sławka... - Oby szczęśliwie i bez kontuzji... - - - " Whisky , do przodu i w lewo " - - - Pozdrawiam... :)

 • Fan85 napisał/a komentarz do Przedsezonowy sprawdzian dla wrocławian - Betard Sparta Wrocław - ŻKS ROW Rybnik 57:33 (relacja)

  Maksym! Maksym D.! Maksym Drabik OLE!!! Wrocek macie jednego kibica więcej w tym sezonie:) Dozo na lidze! Hej:)

 • Fan85 napisał/a komentarz do David Bellego zostanie wypożyczony? Zawodnik czeka na propozycje

  A ja bym go wziął.Nie dlatego,że go nam ktoś podsyła,ale dla kolorytu.Sir Świącik mówił,że poszukają jakiegoś młodego walczaka z zagranicy,który mógłby się trochę wybić i być (pewnie tylko w jakimś stopniu...) drugim Joe czy Markiem.I ten gość w miare mi do tej wizji pasuje.Pozna tor i myśle,że bedzie ok.Poza tym na pewno super drogi nie jest.A jazda samymi naszymi to chyba jednak nie te czasy (NIESTETY!).W Czewie jest za duży potencjał (chodzi o NAS kibiców),aby wozić się pare sezonów w 2iej lidze.Ok, spokojnie, bez napinki i za rozsądne pieniążki,ale jednak trza walczyć o jakieś cele.A ciężko mi uwierzyć w to,że sami wychowankowie (w większości bez jakiegokolwiek objeżdżenia) dadzą rade... Także dla mnie optymalnie na teraz byłoby NP. tak:
  1. Staszewski (znamy go i lubimy-na teraz typowy solidny 2-ligowiec)
  2. Portas
  3. Malczewski
  4. Miturski
  5. Bellego
  6. Polis
  7. Naj z początkujących naszych młodzików
  Reasumując: 5iu swojaków (wybijający się Malczewski, Miturski, Polis oraz Portas i młodzik do objeżdzenia) plus doświadczony ligowiec Staszewski i na koniec wspomniany Francuz. Jak dla mnie to przykładowo na chwilę obecną ciekawe zestawienie, które o coś w realiach 2-ligowych powalczy, my kibice bedzęmy mieli na co chodzić,a i budżet ...wyjątkowo powienien wytrzymać;) Pozdro:)

 • Fan85 napisał/a komentarz do Częstochowscy politycy spotkali się z Andrzejem Witkowskim

  Generalnie śmierdzi wyborami (po Andrju nawet nie wiedziałby kto to jest np. Joe Screen!), ale ok. Każda inicjatywa odbudowania tego spalonego lasu jest dobra. Może cosik zakwitnie;)

 • Fan85 napisał/a komentarz do Za rok częściowo moi "żołnierze" do mnie wrócą - rozmowa z Markiem Cieślakiem, trenerem ŻKS Ostrovii

  Hmmm, jak jestem z Czewy i ogólnie wielkim fanem nazwiska DRABIK, to akurat nie wiem czy to jednak dobry krok z ich strony (czyt.taty przede wszystkim)... Marek C. ma trochę racji, tzn. wyjazdy klapa na ten moment. Tak na serio to narazie zawodnik 2óch torów: Czewy i Ostrowa. Reszta blado. Poza tym w tym sezonie irytował mnie fakt odpuszczania innych zawodów poza ligą, tj. turniejów zaplecza kadry juniorów, imprez towarzyskich itd. Mógł się tam przecież uczyć. Także obawiam się,że to o rok za wcześnie na ekstrasyf;) Obym się mylił:)

 • Fan85 napisał/a komentarz do Nie jesteśmy bogaci, tylko wypłacalni - rozmowa z Mirosławem Wodniczakiem, prezesem ŻKS Ostrovia

  Hmmm, jak jestem z Czewy i ogólnie wielkim fanem nazwiska DRABIK, to akurat nie wiem czy to jednak dobry krok z ich strony (czyt.taty przede wszystkim)... Marek C. ma trochę racji, tzn. wyjazdy klapa na ten moment. Tak na serio to narazie zawodnik 2óch torów: Czewy i Ostrowa. Reszta blado. Poza tym w tym sezonie irytował mnie fakt odpuszczania innych zawodów poza ligą, tj. turniejów zaplecza kadry juniorów, imprez towarzyskich itd. Mógł się tam przecież uczyć. Także obawiam się,że to o rok za wcześnie na ekstrasyf;) Obym się mylił:)

 • Fan85 lubi Komentarz

  Wszystko ,wszystkim a gdzie Maks Drabik...)))

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.