Fan85 - komentarze

 • Fan85 napisał/a komentarz do Orzeł Łódź - Eko-Dir Włókniarz Częstochowa

  Kompromitacja, wstyd, skandal, żenada itd. itp. To i tak małe słowa. Tyle...

 • Fan85 napisał/a komentarz do Marek Cieślak w roli Falubazowego Mikołaja (wideo)

  Hahahahahahahahahahhahahahahaha! Ale beka Marek...

 • Fan85 napisał/a komentarz do Pawliccy nie spotkali się z Unią

  Nie czytałem wcześniejszych komentarzy za co sorry, bo tak nie powinno być... Chciałem tylko wyrazić swoje obiektywne, autonomiczne zdanie. Mianowicie uważam,że prawda zawsze leży po środku, ale jeśli koledzy Pawliccy żądają sum z kosmosu to moim skromnym zdaniem PRECZ! Żużel jest na zakręcie i nie ma miejsca dla takich żądań typu Pawlickie, Kildemandy, czy jakieś tam jeszcze inne! Tęsknie za czasami kiedy zawodnicy jezdzili za kase na fiata, motor itp. Wiem, mamy 2015 rok i wymagania poszły do góry, ale trza mieć jakieś granice! Ludzie! Dawniej w klubie było paru sponsorów (pasjonatów!), a teraz mamy ich rzesze, co nie znaczy,że zawodowcom wsio wolno! Idziemy do przodu,ale nie dawajmy sie zwariować... Nasz ukochany speedway upadnie. Reasumując mówie stop! Jedziesz za tyle, jak nie to wypad. Szukaj kasy w Anglii (hehe). Nie pojedziesz, to liga na tym nie ucierpi, a klubik bedzie zdrowszy! To się musi skończyć, bo grozi nam zagłada!!! P.S. Mimo w/w wywodów przyznaje, że liczyłem na kolejnych braci (coś na wzór Gollobów), którzy zawsze elektryzowali fanów! Dlatego miałem nadzieje,że się nie rozstaną. Ale cóż... Kasa Misiu, kasa... W jakim kierunku to idzie???

 • Fan85 napisał/a komentarz do Udany debiut Warda - SPAR Falubaz Zielona Góra vs Betard Sparta Wrocław (relacja)

  O co Wam Drodzy kibice Zielonej i Wrocka chodzi...??? Przecie mecz zakończony i ZG lepsza i tyle!!! 4ech jezdzcow, którzy obronili lubuskie wzgórze i to jest to! Należało Wam się to jak psu buda! WWrocek? Vaclaw tylko Olimpijski, Jepsen z Jensenem witajcie w Czewie, Tomek, nie za szeroko...??? Maks, ojciec nie umiał po małej ani troche, ale Ty nie przesadzasz...??? Miałeś 2 lata mniej i goniłeś po dużej aż miło, a teraz słabo... Jestes i tak Wielki, ok, ale... Pozdro:)

 • Fan85 napisał/a komentarz do Piotr Szymański: Formuła IMP sprawdza się, są emocje do samego końca

  Drogi kibicu... A pamiętasz takie czasy z Twojego miasta??? Wtedy nikt nie myślał o jakiś regulaminowych nowościach! Był tylko sport i emocje!

 • Fan85 napisał/a komentarz do Piotr Szymański: Formuła IMP sprawdza się, są emocje do samego końca

  Witam. Nie czytałem wcześniejszych komentarzy, bo mi się po prostu nie chciało... Przyznaje! Chcę od razu wyrazić swój pogląd i tyle... Moim skromnym zdaniem panie Szymański system sie nie sprawdza!!! I mówie to jako kibic niezależny od tegorocznego finału (z Czewy). Juz sam fakt jednodniowego finału wystarczy! Jest dyspozycja dnia, trafienie z torem i przełożeniami i dość! To jest święto jednodniowe i niech tak zostanie!!! Kto uzbierał najwięcej pkt niech bedzie NAJ i na tym koniec. Bedzie po równo to baraż. Wsio. Juz nie pierwszy przypadek,że gość ma 14 pkt i jest poza pudłem lub że gość ma 10 i jest na 1ym miejscu... Żenada. Naj to NAJ! To jest własnie urok jednego dnia i niech tak zostanie! Bo to co sie dzieje to uważam za przypadek. Także, reasumując... wszystkie te niedawne urozmaicenia (punktacja,ilośc oraz formuła w GP, SWC, IMP itp.) moim skromnym zdaniem doprowadziły w żużlu do tego co jest teraz... TZN. spadająca frekwencja, kryzysy finansowe oraz brak idoli, którzy to wsio wcześniej napędzali!!! Imprezy robiły nazwiska, nazwiska robiły imprezy! P.S. Najlepszym komentarzem niech będą słowa tak uznanego i stałego uczestnika finałów IMPu jak pana Piotra Protasia; "Finał IMP to dodatek do ligi." 15-20 LAT (A STRACH CO WCZESNIEJ) ZA TAKIE SŁOWA PAN PIOTR BYŁBY BARDZIEJ ZNIENAWIDZONYM CZŁOWIEKIEM OD NP. PREZESA AMBER GOLD! Smutne... Pozdro.

 • Fan85 napisał/a komentarz do Wyrównany skład kluczem do sukcesu torunian we Wrocławiu?

  Czyli... standardowo najpierw prosto a potem trochę w lewo;)

 • Fan85 napisał/a komentarz do Wyrównany skład kluczem do sukcesu torunian we Wrocławiu?

  Krzyżaniak Ty... idolu mój!!! Pozdro:)

 • Fan85 napisał/a komentarz do Festiwal upadków - Betard Sparta Wrocław vs. Fogo Unia Leszno (relacja)

  Drogi forumowiczu... Przyjrzyj się dobrze powtórkom... Pociągnęło Emila jak Kota w Marcu! Walczyli wszyscy zaciekle, a On sie po prostu wynosi , bo siła odśrodkowa ma swoje prawa. Ani Go nie pocięgnęło, ani nie szarpnęło tylko tu była prosta fizyka. Zauważ,że nie jestem z Wrocka i nie jestem po czyjejś stronie! To była walka i tyle. Naj mecz we Wrocku w tym sezonie. ALE mimo wsio wziąż lipa z tym torem... Dobrze ze go zamykają na trochę. Może coś się zmieni... Pozdro:)

 • Fan85 napisał/a komentarz do Festiwal upadków - Betard Sparta Wrocław vs. Fogo Unia Leszno (relacja)

  ???