derri - lubi

 • derri lubi Komentarz

  Należy sobie odpowiedzieć na dwa pytania. Czy był faul oraz czy było dgso czy tylko przerwanie korzystnej akcji. Lewandowski został 2 razy zachaczony w nogę i pociągnięty. Dla mnie faul był a drugi obrońca był za daleko by mówić że miał szanse na przerwanie akcji. Lewy przyjął kierunkowo i wszedł by sam na sam gdyby nie faul który go spowolnił. Dla mnie jak dla Łukasza jest to faul i dgso czyli z urzędu czerwona i zjazd do bazy.

 • derri lubi Komentarz

  rozumiem ze sledztwo bedzie pokrywał z własnej kieszeni p.Lang a nie podatnik

 • derri lubi Komentarz

  pokrzywdzony sędzia? - powinien zajmować poczesne miejsce na ławie oskarżonych jako popierający ściganie się w warunkach zagrażających zdrowiu i życiu wielu osób...

 • derri lubi Komentarz

  serio bohaterka ? bo robi co powinna, serio naturalne odruchy powoduja ze celebryci staja sie bohaterami ? Czemu jej mąż skoro zarabia krocie nie leczy ludzi ? bo potrafi tylko kopnac pilke i to nie zwasze prosto ? Czemu messi i ronaldo nie lecza ludzi ? aaaa bo daja pieniadze, ale jakby lekarze dobrze zarabiali to by nie bylo potrzebne wsparcie lakarzom. Za to messi i ronaldo nigdy by nie leczyli bo sa tempakami co potrafia tylko kopac i walnac z czuba. Rozwijanie umysłu to nie dla nich. Chory swait, gdzie bohaterami staja sie ludzi bo daja kase :) Bohaterów macie w karetkach i szpitalach.

 • derri lubi Komentarz

  Cóż piłka jest dla ludzi prostych...Nie można zbyt wiele wymagać

 • derri lubi Komentarz

  Wszyscy winni: miasto, menedżerowie, prawnicy, CEV, zawodniczki, PLS, ba, nawet trener z Turcji, tylko ten Kulikowski nieskazitelnie czysty!
  Wszyscy chwalą zawodniczki Wisły za rzekomą walecznosć, polegającą na przegrywaniu setów do 10, ja wolałbym, żeby uwolniły nasz sport od prezesiny-aferanta i znalazły sobie normalne miejsca pracy. Wtedy uchylę kapelusza przed ich odwagą.

 • derri lubi Komentarz

  Panie prezesie.W jakich czas pan żyje. Niewolnictwo kobiet w XXI wieku? Szukanie winnych poza sobą? W Polsce tylko mafie odzyskują pieniądze za życia pokrzywdzonych.PZPS i sądy jeszcze pana nie rozgrzeszyły,na Sybir na kilka lat,utrata majątku osobistego przez cały zarząd,to jedyna droga do naprawienia krzywd pracującym zawodniczkom.

 • derri lubi Komentarz

  Jeżeli zdegradowano za to samo inne kluby, to dlaczego Cracovia ma mieć fory i być lepiej traktowana od innych???

 • derri lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • derri lubi Komentarz

  Polacy mistrzowie sportów które tylko oni sami uprawiają, Lewandowski jest w dziesiątce najlepszych piłkarzy na świecie w poprzednim roku strzelił więcej goli niż Ronaldo i Messi. Żużel to trochę jak skoki narciarskie które uprawia kilkadziesiąt osób a jest tam pompowane 90% budżetu na wszystkie dyscypliny zimowe czyli dyscypliny peryferie, jakieś sportowe pustkowie, lokalna rozrywka którą tubylcy lubią bo znają i są w niej dobrzy nic nie znaczące w skali świata dyscypliny których gwiazdy są totalnie anonimowe i zarabiają grosze w porównaniu do ich odpowiedników w piłce nożnej czyli prawdopodobnie najpopularniejszej dyscyplinie.

 • derri lubi Komentarz

  Brawo Pogoń szacunek za walkę oby tak w każdym meczu

 • derri lubi Komentarz

  Ale satka wisi!

 • derri lubi Komentarz

  Chemik to jest kawał teamu.Fantastyczna gra Kubanek i naszych reprezentantek.

 • derri lubi Komentarz

  Wspaniały sukces Chemika,ale co z kadrą siatkarek?4 grudnia miał być, ogłoszony skład,na kwalifikacje.Nic nie wiadomo?

 • derri lubi Komentarz

  Pięknie! Szkoda, że transmisji nie było.

 • derri lubi Komentarz

  @PABL0: Tu chodzi o chłopaka w szarej bluzie

 • derri lubi Komentarz

  Wychodzi na to ze kilka wypalonych gwiazdek chce skłócić kadrę i wyrzucić trenera bo przyszły młodsze, lepsze zawodniczki, które je wygryzły. A mówią że to tylko faceci maja ego.

 • derri lubi Komentarz

  Krótko napiszę... Pan Jacek Nawrocki odejdzie z kadry, czy tam złoży dymisję czego co niektórzy się domagają i wynik naszych "cudownych" pań z kadry się posypie. Jednym słowem pochrzani sie wszystko,a przede wszystkim cudowna gra i wynik. Szkoda. Historia zatacza koło. Paniami z kadry ktoś bardzo żywo pomanipulował i robi sie kwas jak z poprzednikami.
  Niestety..., tam gdzie w "kupie" są dwie "baby" lub więcej, prędzej czy później zgliszcza zostać muszą!!! Pozdrawiam wszystkich!

 • derri lubi Komentarz

  Wspolczuje Nawrockiemu bo siatkarki zrobily mu wielka krzywde powiedzmy wprost zrobily z niego najgorszego lacha .Na to chyba nie zasluzyl .Ale potym co sie stalo nie widze mozliwosci dalszej wspolpracy .Kasprzyk go zwolnic nie moze bo wygladaloby na to ze ulegl presji siatkarkom ale on sam moze sie popdac do dymisji i uwazam ze to w obecnej chwili jedyne mozliwe rozwiazanie .Musi przyjsc kolokwialnie mowiac nowa miotla i to pozamiatac.

 • derri lubi Komentarz

  Nie litować się wywalić. Wyczyścic do ostatniej zbuntowanej bo inaczej nic z tego nie będzie.One mają grać a nie zajmować się sprawami prywatnymi innych. Oprucz Stysiak i może jeszcze dwóch młodych reszta gwiazd jest do wywalenia