Ostatnia walka mistrzów

autor: paawloo123 | 2013-02-24, 10:46 |

Oceń: Nie lubię Anuluj ()
|
Wczoraj swoją walkę bokserską rozegrali dwaj mistrzowie i legendy polskiego boksu i kickboxingu - Andrzej Gołota vs Przemysław Saleta.

Obaj Panowie mają po 45 lat.Widowisko zapowiadało się świetnie.Takie też było.Przez całą walkę nie było taktyki,klinczu.To była prawdziwa walka wojowników.Cały czas atakowali,a i tempo jak na ich wiek było imponujące.Niestety widać było,że Andrzej się szybciej męczył od Przemka.Wypadał mu regularnie ochraniacz na zęby.Czasami po potężnych ciosach Salety,ale niestety także wypluwał go by zyskać sobie troche czasu na odpoczynek.Dostał za to karę 1 pkt i blisko było do drugiej kary.Zakończyło się to w 6 rundzie.Widać było,że pojedynek dąży ku końcowi,Panowie byli ledwo żywi.Przeważał zdecydowanie Saleta,który znacznie częściej trafiał.W końcu Andrzej padł na deski i sędzia wyliczył go.Moim zdaniem,to Gołota nie padł po ciosie tylko został odepchnięty.Myślę jednak,że to by było tylko odwlekanie pewnego,bo jak już mówiłem Przemek znacznie przeważał.Chociaż Andrzej jakby jednym sierpem trafił mogło być różnie.Tak czy inaczej Przemysław Saleta wygrał tą wielką walkę.

Wielka szkoda,że taka legenda jak Andrzej Gołota odchodzi w takim stylu,bo napewno na to nie zasłużył.Szkoda że nie odchodzi godnie jak powinien.Jednak napewno go nie zapomnimy.Nie jest też wykluczone,że jeszcze kiedyś go zobaczymy na ringu,gdyż w popojedynkowym wywiadzie powiedział że niewiadomo czy skończy,ale myślę że wiek nie ten żeby jeszcze walczyć.Przemek powiedział wprost że to koniec.

Oceń: Nie lubię Anuluj ()
|

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.