Pojedynek Dawida z Goliatem cz.1

autor: paawloo123 | 2013-02-27, 19:15 |

Oceń: Nie lubię Anuluj ()
|
Wczoraj zostało rozegrane spotkanie 1/4 Pucharu Polski pomiędzy Legią Warszawa a Olimpią Grudziądz.To prawdziwy pojedynek Dawida z Goliatem.Legia to wielokrotny mistrz Polski,wielokrotny zdobywca Pucharu Polski oraz ma na koncie ponad 70 występów w Ekstraklasie.Olimpia nie może się pochwalić nawet jedną  z któryś z tych osiągnięć.Przyjechaliśmy jednak do stolicy pełni nadziei i wiary w drużynę.Mamy skład doświadczony i silny,więc możemy pokusić się o niespodziankę.Przyjechało nas łącznie 700 i byliśmy rozmieszczeni na dwóch sektorach położonych blisko siebie.Powiem szczerze,wstydu nie przynieśliśmy,a nawetm mogę powiedzieć że jestem dumny z naszej postawy.Zawodnicy także się starali.Prawdziwa radość i emocje zaczęły się w 35 min,kiedy to Smoliński fantastycznym podaniem uwolnił Ruszkula który strzałem w dalszy róg pokonał bramkarza Legii!!!Piotr Ruszkul na 1:0 dla Olimpii!!Akurat 5 min temu dojechali wszyscy nasi kibice i zaczęło się święto.Przez długi czas to głosy z Grudziądza dominowały na Łazienkowskiej i przyćmiliśmy żylete.Przez reszte meczu nasi kibice bawili się świetnie i cały czas wspierali nasz zespół.Niestety w drugiej połowie zabrakło koncentracji i konsekwencji w obronie.Wyraźnie obrona nie pomagała świetnie broniącemu w pierwszej połowie Michałowi Wróblowi.Straciliśmy 2 bramki.Wynik 1:2 na terenie rywala to całkiem niezły wynik biorąc pod uwagę że czeka nas rewanż w Grudziądzu.Niestety zła gra obrony i beznadziejna dyspozycja sędziego liniowego który nie nadążał za grą poskutkowała zdobyciem kolejnych 2 bramek dla Legii w 89 i 90 min.

Wielka szkoda,ale wciąż wierzę,że mogą być emocje w Grudziądzu i nie będzie nudno.Pewne jest jedno,że piłkarze jak i kibice wstydu nie przynieśli i możemy być z siebie dumni.Tak więc zapraszamy legionistów do Grudziądza na rewanż!!

|

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.