Inauguracja rundy wiosennej I ligi

autor: paawloo123 | 2013-03-09, 16:16 |

Oceń: Nie lubię Anuluj ()
|
Rozpoczęliśmy rundę wiosenną I ligi sezonu 2012/2013.W pierwszym meczu rundy zmierzył się lider tabeli Flota Świnoujście oraz Olimpia Grudziądz.Mecz odbył się na stadionie w Grudziądzu.

Całą pierwszą połowę Olimpia zdecydowanie przeważała,czego efektem była strzelona bramka na 1:0 przez Adama Cieślińskiego.Niestety brak koncentracji w obronie spowodował,że po 2 minutach Flota wyrównała.Po przerwie gra się troche wyrównała,ale Olimpia nadal przeważała.Błyszczał Adam Banasiak,który strzaszył przeciwników mocnymi strzałami z daleka oraz mądrym rozegraniem stałych fragmentów gry.Mimo iż mieliśmy przewagę,to widać było gołym okiem że nie było ruchu bez piłki.Im czas coraz bardziej biegł do przodu,to coraz bardziej zagrywaliśmy nie w tępo oraz za plecy.Jednak w 80+ minucie sędzia tego spotkania podyktował rzut karny dla GKS-u!Adam Cieśliński pewnie wykorzystał jedenastkę i Olimpia wygrywa pierwszy mecz ligowy w rundzie wiosennej!

|

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.