Pojedynek Dawida z Goliatem cz.2

autor: paawloo123 | 2013-03-25, 19:54 |

Oceń: Nie lubię Anuluj ()
|
Już jutro zostanie rozegrane spotkanie rewanżowe 1/4 Pcharu Polski pomiędzy Olimpią Grudziądz a Legią Warszawa! To historyczne spotkanie dla zespołu z Grudziądza,który zmierzy się na swoim boisku z najsilniejszym klubem w Poslce.

W pierwszym spotkaniu legioniści pokonali na Łazienkowskiej drużynę z Grudziądzu 4:1 ,ale napędziliśmy im troche strachu strzelając bramkę na 1:0 dla Olimpii.  Miejmy nadzieję, że jutro obrona będzie bardziej skoncentrowana i nie będzie odstawiać nogi,bo właśnie tego zabrakło do osiągnięcia dobrego wyniku w Warszawie.

Spotkanie miało się odbyć we wcześniejszym terminie,ale intensywne opady śniegu uniemożliwiły rozegranie tego spotkania.W ostatnich dniach także pogoda dawała w kość, ale przy pracy obsługi i pomocy kibiców odśnieżyliśmy boisko i nadaje się do gry.Napewno nie jest to murawa najlepszej jakości,a mrozy w nocy napewno nie poprawią sytuacji,ale grać się da.Ironicznie można też powiedzieć,że możemy takim stanem boiska zaskoczyć Legię i sprawić niespodziankę :)

W każdym razie to historyczny mecz i napewno przybędą tłumy na stadion. Nasza grupa fanów zapowiada liczne przybycie i świetny doping.Czekamy także na sporą grupę kibiców z Warszawy,którzy napewno dopełnią to widowisko.Jedynyą wadą jest godzina rozpoczęcia.Niestety brak oświetlenia na stadionie powoduje że nie można rozegrać go później.Szkoda,bo przez pracę i szkołę może przyjść mniej ludzi niż normalnie by było.Wierzę jednak,że przyjdą tłumy i zobaczymy niepowtarzalne widowisko!

Początek o 14.30 zapraszamy wszystkich!!!

Oceń: Nie lubię Anuluj ()
|

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.