Pojedynek Dawida z Goliatem cz. 3

autor: paawloo123 | 2013-03-26, 18:04 |

Oceń: Nie lubię Anuluj ()
|
Koniec dwumeczu ćwierćfinałowego Pucharu Polski pomiędzy Olimpią Grudziądz a Legią Warszawa. Niestety tym razem Goliat okazał się lepszy od Dawida i pokonał go w pierwszym meczu 4:1,a w Grudziądzu 2:1.

Mecz w Grudziądzu odbył się w niesamowitej atmosferze.Kibice Olimpii jak i Legii dali popis wspaniałego dopingu.Zawodnicy obu drużyn prowadzili wyrównaną walkę.Olimpia mogła rozpocząć piorunująco,ale zmarnowała dwie wspaniałe sytuacje. Po przerwie przeważał zespół Legii,ale gra Grudziądzan nie wyglądała najgorzej.Przegrywaliśmy 1:2 ale w samej końcówce mieliśmy fantastyczną okazję którą zmarnował nasz najlepszy napastnik Adam Cieśliński. Dla Olimpii historyczą bramkę zdobył Adam Banasiak. Olimpia Grudziądz zdecydowanie zasłużyła na remis,ale wstydu nie przyniosła.

Tam kończymy przygodę z Pucharem Polski,który w tym roku przyniósł nam wiele radości i emocji.

|

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.