Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Luk z Rzeszy napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Rozumiem Nickiego. Jeżeli nie opłaca mu się ryzykowanie życia to rezygnuje. Dla mnie sezon oparty na polskich zawodnikach, bez gwiazd byłby bardzo ciekawy.

 • Luk z Rzeszy napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Panie Darku, u nas na meczach zuzlowych alkohol leje się grubym strumieniem, a ponoć alkohol jest bezwzględny dla Covid 9. Myślę, że rada jest tylko jedną... Myślę również że nie ma potrzeby snuć zbyt obrazoburczych scenariuszy. Kibicom, zawodnikom, ale również dziennikarzom powinno zależeć na tym by nie siać paniki i by spełnił się Pana czarny zł scenariusz. Mocny alkohol, ręce w kieszeni i będzie dobrze

 • Luk z Rzeszy napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Ryszard w żużlu

 • Luk z Rzeszy napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Człowiek jeździ na żużlu, to jego praca. Przed nim kluczowy mecz sezonu, nic nie ma w tym dziwnego, że pod opieką lekarza postanowiono mi pomóc. Nie miał zamiaru oszukiwać, który oszust kradnie i z łupem jedzie na policję? W wyniku błędu tych tzw "funkcyjnych" ma kłopoty i jego kariera może się zatrzymać. Po takiej przerwie to może być inny zawodnik. Życzę mu by mógł jeździć od początku sezonu i nadal się rozwijać jako żużlowiec.

 • Luk z Rzeszy napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Dlaczego Motor miałby oddać D. Lamparta do Wrocławia i tym samym wzmocnić swojego głównego rowala do play-off? To bez sensu

 • Luk z Rzeszy napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  No i wygląda na to, że przez niezaradność włodarzy klubowych klub może przepaść a winą za to zostanie obarczone miasto. Typowo Polskie paradoksy. Jeżeli kli się umówił tak, jak pisze Rzecznika to wystarczyło kupić więcej sprzętu w 2018, przedpłacic kontrakty zawodnicze po sezonie 2018 itp. I dzisiaj nikt by się pytał, dziwił itd

 • Luk z Rzeszy napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Piękna kobieta. Studiuję, ale jednoczesne pracuję. Większość ludzi w tym wieku, studiując, przesiaduje w pubach i pije piwo za pieniądze rodziców.

 • Luk z Rzeszy napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  A ja uważam, że rywalizacja to najlepsza droga do sukcesu. Jeżeli w sposób zdrowy Piotr zazdrości sukcesu Bartkowi, to podejmie sportową rywalizację i może za 2-3 lata powalczą o złoty medal SGP. Liczę że będzie to zdrowa, sportowa rywalizacja. Panowie nie muszą się kochać, byle by się szanowali jako ludzie i jako sportowcy. Obu życzę sukcesów. Na razie 1:0 dla Bartka, piłka w grze...

 • Luk z Rzeszy lubi Komentarz

  W całej sprawie z Curzytkami , w rolach głòwnych wystąpili rodzice , ktòrzy notabene podnieceni zainteresowaniem takiego klubu jak Toruń , zapomnieli o przynależności klubowej swoich pociech . Już przed sezonem 2019 jak było wiadomo, że Stal Rzeszòw Nawrockiego nie będzie dopuszczona do rozgrywek, a byli ubrani pod uwagę do składu , byli w kręgu zainteresowań kilku klubòw . Jeden nawet wtedy chciał ich wykupić, ale ZKS Rzeszòw brał jedynie ich wypożyczenie pod uwagę , mając nadzieję powrotu Rzeszowa do rozgrywek ligowych po roku banicji . Rozważania wtedy ich jazdę w Wilkach Krosno, co wydawało się bardzo rozsądnym rozwiązaniem, bo chłopaki się uczą i był blisko tor , zaròwno do treningòw jak i jazdy w lidze zwłaszcza tego starszego .
  No niestety ostatecznie trafili do PSŻ u Poznań na roczne wypożyczenie z ZKS Stali Rzeszòw .
  Osobiście przyznam, że trochę ta słynna prezentacja składu przez Termańskiego trochę mnie zaskoczyła , bo już wtedy pojawiały się głosy , że Rzeszòw przystąpi do rozgrywek ligowych w 2020 r . Poznań jeszcze nie zakończył rozgrywek, a tu info, że Curzytki w Toruniu . :-)
  Pomyślałem nawet wtedy, że Rzeszòw ma swoich wychowankòw, a sami jeżeli wystartują w lidze będą wypożyczać junioròw od innych klubòw . :-) .
  Nie mam pojęcia co sobie myśleli rodzice , że ZKS Rzeszòw o nich zapomni lub sprzeda ich za jakieś drobne mając ich podpisaną przynależność klubową ? . Dziwne .
  Zobaczymy jak to się skończy ostatecznie, lub jakim porozumieniem .

 • Luk z Rzeszy napisał/a komentarz do Żużel. Transfery. Wysyp kontraktów w Rzeszowie. RzTŻ ma ośmiu zawodników

  Rzeszów cieszy się z powrotu ligowego żużla !!! Wielkie dzięki ludziom, którzy poświęcają obecnie swój czas i energię by silniki znowu zaryczały na Hetmańskiej. Malkontentów odsyłam do oglądania mistrzostwa świata w szachach lub bilardzie. Jeżeli chodzi o emocje żużel nie dorasta im do pięt ;)

 • Luk z Rzeszy napisał/a komentarz do Żużel. Transfery. Wysyp kontraktów w Rzeszowie. RzTŻ ma ośmiu zawodników

  @kibicujmy kulturalnie: Mimo wszystko mam nadzieje, że Dawid I Karol pojawią się w sezonie 2020 na Hetmańskiej ;)

 • Luk z Rzeszy lubi Komentarz

  Niezły składzik
  ----
  1.Patrick hansen
  2.Edward Mazur
  3.Kenneth hansen
  4.Ilja Czalow
  5.Patryk Rolnicki
  6.Mateusz majcher
  7.Patryk Wojdyło/Mateusz Panicz (gość)

 • Luk z Rzeszy napisał/a komentarz do Żużel. Transfery. Wysyp kontraktów w Rzeszowie. RzTŻ ma ośmiu zawodników

  @Waldemar Kowalski: Waldek, czy sport i żużel jest Ci potrzebny tylko po to by innym było gorzej. Chłopie, ludzie stają na głowie by w Rzeszowie coś ruszyło, a ty wieszczysz upadek Lublina. No chłopie ???

 • Luk z Rzeszy lubi Komentarz

  Z naszych informacji wynika, że do Rzeszowa wróci Edward Mazur i Karol Baran. Być może z klubem zwiąże się Dawid Stachyra, który nie tak dawno odnowił licencję. Poza tymi zawodnikami, w składzie mają się znaleźć: Patrick Hansen, Ilja Czałow i Mateusz Majcher. Reszta zawodników jest jeszcze dogrywana przez klub, więc ostateczne zestawienie rzeszowian może ulec zmianie.
  P.S
  Dawid no tak armata, Hansen slaby Czałow wariat na torze , Rolnicki pewno sponsoruje go Irek Ciekawe w krośnie był za drogi Opole tez odpuściło.

 • Luk z Rzeszy lubi Komentarz

  Czałow, P. Hansen i Baran w Rzeszowie.

 • Luk z Rzeszy napisał/a komentarz do Żużel. Ostafiński i Hynek biorą się za łby. Michelsen wkurzony, Motor podrasowany, a Sparta bez biletu na finał

  @Lipowy Batonik: stary nie napinaj się tak. To tylko dziennikarka dyskusja. Możesz się z nią nie zgadzać, ale od razu wstyd itp.? Nie chcesz, nie czytaj, odpal pudelka i z głowy ;)

 • Luk z Rzeszy napisał/a komentarz do Żużel. Nowe kluby Musielaka i Huckenbecka siedzą na minie. Apator Toruń może mieć duży problem

  Ale moment. Jeżeli Orzeł ukarał zawodnika, tzn. że ma dowody, iż ten zawodnik naruszył regulamin i zawarł umowę z p. Termińskim, tzn. że p. Musielak ją podpisał. Ja rozumiem, że Pan Skrzydlewski widział tą umowę i widział podpis Pana Musielaka na tej umowie? A może Panu Termińskiemu, który złożył podpis na takiej umowie wydaje się, że umowę podpisał również zawodnik. Umowa jest czynnością dwustronną i nie wystarczy podpis Pana Termińskiego. Jeżeli zatem p. Musielak jej nie podpisał, tzn. jej nie zawarto i w związku z tym nie wyjedzie na tor z winy Pana Skrzydlewskiego, który najprawdopodobniej bezzasadnie obciążył go karą, to utraci korzyści w postaci potencjalnych zysków za zdobyte punkty. Pisząc o takich sprawach warto znać podstawy prawa cywilnego !!!

 • Luk z Rzeszy napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  A ja, choć pisze z Rzeszowa, a wszyscy wiedzą jakie relacje ma Rzeszów z Tarnowem, w pełni rozumiem Tarnów i uważam że pisanie o niewłaściwym traktowaniu kibiców jest sporym nadużycie. Klub znalazł się na zakręcie, a mimo to w tym roku kibice dostali żużel w Tarnowie na wysokim poziomie. Rzeszów dostał w 2018 fajerwerki i dzisiaj go nie ma na mapie żużlowej :( jeżeli klub nie jest gotów na starty w EL to winien odpuścić półfinał, a co miał odpuścić finał, to dopiero byłby płacz i lament, że niesportowo itp. Wg mnie przegrał z klasą i po walce i pewnie powalczy w Rybniku. To bardzo uczciwe stawianie sprawy i powinniśmy to chwalić a nie ganić. Zdecydowanie wlasciwszym było by pisać o np. długach Gorzowa i rozliczaniu ich kilka miesięcy po sezonie. Ciekawe co powiedzieli by obaj panowie redaktorzy, gdyby wynagrodzenie za swoją pracę dostali za np. 8 miesięcy. Czy wybrali by ten wariant, czy np. 3 artykuły za 80% stawki.

 • Luk z Rzeszy napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Przecież to nie Zmarzlik wykluczył Pawlickiego? O co mu chodzi? Ani jeden, ani drugi nie chciał celowo z faulować kolegi. Pretensje, do sędziego, a Bartkowi wypada pogratulować, by tego dnia od Piotrka lepsze, taki lajf

 • Luk z Rzeszy napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  To bardzo przykra informacja dla kibiców i zawodników Stali. Po zasłużonym i sprawiedliwym awansie, po tragicznych momentach w sezonie, chyba pierwszy raz od wielu lat klub nie dostał licencji :( To musiało się tak skończyć. Gdyby p. Nawrocki mieszkał w Rzeszowie, tu miał firmę, inaczej by postępował. A tak nie dostał tego, czego chciał, zabrał zabawki i po żużlu w Rzeszowie. Miasto też powinno się zastanowić czy chce żużla w Rzeszowie. To nie musi być 4 miliony jak w Lublinie, ale to co oferowało

 • Luk z Rzeszy napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Jak zacząłem czytać, to po słowach jednego Pana, już wiedziałem co napisze Pan Komarnicki. Wystarczy się napić przed zawodami, a skład polski jest wypełniony. To się pytam obu panów, niech wskażą jeden przypadek w historii by żużlowiec się napił tylko po to by zgadzał się ilość polskich zawodników. To głupi argument panowie.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.