Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • KibicPałacu lubi Komentarz

  Dlaczego mój komentarz został skasowany? Czyżby tu też nie można się swobodnie wypowiadać o beznadziejnym Developresie?

 • KibicPałacu lubi Komentarz

  WINNI ZAWSZE SIĘ TŁUMACZĄ - nawet lubiłem Developresika w zeszłym sezonie. Ale teraz widać, że to straszny kombinator. Życzę przegranych meczów - tak jak teraz... bo póki co wszystko przegrywacie; z muszyną jak i z tauronem też sportowo przegraliście - jak pisałem wcześniej. Pozdrawiam!

 • KibicPałacu lubi Komentarz

  Tak a ja skończyłem technikum inżynierii środowiska i tez miałem stypendium a teraz nie pracuje w zawodzie to też mam oddać wszystko co we mnie państwo zainwestowało? Z drugiej strony czy Kamil będąc w spale nie reprezentował SMS-u Spała i nie grał w reprezentacji? Teraz jest wolnym zawodnikiem i z jakiej racji państwo ma mu dyktować co ma w życiu robić. Chcielibyście żeby wam narzucano gdzie macie pracować po skończeniu szkoły? Przecież każdy z nas był finansowany z budżetu państwa bo z tego co wiem większość szkół średnich jest darmowych. Jeśli to nie trafiło to może odwróćmy sytuacje czy związek płaci zawodnikom którzy nie uczęszczali do Spały i trafili do reprezentacji? Przecież tak stawiając sytuacje to są oni stratni. A może według was Wlazły i Winiarski powinni zostać pozbawieni licencji bo też zrezygnowali a grają w klubach. Ja na miejscu Kamila już nigdy nie zagrałbym w takiej reprezentacji. Związek sam jest skorumpowany i co chwila wychodzą jakieś cyrki a tutaj wyskakują z takimi zagrywkami. Co to ma być KUBA? O ile wiem żyjemy w wolnym kraju. Nie znacie człowieka nie znacie powodów dla których wyjechał a oceniacie. Jestem ciekaw ilu z was wyjechało za granicę ''za pracą".

 • KibicPałacu lubi Komentarz

  Brak Doroty Wilk!!??

 • KibicPałacu lubi Komentarz

  brak Kingi Dybek

 • KibicPałacu lubi Komentarz

  niestety ale raczej Tobiasz jest zaraz po Wołosz w kolejce na tej pozycji....

 • KibicPałacu lubi Komentarz

  Tyle, że to notowanie na podstawie minionego sezonu. Marlena nie zostawiła złudzeń Bałdydze, która grała w zeszłym sezonie w LE. To coś znaczy. Jeżeli nie dostanie powołania do szerokiej kadry, będzie to znaczyło, ze coś nie gra. Pierwszy zespół obecnie na rozegraniu ma jedynie Wołosz i nikogo więcej. Moim zdaniem, Marlenę stać nawet na to, żeby powalczyć z nią o miejsce w szóstce. Pozostałe czeka daleka droga do kadry, bo najpierw trzeba regularnie pograć w lidze.

 • KibicPałacu otrzymał brązowy medal w kategorii Promotor Dnia

 • KibicPałacu lubi Komentarz

  Wow. Jaki wysyp pozytywnych komentarzy na temat zawodniczki, która dopiero zaczyna grę w OL. Mimo wszystko zgadzam się z Wami. Marlena zasługuje na szansę w reprezentacji. Oby pan selekcjoner był podobnego zdania.

 • KibicPałacu lubi Komentarz

  Moim zdaniem to jest materiał na rozgrywającą, na jaką czekaliśmy od czasów Magdy Śliwy. Czytam ten wywiad i dochodzę do wniosku, że dziewczyna ma niesamowitą pasję i niezwykle poukładane w głowie. To rzadkość w obecnych czasach. Nie ma lansu, popisówki jaka to ja jestem super, tylko świadomość, że cel jakim jest kadra wciąż jest gdzieś tam. Gratuluję podejścia i trzymam kciuki bo kadra potrzebuje świeżej krwi. Panie Jacku Nawrocki masz Pan brylant pod nosem! Trzeba go brać i szlifować, zanim się zniechęci!!!

 • KibicPałacu lubi Komentarz

  Niewątpliwie Marlena spokojnie mogłaby "wygryźć" mocno przereklamowaną Wołosz. Myślę jednak, że powinna poczekać aż p. Nawrocki zajmie się czymś innym. A jest duża na to nadzieja po zmianie prezesa PZPS.

 • KibicPałacu lubi Komentarz

  Ja w pełni popieram chęci Marleny zagrania w kadrze Polski. Choć może już nie jest siatkarką najmłodszą, ani też nie ma wyróżniającego się wzrostu, jednak jako rozgrywająca prezentuje się naprawdę bardzo dobrze. Ma to coś co można zobaczyć tylko u najlepszych rozgrywających na świecie. Łapie piłkę z wyskoku nad sobą i jest to lekkie przytrzymanie jej w nadgarstkach podobnie jak to czyni Kasia Skorupa czy Paweł Zagumny, a następnie piłka leci do przodu albo do tyłu z tej samej pozycji. Trudno się zorientować w którą stronę zagra.
  Naprawdę warto się bardziej zainteresować tą rozgrywającą.
  Dodatkowo w ważnych końcówkach setów nie pęka i nie wystawia śmieci.

 • KibicPałacu napisał/a komentarz do Marlena Pleśnierowicz: Zamierzam zapracować na powołanie do reprezentacji

  Jako kibic Pałacu twierdze ,że dzięki Marlenie zaczęło się w Pałacu wygrywanie i fajne granie . 23 punkty Misiuny w II meczu z Developresem , to świadczy o bardzo dużej kontroli nad grą Pleśnierowicz , nie ujmując niczego Natalii bo jest genialną środkową. Marlena do kadry!

 • KibicPałacu lubi Komentarz

  Panie redaktorze, ostatnia z wymienionych przed powrotem do Pałacu reprezentowała barwy KSZO Ostrowiec, a nie PTS-u Piła

 • KibicPałacu lubi Komentarz

  Napisał czyli poprawił.

 • KibicPałacu lubi Komentarz

  Skra powinna właściwie jakąś dotację dostać z kasy SVF (serbskiej federacji siatkówki) za to, że zaczyna już wręcz regularnie wyszkalać ichniejsze młode talenty. Choć też nie do końca ze wszystkimi równo się to udawało. Atanasijevic wyrósł na gwiazdę, ale już np Cupkovic nieco mniej - choć to już sprawa indywidualnych umiejętności.

 • KibicPałacu lubi Komentarz

  Wg mnie to PZPS powinien przepisem wymusić aby w wyjściowych szóstkach OL było miejsce dla co najmniej jednej Polki poniżej np. 23lat. Chodzi mi o to żeby na parkiecie w czasie meczu OL w każdej z szóstek cały czas przebywała choć jedna siatkarka spełniająca to kryterium. To wymusiłoby szybki rozwój tych zawodniczek, bo kluby robiłyby dużo żeby nie były one tzw. lukami w składzie. Do tego dochodziłoby oswajanie ich z presją. Myślę, że byłoby to z korzyścią dla reprezentacji.
  A dodatkowym argumentem za tym może być fakt, że OL jest obecnie zamknięta.

 • KibicPałacu został fanem Karolina Szczygieł

 • KibicPałacu napisał/a komentarz do Libero mistrza Polski i reprezentantka Serbii wzmocniły Polski Cukier Muszyniankę Muszyna

  Opłaca im się jeszcze jedną środkową zakontraktować , wtedy będą całą 14 wchodziły.

 • KibicPałacu został fanem tagów: Ewelina Żurowska, Marta Ziółkowska

 • KibicPałacu został fanem Joanna Kuligowska

 • KibicPałacu został fanem Marlena Kowalewska

 • KibicPałacu lubi Komentarz

  zamkniecie ligi jest dobre, bo sponsorzy chetniej daja kase a i mlodzi zawodnicy moga byc ogrywani. Myslicie, ze jakby liga byla otwarta to tylu juniorów by grało ? Nigdy w zyciu, predzej jakies ogórki i odpadki za wieksza kase

 • KibicPałacu napisał/a komentarz do Naj... I rundy fazy play-off Orlen Ligi

  Pałac nie przegrał rywalizacji z KSZO . REDAKCJO!

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.