Ostrovia Ostrów Wlkp. - Ślęza Siechnnice 53:57

Gdy w 3 minucie meczu przyjezdne prowadziły już 8:0 wydawało się, że to one zdominują wydarzenia na parkiecie. Koszykarki Ostrovii odrobiły straty rzucając 9 "oczek" z rzędu. Cały pojedynek można podzielić na dobre okresy w wykonaniu jednej jak i drugiej drużyny. Zespół z Siechnic potrafił zdobyć 14 punktów pod rząd by za chwilę oddać inicjatywę Ostrovii.

Dawid Bilski

Na niespełna 1,5 minuty przed końcem spotkania Ślęza prowadziła 55:53, miejscowe mimo dwóch strat rywalek nie potrafiły wykorzystać okazji i doprowadzić przynamniej do dogrywki.

Ostrovia Ostrów Wlkp. - Ślęza Siechnnice 53:57 (15:17, 21:11, 7:16, 10:13)

Ostrovia: Paulina Misiek 16, Magdalena Parysek 10, Karolina Kaczmarek 10, Anna Rajkowska 7, Milena Krzyżaniak 6, Katarzyna Skrzypczak 2, Edyta Mielczarek 2, Joanna Walas 0.

Ślęza: Małgorzata Smektała 16, Marta Krauze 13, Agnieszka Borowiec 12, Ilona Maciąg 7, Iwona Winnicka 4, Iwona Hołtyn 3, Grażyna Witkoś 2, Marzena Moryc 0, Antonina Aondo-Ryżko 0, Małgorzata Dudkiewicz 0, Anna Hajnsz 0.