Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Tenis
 • Zimowe

Grupa Lotos zostaje z Wybrzeżem, klub wprowadza karnety ulgowe

Kibice Wybrzeża mogą spać spokojnie. W przyszłym tygodniu na pewno zostanie sfinalizowana umowa pomiędzy klubem, a Grupą Lotos i firma ta pozostanie sponsorem strategicznym klubu. Klub przygotował także kolejną promocję dla kibiców ? będzie można kupić karnety ulgowe, a do karnetów VIP i normalnych dodawane są już teraz atrakcyjne gadżety.

Michał Gałęzewski
Michał Gałęzewski

Negocjacje z Grupą Lotos się przeciągały, jednak najważniejsze jest to, że firma ta zostaje z Wybrzeżem - Jestem pewny sfinalizowania rozmów z Grupą Lotos w przyszłym tygodniu, dzięki czemu będziemy mieć już na papierze sponsora tytularnego na zbliżający się sezon i cieszymy się, że w końcu kończą się formalności i Grupie Lotos nadal zależy na wspieraniu żużla w Gdańsku. Postaramy się odwdzięczyć odpowiednimi wynikami - powiedział prezes gdańskiego klubu, Maciej Polny na temat rozmów ze strategicznym sponsorem drużyny znad morza.

Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy klub prowadzi też rozmowy w sprawie sponsoringu na przyszły sezon z kilkoma dużymi firmami, zarówno trójmiejskimi jak i ogólnopolskimi.

Klub ciągle sprzedaje karnety, które można kupić w jego siedzibie, mieszczącej się w Bramie Maratońskiej, bądź poprzez sklep internetowy oficjalnej strony klubu. Co ciekawe do każdego karnetu normalnego lub VIP bezpłatnie dodawana jest opaska silikonowa na rękę. Każdy kto zakupi dwa karnety może też liczyć na klubowy szalik! Promocje te obowiązują do wyczerpania zapasów klubowych gadżetów. Wkrótce do sprzedaży trafi ograniczona pula karnetów ulgowych w cenie 105 zł (do ulgi uprawniona jest młodzież szkolna i studenci do 24. roku życia (urodzeni w 1984 roku i młodsi). Wstęp na stadion będzie możliwy wyłącznie po okazaniu ważnego dokumentu ze zdjęciem).

Wśród wszystkich posiadaczy karnetów rozlosowane dodatkowo zostaną nagrody (w tym także bardzo atrakcyjne), których pula będzie zawierała co najmniej 150 sztuk upominków! Nazwiska zwycięzców poznamy podczas inauguracji sezonu.

Karnet VIP: 210 zł

Karnet normalny: 150 zł

Karnet ulgowy: 105 zł

Polub Żużel na Facebooku
Zgłoś błąd
własne
Komentarze (0)
  Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
  ×
  Sport na ×