Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • donmelon lubi Komentarz

  Wygląda więc na to, że to Pusica będzie musiał "walnąć te Kielce" :)

 • donmelon napisał/a komentarz do Łukasz Gontarek: W tym sezonie będą jeszcze transmisje z Puław

  Skoro to cały czas ta sama hala to dlaczego nie można było tego ogarnąć np. 5 lat wcześniej?

 • donmelon lubi Komentarz

  Gramy dokładnie tak, jak wygląda nasz poziom sportowy. Po latach sukcesów trudno to zaakceptować, ale lata zaniedbań w naszej piłce ręcznej teraz przynosić będą efekty, niestety niekorzystne.
  A co najciekawsze, władze ZPRP utrzymują się od lat na stołkach i mają poparcie kółka wzajemnej adoracji. Żaden dziennikarz nie zadał w ZPRP pytania jak to możliwe, że od kiedy blisko 10 lat temu weszliśmy na szczyt, w zasadzie nic się nie zmieniło w szkoleniu, w popularyzacji handballa. Jak to możliwe, że następny po Karolu Bieleckim jako-tako rokujący zawodnik na ich pozycji jest aż 14-lat młodszy i gdzie są kadrowicze z tych 13 roczników? Tak samo, a nawet gorzej jest na pozostałych pozycjach.
  Ile przez ostatnie 10 lat powstało nawych klubów, nowych ośrodków? O ilu zwiększyła nam się liczba zawodników w kraju? Jakie sukcesy odniosły od 2007 reprezentacje juniorskie?
  Ehhh, kibicowi po prostu żal, że idą czasy trudne. Tak jak całkiem niedawno ugryźliśmy Francję, Hiszpanię, wcześniej dość regularnie Duńczyków, Szwedów i Niemców, tak teraz pogryzła nas Rumunia i mamy prawo obawiać się Białorusi.

 • donmelon napisał/a komentarz do Rumunia - Polska. Euro coraz dalej! Polacy polegli w Rumunii!

  Świetny mecz.

 • donmelon lubi Komentarz

  Jak to, zespół z najgorszej grupy LM w historii wygrał z zespołem najtrudniejszej grupy LM. Toż to szok

 • donmelon lubi Komentarz

  "Ogórkowa ekipa" pokonała "żyletę z grupy A", coś nieprawdopodobnego :)

 • donmelon napisał/a komentarz do Liga Mistrzów. Vive Tauron Kielce - Rhein-Neckar Loewen: katastrofa kielczan, mistrz Niemiec bezlitosny

  Druga połowa tragedia, tylko kilka kontuzji i od razu widać, że 7 nie są równe.

 • donmelon napisał/a komentarz do NMC Górnik - Vive Tauron. Po twierdzy został gruz i pył... Mistrz Polski triumfuje w Zabrzu

  Ale wiesz, że to nie jest ten sam Tomasz Rosiński, który grał w Kielcach itp.?

 • donmelon lubi Komentarz

  I co, wciąż Szyba jest numerem 2 na prawej połówce?

 • donmelon lubi Komentarz

  Wypadałoby, żeby dziennikarz znał znaczenie słów, których używa. Remontada pasuje do tego zdania jak pięść do oka. Remontar, Panie Kamilu, po hiszpańsku oznacza 'wznosić się, podnosić' (m.in), a remontada, to potoczne określenie odwrócenia losów spotkania, takie nasze, polskie 'wrócić z dalekiej podróży'. KPR ani przez chwilę nie musiał żadnych strat odrabiać. To Vive dokonało remontady z Vesprem. Mam nadzieję, że poszerzyłem Pańską wiedzę.

 • donmelon otrzymał srebrny medal w kategorii Promotor Wszech Czasów

 • donmelon lubi Komentarz

  Wyniki świeżutkie, a tabela z poprzedniego sezonu. Może jednak to poprawcie.

 • donmelon napisał/a komentarz do Hit transferowy w Superlidze? Bartosz Jurecki blisko Azotów Puławy

  Jurecki grałby w Puławach już od sezonu, gdyby Jurek nie kombinował.

 • donmelon lubi Komentarz

  3 -cia zasada dynamiki - ,,Każda akcja wywołuje równą jej i przeciwnie skierowaną reakcję". Jeśli obrażają Twoich zawodników, Twój klub, Twoje miasto reakcja musi być i jest uzasadniona. Przeszedłbyś obok tego obojętnie ? Nazywanie Koli ,,Cyklopem", Dzidziusia ,,Jąkałą', czy Cupica kaleką bez palca, trenera ,,Mongołem". a reprezentantów Polski od k....w podczas meczów to czego się spodziewasz. Pokaż mi jeden wpis kieleckich kibiców przez wszystkie lata gdzie ktokolwiek naśmiewał by się z niedoskonałości fizjologicznych czy innych. A gdyby się znizył do tego poziomu to znalazło by się pewnie kilka przymiotników pod adresem płockich zawodników.. To nie jest trudne, tylko prostackie. Porównywanie np. ,,Złotego Bogdana" z Maxim jest nadużyciem, bo ten pierwszy nigdy nikogo nie obraża, tylko reaguje ośmieszaniem i wytykaniem małości zacietrzewionych w nienawiści ludków.

 • donmelon lubi Komentarz

  Był chłop, nie ma chłopa.. Szkoda, bo to jeden z niewielu środkowych, który mógł jeszcze w naszej kadrze pograć. Powodzenia w życiu Tomek :)

 • donmelon napisał/a komentarz do Pogoń rozbiła w Szczecinie niemiecki HSV

  W tytule wcale nie chodzi o to, żeby pomyśleć o HSV Hamburg, prawda?

 • donmelon lubi Komentarz

  TO KUS BYŁ TYM KRZYŻEM O KTÓRYM MÓWIŁ WYSZOMIRSKI

 • donmelon lubi Komentarz

  No przecież te oceny to jakaś kpina. Szmal 5? Za co? Za obronę jednego karnego na trzy i jednej piłki z 12? Jurecki 5 za pomoc drużynie z ławki i wachlowanie Lijewskiego? Krajewski 5 mimo że nie przeprowadził chyba ani jednej skutecznej akcji? Szyba 5 a gral może z minutę. Ja rozumiem że euforia po zwycięstwie, ale może trochę obiektywizmu? Mecz sie skonczyl o 3 w nocy, ktos chcialby sobie zobaczyc jak grali poszczególni zawodnicy a tymczasem te oceny to jakaś parodia

 • donmelon lubi Komentarz

  Danusia, wracaj do oglądania M jak Miłość, szczypiorniak cię przerasta.

 • donmelon lubi Komentarz

  Darowałem sobie komentowanie wczorajszej porażki bezpośrednio po meczu, bo nie potrafiłbym opisu naszej gry wyrazić w kulturalny sposób. Krzysiu Lijewski bez formy, Kus się męczy, Wiśniewski bezproduktywny, Jachlewskiego na "1" obiegają tak samo jak Kusa na "6-7" metrze, bramkarze nie pomagają, Gierak się stara, ale widać ze to kompletnie nie ten poziom, a oglądanie gry Szyby to już przegięcie - ten sympatyczny zawodnik sprawia, że miłość kibica do piłki ręcznej jakby słabnie. Brak słów.
  Poniżej napisano już wszystko - zawodnik X bez formy, zawodnicy Y i Z nie mają prawa z takimi umiejętnościami grać w kadrze. Ale co najgorsze - GRAMY BEZ JAJ!!! Piszę to od lat - umiejętnościami technicznymi nigdy nie pokonamy Niemców, Szwedów czy Słoweńców, bo nasi skrzydłowi nigdy nie dorównają Ekbergowi, Gajiciowi czy Gensheimerowi, a nasi rozgrywający nigdy nie będą mieli takich umiejętności jak Zorman, Bombac, Drux czy Gottfiridsson. Naszą JEDYNĄ szansą na wygrywanie jest agresywna obrona 6:0 (jak za Wenty), gra na pograniczu faulu i wykluczeń, a w ataku gra na rzuty Karola z dystansu, brawurowe, czasem szalone akcje z M. Jurecki i wykorzystanie gry z naszymi doskonałymi obrotowymi. Narazie tyle, bo na Jurkiewicza i K. Lijewskiego chyba nie ma co liczyć.
  Jeśli nasi zawodnicy nie zaczną walczyć, to mecz z Egiptem może zakończyć dla nas igrzyska. Trzeba dać z siebie wreszcie 100 %, zacząć bronić agresywnie, a w ataku obudzić Krzyśka Lijewskiego. No i dobrze byłoby, gdyby Michał Szyba nie wstawał z ławki, bo jego gra to sabotaż. Gierakowi też nie idzie, ale ten przynajmniej ma jakieś niezłe zagrania i ten "ciąg" na bramkę rywali.

 • donmelon napisał/a komentarz do Rio 2016. Adam Korol: Zieliński na dopingu, próbka B potwierdzona. Oszukał nas wszystkich!

  Powiało ignorancją, 200kg to był zwykły przykład. Nawet skoro się da, to według Ciebie wszyscy oprócz Zielińskiego są czyści? Dla porównania do 180kg to rekord w kategorii 62kg to 183kg, zrobione oczywiście bez dopingu bo nikt za rękę nie złapał.

 • donmelon napisał/a komentarz do Rio 2016. Adam Korol: Zieliński na dopingu, próbka B potwierdzona. Oszukał nas wszystkich!

  Przeraża mnie głupota co niektórych tutaj, każdy bierze, nie każdy daje się złapać. Może powiecie mi jeszcze, że wyrzuca się ponad 200kg nad głowę dzięki kurczaku z ryżem?

 • donmelon napisał/a komentarz do Przed Rio: Katarczycy lepsi od Polaków

  Bądźmy poważni. Przecież to nie jest tak, że tylko Rosjanie stosują doping, oni po prostu dali się złapać. A co do kataru zgadzam się w 100%, ich kadra bardziej przypomina klub niż reprezentację.

 • donmelon lubi Komentarz

  Wichary > Wyszomirski. Nie ma szczęścia Marcin do selekcjonerów.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.