Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • omega napisał/a komentarz do Stelmet wygrał z Pinarem Karsiyaka!

  Gratulacje, widać efekty pracy trenera. Fajnie się ogląda Stelmet walczący. Teraz do przodu w PLK i będzie ok.

 • omega napisał/a komentarz do Stelmet przegrał mecz ostatniej szansy!

  Hej wszystkim, trochę mnie nie było. Dobrze, że dopisują wam humory, bo inaczej trzeba by stosy chusteczek do ocierania łez. Też czekam na zmiany w zespole i zastanawiam się ciągle, po co na ławce siedzi kilku bezużytecznych zawodników. Przykro się patrzy na drużynę, która tak naprawdę wcale nią nie jest:(((
  Za to mecz Turowa z Dąbrową G. na żywo - uczta dla ducha i ciała!

 • omega napisał/a komentarz do Pierwsze zwycięstwo Stelmetu w Pucharze Europy!

  Gratulacje dla trenera i drużyny. Będzie dobrze!

 • omega napisał/a komentarz do Quinton Hosley: Przestaliśmy grać jak dziewczyny

  Niedawno Koszar mówił, że grają jak dziewczyny,teraz trener, zawodnik powtórzył, pan redaktor podkreślił w tytule - no i zapachniało szowinizmem. Oj nieładnie, nieładnie!

 • omega napisał/a komentarz do Stelmet wyszarpał zwycięstwo nad Anwilem!

  Każda firma może zmienić właściciela i to też rozumieją ludzie z humanistycznym wykształceniem - w tym na przykład ja. Stary czy nowy właściciel, wszystko jedno, żeby tylko nie zapomniał po co istnieje klub sportowy...no i jeszcze, żeby nie nazywał drużyny produktem - amen.

 • omega napisał/a komentarz do Stelmet wyszarpał zwycięstwo nad Anwilem!

  No rewolucji w grze Stelmetu nie ma, ale powalczyli w końcówce i wygrali. Tego nie można nie zauważyć, zatem gratulacje!

 • omega napisał/a komentarz do Trwa fatalna seria Stelmetu w Pucharze Europy! BK Ventspils lepszy

  Włosi w Varese witają Chrisa Eyengę - aaa się cieeesząąą!

 • omega napisał/a komentarz do Przemysław Zamojski: Musimy być jak pięść, a nie pojedyncze palce

  No nareszcie! Do tej pory zawodnicy sygnalizowali problemy w drużynie trochę między wierszami, a trochę wprost, ale żeby za dużo nie powiedzieć...chciałabym a boję się! Teraz przyszedł czas, żeby je nazwać, sprecyzować i pokonać. Do dzieła!

 • omega napisał/a komentarz do Saso Filipovski trenerem Stelmetu Zielona Góra!

  Gratuluję decyzji! Nie mogę sobie odmówić przyjemności i posłużę się przykładem budowy dramatu klasycznego: zawiązanie akcji, rozwój wydarzeń, punkt kulminacyjny i na koniec rozwiązanie akcji. Stelmet jest właśnie w punkcie kulminacyjnym, w którym nagromadziło się tak dużo, że musiał nastąpić zwrot.Sukcesy klubu są bardzo ważne, ale dla mnie zawsze najważniejsi są ludzie. Nie dało się już patrzeć na załamanych za zewnątrz, a wściekłych w środku zawodników i na trenera, który nie ogarniał sytuacji, mimo że to przecież mądry człowiek. Dobrze, że zostanie asystentem, bo w tej roli się spełni. Teraz rozwiązanie wydarzeń, które musi przynieść efekty, bo każdy dostanie nowego kopa do działania i sytuacja się uzdrowi. Powodzenia dla trenera, zawodników i całego klubu!!!!

 • omega napisał/a komentarz do Steve Burtt: Mam gdzieś, co mówią inni

  Czasami warto posłuchać tego, co mają inni do powiedzenia. Dobre statystyki to nie wszystko. Taka lekceważąca postawa zawodnika nie wróży nic dobrego, tym bardziej że uwagi dotyczą właśnie jego współpracy w zespole. SB powiedział w którejś rozmowie, że zawsze wychodził w pierwszej piątce i teraz uczy się swojej roli w drużynie. Ucz się chłopie, ucz..żebyś znalazł swoje miejsce w szeregu, a na drugi raz ugryź się trochę w język przed kamerą, czy w wywiadzie. Nie wiesz, że Zielona Góra to nie Harlem?

 • omega napisał/a komentarz do Jak scalimy indywidualności, to zdobędziemy mistrza! - rozmowa z Januszem Jasińskim, właścicielem Stelmetu Zielona Góra

  Nie wierzę, żeby człowiek zajmujący się biznesem był tak oderwany od rzeczywistości. Wszystkie odpowiedzi są na tyle wymijające, że właściwie można to skwitować - jeden o kozie, drugi o wozie. Jedyny konkret, to sygnał że jednak szukają i planują zmiany, bo nie wszyscy zawodnicy spełniają oczekiwania. A trener spełnia, bo o tym nie było ani słowa? A nie...jednak jest oczekiwanie, że połączy ogień z wodą - no niestety nie da się! Natomiast metaforę o wszystkich koniach w jednym zespole i marzenia o mistrzostwie Polski przemilczę.

 • omega napisał/a komentarz do Będą kary dla Hosleya i Burtta?!

  Kibicuję Stelmetowi, ale nie jestem z Zielonej Góry i patrzę na to wszystko trochę bardziej z dystansem. Zachowanie QH było niesportowe i to nie budzi dla mnie żadnej wątpliwości. Wiele razy na meczach zawodnicy tracili panowanie nad emocjami i startowali do siebie, ale koledzy ich hamowali, wchodzili pomiędzy nich, przytrzymywali i nikt nie skakał rywalowi do gardła. Jeśli chodzi o SB, to nie ma opcji żeby ktoś dostał zakaz wjazdu do innego kraju bez powodu. Jeśli wizy elektroniczne były załatwiane na ostatnią chwilę, to jest to ewidentny błąd klubu. Chociaż patrząc z drugiej strony, wcale nie jest powiedziane, że procedura zniesienia zakazu wjazdu do Turcji, która trwa kilka tygodni, zakończyłaby się sukcesem. Przynajmniej wiedzieliby, że mają problem. Czy klub powinien karać zawodników finansowo? Nie wnikam, ale na pewno powinien ich zdyscyplinować. Najważniejsze, żeby drużyna zbudowała chemię, jaka była w ubiegłym sezonie - tylko czy to w obecnym składzie i z obecnym trenerem jest możliwe? Bardzo chcę wierzyć, że tak!

 • omega napisał/a komentarz do Quinton Hosley: Asseco to zespół, który powinniśmy "zlać"

  QH pokazał w ostatnim meczu EC, jak się spuszcza łomot zawodnikowi z przeciwnej drużyny i sądząc po jego tłumaczeniu, chyba nie do końca rozumie, że zachował się niesportowo. Szkoda, że nie wykorzystuje nadmiaru swojej energii w grze :( On może nie ma problemu z tym jak gra SB, ale inni mają.

 • omega napisał/a komentarz do Andrzej Adamek: Niedługo coś się wyjaśni...

  Czekam na te zapowiadane wyjaśnienia z niecierpliwością, bo napięcie wokół klubu jest coraz większe i to bardzo negatywnie wpływa na jego wizerunek. Zdaję sobie sprawę, że sedno problemów i konfliktów nigdy nie wyjdzie na zewnątrz - zresztą tak powinno być - ale zapowiadane ruchy i decyzje wiele wyjaśnią. To jest moment, w którym władze klubu pokażą swoją klasę lub słabość i mam nadzieję, że podejmą właściwe kroki, które wyprowadzą drużynę na prostą.

 • omega otrzymał brązowy medal w kategorii Guru Wszech Czasów

 • omega napisał/a komentarz do Szukamy swojej tożsamości - rozmowa z Andrzejem Adamkiem, trenerem Stelmetu Zielona Góra

  Trener Adamek posiada doświadczenie i wiedzę, ale niestety nie potrafi tego sprzedać we właściwy sposób. Nie posiada również charyzmy ani cech przywódczych i dlatego nie nadaje się na lidera i nie potrafi zapanować nad drużyną, w której są indywidualności. Nie radzi sobie również z mediami,a jego wypowiedzi są tak nieudolne, że stały się pośmiewiskiem nie tylko kibiców, ale też dziennikarzy. Trener reprezentuje klub i drużynę, więc musi być autorytetem dla swoich zawodników! Bycie asystentem to nie jest żadna ujma na honorze, tym bardziej że w tej roli się sprawdził. Im szybciej władze klubu podejmą właściwe decyzje, tym lepiej dla wszystkich, a przede wszystkim dla drużyny. Układy na bok!

 • omega napisał/a komentarz do Miodrag Rajković: Płacimy cenę za najlepszą szkołę koszykówki

  Gratulacje dla Turowa za walkę. Nauka w najlepszych szkołach procentuje w przyszłości, więc warto.

 • omega napisał/a komentarz do Sytuacja Stelmetu Zielona Góra trudna, ale nie dramatyczna

  Ta drużyna Tak, z tym trenerem NIE !!!!

 • omega napisał/a komentarz do Nie byliśmy wcale gorsi - Stelmet Zielona Góra - Buducnost Voli Podgorica (komentarze)

  Trener podobno nie czyta komentarzy po meczach...a szkoda, bo mógłby się dowiedzieć paru ciekawych rzeczy, oczywiście pomijając złośliwości. Z przykrością muszę stwierdzić, że po dzisiejszej wypowiedzi stracił w moich oczach wszystko.

 • omega napisał/a komentarz do Janusz Jasiński: Woods zaczął grać, gdy z parkietu zszedł Hosley

  Popieram i obawiam się, że zawodnicy którzy grali w ubiegłym roku w Eurolidze, poczują się bardzo dotknięci :(

 • omega napisał/a komentarz do Nieudany początek sezonu Przemysława Zamojskiego

  Przemek Zamojski wpadł nie tylko w dołek, ale w głęboki dół. Jego kryzys pogłębia się, o czym świadczą wyniki w ostatnim meczu. Nie znam przyczyn tego stanu, ale pozostawienie go w S5 i 30 minut na boisku jeszcze bardziej go pogrąży. W psychologii można to porównać do wrzucenia na głęboką wodę i obserwowania tonącego jak długo będzie się męczył, albo może jakimś cudem się uratuje. Powinno się jak najszybciej przerwać jego złą passę, wprowadzać do gry z ławki i na krócej. To jest mądry i ambitny facet, więc będzie walczył o odzyskanie formy, swojej pozycji i autorytetu w drużynie i wśród kibiców. Jeśli problem jest tylko sportowy, to wystarczy mądry trener, jeśli nie tylko - to niezbędna jest pomoc fachowca. Trzymam kciuki, powodzenia Przemek.

 • omega napisał/a komentarz do Fatalny mecz Stelmetu i porażka w Salonikach!

  Z przykrością muszę dorzucić jeszcze jeden kamyk do tego ogródka. Działacze,władze klubu,zawodnicy,lokalna prasa i media, nawet kibice Stelmetu od początku sezonu prezentowali butną postawę "najsilniejszy skład,najlepsza prezentacja, najlepsza hala, najlepsi kibice, wyjdziemy z pierwszego miejsca w grupie"...Warto chyba w tym momencie przypomnieć sobie starą prawdę, że najwięksi są najskromniejsi. Wszyscy popełniamy błędy, ale najważniejsze żeby umieć się do nich przyznać, bo to podstawa sukcesu. No a potem starać się je naprawić. Wierzę, że w tej drużynie jest to możliwe i szczerze życzę powodzenia i sukcesów.

 • omega napisał/a komentarz do Hit kolejki dla Śląska! Pierwsza porażka Stelmetu

  no i ok, bo pytanie też było ironiczne:))

 • omega napisał/a komentarz do Hit kolejki dla Śląska! Pierwsza porażka Stelmetu

  W drużynie Stelmetu dzieje się coś niedobrego. Koszar dzisiaj wyraźnie to powiedział. Moim zdaniem nie ma zgrania na boisku, ani poza nim. Widać gołym okiem, że osobno są starzy Polacy, osobno najmłodsi zawodnicy, a zagraniczni w pojedynkę lub w duecie. Nie ma chemii, przybijania piątek ani żadnych innych przyjaznych gestów. Popisy pojedynczych graczy na parkiecie nic nie dają na dłuższą metę. Niestety trener też jest człowiekiem bez charyzmy. Na pewno był dobrą przeciwwagą dla MU, ale jako pierwszy trener chyba nie poradzi. Poza tym powinien z nim popracować ktoś od public relations, żeby zaczął się lepiej wypowiadać. A na koniec małe pytanko - czy żucie gumy przez zawodników (nawet amerykańskich) w czasie gry jest bezpieczne?

 • omega napisał/a komentarz do PGE Turów postraszył greckiego giganta w euroligowym debiucie!

  Gratulacje dla Turowa i powodzenia w następnych meczach!

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.