Slawo1947 - lubi

 • Slawo1947 lubi LM: Bayern Monachium pobił rekord Barcelony, Mario Goetze znów błysnął

 • Slawo1947 lubi Znamy skład kibiców na mecz z San Marino!

 • Slawo1947 lubi Komentarz

  Oto cała prawda o Lewandowskim. W meczach o punkty w kadrze (el. MŚ 2010, Euro 2012 i el. MŚ 2014): 16 meczy 3 gole. Bramki w meczach: z San Marino w Serravalle, z San Marino w Kielcach i z Grecją w Warszawie. Jak na zawodnika wycenianego na 30 mln euro przymierzanego do Realu,Barcy,Manchesteru,Bayernu to żałosna statystyka i nie pisać mi tu że w reprezentacji nie ma z kim grac bo w Borussi Lewy włoży głowę tam gdzie w kadrze nie włoży nogi. Problemem jest brak zaangażowania. Lewy myśli teraz o Maladze i LM a nie o kadrze i nie ma co mu się dziwić bo to w klubie zarabia kasę!

 • Slawo1947 lubi Komentarz

  chyba po raz pierwszy w życiu w gran derbi kibicowałem Realowi :) I nie żałuję. Barca gra futbol przesłodzony, a jak się za dużo cukruje to potem wychodzą takie roztwory nasycone i efekt jest w postaci 1:3 i końcem marzeń o Pucharze Króla. Teraz odpadną z Milanem w Lidze Mistrzów i pozostanie im tylko mistrzostwo Hiszpanii, bo tam utrzymac przewagi w takiej niewyrównanej lidze byłoby... mistrzostwem

 • Slawo1947 lubi Komentarz

  Niestety, przepowiednia rozdziału medali wśród zawodniczek Norwegii zaczyna się spełniać . A co na to "" piewcy sukcesu ""polskiej zawodniczki , tacy jak Tajner , Komentatorzy TVP - Babiarz , Kurzajewski i inni żałośni pismaki na tym portalu SF .Kręcicie spiralę sukcesu, a jak ktoś jest słabszy to będziecie szkalować i szukać czarownic !!!