Kulozęby_Tony - komentarze

 • Kulozęby_Tony napisał/a komentarz do Brąz dla bełchatowian - relacja z meczu PGE Skra Bełchatów - Jastrzębski Węgiel

  W Bełchatowie też byłeś na hali? czy tylko śniła Ci się z zawiści po nocach? Fajnie, że się przelogowałeś na drugie konto HL.

 • Kulozęby_Tony napisał/a komentarz do Brąz dla bełchatowian - relacja z meczu PGE Skra Bełchatów - Jastrzębski Węgiel

  Jesteś tak samo obiektywny jak stacja telewizyjna, której nazwę przytaczasz.

 • Kulozęby_Tony napisał/a komentarz do Brąz dla bełchatowian - relacja z meczu PGE Skra Bełchatów - Jastrzębski Węgiel

  Bo niektórzy nie zeszli jeszcze z drzewa, tudzież dominuje u nich te 4% spuścizny po Homo Neanderthalensis...

 • Kulozęby_Tony napisał/a komentarz do LM: Wielka Barcelona nie dała szans Bayernowi, genialny Lionel Messi!

  Bardzo fajny mecz, który podobał mi się również z uwagi na 'ekspertów', którzy swego czasu w mediach wciskali Lewandowskiego do Barcelony. Teraz pozostaje jedynie dopełnić formalności w Monachium, przewaga jest względnie bezpieczna ale FcB nie może sobie pozwolić na szybką utratę bramki w początkowych minutach meczu. Osobiście liczę na wymarzony dla mnie finał Barca vs Juve.

 • Kulozęby_Tony napisał/a komentarz do Raul Lozano trenerem Cerrad Czarnych Radom

  Nie porównuj talentu, umiejętności i potencjału Wojtaszka i Żurka, nie zaryzykowałbym na dzień dzisiejszy stawiania między nimi znaku równości. Wojtaszek to mimo wszystko kilka klas lepszy libero. Z tego co mi wiadomo to następny sezon Plus Ligi będzie ostatnim dla Igły w barwach Resovii i nie jest powiedziane, że z uwagi na nazwisko i zasługi będzie on pierwszą opcja wyboru przez cały sezon.

 • Kulozęby_Tony napisał/a komentarz do Raul Lozano trenerem Cerrad Czarnych Radom

  Zagumny w ostatnich latach ukończył budowę domu w Warszawie, biorąc więc pod uwagę doniesienia na temat jego dalszej kariery po Kędzierzynie Koźlu to nie można jednoznacznie wykluczyć wątku warszawskiego. Zaryzykowałbym stwierdzenie, że będzie gotów nawet zejść z ceny między innymi z uwagi na wspomniany dom i sentyment do Warszawy, gdzie zaczynał karierę.

 • Kulozęby_Tony napisał/a komentarz do Liga turecka: Katastrofa Halkbanku Ankara - ekipa Kubiaka i Możdżonka nie obroni mistrzostwa!

  Zanim kolejny raz wyjdziesz z takim wywodem 'naukowym', to weź dla przykładu pod uwagę jeden fakt, na zawodnikach z jakiej ligi była budowa reprezentacja mężczyzn, która w 2014 roku wywalczyła mistrzostwo świata. Po drugie, nie wrzucałbym siatkówki męskiej i żeńskiej do jednego wora po to ażeby doszukać się na siłę jakichś prawidłowości, to są dwa odmienne światy. Po trzecie, w profesjonalnym sporcie sprawdza się doskonale pewne przysłowie - "czym skorupka za młodu nasiąknie tym na starość trąci". Jak to rozumieć, na całokształt kariery rzutuje oprócz wrodzonego talentu, to w jaki sposób dany zawodnik był prowadzony w początkowych latach swojej przygody ze sportem. Osobiście nie widzę konieczności aby nasi zawodnicy wyjeżdżali z kraju w celu podnoszenia własnego poziomu sportowego, bowiem tu na miejscu w Plus Lidze umiemy wydobywać z zawodników to co najlepsze. Co więcej, wyjazdy do Turcji oprócz kebabów, lukratywnych kontraktów i ciepłej aury nic więcej nie oferują w kwestii rozwoju i poszerzania horyzontów.

 • Kulozęby_Tony napisał/a komentarz do Liga turecka: Katastrofa Halkbanku Ankara - ekipa Kubiaka i Możdżonka nie obroni mistrzostwa!

  Im pewnie też nie jest jakoś specjalnie z tego powodu przykro, przecież nie legitymują się z samym klubem i kibicami a jedynie z pieniędzmi jakie za nim stoją. W tej kwestii wszyscy doskonale wiemy, że w Turcji lubią dużo płacić i rzekłbym nawet, że o wiele za dużo - biorąc pod uwagę poziom sportowy, stawiane oczekiwania i wyniki. No ale takie właśnie są uroki 'tureckiego jasyru' - słaba liga, słabi tubylcy uprawiający rekreacyjnie sport zawodowy jakim jest siatkówka, przeświadczenie że to pieniądze grają na boisku, pośpiech i brak długofalowej wizji budowania silnej drużyny. Niestety to nie jest idealna droga do osiągania sukcesów w profesjonalnym sporcie i ten sezon w wykonaniu Halkbanku Ankara jedynie to potwierdza.

 • Kulozęby_Tony napisał/a komentarz do Bartosz Kurek wróci do Polski. Zagra w Asseco Resovii Rzeszów?

  Faktycznie w eterze pojawiły się takowe informacje, według mnie wydają się one być jednak niewarte uwzględniania, gdyż Śliwka nie spędzi kolejnego sezonu w Rzeszowie, w grę wchodzi dalsze wypożyczenie. Powiedzmy sobie szczerze, Śliwka jeszcze nie jest gotów do grania na takim poziomie i wydaje mi się, że w Resovii zdają sobie z tego sprawę. Biorąc pod uwagę ruchy kadrowe, to z Rzeszowa ubędą Ivović i Buszek, nie można wykluczyć również tego, że i Lotman potraktuje sprawę nieco bardziej ambicjonalnie. Na chwilę obecną wydaje się, że będzie to wyglądało tak - Alek, Penchev, zapowiadany Kurek i być może wolny wakat albo Lotman.

 • Kulozęby_Tony napisał/a komentarz do Bartosz Kurek wróci do Polski. Zagra w Asseco Resovii Rzeszów?

  Drobna aktualizacja...
  - Buszek niemal pewny w Kędzierzynie Koźlu, na dniach mają ogłosić (i chyba będzie to czwartek).
  - Trwa poszukiwanie kolejnych polskich zawodników, którzy mogliby wzmocnić ZAKSĘ, oprócz wymienianego od kilku dni Bieńka, w kręgu zainteresować są podobno Wrona i Jarosz.
  - Ad. wietrzenie szatni w ZAKSIE

  S. Świderski: - To nie koniec odejść z ZAKSY. Po ostatnim meczu w Bydgoszczy trener dokonał kilku skreśleń w kajecie.


  - Ktoś pisał mi, że Zagumny jest nierealny w Czarnych bo Kampa ma ważny kontrakt, otóż Lukasowi Kampie kontrakt się kończy.
  Podobno budżet klubu na pewno nie będzie mniejszy niż w poprzednim sezonie.
  - Co do Michała Ruciaka, warto rozważyć jego dalszą karierę w kontekście gry na libero.


  100%
  Benjamin Toniutti -> ZAKSA [z Vfb Friedrichshafen]

  75%
  Miłosz Hebda -> Lotos [z MKS Banimex Będzin]
  Mateusz Malinowski -> Cuprum Lubin [z Jastrzębski Węgiel]
  Adrian Staszewski -> AZS Częstochowa [z Kielc]
  Bartosz Kurek -> Resovia [z Cucine Lube Treia]
  Dmytro Pashytskyy -> Resovia [z Cuprum Lubin]
  Damian Wojtaszek -> Resovia [z Jastrzębski Węgiel]
  Rafał Buszek -> ZAKSA [z Resvoia]

  50%
  Andrzej Wrona -> ZAKSA [z SKRA]
  Jakub Jarosz -> ZAKSA/Resovia [z Bydgoszcz]
  Dawid Konarski -> Bydgoszcz [z Resovia]
  Paweł Zagumny -> Czarni Radom [z ZAKSA]
  Philippe Blain -> Czarni Radom [TRENER]
  Raul Lozano -> Czarni Radom [TRENER]
  Ivan Borovnjak -> ZAKSA [z Cuprum Lubin]
  Mateusz Bieniek -> ZAKSA/Lotos/Jastrzębski/SKRA [z Kielc]
  Grzegorz Pająk -> ZAKSA/Jastrzębski/SKRA/Bydgoszcz/Lotos [z Kielc]
  Bartosz Krzysiek -> ??? [odchodzi z Kielc]
  Bartosz Sufa -> ??? [odchodzi z Kielc]
  Michał Ruciak -> ??? [odchodzi z ZAKSY]
  Wojtek Kaźmierczak -> ??? [odchodzi z ZAKSY]