FIS-64 - lubi

 • FIS-64 lubi Komentarz

  Jeżeli taki ma być tor na finał, to może nie męczyć zawodników tylko przyznać zaocznie tytuł Stali. Prezes honorowy z trenerem zapalą po cygarku i będą szczęśliwi. a zawodnicy przynajmniej uratują kości, a może i życie bo lekarz zawodów znów nic nie zobaczy.

 • FIS-64 lubi Komentarz

  Dajcie spokój, pożal się boże doradcy! Piotr jest dorosły i wie co robi.

 • FIS-64 lubi Komentarz

  Kędziora to za co tylko tróję dostał? Z przyzwyczajenia? Czym jego mecz różnił się od meczu Barona w Lublinie? Ten cały ranking jest bez sensu. Dostajesz szóstkę bo zawodnicy świetnie pojechali albo jedynkę bo dali doopy.

 • FIS-64 lubi Komentarz

  "Niepowodzenia Zmarzlika to u mnie uśmiech na twarzy".

  Typowy z ciebie* Polaczek-Cebulaczek. Cieszenie się z czyjegoś niepowodzenia to tylko w tym kraju. Czytałeś może książkę Rafała Ziemkiewicza "Polactwo"? Tam znalazłbyś wiele postaci podobnych do siebie.

 • FIS-64 lubi Komentarz

  @bullet79. Uważam, że nie ważne z kim Bartek rozmawia, ważne jest o czym mówi. Wg mnie bardzo rzeczowa rozmowa.

 • FIS-64 lubi Komentarz

  Widać, że Siergiej ma duży potencjał. Dobrze, że akurat z nim został podpisany kontrakt na dwa lata. Co do Milika to cóż... Mam wątpliwości czy będzie liderem w 1 lidze. Jakaś podstawa jest do budowy składu... Milik, Siergiej... Chętnie bym zobaczył Andrzeja w naszym 1 ligowym składzie. Szkoda, że Szczepan został tak potraktowany w tym sezonie. Gorszy od Miedziaka nie jest, a nie dano mu prawdziwej szansy w tym sezonie. Woryna pewnie ucieknie, bo patrząc na mizerię jaką ma choćby Gorzów wśród Polaków (po za Bartkiem), więc mogą być chętni. Reasumując... Tak bym widział nasz skład na 1 ligę: 1. Milik 2. Lebiedievs 3. Łogaczov 4. Szczepaniak 5. Woźniak (może?) 6. Tudzież 7. Giera/Trześniewski. Może nie na wygranie ligi, ale myślę, że outsiderem ligi byśmy nie byli. Taki skład na spokojną czwórkę w 1 lidze.

 • FIS-64 lubi Komentarz

  Fantastyczny mecz, fantastyczna atmosfera na stadionie, cudowny wieczór... Dla takich chwil pokochałem ten sport, po 4 biegach 10 punktów w plecy a na koniec 10 do przodu. Niebywałe!!! I ta akcja Griszy przy kredzie w 7 wyścigu , palce lizać!!! Gratulacje również dla chłopaków z Leszna, widać że to fantastyczna drużyna. Ale dzisiejszy wieczór należał do Lublina!!!

 • FIS-64 lubi Komentarz

  JUS najlepsze są te głupiomadre poorady po meczach :) jak to każdy wie jakie miało byc rowiązanie i kto co miał na myśli . Nastepnym razem przed meczem pomądruj troszkę :) Większych głupot nie czytałem

 • FIS-64 lubi Komentarz

  @JUS Z ciebie to jest laik do potęgi... Ja rozumiem że można się raz podłożyć ale 5 razy?
  Piotr Pawlicki : Sparta(dom) 5 pkt Falubaz(dom) 6 pkt CKM(wyj) 6 pkt Sparta(wyj) 2 pkt Lublin(wyj) 3 pkt.Kołodziej na podobne wyniki w kilku meczach ale już nie chce mi się pisać.

 • FIS-64 lubi Komentarz

  Jedynie co mnie zaskakuje to rozmiar porażki zwłaszcza po takim początku. Jestem ciekaw tylko czy to jest ten nasz "coroczny kryzys" czy faktycznie pojawił się jakiś większy problem. Teraz mamy 2 mecze u siebie więc pewnie skasujemy 6pkt bez większych problemów. Jeszcze raz graty dla Motoru.

 • FIS-64 lubi Komentarz

  Widzę, że moda na plucie w Cieślaka trwa w najlepsze. Gdzie są hejterzy, gdy drużyny prowadzone przez naszego najlepszego trenera zdobywały złote medale? Czyli jak drużyna przegrywa to wina trenera, a jak wygrywa to zasługa zawodników, a trener niepotrzebny?

 • FIS-64 lubi Komentarz

  Grzyb sprowadzi ten klub na manowce. Nie nadaje się kompletnie na prezesa. Ma jakiś inny swój świat i wszystko widzi inaczej niż reszta ligi. Czasami oczy przecieram ze zdumienia czytając czy słuchając wypowiedzi. Co miała KOL zrobić? Zakończyć meczu nie wolno bo powodem nie były złe warunki atmosferyczne, dokończyć odpada bo Gorzów zrobił by tak, aby Częstochowa nie wiedziała jak jechać, walkower odpadał nawet z punktu widzenia Częstochowy. Panie Grzyb myśle, że ma Pan ważniejsze sprawy na głowie niż pisanie takich dziwnych opini, powinien się Pan aktualnie zająć......Kasprzakiem, Iversenem czy Woźniakiem.

 • FIS-64 lubi Komentarz

  Drogi Panie prezesie Grzyb! Niebezpiecznym precedensem to jest wypożyczanie zawodnikow z niższej ligi nie z powodu kontuzji, czy zarażenia koronawirusem lecz z powodu kiepskiej formy zakontraktowanych wczesniej zawodników podstawowego składu. Niebezpiecznym precedensem jest też usytuowanie feralnej rozdzielni w jednym pomieszczeniu z boksami motocykli wraz z łatwopalnymi środkami chemicznymi! I wreszcie niebezpiecznym precedensem jest uznanie za równorzędne czynniki związane z naturą (ulewny deszcz) i z działalnoscia człowieka (zabezpieczenie dostawy prądu na obiekt - w tym awaryjne)
  Decyzja KOL jest jak najbardziej słuszna i zgodna z duchem sportu! Może się Pan cieszyć, że Stal ma ponowną szansę wywalczenia 2 punktów, bo przyznanie walkowera dla Włókniarza nie byłoby łamaniem prawa.

 • FIS-64 lubi Komentarz

  jedyna słuszna decyzja to walkower grzybie

 • FIS-64 lubi Komentarz

  Grzyb ty tak poważnie?Masakra taki kolo rządzi klubem!Psychotesty wskazane!

 • FIS-64 lubi Komentarz

  Chłop jakiś oderwany jest

 • FIS-64 lubi Komentarz

  Jeśli Pan Grzyb nie dostrzega żadnej różnicy między spaloną rozdzielnią w wyniku czego zabrakło prądu, a opadami deszczu to powinien iść się leczyć

 • FIS-64 lubi Komentarz

  Bardzo dobre rozwiązanie!..A różnica między deszczem a pożarem jest zasadnicza. Na deszcz nic nie poradzisz taki los ale rozchajcować pożar w erbetce to żaden problem.

 • FIS-64 lubi Komentarz

  Pan Grzyb przypomina mi trochę tego asa z Rzeszowa, tego od tych diamentów.

 • FIS-64 lubi Komentarz

  Tak Panie Prezesie, teraz każdy klub na przyjazd do Gorzowa będzie zabierał ze sobą klubowego Szamana, który będzie sprowadzał deszcz, albo może od razu Pan powie, że to przeciwnicy podpalili rozdzielnie? Przerywanie, czy też odwoływanie zawodów w tej lidze z powodu deszczu mamy od lat, nie ma tutaj miejsca na precedens, bo sporo scenariuszy z opadami przerobiliśmy. Zasady tutaj są jasne i od wielu lat stosowane niezmiennie. Za to rozdzielnie jeszcze się nam nie paliły do tej pory. Wielu kibiców i ekspertów mówiło o tym, że właśnie zastosowanie się do Pana wersji wydarzeń może doprowadzić do precedensu, który mogliby eksploatować gospodarze. I mieli rację. Może Pan przyjmuje wyrok do wiadomości, ale totalnie bez klasy i jego zrozumienia.