Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • milin napisał/a komentarz do PGNiG Superliga. Stal Mielec wytrzymała próbę nerwów. Karne w meczu outsiderów

  Ciekawe skąd Baum wziął tych stryjków Wojdana. Najpierw karny choć Dzianis zajął pozycję dużo wcześniej, a później powtarzanie do skutku karnego.

 • milin napisał/a komentarz do SPR Stal - Wybrzeże. Niemoc Stali trwa! Beniaminek wydarł punkty w ostatniej minucie

  Nie bardzo Cię rozumiem, więc może wyjaśnij mi jakich to sukcesów byłem kibicem, czy to te 4 mecze wygrane w zeszłym sezonie, na który kupiłem karnet we wrześniu, gdy było niepewne czy drużyna dokończy sezon, czy ten 1 w obecnym sezonie. Kibicuję już sporo lat, ale po ostatnich absurdalnych posunięciach mam dość. Namawiam Cię także do myślenia o tym co piszesz, bo jeżeli życzysz mi jako "kibicowi sukcesu" jak najdłuższej przerwy w kibicowaniu, to logika pokazuje, że swojemu klubowi życzysz równie długiego rozbratu z sukcesami. Pojęcie zmiany o 360 stopni wyjaśnił Ci już Rafix95, ale tu przyznam, że masz rację, bo taki zwrot rzeczywiście był. Kilkadziesiąt minut poprawnych, a po tym chaos i baty, czyli jak poprzednio. Do zarzutów o błędnych decyzjach kadrowych zarządu kolegów poniżej, można jeszcze dodać, że Stołowski do rozpoczęcia sezonu zwlekał z podpisaniem kontraktu z Czuwajem, więc był osiągalny. Na pewno byłby przydatniejszy niż Dementiew, którego pozostawiono w klubie, ale nikt nie chce korzystać z jego usług. Co do Krzysztofa Lipki mogę Ci wymienić nazwiska Wolańskiego i Kiepulskiego - bramkarzy lepszych, a ten drugi dodatkowo z przyszłością, którzy musieli odejść. Sam byłem świadkiem szeptanych kolacyjek jeszcze za prezesury Pieroga, gdzie załatwia się swoje interesiki kosztem kolegów i klubu. Kolega ZDS podał Ci dodatkowo swoje przykłady prywaty.
  A swoją drogą ZDS jestem ciekaw, czy gdy bramkarz Lipka będzie grał jak firanka, to trener Lipka go zmieni.

 • milin napisał/a komentarz do SPR Stal - Wybrzeże. Niemoc Stali trwa! Beniaminek wydarł punkty w ostatniej minucie

  Robię sobie przerwę od ręcznej, a wrócę, gdy będzie trener, nie lipa. Drugi warunek konieczny to Kłoda i Krygowski out. Krzysztof L. to nie jest wcale dobry duch drużyny, tylko intrygant, który załatwia swoje interesiki, a to poprzez pozbywanie się lepszych konkurentów do gry w bramce, a obecnie przez blokowanie przyjścia prawdziwego trenera do Stali. I po te randki z prezesami po restauracyjkach. Na ruinie klubu chce sobie poprawić CV na życie po życiu. Jak można przegrać wygrany mecz? On pokazał, że potrafi. Ile stracić musi piłek Krygowski, 100 na 100 podań, żeby treneiro to dostrzegł. Wleklak to zauważył od razu i tak ustawił obronę, żeby akcje rozgrywał i kończył K.
  Inny temat to, co się stało przez te pół roku z Kawką, gra ze stukilową kupą w porach. Nie pamiętam kiedy wyskoczył i oddał rzut. Wolę jak Wypych próbuje, mimo, że pudłuje i przez to dostaje tylko jedną szansę w meczu. Miki to chyba to dobre przygotowanie do sezonu, które tak zachwalałeś.

 • milin napisał/a komentarz do Stal - Meble Wójcik. Mecz walki i niedokładności. Beniaminek przegrał w Mielcu

  Miki po jednym z meczów napisałeś, że widać dobre przygotowanie do sezonu, którego za Jednoroga nie było, a ja jakoś tego nie widzę. Niemoc wszędzie, a to był tylko beniaminek. Zupełnie nie rozumiem tej sytuacji z Dementiewem, pozostał chyba za niemałe pieniądze, po to by siedzieć na ławie lub grać ogony za Krygowskiego. Widać, że jest bez formy, ale uporczywe ustawianie go na prawej połówce nie ma sensu. Gdy ustawia się rzutu stara się obrócić, by móc pociągnąć rzut z prawej ręki, a obrońcy już czekają. W zeszłym roku często nie trafiał, ale w całym sezonie nie miał tylu bloków rzutów z podłoża co teraz w jednym meczu. Ze zmian składu po sezonie najbardziej żałuję odejścia Kravchenki. Myślę, że nie miał bardzo wygórowanych żądań, a poziom obrony byłby o niebo wyższy niż z Kłodą. Gość miał wszystko lepsze dynamikę, koordynację ruchów, bieg do kontry i to pozytywne, radosne podejście do gry. Nie wiem dlaczego wybrali Kłodę, którego teraz ponosi czasem fantazja, że to on jest liderem tej drużyny, czego przykładem jest ten piątkowy nieprzygotowany rzut w parkiet w czasie kontry.
  Chyba pozostaje tylko liczyć na litość Pana Prezydenta i Rady, róbcie wreszcie tę halę, to może się coś ruszy.
  P.S. Nie wiem kto zaprojektował tą durną barierkę pomiędzy trybuną i boiskiem, trybuna ma raptem 3 rzędy, a barierka wyższa niż na górnych sektorach Camp Nou.

 • milin napisał/a komentarz do Puchar Polski: Azoty Puławy za burtą!

  Posłużyłem się inicjałami, ale każdy kto czytał relację z ostatniego spotkania w sprawie powołania spółki wie o kogo chodzi. Były wiceprezydent tak bardzo jest urażony o to, że już nie przychodzi do niego komitet powitalny z zaproszeniem na mecz, że wykorzysta każdą okazję dla swojego małego odwetu na klubie. Pytał czy jest sens robić spółkę dla 300 kibiców. W takim razie powinien sobie też zadać pytanie czy jest sens budować czy choćby remontować halę, jeżeli nie będzie klubu. Bo w jakim innym celu można ją wykorzystać? Może na akademie z udziałem notabli, jeden koncert w lecie i co jeszcze. Przecież to kilkadziesiąt milionów złotych. Sam uczestniczył w podjęciu decyzji o remoncie, dziś jest w koalicji z tymi, którzy chcą burzyć i stawiać na nowo. Czy potrafi uzasadnić po co?

 • milin napisał/a komentarz do Puchar Polski: Azoty Puławy za burtą!

  Barwo Panowie, bardzo ważne zwycięstwo i awans. Ważą się teraz losy klubu, więc w taki sposób można odebrać argumenty przeciwnikom powołania spółki z udziałem miasta. Pokazaliście Panu BB, że warto. Ciągle jestem pod wrażeniem gry Wiktora, trzech bramkarzy, a żaden nie mógł sobie poradzić z jego rzutami. Rozwija się bardzo fajnie i pokazuje teraz, że może być z niego duża pociecha, bo przecież bardzo harował też w obronie. Tylko jeden zawód, że ani darmowy wstęp na mecz, ani przyjazd Azotów nie zapełnił trybun.

 • milin napisał/a komentarz do Do trzech razy sztuka - Pogoń w końcu wygrała w Mielcu

  To nie miki, lecz ja, mój nick milin, stawiałem takie zarzuty Zarządowi, który poza tym oceniam bardzo dobrze. Mecz w Kielcach i godzina meczu w sobotę tylko dwa przywołane ad hoc przykłady, bo źle dziać pod tym względem zaczęło się jeszcze w Hangar Arenie. Przypomnę mecz mikołajkowy z Azotami, gdzie gdyby zabrakło tych kilkunastu szkół, na trybunach byłyby kompletne pustki, a w bęben waliła wtedy jedna pani (szacun, że jej się chciało), ale nie trzymała rytmu i wprowadzała trochę chaosu. Co do tego, miki czy warto inwestować w promocję meczu dla 299 widzów, ja uważam, że warto, bo za chwilę może trzeba będzie namówić kibiców na wyjazdy (nie wszyscy są tak zdeterminowani jak Ty, też szacun), a jeśli nie to w I lidze i te parę złotych z biletów i karnetów będzie miało znaczenie. Pamiętam, że w czasie remontu stadionu, na Gryf też chodziła garstka ludzi, ale to oni byli zalążkiem obecnej publiczności piłkarskiej Stali, więc i ręczna musi zachować swoją choćby 299-osobową grupkę sympatyków. A jak jest każdy widział. Ja miałem zaplanowane sporo zajęć na sobotę, więc dotarłem na salę 10 min. przed meczem i o tej godzinie górny rząd już był wprawdzie zajęty, ale środkowy był prawie pusty, mogłem wybrać sobie prawie dowolne miejsce przy środkowej linii, więc te 250 osób z relacji to jakaś ściema. Sreberko, co do meczu w Kielcach to posłużę się przysłowiem: koń jaki jest każdy widzi. Zamknięcie hali zapowiadano na lipiec 2015, potem wrzesień, a w końcu stało się 1-go stycznia, czyli Zarząd miał co najmniej pół roku, żeby zobaczyć salę G.2, żeby dopełnić obowiązku zgłoszenia sali do rozgrywek. Wytłumacz mi dlaczego dotarcie z końca ul.Kusocińskiego do jej środka musiało, aż tyle trwać, jakieś wyścigi ślimaków, czy co. Mecz w Kielcach nie był dobrym pomysłem, bo to za daleko, samochodem dość drogo, a zorganizowanym autobusem to wyprawa na prawie cały dzień (od 14- wyjazd do godzin już nocnych). W pobliżu jest trochę sal, więc daliby radę. Miki stawia na Dąbrowę T., a ja wolałbym Tarnobrzeg. Trybuny na 1350 osób i boisko 46 x 22 m, więc w sam raz, a droga chyba lepsza. Co do pory meczu ustąpię, choć ten nasz to było trochę większe spotkanie towarzyskie, a nie impreza masowa.

 • milin napisał/a komentarz do Do trzech razy sztuka - Pogoń w końcu wygrała w Mielcu

  Mam jedno ale do osiągnięć Prezesa Maja. Od czasu, gdy objął stery klubu systematycznie zaczął marnować potencjał klubu jakim byli jego kibice, kiedyś trzecia pod względem liczebności grupa w Polsce. Przed zamknięciem Hangar Areny były obawy czy wszystkim chętnym uda się dostać na trybuny w sali G. 2, a w sobotę być może na jednym z ostatnich meczów na tym poziomie rozgrywek nie udało się zapełnić nawet 2 rzędów krzesełek. W pogoni za sponsorami pogubiono kibiców, że nawet klub kibica od początku tego sezonu stopniał tak, że czasem nie miał kto uderzyć w bęben. Wiem, że główną przyczyną jest spadek poziomu sportowego, który wymiótł z trybun "kibiców sukcesu", ale zarząd też ma swoje grzeszki na sumieniu, jak mecz z Wisłą w Kielcach, czy nawet pora sobotniego meczu. A chyba bez zainteresowania kibiców o sponsora raczej będzie trudno, bo kto będzie się reklamować na meczu, który oglądają tylko rodziny zawodników. Oni chyba myślą inaczej, wydaje im się, że nie ma problemu, że wystarczy zaprosić szkoły, że na meczu z Wisłą sprawę załatwią Kielczanie. A to nie tak, bez kibiców klubu przez duże K się nie zbuduje, co najwyżej drużynę pana Prezesa.

 • milin napisał/a komentarz do PGE Stal Mielec czekają spory sądowe. Byli gracze domagają się spłaty zaległości

  Proszę, nie obrażaj ludzi. Nikt z nich nie jest wychowankiem Stali, przyszli tu wykonywać swój zawód i robili to dobrze. Zostali oszukani to następny fakt. Ich zawód uprawia się bardzo krótko, a po zakończeniu kariery nie dostaną emerytury jak policjanci, więc mają prawo walczyć o swoje, bo mają rodziny. Jak dotąd byli też bardzo cierpliwi. Im mniej emocji tym więcej rozsądku. Mira chyba właśnie poniosły emocje wywołane z jednej strony rozczarowaniem, że z nowym klubem gdzie nie brakuje niczego przy pustych trybunach, zamiast o medale walczy o utrzymanie się w lidze, a z drugiej strony tym, że w Stali jednak coś drgnęło.

 • milin napisał/a komentarz do PGE Stal Mielec czekają spory sądowe. Byli gracze domagają się spłaty zaległości

  Paradoksem jest, że w najgorszej od lat sytuacji klubu pod względem poziomu sportowego, frekwencji na meczach, braku sali, temu zarządowi udało się do pewnego stopnia ustabilizować sytuację finansową klubu. Musimy pamiętać, że obecny główny sponsor PGE już tu wcześniej był, a mimo to klub ciągle generował następne zaległości. Dziś nie tylko płaci regularnie bieżące wynagrodzenia, ale też powoli spłaca zaległości. Może tysiąc to niewiele, ale Miro i inni powinni sobie zadać pytanie, który sponsor dalej będzie płacił na klub, który całą kasę przeznacza na spłatę starych długów przysporzonych przez nieudolnych i nieodpowiedzialnych zarządzających. O odpowiedź chyba nietrudno. A jeżeli argumenty słowne nie przekonują, to mają sposobność sprawdzić jak wygląda to w rzeczywistości. Niedaleko od ich obecnego klubu grają 2 inni byli gracze Stali Babicz i Kandora. Wystarczy wyskoczyć wieczorem do Głogowa i porozmawiać. I nie chodzi mi o ewentualne zaległości Adama, lecz o to że ich żony grały kiedyś w Mielcu w KPSK i odeszły stąd bez kasy. Niech więc popytają jak im idzie odzyskiwanie wynagrodzeń od klubu, który nie gra w żadnych rozgrywkach, bo KPSK istnieje, wystarczy sprawdzić w KRS, a na dawnej jego siedzibie wisi skrzynka pocztowa, z której czasem wystają przesyłki. Czy nie tam przypadkiem trafiają pozwy zawodniczek?

 • milin napisał/a komentarz do "Hangar Arena" zamknięta, PGE Stal z Orlen Wisłą zagra w... Kielcach?

  Powiatowy inspektor budowlany, który wydał decyzję nie podlega prezydentowi. To nie decyzja prezydenta i on ją musi wykonać.

 • milin napisał/a komentarz do Outsiderzy ligi walczyli na całego. PGE Stal Mielec wreszcie zwycięska!

  Gdy kupowałem karnet, pani z biura powiedziała mi, że osoby z karnetami będą mieć gwarantowane wejście na mecz, pod warunkiem, że przyjdą najpóźniej pół godziny przed meczem, bo później będą sprzedawać bilety na wolne miejsca. Przypomina mi się, że w oficjalnej wypowiedzi padła liczba 350.

 • milin napisał/a komentarz do PGNiG Superliga Mężczyzn: Problemy Vive w Głogowie, efektowna Wisła

  Na meczu w Mielcu siedziałem przed kibicami Azotów. Na wstępie zaśpiewali nam I liga! i pewnie tak będzie, ale czy to taka frajda kopać leżącego?. Widać, jaki sponsor tacy kibice. U nich na meczach prezentami dla kibiców są chyba polifoska i saletrzak, co by tłumaczyło skąd te... I czy później nie wstyd, że kandydaci do brązowego medalu w 45-tej minucie z I ligą (a może nawet jej rezerwowymi) przegrywają 2-ma bramkami i do końca nie są pewni wygranej?
  Wydaje się, że magia Pana Ryszarda działa coraz krócej, a może nie ma sensu kupować w pakietach gwiazdorów, których inni już nie chcą, bo poziom reszty równa do tych pierwszych. Żal tylko reprezentacji, bo jaką skuteczność miał Przemek Krajewski z tą I ligą. Ogólnie dla mnie miła niespodzianka, bo po składzie jaki zobaczyłem na rozgrzewce za wiele się nie spodziewałem.

 • milin napisał/a komentarz do PGNiG Superliga Mężczyzn: Porażka Zagłębia, przełamanie Chrobrego

  Same miedziaki widać nie wystarczą, by chciało się grać. Nie wiem czy w Lubinie nie szukają już telefonu do Szafrańca. To co Nochowi przyszło tak łatwo w Stali, bo nasza hala to takie miejsce, gdzie zawodnikom chce się grać, w zgnuśniałym w luksusie Zagłębiu się nie udaje. A szkoda Go, bo to bardzo fajny trener, a jeszcze bardziej żal, gdy się czyta relację z Głogowa, jak Grzesiek Sobut tam się męczy, gdy u nas tak bardzo Go brakuje. Bardzo nam pomógł Michał Krygowski, jest dość szybki i zwinny. Bez niego przy tej wysuniętej pod Chodarę obronie byłyby kłopoty z płynnością akcji. Ucieszyło mnie też zaangażowanie Damiana Krzysztofika, bramek może mniej, ale za to dużo dwójek i karnych, a przede wszystkim wyłączenie Dzono.

 • milin napisał/a komentarz do Pół godziny zaciętej walki. Górnik podbił Mielec w drugiej połowie

  Ja nie znam kulis kontaktów klubu i miasta, ale po drugim komentarzu wiem, że chodziło Ci o stypendia. Sam sposób ich wypłaty jest nieprawidłowy. W innych miastach stypendia sportowcom wypłaca bezpośrednio urząd miejski, a nie klub i wtedy nie ma pola do kombinowania. W Mielcu mimo patologii z wykorzystaniem środków z miasta w siatkówce żeńskiej poprzednicy P. Kozdęby w tej sprawie nic nie zrobili, a on okazuje się być, przynajmniej w sporcie kontynuatorem ich polityki. Mam tu też na myśli remont hali, gdzie walczy o realizację niezbyt udanego pomysłu J.Chodorowskiego z większością z rady miasta jak o życie. A głosowaliśmy na młodego (ja też) w oczekiwaniu przełomu w myśleniu o mieście. Wypłacanie tych stypendiów za pośrednictwem klubu w moim odczuciu od początku wiązało się z cichym przyzwoleniem na czasowe "inne" ich wykorzystanie, a z tego rodzi się pokusa do zupełnie swobodnego nimi gospodarowania, zwłaszcza, gdy w klubie bieda. A uporządkowanie tej sprawy byłoby sposobem na ochronę interesów tych najsłabszych, czyli zawodników, bo kontrakty sportowe w takiej dyscyplinie jak ręczna to tak naprawdę jakiś rodzaj umowy śmieciowej, choć za większe pieniądze.

 • milin napisał/a komentarz do Pół godziny zaciętej walki. Górnik podbił Mielec w drugiej połowie

  Już nawet nikomu nie chce się pisać o meczach Stali. Okazało się też, że drużyna nie ma aż tylu kibiców, jak można było przypuszczać w latach tłustych. Gdyby nie te wycieczki szkolne, byłyby kompletne pustki. Teraz wygląda, że to nie byli kibice tylko widzowie. Bilet na mecz jest w końcu tańszy niż do kina (z wyjątkiem tanich poniedziałków). W klubie kibica zostały już tylko same bębny, a wszyscy młodzi gdzieś zniknęli. Nawet kandydaci mimo bliskich wyborów już nie chcą się tu promować. Dotarła do mnie taka informacja z klubu futsalu (może plotka), że Pan Prezydent kasę po SPRze już obiecuje innym. A takim był entuzjastą, gdy na jeden mecz przed wyborami zaciągnął go i ubrał w szaliczek M.Paprocki. I my daliśmy się nabrać i zagłosowaliśmy na niego. Tę nową halę trzeba będzie jakoś zapełnić, same akademie z udziałem miejscowych notabli chyba nie wystarczą, ja proponuję jakiś sport bardzo tani. Pamiętam z przeszłości, że Czesi mieli taką swoją specjalność, absolutna nisza, dwóch braci grających w piłkę na rowerach, chyba jednokołowych. Dzięki temu mieli swoich etatowych mistrzów świata. W sportach drużynowych taniej się chyba już nie da, wszak drużyna tylko dwuosobowa.
  A sam mecz nawet powyżej oczekiwań, była przecież walka w pierwszej połowie i gdyby nie puściły im nerwy i nie było tego podwójnego wykluczenia wynik byłby nawet przyzwoity.

 • milin napisał/a komentarz do Sensacja w Mielcu! PGE Stal w wielkim stylu rozbiła MMTS Kwidzyn!

  Po meczu z Vive napisalem, ze trzeba dac pograc Wypychowi, bo gdy wszedl do obrony to Kus nie byl w stanie obrocic sie z pilka w kierunku bramki. Fajnie, ze tez ma potencjal do gry w ataku

 • milin napisał/a komentarz do Sensacja w Mielcu! PGE Stal w wielkim stylu rozbiła MMTS Kwidzyn!

  Dzieki Miki za uzupelnienie relacji. Ja niestety od srody do niedzieli na wyjezdzie sluzbowym k. Bialegostoku. Po sobocie bylo takie przygnebienie, ze nikt ze znajomych nie chcial mojego karnetu za free

 • milin napisał/a komentarz do PGE Stal Mielec ma nowego prezesa

  To chyba gromadzenie kapitału przed kolejnymi wyborami prezydenckimi w Mielcu, ale to chyba dobrze dla nas, bo będzie miał silną motywację, żeby coś pokazać. Byle tylko nie rozdrobnił się za bardzo, bo już zdaje się zaangażował się w to stowarzyszenie walczące z Krono. To chyba też nie pomorze w kontaktach z biznesem, a nowi sponsorzy to jedyny ratunek.

 • milin napisał/a komentarz do Vive Tauron Kielce w końcu z wygraną, mistrzowie pokazali PGE Stali miejsce w szeregu

  Pech chciał, że wszystkie straty kadrowe z jednym wyjątkiem dotknęły rozegranie. To tragedia, mamy drugą linię składającą się z jednego zawodnika. Nie rozumiem transferu Kłody. Kawka i Wypych są młodzi i jeszcze mają czas się nauczyć, a on ma już tyle lat, że powinien coś potrafić. W ataku zupełnie nieprzydatny, a w obronie, którą miał wzmocnić, brakuję mu kompletnie koordynacji ruchów, jedynie wymachuje rękami jak cepami. To już Wypych w końcówce pokazał, że ma dość siły i sprawności, by zatrzymać silnych kołowych,chyba lepiej dać jemu szansę, bo na razie jest totalnie wystraszony i potrzeba mu ogrania.

 • milin napisał/a komentarz do Oficjalnie: Tadeusz Jednoróg trenerem PGE Stali Mielec

  Ja bym na zwycięstwo nie liczył. Na mecz z nami Wisła przygotuje 2 zespoły medyczne, 2 pary sędziów, przenośne generatory do zasilania hali itp. Ale z nadzieją masz rację.

 • milin napisał/a komentarz do Koniec odejść z PGE Stali Mielec? Klub kompletuje kadrę na sezon 2015/16

  W Nowinach jest artykuł, że temat z Gowinem, jako trenerem się wysypał, bo nie ma uprawnień na ekstraligę, więc dalej nic. A tekst Szklarza o Krzysztofiku to jakieś deja vu. Wcześniej to samo mówił o Nochu i Glińskim. Nie chce się już tego czytać.

 • milin napisał/a komentarz do Azoty trzecią siłą w Polsce - relacja z meczu KS Azoty Puławy - Pogoń Szczecin

  Gratulacje z Mielca, zazdroszczę nie medalu, ale waszej stabilizacji, bo u nas już chyba już po ręcznej. Nie widzę światełka w tunelu, bo przyszły sezon grając w szkolnej sali gimnastycznej na sponsora liczyć nie możemy.

 • milin napisał/a komentarz do Krakowski show w Mielcu! Potrzebny będzie trzeci mecz - relacja z meczu PGE Stal Mielec - Pogoń Szczecin

  Starosta nie wprowadził jeszcze kuratora do siatkówki kobiecej, żeby posprzątał bajzel, a to już parę lat, więc jak oczekiwać, że wprowadzi go do ręcznej, gdzie "działa" przecież wybrany zgodnie ze statutem zarząd

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.