Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Cezary Orlik lubi Komentarz

  W Czasie kiedy 100 tyś ludzi umarło na Covid 19...z czego 99,9% miało choroby współtowarzyszące a średnia wieku to 70+, na świecie umarło z powodu innych przyczyn 16 mln ludzi....a Adasia bolą plecy...i nie czuje zapachu bułki i banana. Żarty sobie robicie.

 • Cezary Orlik lubi Komentarz

  minęły właśnie dwa miesiące od pierwszego przypadku i nadal jesteśmy przed epidemią???? Ciekawe. Albo redakcyjka nie potrafiła zadać o to pytania albo usunęła odpowiedź albo pan doktor sam tego nie wie i chce tylko zabłysnąć w mediach sianiem paniki (WHO/Soro/ Gates zrobili przelew???)

 • Cezary Orlik lubi Komentarz

  Nie ma żadnego wirusa, ludzie! To jest sztucznie wywołana panika, żeby ograniczyć wasze swobody obywatelskie. W tym roku na grypę chorowało 800 000 Polaków, z czego zmarły 23 osoby. Czy to nie jest pandemia??? A tutaj od kilku tygodni pompują w was strach, zarażają was tym strachem, okłamują nas, że jest coś co nas zabija, no ludzie!!! Umiera tyle samo ludzi co zawsze, nic się nie zmieniło, tylko te zgony na zawał serca, zapalenie płuc i inne, podciągają pod jakiegoś wirusa w koronie. Zacznijcie używać mózgów.

 • Cezary Orlik napisał/a komentarz do F1. Łukasz Kuczera: Synu, kupię ci zespół. Zabawa Lance'a Strolla w Formułę 1 (komentarz)

  prymitywizm pismaków ( bo na pewno nie dziennikarzy) z tego portalu wchodzi na coraz wyższy poziom

 • Cezary Orlik lubi Komentarz

  Czas na zmiany!!!czas panie Boniek zwolnić stołek na kogoś lepszego.Polska piłka idzie już na dno i to samego mułu.Bo jak można trzymać takiego brzęczka jak on nie nadaje się na trenera i reprezentacja idzie na same dno

 • Cezary Orlik lubi Komentarz

  Ten pan już nie czuje się Polakiem. Kilkakrotnie oświadczył, że posiada obywatelstwo włoskie i tam płaci podatki.

 • Cezary Orlik napisał/a komentarz do Dariusz Tuzimek: Wysoka cena za porządek w Legii (felieton)

  o Tuzimku fajny tekst napisał przed 5 laty Stanowski ...
  https://www.wykop.pl/w...tuzimku-c/

 • Cezary Orlik lubi Komentarz

  Ale się tu przyplątało bolszewików z Pisuaru. Brawo władze Krakowa!


 • Cezary Orlik lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Cezary Orlik lubi Komentarz

  Hubert jest bardzo poukładanym sportowcem,już świadomym swojej siły,a przy tym bardzo skromnym.Miło się patrzy jak robi postępy.Brawo i powodzenia!!!

 • Cezary Orlik lubi Komentarz

  Tak rzeczowy i analityczny komentarz i tylko jedna łapka w górę?! Specjalnie zalogowałem się aby podnieść Ci statystykę i zatrzeć niemiłe wrażenie odejścia od rozumu na rzecz emocji tego forum. Polacy porzucając wiarę swoich Ojców, porzucają również zdrowy rozsądek i zaczynają stosować etykę sytuacyjną. Kto gada jak my wszyscy jest głaskany, kto krytykuje naszą grupę nie może liczyć na obiektywizm. W pełni się zgadzam co do Hurkacza i choć wiązałem z nim nadzieje na dobrą grę to ostatnie tygodnie wprawiają mnie w osłupienie i zachwyt zarazem. To już zawodnik klasowy i ciągle się uczy a to znaczy że rozum i pokora jest u niego na pierwszym miejscu. To powinno dać mu spełnienie a nam wielką radość. Radwańska to już przeszłość i bardzo dobrze. Panna (dziś już mężatka) w 2012 r wybrała jakiegoś Wiktorowskiego dla świętego spokoju, zamiast wziąć na etat trenera i wykorzystać koniunkturę. Wtedy zrozumiałem że to koniec i to ostatni finał w jej życiu. Dziś panowie z jej otoczenia jedyne co mieli do zaoferowania niedoszłej gwieździe to zawieszenie rakiety na kołku i stanie się celebrytką w obliczu rosnącej młodej konkurencji, której w porę nie dostrzegli. Będą ją teraz na rękach obnosić i pokrywać tombakiem dawne osiągnięcia. Z czasem ona sama zrozumie (?) ile zaprzepaściła.Bóg z nią. My mamy teraz o wiele ciekawszą sytuację i zawodników, którzy nie uciekają od ciężkiej pracy i zdrowego rozsądku na rzecz świętego spokoju i mam nadzieję doczekamy w końcu wielkoszlemowych mistrzów.Pozdrawiam :)

 • Cezary Orlik lubi Komentarz

  Powtórzę po raz kolejny, że jestem pod dużym wrażeniem gry Huberta i jego postępów :
  - duża inteligencja gry, świetny wybór rodzaju uderzeń, kierunków oraz mocy, często zaskakuje rywali,
  - dobra technika wolejowa; woleje grane praktycznie zawsze przeciw biegnącemu - doskonała obserwacja pozycji przeciwnika,
  - silna psychika, brak błędów przy ważnych punktach
  - pojawiło się uderzenie kończące przy niewielkiej ilości błędów (parę miesięcy temu grał na przebicie), co świadczy o dużej pewności siebie,
  - widać, że umocnił się fizycznie.
  Ciężko dziś znaleźć słabą stronę Huberta, ma bardzo zrównoważony tenis. Dobrze się ogląda jego grę, jest interesująca i różnorodna, w przeciwieństwie do gry Radwańskiej. Witamy w pierwszej 50-ce ATP i życzę dalszego progresu i jak najmniej kontuzji.

 • Cezary Orlik lubi Komentarz

  Z Nienacka

 • Cezary Orlik lubi Komentarz

  Poczytaj sobie ciut o tych "alpinistach" i "himalaistach", o ich życiu, o ich rodzinach. O tatusiu, co zapitalał fuchy na kominach i wysokosciowcach, zarabiając na "wyprawę", z dumą przynosił liny za 10 tys, gdy w domu brakowało na podstawowe rzeczy. O dziewczynie, która ojca widywała od czasu do czasu, a jak był, to zamiast pomóc w domu, czy pobawić się z dziećmi, "robił kondycję" biegając z plecakiem po klatce schodowej bloku. Na 18 urodziny dostała prezent w postaci informacji o śmierci taty w górach. To nie są normalni ludzie. Wszyscy mają coś ze spektrum autyzmu.

 • Cezary Orlik lubi Komentarz

  Niech nikt nie waży się fanzolić o "pokonywaniu siebie" i "realizacji pasji". Tzw. "alpiniści" - zwłaszcza z tzw. "czołówki" to z reguły ludzie mający problem ze sobą i funkcjonowaniem w realu. Często uzależnieni od adrenaliny, o bardzo wysokim poziomie egocentryzmu. A ich wędrówki to po prostu długotrwałe i kosztowne próby samobójcze. Powinni mieć sądowy zakaz zakładania rodzin. A wyprawy - na własny koszt z odpowiednio wycenioną polisą na wypadek poszukiwań, ratownictwa, transportu medycznego. leczenia i rehabilitacji. Albo bez polisy i bez ewentualnych poszukiwań. Szkoda mi ich rodzin - ich samych - ani kropelki: znalazł co szukał - krzyż na drogę. Podobnie oceniam spadochroniarzy, czyli ludzi, dobrowolnie skaczących z kawałkiem szmaty, ze sprawnego samolotu. Choć tu można sprawę uzasadnić choćby rozwojem środków ratownictwa lotniczego, czy urządzeń desantowych. Alpinizmu czy himalaizmu nie usprawiedliwia nic.

 • Cezary Orlik lubi Komentarz

  Coś za coś. Jakby wypoczywała i nie ciułała punktów, to nie byłaby przez osiem lat w Top 10. Nie była Sereną, która grając tylko w szlemach i jeszcze w kilku najważniejszych turniejach wyciągała w sezonie 10 000 punktów.

 • Cezary Orlik lubi Komentarz

  Uderz kijem w klatkę, i małpy wrzeszczą :)

 • Cezary Orlik lubi Komentarz

  Pierwszy finał w turnieju WTA
  A.Radwańska - 18 lat i 5 miesięcy.
  I. Świątek - 17 lat i 10 miesięcy.

 • Cezary Orlik lubi Komentarz

  Pewnikiem kończył Bońkową Szkołę Trenerów PZPN w Białej Podlaskiej. Podobnie jak Nawałka dopracowywał szczegóły i detale tylko zapominał przekazać piłkarzom,że na boisku gra się w piłkę.
  Apel do Bońka-szkoły trenerów w każdym mieście. Akademie piłkarskie w każdym mieście. w Akademiach Medycznych utworzyć Wydział Fizjoterapeutów i Specjalistów od Żywienia tylko dla piłkarzy nożnych.
  I światowa piłka jest nasza. Boniek dożywotnio Prezesem,Kucharski i reszta polskich menadżerów opływa w kasę i będzie cud-miód

 • Cezary Orlik napisał/a komentarz do Agnieszka Radwańska i Karolina Woźniacka nagrały piosenkę. W maju benefis w Krakowie (WIDEO)

  poziom Pani Żyły....

 • Cezary Orlik lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Cezary Orlik lubi Komentarz

  co on napisał na insta? najgorszy rok w jego karierze? jakiej karierze? gościu zmieniaj pieluchy a nie tenis, nigdy w tenisa dobrze nie grałeś, głowa do tenisa nie ta i jeszcze sobie domawia ze kariere miał

 • Cezary Orlik napisał/a komentarz do Simona Halep ponownie ulubienicą fanów. Rumunka pokonała m.in. Agnieszkę Radwańską

  przesadziłeś Kolego..
  niemniej ja głosowałem na Halep

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.