Adamuss - lubi

 • Adamuss lubi Komentarz

  Szrot naściągał,a teraz chce spier..... pseudo fachowiec,Dyzma w polskiej piłce.

 • Adamuss lubi Komentarz

  niby wynik +7, ale bez szału. Grając z takim rywalem to trochę wstyd że Wyszomirski już z 3-4 razy ratował nas po dynamicznym wejściu na 6 metr w wykonaniu rozgrywających Arabii. Obrana ona ogromny minus. No i nie rozumiem, czemu komentatorzy się tak podniecają Syprzakiem, nie gra wcale tak rewelacyjnie, wiadomo, że jak dostanie piłkę na 2 piętro to obrońcy, którzy mają każdy po 20cm mniej, nie złapią piłki. Dobrze wykorzystują przewagę jaką nam dają warunki fizyczne. Kondriatuk na ogromny minus. Prawie każda akcja to błąd

 • Adamuss lubi Komentarz

  Nie chce mi się jeszcze raz stukać w klawiaturę, więc kopiuję swój komentarz sprzed kilku dni (z malutkimi zmianami): Piszecie o terminach, przepisach, jesteście nawet gotowi na sądy i smród wynikający z wykluczenia naszych klubów, a mnie chodzi o takie załatwienie sprawy, żeby tego smrodu i sądów nie było. Naprawdę wierzycie w to, że chodzi o to, że NS2 stanowi konkurencję dla naszych państwowych molochów? Bo ja widzę tu raczej ambicjonalne rozgrywki między panami w krawatach i ze skórzanymi teczkami. Niech ci panowie walczą z NS2 na polu politycznym i gospodarczym (gdzie będę im szczerze kibicował), a nie wyładowują frustrację w halach sportowych, na czym ucierpieć mogą nie oni i ich firmy, nie interes narodowy, ale przede wszystkim my kibice, a także kluby, które znalazły się między młotem i kowadłem. Czy nie prościej byłoby, żeby zamiast okazywać wielkoduszną "dobroć"" w postaci płacenia kar za kluby (państwowe pieniądze wydaje się przecież bardzo łatwo), panowie w marynarkach w końcu wyszli z piaskownicy i po prostu machnęli ręką na tę jedną, małą, zasmarkaną reklamę. Pomimo zapisów w umowie, tak w imię zdrowego rozsądku, bo ja nie chcę sądów i wojny, tylko żeby czasem ktoś w tym kraju pokazał, że jest mądrzejszy. Pewnie, że fajnie byłoby żeby to EHF się wycofała, ale zdaję sobie też sprawę, że to nie FIFA, gdzie śpią na pieniądzach i wolałbym, żeby nie musiano tam wybierać między ruskimi diengami, a naszymi klubami. Chodzi mi tylko o to, a może aż o to.

 • Adamuss lubi Komentarz

  O jakim perfidnym zaskoczeniu klubów piszesz? Przecież większość klubów cieszy się, że do LM wszedł nowy, potężny sponsor. Tylko u nas jest chryja, bo znowu "Ruski z Niemcem coś kombinują przeciwko nam". Dobrze ktoś wcześniej napisał, że dzięki nam NS2 ma tylko niepotrzebną reklamę, jakiej w życiu nie mieliby dzięki temu kawałkowi rękawa. A EHF tylko na tym korzysta, chcą głupki płacić za miejsce na koszulce to niech płacą, jeszcze się pozbywają przy okazji własnych reklam. No po prostu mistrzowskie posunięcia - na złość babce niech mi uszy zmarzną!

 • Adamuss lubi Komentarz

  No i bardzo dobrze, w sporcie nie ma miejsca na jakieś polityczne intrygi czy manifestacje.
  Jakoś Orlenowi i PGE nie przeszkadza, że sponsorem krajowych rozgrywek jest PGNiG,............czyli firma konkurencyjna z sektora energetycznego.
  Nie wiem jaki sens jest protestować przeciwko maleńkim, ledwie widocznym reklamom na rękawach koszulek, skoro ogromne banery na boisku i wokół niego są znakomicie wyeksponowane.

 • Adamuss lubi Komentarz

  pierwszy cymbał na pokład już przyszedł. Kielce górą w cymbalstwie, choć maksi pewnie zaraz dogoni Was

 • Adamuss lubi Komentarz

  Po Talancie i zawodnikach z Kielc mozna bylo niezależnie od wszystkiego jezdzic jak po łysej kobyle. Po Panu Tomaszu i trenerze juz nie....

 • Adamuss lubi Komentarz

  "Ale nie mogę znieść, gdy ktoś wylewa na mnie pomyje"


  Tomek spokojnie, to tylko kibice twojego klubu :)

 • Adamuss lubi Komentarz

  Bez sensu.

 • Adamuss lubi Komentarz

  Ludzie . To przez Wasze zachowanie niektórzy pseudo artyści ,. sportowcy , politycy itp wogóle istnieją . Kim oni są ? Lauretami Nobla , wielkimi lekarzami ? wynalazcami czmistrzami ßwiata w swoich dziedzinach , by o nich tyle gadać pisać i rozpamiętywać . Wielu z takich celowo robi takie wybryki ,, ustawki ,, z dziennikarzami by cokolwiek ake było o nich słychać .. Niech najpierw coś sobą zaprezentują że są warci naszej uwagi i. wówczas gloryfikujmy ich . Dojdzie do tego że jakiś nikomu nie znany gnój wtargnie na boisko zasztyletuje jakiegoś gracza tylko po to by świat dowiedział się że takie nic istnieje .. Dajcie im sie wyżynać popisywać itp. tylko nie wpuszczajcie się w maliny nie piszcie o nich , nie pokazujcie w tv a sami odejdą w medialny niebyt ..

 • Adamuss lubi Komentarz

  Tragikomedia sierot orlic

 • Adamuss lubi Komentarz

  Polska myśl trenerska... Dramat i tyle.

 • Adamuss lubi Komentarz

  graja to co potrafia, a ze potrafia niewiele.......

 • Adamuss lubi Komentarz

  A gdzie jest Igor Sypniewski w tym zestawieniu pytam się ???

 • Adamuss lubi Komentarz

  brakuje Seroki ale cóż tak wybrał trener....tak jak wcześniej pisali, powołania dla braci Gębali na wyrost bo nawet na polska lige niczym szczególnym sie nie wyróżniają...

 • Adamuss lubi Komentarz

  Nie zorganizował szkolenia młodzieży :) ???, nie wiedziałem, że jeszcze miał szkolić kwiat młodzieży polskiej ? Z całym szacunkiem Panie Ciepły, ale bredzisz Pan.

 • Adamuss lubi Komentarz

  Hmmm, generalnie, to może i ten Rasmussen nie jest wielkim trenerem, ale Reprezentację zbudował taką, że wstydu nam nie przyniosła. I to jego zadanie, jako selekcjonera - dobrać takie zawodniczki, żeby zbudować optymalnie jak najsilniejszą Reprezentację. Od szkolenia, a zwłaszcza młodzieży, to są kluby, a od rozwiązań systemowych "fachowcy" z ZPRP i właśnie tacy Cieplińscy, więc jakby sam sobie swoją wypowiedzią ocenę wystawił ... Rzeczywiście, 2 razy czwarte miejsce na MŚ, to żadne tam osiągnięcia, p. Ciepliński to by wygrał te mistrzostwa, ale go nie wybrali na selekcjonera ;) Co za burak ...

 • Adamuss lubi Komentarz

  Tak naprawdę dopiero kilka najbliższych lat pokaże, czy trener miał rację, ale obarczanie selekcjonera, w dodatku zagranicznego, winą za braki w rodzimym szkoleniu młodzieży to jednak przesada.

 • Adamuss lubi Komentarz

  Swiat zwariowal - Cadenas wielki trener, tylko wynikow nie ma. Rasmussen mimo wynikow niczego nie wyoracowal...
  W takim razie co swiadczy o poziomie pracy trenera? Kontakt z kibicami? Budowanie brandu? Relacje z zawodnikami? Zdaje sie, ze chyba jednak nie to jest wazne a wyniki - przynajmniej w duzym, doroslym handballu.

 • Adamuss lubi Komentarz

  Taką Wisłę chcę oglądać zawsze. Cały zespół gryzł parkiet. Brawa dla dwójki Dan-Puszka !
  Co do Kielc to uważajcie Mieszkow to świetna drużyna. Za tydzien się o tym przekonacie