Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Abaloo lubi Komentarz

  może coś o PP?? albo o F4 LM???ty tego nie napiszesz....

 • Abaloo lubi Komentarz

  Tomek Gębala może być łączony .... Taki zawodnik nie jest potrzebny w Kielcach.

 • Abaloo lubi Komentarz

  Nie powielaj komentarzy,
  napisz jakieś info z twojego
  ,, sprawdzonego" źródła :-))))

 • Abaloo lubi Komentarz

  A był kiedyś potrzebny ??? :-))))))

 • Abaloo lubi Komentarz

  Zrozumiałem ale ty widać nie!!!jJa napiszę czego ty nie napisałeś o występie Twojego klubu "poziom gry żenująco niski. Błąd na błędzie, niezrozumiałe rzuty, podania itd można by wymieniać w nieskończoność i to nie w grupie spadkowej tylko medalowej !!! Jak wyście tam dotarli???Antypromocja piłki ręcznej !!!

 • Abaloo lubi Komentarz

  "Haukur ma oferty z całej Europy, ale tak, to top naszej listy. Myślę, że mamy szanse go pozyskać. Próbujemy go tutaj ściągnąć, w rozmowach są już pewne postępy. Na razie jednak Thrastarson chce zostać w Islandii przez kolejne dwa lata. To normalne – ma dopiero 18 lat, musi się rozwinąć, przecież to bardzo młody chłopak." cytat z wywiadu dla TVP 2 tygodnie temu, a wcześniej jak był pierwszy raz rzucony temat Islandczyka też k tym mówił, że on zostaje póki co na Islandii

 • Abaloo lubi Komentarz

  Jednak temat domniemanych transferow Vive zawsze "ciagnie" dyskusje - ja sie tylko zastanawiam ile z tych przytaczanych wypowiedzi Bertusa Servaasa jest naprawde prawdziwych a ile wymyslonach na potrzeby "zrobienia tematu".

  Jezeli T. Gembala ma juz podpisany kontrakt z Vive, to Klub (czytaj: ubezpieczyciel) przejmie czesc kosztow leczenia i rehabilitacji (tak jak w przypadku M. Jurkiewicza) a koszty operacji pokryje Wisla (ubezpieczyciel), poniewaz w momencie kontuzji byl/jest zawodnikiem Wisly.

 • Abaloo lubi Komentarz

  Kiedy tak mówil? Pewnie w jakimś starym wywiadzie, bo wczoraj potwierdził, że chcą go ściągnąć, więc można wnioskować, że już teraz.

 • Abaloo lubi Komentarz

  Musisz mieć niezwykle dobre informacje. Chyba, że są to insynuacje wyssane z palca wtedy trochę wstyd bezpodstawnie oskarżać kogoś publicznie.

 • Abaloo lubi Komentarz

  Thrastarson wyjedzie z Islandii dopiero za 2 lata. Przynajmniej tak mówił Servaas, więc nie spodziewalbym się go w Kielcach teraz.

 • Abaloo lubi Komentarz

  Ech ten Bertus... Sego oszukał, Jurkiewicza oszukał, Gębale oszukał. A jak płocczaki poszukiwanie zajęcia dla waszej ikony??

 • Abaloo lubi Komentarz

  W przyszłym sezonie będzie naprawdę ciasno na każdej pozycji w Vive, o ile rzeczywiście Gębala już podpisał, no i dołączając do tego chociażby Thrastarsona i młodego kołowego, to skład będzie wyglądał imponująco, pole manewru będzie ogromne.

 • Abaloo lubi Komentarz

  Nie Wisła tylko ubezpieczyciel z którym klub ma umowę, albo był wymieniony w kontrakcie. Jeżeli ktoś spowoduje wypadek to co jego ubezpieczyciel ponosi koszty napraw które zostały zrobione tylko do końca aktualnej polisy czy za całą naprawę? A co z tym podejściem "moralnym" na którym próbujesz grać? Odniósł kontuzję grając dla aktualnego klubu, mając z nim ważny kontrakt, a kto inny ma ponosić tego konsekwencje i koszty? No, no wyczuwam podwójną moralność.

 • Abaloo lubi Komentarz

  Wyluzuj - temat Jurkiewicza niczego was nie nauczył? To jak ma on ten kontrakt u nas czy gra "na czarno"? To ironia i to mocna, bo nie ma żadnych oficjalnych informacji, wręcz przeciwnie, jeżeli są to raczej zaprzeczające transferowi Tomka do nas, a ty zaczynasz wojnę na niedopowiedzenia. Jeżeli już to może warto zainteresować się jak wygląda sprawa leczenia i rehabilitacji Tomka - przecież kontuzję odniósł grając w barwach aktualnego klubu, którego jest zawodnikiem do końca czerwca. Czyli załatwienie tego wszystkiego związanego z odniesioną kontuzją powinno leżeć po stronie jego aktualnego klubu. Może tym się zainteresuj bo to jest w tej chwili najważniejsze dla Tomka, a nie przyszłym kontraktem?

 • Abaloo lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Abaloo lubi Komentarz

  To będzie nowy system w ataku. Dwóch na kole to nic nowego, teraz będzie trzech, ŚR i dwóch skrzydłowych. Oczywiście to żart ale z tych prawdopodobnych.
  Sabate próbuje na Piechowskim socjotechniki. Teraz grasz dobrze, poprawileś grę, najważniejsze mecze przed nami. Co po finale? Kop w de. ..
  Tak jak z Wicharym.

 • Abaloo lubi Komentarz

  Czyli nie ma pieniędzy na zaoferowanie czegokolwiek Wichurze, ale jest na 4 kołowych?
  Ja bym chciał też przypomnieć, że po tym sezonie odchodzi 4 lewych rozgrywających i zostaje tylko rozczarowujący i nie znajdujący wspólnego języka z trenerem Zdrahala. Jest już końcówka maja i zaraz się okaże, że Wisła będzie grać z 4 obrotowymi i 1 LR.

 • Abaloo lubi Komentarz

  tak samo pisales o meczu iskry wiec powielam zabawe.....ty piszesz bzdety o meczu iskry ja o meczu plocka i jest git.....bawimy sie w najlepsze laleczko ...nie napinaj sie tak malutki

 • Abaloo lubi Komentarz

  Starczy że Ty wchodzisz płockim w d....e. Każdy kibicuje komu uważa,nie tacy jak ty o tym decydują.

 • Abaloo lubi Komentarz

  Masz zagwarantowane, że tamten komentarz zniknie, ale w poniedziałek, dzisiaj admin nie pracuje:)

 • Abaloo lubi Komentarz

  A czy my jesteśmy na portalu społecznościowym, czy na forum sportowefakty? Nie ośmieszaj się koleś. Poza tym zaakceptowałem politykę prywatności dla administracji strony, a nie Dla Ciebie. Nie miałeś prawa tego zrobić i posłuchaj, ja nie żartuję. Napisałem wcześniej co masz z tym zrobić i czekam nadal, ale uprzedzam, że moja cierpliwość się szybko kończy. Ja mam być ostrożny? Takie uwagi to kieruj do swoich kolegów, a nie do mnie.

 • Abaloo lubi Komentarz

  Łaski nie robisz, nie wyjawisz bo nie masz takiego prawa. Wiesz co to jest ochrona danych osobowych? Jak masz taką fantazję, to zmień swój nick na imię i nazwisko. Gdzie się "napiąłem na Wisłę"? I tak jak pisałem wcześniej, masz to usunąć, czas się powoli kończy. Żaden kolega tego usuwal nie będzie bo kolega tego nie zamieścił, tylko Ty.

 • Abaloo lubi Komentarz

  A czy jesteśmy po imieniu? Czy ktoś się tutaj posługuje prywatnymi danymi? Zastanów się lepiej chłopie co piszesz. Uważaj żebym ja Twojego nie napisał. Adwokat się znalazł. Trochę kultury, ale widzę, że u Ciebie to już za późno. Daje Ci 5 minut na usunięcie tego komentarza. Czas start.

 • Abaloo lubi Komentarz

  Śmiem twierdzić, że Ty masz jakieś zboczenie na punkcie Vive. Człowieku, artykuł jest o zwycięstwie Wisły, a Ty i tak musisz coś wtrącić o Kielcach żeby się tylko dowartościować. No ale nic, podniecaj się dalej, zobaczymy nastroje po finałach :)

 • Abaloo lubi Komentarz

  Brawo dla Wisły, widać że już zbierają siły na finał. Mecz kompletna antypromocja piłki ręcznej, 19 strat i 7 rzutów niecelnych w wykonaniu MMTS. W samej pierwszej połowie Wisła zdobyła połowę bramek z kontr. Atak pozycyjny Wisły wygląda słabo, całe szczęście, że Kwidzynianie wyglądali jeszcze gorzej w ataku. Ciekawe jak to będzie w finale, Obradovic 1/3, Racotea 3/6 co pokazuje jakim zagrożeniem rzutowym dysponują w Płocku, ale obronę mają niezłą, z drugiej strony Vive ma ogromny potencjał w ataku, a w obronie to tak różnie.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.