Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Abaloo napisał/a komentarz do Liga Mistrzów: Veszprem osłabione w Kielcach, PGE VIVE wciąż bez dwóch ważnych graczy

  Twój mózg nie ma funkcji przewidywania.

 • Abaloo lubi Komentarz

  Jak puste krzesełka mogą protestować :)

 • Abaloo lubi Komentarz

  Jaka piękna katastrofa. Na parkiecie, na trybunach.
  Śpieszcie się kochać Wisłę - tak szybko odchodzi.
  Strata dwóch flag w ciągu paru miesięcy - bardzo wymowne. ,,Zawsze tam, gdzie Wisla gra" ? Nie ma już nic. Nie ma nawet co komentować.
  No gdzie, no gdzie, no gdzie ta PETROCHEMIA ?

 • Abaloo lubi Komentarz

  To był prawdziwy obraz nędzy i rozpaczy, zarówno na trybunach jak i na boisku. To niesamowite jak można rozwalić taki klub jak Wisła i nikt z tym nic nie robi. Przykro to pisać, ale pokazywanie tego w telewizji to antyreklama piłki ręcznej. Mam nadzieję, że to ich ostatni sezon w Lidze Mistrzów bo to wstyd dla naszego kraju.

 • Abaloo lubi Komentarz

  Wrróbelki ćwierkają że jesteś upośledzony

 • Abaloo lubi Komentarz

  Święte słowa (wcale nie patetyczne) jeśli chodzi o opisanie atmosfery w Lanxess Arenie. To coś jak Mekka dla muzułmanów - gdzie każdy zawodnik i kibic chciałby i powinien się choć raz w życiu znaleźć. Udalo mi się być dwukrotnie i znow tęsknię. 4 drużyny, kibice bez animozji, wspólne świętowanie na ulicach, w barach czy na trybunach. Kolorowo, wesolo. To jak wisienka na torcie dla każdego kibica. Oby w tym sezonie znów się udało. I choć zabrzmi to może dziwnie - Wislakom życzę aby choć raz w życiu tego doświadczyli. I oczywiście oby w Finale FF z nami tradycyjnie przegrali...:)

 • Abaloo lubi Komentarz

  Przynajmniej mam czym, a nie jak niektórzy marną imitacją czyjegoś nicku Kundlu.

 • Abaloo lubi Komentarz

  Przynajmniej wiedzą, że jest z Kielc, a nie Krakowa...
  "Oto krytyk, który idealnie
  Umie geniusz połączyć z głupotą,
  Każdym słowem dowodząc genialnie,
  Ze jest bardzo wybitnym idiotą."

 • Abaloo lubi Komentarz

  To, że interesujemy się bramkarzem to normalne - każdy liczący się klub na pewno zastanawiał się, czy nie stanowiłby on wzmocnienia - ale mam nadzieję, że na zainteresowaniu się skończy. Wolf mnie osobiście nie przekonuje jako bramkarz - jest dobry, ale czy bardzo dobry? Ze względu na to, że mało gra ciężko to ocenić. Mamy Ivicia, ma przyjść Cupara - nie widzę potrzeby ściągania Wolfa i to na pewno za niemałą kasę.

 • Abaloo lubi Komentarz

  Spokojnie, na pewno Wolff nie trafi do Kielc. Nie po to Bertus czeka 2 lata na Cuparę i trzyma Ivicia, żeby teraz któregoś odsylać.
  Wolff pewnie trafi do Veszprem za Alilovicia lub Miklera, bo obaj są już grubo po 30-stce. A Kielce ewentualne nadwyżki finansowe inwestować będą w zakontraktowanie następcy Aginagalde albo praworęcznego rozgrywającego (Bieleckiego /Jurkiewicza).

 • Abaloo napisał/a komentarz do PGNiG Superliga: PGE Vive gromi na inaugurację. Komplet widzów na meczu otwarcia

  Masz rację ale w moim odczuciu Janc jest silniejszy mentalnie i bardziej wszechstronny.

 • Abaloo lubi Komentarz

  Technicznie może mu dorównują, ale on jest od nich lepszy jeśli chodzi o cechy motoryczne i to jest taki jego dodatkowy atut, który umożliwia mu również grę na prawym rozegraniu. Nie jest bardzo wysoki, a radzi sobie na rozegraniu jak etatowy rozgrywający. Janc jest bardzo szybki, dynamiczny (jak zbiega ze skrzydła to jak torpeda), dobrze gra na zwodzie i przez to bardzo łatwo potrafi się wcisnąć w obronę przeciwnika. Repertuar rzutowy także na bardzo wysokim poziomie. Potrafi dograć do koła i zagrać akcję dwójkową gdy atak pozycyjny (zespołowy) się załamał. Potrafi wziąć na siebie ciężar rzutowy i przy sygnalizacji gry pasywnej rzucić bramkę z rozegrania. Dodatkowo fajnie radzi sobie w rozprowadzaniu kontr w drugie tempo. W meczu z Kaliszem pokazał kilka takich podań w szybkich atakach. Janc jest świetny pod względem wyszkolenia technicznego i przygotowania motorycznego, a do tego jest to zawodnik bardzo wszechstronny i skuteczny. Chłopak ma dopiero 20 lat, a na parkiecie po prostu wymiata.

 • Abaloo napisał/a komentarz do PGNiG Superliga: PGE Vive gromi na inaugurację. Komplet widzów na meczu otwarcia

  Zgadzam się z poprzednimi komentarzami.W VIVE gra najlepsza para skrzydłowych na Świecie.Janc zdominuje tą pozycję na lata.

 • Abaloo lubi Komentarz

  Patrząc na Svana czy Eggerta to Janc jest lepszy od nich.Taki przykład dałem.Ma papiery aby być number one.

 • Abaloo lubi Komentarz

  Strlek i Janc to chyba jedna z najlepszych o ile nie najlepsza para skrzydłowych w LM. Kapitalna gra tych zawodników. Ogólnie fajny mecz, dużo ładnych akcji, pełna hala, dobra oprawa meczu i profesjonalna transmisja w Canal+ Sport.

 • Abaloo lubi Komentarz

  I od nowa Maxi-malna idiota się odezwała.

 • Abaloo lubi Komentarz

  Tak jak myślałem, człon PGE na pierwszym miejscu w nazwie. Jeśli chodzi o stroje meczowe na ten sezon to jak dla mnie bardzo fajne. Dużo ciekawsze niż w tamtym sezonie.

 • Abaloo lubi Komentarz

  Można o Bertusie mówić co się chce, ale mało jest w Polsce wizjonerów z taką wiedzą, profesjonalizmem, planami i rozmachem. Gdyby takich ludzi było więcej, to nasz sport byłby o klasę lepszy.

 • Abaloo lubi Komentarz

  A Oradoviciowi czy jak mu tam dali w Płocku szabelke jeszcze przed wjazdem

 • Abaloo lubi Komentarz

  Nowy sponsor, stale powiększany budżet, wzmocnienia planowane na 2-3 lata do przodu. Śmiało można powiedzieć, że żeby każdy klub (bez względu na dyscyplinę sportową) rozwijał się tak jak Vive Kielce to za 10-15 lat Polska byłaby potęgą w każdej dyscyplinie drużynowej.

 • Abaloo lubi Komentarz

  Widzisz jakie to trzeba mieć jaja i serce żeby zdobyć sie na taki czyn ? Niedługo to fety dla Bertusa będziecie robić. Wiśniewski to mu do pięt nie dorasta pod względem klasy, jedyne co potrafi to błagać związek żeby temu małpiszonowi Toledo kare anulowali :) a ten szampan po dzisiejszym meczu może mieć bardzo gorzki smak :)

 • Abaloo lubi Komentarz

  @promyk- Lidka zluzuj majtki bo popuścisz :)

 • Abaloo lubi Komentarz

  Chyba sam nie wierzysz w to co piszesz. Mamy w składzie jednego środkowego będącego od pół roku bez formy i naprawdę wierzysz że zejście z obciążeń nagle odmieni o 180 stopni grę drużyny? Albo jesteś naiwny, albo to trolowanie za mocno weszło ci w krew.

 • Abaloo lubi Komentarz

  Męczarnie to mieli kibice Wisły patrząc na poczynania zespołu na turnieju w Niemczech. Gra Celje i Vive, a gra Wisły to przepaść jeśli chodzi o styl. W obu drużynach na środku są ludzie którzy potrafią dyrygować grą zespołu, podczas gdy u nas jeden wielki chaos i przypadek. A będzie jeszcze gorzej jak na skutek bezradności zacznie się mieszanie na środku- Marko, Duarte, Krajewski, Daszek.

 • Abaloo napisał/a komentarz do Vive z pierwszym zwycięstwem na turnieju w Veszprem

  Mecz całkiem ciekawy.Nowi zawodnicy Vive super wprowadzili się do drużyny.Brawo.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.