Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Abaloo lubi Komentarz

  Naprawdę ostatni mecz z Niemcami jest miarodajny? Grali bez Wiencka, Pekelera, Wiede, Weinholda, Kohlbachera, teraz Heymann świetnie prezentuje się w BL. Na turnieju kwalifikacyjnym do IO rozjechali Słowenię prawie 10 bramkami i zremisowali ze Szwecją.

 • Abaloo lubi Komentarz

  No to już wszystko jasne ,Niemców ogramy po walce , Austria i Białoruś klęknie i poprosi o najmniejszy wymiar kary.Czyli nasza tradycja -mania wielkości nie zanika i ma się dobrze.Pompowanie balonika rozpoczęte.Przypomnę tylko że nasz awans to zbieg dobrych okoliczności a potęgom to byliśmy dosyć dawno.......:)

 • Abaloo lubi Komentarz

  Pamiętam Zelenowića, fajny grajek był, tylko pojechał na kadrę i zapomniał pożegnać się z najlepszymi w Europie kibicami, ale fajny był i Wisła Go wykupiła :)

 • Abaloo lubi Komentarz

  Osiągnęli wielki sukces, dla siebie, dla klubu, dla miasta i dla Polski i nie interesuje mnie ile zarobili, bo ciężką pracą i talentem zasłużyli na wiele... a pieniądze to ich sprawa

 • Abaloo lubi Komentarz

  1947 wiesz jaka jest różnica między Vive a Skisłą taka , że my ten sukces powtórzymy a wy możecie tylko o tym pomarzyć !

 • Abaloo napisał/a komentarz do To był najbardziej spektakularny powrót w polskim sporcie. Tak VIVE wygrało Ligę Mistrzów

  Naczelny błazen pluje jadem z niemocy, brak kultury i szambo wylewa się z tego kogoś, aż do 6- czerwca gdy zaśpiewamy mu znaną piosenkę... na kolana!!!

 • Abaloo lubi Komentarz

  Naczelny błazen znowu odpłynoł !

 • Abaloo lubi Komentarz

  @WISŁA1947: czy ciebie przypadkiem matka nie upuscila na glebe? sieczka z baniaka wystaje

 • Abaloo lubi Komentarz

  Co roku jest ta sama gadka, a mianowicie "Wisła ma najlepszy skład od lat". Przed tym sezonem też tak było, w zeszłym też itd, a potem przychodzi pierwszy mecz z Łomżą i balonik naładowany optymizmem pęka jak bańka mydlana :)

 • Abaloo lubi Komentarz

  Największa beka to była jak 36-letni Terzić przychodził a Wuefista stwierdził, że będzie występował w ataku. Facet ma problemy, żeby odbić się od parkietu, już pierwsza przeszkoda czyli blok Stali Mielec okazała się nie do przeskoczenia.

 • Abaloo lubi Komentarz

  No i skończył się repertuar, po reakcji widać braki w zasobach rzygowin i bezgraniczną wściekłość . Chłopie żyłka ci pęknie.

 • Abaloo lubi Komentarz

  Jest w naszym klubie wyjątkowe zamiłowanie do czystości,- na wiosnę sprzątamy las, a do wycierania parkietu używamy ścierki w kolorze niebieskim , ot taka potrzeba wrodzonej estetyki. Zauważalna jest też dosyć ciekawa zależność, im bardziej pozytywna wiadomość z Kielc tym większe potoki płockich rzygowin. Z powodu apopleksji zdarzały się nagłe zejścia, radzę uważać.

 • Abaloo napisał/a komentarz do PGNiG Superliga. Łomża Vive Kielce szykuje transferowe niespodzianki

  Przegryw co od 10- lat znosi sportowe poniżenia, regularne wycieranie pisze o wielkim klubie... masakra. Twoje żałosne wypociny nie zmienią rzeczywistości.

 • Abaloo lubi Komentarz

  "tymczasowe sukcesy sportowe..." - pisze to typ który regularnie dostaje w kipe od ponad dekady oglada KIELECKIE PLECY. Jak nazwać wobec tego sukcesy miauczyńskich ?? buuhahha ale beka z ZAWSZE DRUGIEJ dumy" północnego mazowsza.

 • Abaloo napisał/a komentarz do PGNiG Superliga. Łomża Vive Kielce szykuje transferowe niespodzianki

  Naczelny błazen sumiennie pracuje na swój tytuł... walczy miota się, pisze rzeczy w które sam nie wierzy. A 6-czerwca znów zaśpiewamy dobrze znaną mu piosenkę. Jedno trzeba mu przyznać, że w błazenadzie jest dobry. Tak to trwa już 10- lat. Podoba mi się.

 • Abaloo lubi Komentarz

  Wróbelki ćwierkają, że Xavi nauczy się szybciej mówić po polsku niż zdobędzie jakieś trofeum.

 • Abaloo lubi Komentarz

  Miauczyńskie kiedy ostatni garnek do gabloty wrzuciliście ? Oczywiście bez prestiżowego pucharu sołtysa łoncka. Jakie żałosne są te wysr.wy takich typów jak ten trol 194 coś tam. Nie dla was miauczyńskie garnki. Nie dla was.

 • Abaloo napisał/a komentarz do PGNiG Superliga. Łomża Vive Kielce szykuje transferowe niespodzianki

  Naczelnego błazna ponosi, wcale się nie dziwię. 10- lat wycierania przynosi efekty a będzie jeszcze gorzej. A miało być tak dobrze... pamiętasz jak się domagałeś, jak ściągałeś komorników na prezesa Vive? jak chciałeś powrotu na należne Orlenowi miejsce? właśnie Orlen jest dokładnie w miejscu mu należnym. Za plecami Vive.

 • Abaloo lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Abaloo napisał/a komentarz do EL. ME 2022. Bez głośnego nazwiska z Europy. Kolejne osłabienie kadry

  akurat w przypadku Syprzaka to nie jest żadne osłabienie kadry, a wręcz wzmocnienie. Zagra Dawydzik i będzie dużo lepszy.

 • Abaloo lubi Komentarz

  Czego się przejmujecie jakimś "yntylygyntnym" inaczej któremu za pisanie bzdur tutaj płacą? Przecież on dalej czeka na drugi mecz półfinałowy PP który ma być w Płocku - taki to "znafca" z niego i "kibic". Mecz skończył się w 10 minucie - było już wiadomo kto wygra. 21:11 dla Kielc po pierwszej połowie i tyle. A w drugrej chłopaki po prostu odpuścili kompletnie i tyle - fakt może i trochę nieprofesjonalnie, ale ciężko utrzymać koncentrację prowadząc w pewnym momencie +12 - odpłynęli myślami i to wszystko. Po to tak zagrali pierwszą połowę aby mieć spokój w drugiej.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.