Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • abaloo lubi Komentarz

  Dla wszystkich fanów SMS-ów: Gdyby Yusuf Faruk szkolił się w SMS-ie, to w tym momencie występowałby na III poziomie rozgrywkowym w Polsce. Natomiast w zbliżającym się sezonie będzie grał w najwyższej klasie rozgrywkowej w Hiszpanii oraz w LE. Kiko Costa przeszedł w poprzednim sezonie podobną drogę - trafił do wicemistrza i grał w Europie. Oby tylko robił równie szybkie postępy. Potrzebna jest współpraca na linii wydział szkolenia ZPRP a kluby SL, bo inaczej się nie wydźwigniemy z marazmu. Fajnie, że mamy 2 zespoły w LM, ale potrzebujemy kolejnych dwóch w fazie grupowej LE. Szczególnie, że Szawi nie specjalnie ceni młodych Polaków a jeśli ich sprowadza to są to skrzydłowi albo bramkarze.

 • abaloo lubi Komentarz

  @Z Tumskiego Wzgórza 2: Hahahah, widać, że wam wstyd za akcję "terrarium", skoro z odklejką wypisujecie takie rzeczy.

  "Sensei Tomasz Kęćko: Same mistrzostwa potrwają dwa dni, w weekend 24 i 25 września"

  No to powiem ci z 10 meczów do przełożenia jest xD

 • abaloo lubi Komentarz

  To chyba proste, skoro w dniach 21-22.05 w OA były targi, które okazały się ściemą. Czwartek powinien był zwrócić się z prośbą do Bertusa o przeniesieniu meczu do Kielc a tak zgrywał szefa. Później zaczęła się tragikomedia w jego wykonaniu.

 • abaloo lubi Komentarz

  No to jak to było z tym wycieraniem parkietu przez ostatnie 10-lat.Gdzie popadło i ile wlazło !

 • abaloo lubi Komentarz

  Standardowo niebieskie sie sadzą, przyjdzie co do czego, to „pomimo wszystko beda z nich dumni” ;D

 • abaloo lubi Komentarz

  Co za news. Po tygodniu kibic otrzymuje terminarz, który był wiadomy zaraz po losowaniu. Regulamin rozgrywek dokładnie opisuje kto gra z kim w każdej kolejce np. w pierwszej kolejce mamy 5-2 czyli piąty Kiel gra z drugą Barceloną.

 • abaloo lubi Komentarz

  @kck: Terminarz mi się podoba, nie obraziłbym się jakbyśmy zaczęli od porażki w 1 kolejce, co spowoduje ogar zespołu gający póżniej piłkę ręczną przez P. Tylko tutaj już nie wymienimy opinii, bo komentarze wyłączą na portalu:)

 • abaloo lubi Komentarz

  Szkoda wiselki za ich kibicow ;)

 • abaloo lubi Komentarz

  Odra1764 dla ciebie to i tak bez znaczenia, gdyby sie nazywali Kokodżambo to i tak nie zmienia faktu, ze ogladacie ich plecy od 10 lat ;)

 • abaloo napisał/a komentarz do Bertus Servaas dumny ze swojego zespołu. "Płakałem jak dziecko"

  Mówią, że wrócą za rok silniejsi... ja im wierzę. W tej drużynie jest moc i siła.

 • abaloo lubi Komentarz

  W związku z licznymi problemami związanymi z utrzymywaniem czystości parkietu w OA, wysłaliśmy naszą drużynę juniorów, aby zajęła się konserwacją. Od razu nadarzyła się okazja, więc wyczyściliśmy parkiet młodymi Nafciarzami i od razu zaczął lśnić jak nowy. Czwartek z Gadżetem pogratulowali nam za szybką akcję a z trybun wspierał nas Szawi i grupka miejscowych.

 • abaloo lubi Komentarz

  @WISŁA-1947: Odklejka, ale on nie rozumie po polsku, nie musisz się zwracać do "niego" z tym miłym pozdrowieniem. W Orleniku nie uczymy się polskiego. Taki jesteście international club, może dlatego w Europie kibicujecie rywalom Łomżuni xD

 • abaloo lubi Komentarz

  Dla Jurecica ostatni rok to był stracony czas, mało grał a przy okazji przegrał mistrzostwo. W barwach Celje to mu się nie zdarzało.

 • abaloo lubi Komentarz

  Normalnie krynica kultury .....:)

 • abaloo lubi Komentarz

  To miał być szach-mat Szczawiego, w końcu wyrwali go Barcelonie:) 2,5 roku przed końcem kontraktu dostał z liścia od OWP.

 • abaloo lubi Komentarz

  Ahahah wrócił starszy brat odklejki. Przegrana w Barceloną po karnych w FINALE LM (za który bo sobie dał oczy wydłubać) to jest LIŚĆ, a wpierdziel z Benficą w półfinale pucharu pieroga to jest nic xDDDD

  Wy nawet nie rozumiecie jak bardzo ciśniecie po sobie. No ale jak się ma w głowie zazdrość i zawiść, to logika nie dochodzi do głosu.

  U was na forum piszą, że sezon z Pucharem Polski, drugim miejscem w lidze i 3. w LE to jest najlepszy sezon Wisły w historii, w Łomżuni by się nie załapał do Top15 hahahahah.

 • abaloo lubi Komentarz

  Właśnie zatankowałem na Orlenie za 4 stówki, myślicie, że Gadżet z tego sklei budżet na środek rozegrania, żeby Orlenik mógł wyjść z grupy w LM?

 • abaloo lubi Komentarz

  @WISŁA-1947: Weź mi powiedz jedną rzecz. Wszyscy wiedzą, że hipokryzja to twoje drugie imię i fikołki logiczne robisz lepiej niż olimpijczycy, ale dlaczego uznajesz mecz w Płocku za REMIS Vive, a z Barceloną w Kolonii za przegraną xD?
  Przecież ty jesteś tak pociesznie zabawny w tej swojej zawiści.

 • abaloo lubi Komentarz

  Kolekcja liści w ostatnim dziesięcioleciu w wykonaniu Płocka rozrosła się do gigantycznych rozmiarów . No ale odtrąbiono wielki sukces , puchar i dzika karta . Przez tak długi okres czasu to i ślepemu psu ......... się uda .Oczywiście dorobiona jest do tego teoria . Puchar w którym grała Wisła to mistrzostwa największych potęg handballa bez dwóch zdań . LM to rozgrywki dla "tych słabszych" , bo tam grały Kielce . I nagle LM. jest ok. tu gra elita !Bidulki już sami się gubicie w wymyślaniu tych bzdur.No ale nie można się dziwić przy takiej mega kolekcji liści ,beka totalna.

 • abaloo lubi Komentarz

  Hahahaha,, nie mogę z tych komentarzy odklejki. On pisze takie rzeczy po wygraniu JEDNEGO Pucharu Polski po 14. latach xDDDDDDDDDDDDDDDDDD

  Stolica polskiego handballa to Kielce i wie to każdy logicznie myślący człowiek. A jak już wrócisz na ziemię, to zrozum, że większość kielczan życzy wywalenia Gadżeta, bo przez jego rządy mecze Kielce - Płock straciły dawną otoczkę emocjonalną i dopiero w tym sezonie powróciły i wynik był w końcu w dwie strony.

  Ale już widać, jak "znakomicie" uzupełnia skład i jak małym człowiekiem jest z tą żenującą akcją z brakiem gratulacji i "targami terrarystycznymi"/

 • abaloo lubi Komentarz

  @Z Tumskiego Wzgórza 2: Ja wiem, że u was nie ma żadnej odpowiedzialności, jak to w miejskim klubie sponsorowanym przez państwowy moloch zarządzany przez polityka. Ale unikać negować wkład Gadżeta na los klubu to jest taka kompromitacja, że się można z ciebie tylko śmiać xD

 • abaloo lubi Komentarz

  Wg mnie.... Wisła będzie walczyła o miejsca Maxi....Industria...o miejsca 1-0-2....:) Jest MOC.....:)

 • abaloo lubi Komentarz

  @Maxi .102: Walczyć można xD Gorzej z efektami Michał.

 • abaloo lubi Komentarz

  Komentarz usunięty przez użytkownika

 • abaloo lubi Komentarz

  Ciekawe losowanie, dobrze będzie zagrać z Eleverum, Celjie, Kielem i Pickiem po paru latach, a nie znowu PSG i wkurzające Porto :) Dobre losowanie dla Płocka, tym razem mają szansę wyjść z grupy.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.