Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • głos z Rzeszowa 61 napisał/a komentarz do Kosze na śmieci będą zarabiać na żużlowców. Ciekawy pomysł właściciela Stali

  Ciekawe co na te pomysły właściciele obecnych słupów reklamowych , którzy wnoszą na rzecz miasta opłaty za możliwość ich eksploatacji na terenach miejskich . Może oni się wypowiedzą . Przecież 200 nowych nośników [ i zerowe koszty - tak mniemam ] to dla nich koniec no chyba , że też dostaną gratis od miasta .

 • głos z Rzeszowa 61 lubi Komentarz

  Śmiech na sali z tym BSI. Nie chcę być zaślepiony na swoje, ale ponoć to u nas w Polsce jest najlepsza liga, najlepsza drużyna narodowa, najlepiej zarabiają zawodnicy, najlepsze dochody z DPŚ i SGP, najliczniejsza frekwencja na meczach a niemal na kolanach robimy dobrze BSI a jak zechcą to jeszcze ich przybocznym firmom. Coś tu jest nie tak. Już widzę jak wladze NBA przejmują się zakazom/nakazom FIBA. To nawet światowa koszykówka czerpie od NBA. Tak, oni mogą mówić że są najlepsi i rozdają karty. W Polsce tylko sobie chyba wkręcamy te naj naj o żużlu a jesteśmy jak pacynki. Zróbmy SGP "made in Poland" i zobaczmy kto na tym zyska a kto straci. Wiadomo, że chodzi o kasę a u nas jest jej najwięcej. Gdyby nie szło o pieniądze to turnieje odbywałyby się np w Lesznie a nie w Warszawie- sztucznym tworze żużlowych Januszy, byłby turniej w Rybniku a nie w dojczlandach gdzie żużel to folklor, byłby turniej choćby w Zielonej Górze a nie jakimś Krsko. Polacy nie gęsi :)

 • głos z Rzeszowa 61 lubi Komentarz

  2 lata zawieszenia to nie wystarczająco odstraszająca kara ? Zwłaszcza w sporcie w którym najważniejszy jest sprzęt a nie wydolność organizmu ? Gdybym był złośliwy, to spytałbym jakim przykładem dla młodszych było zawieszenie pewnego zawodnika ze spiłowanym gaźnikiem tylko na 1 miesiąc ? Ale nie jestem więc nie spytam ;)
  Od tego sezonu wyniki badań mają być w ciągu kilku dni, więc taki burdel już nie powinien się powtórzyć. POLADA miejmy nadzieję że też wyciągnie wnioski i rozprawy będą szybsze.

 • głos z Rzeszowa 61 lubi Komentarz

  Najlepsza liga świata ? A tak naprawdę to może pare lat i po żużlu w Polsce . Ta liga tak naprawdę to Uj, dno i wodorosty . Układy , układziki ze sportem nie ma to nic wspólnego . W każdym bądź razie nie bronię laguty jak brał to musi byc kara . A ten cyrk niech przestaną nazywać najlepsza liga świata .

 • głos z Rzeszowa 61 napisał/a komentarz do Media: Robert Kubica może zostać kierowcą testowym Williamsa

  obstawiam , że nie .

 • głos z Rzeszowa 61 lubi Komentarz

  Ludzie ! Czy ta farsa z Kubicą w roli głównej nigdy się nie skończy ?

 • głos z Rzeszowa 61 lubi Komentarz

  Życzę powodzenia w organizacji cyklu dla Pana Nawrockiego, Serdecznie Pozdrawiam kibiców z Rzeszowa prosto z Lublina i do zobaczenia za rok w lidze ;)

 • głos z Rzeszowa 61 lubi Komentarz

  ...czy leśne dziadki musza na wszystko kłaść łapę ? przecież były transmisje z 2.ligi, w Podkarpacie TV i Lubelskiej TV, ta druga teraz odpadnie, ale Podkarpacie pewnie chętnie coś pokaże (z Rzeszowa, z Krosna), leśne dziadki rozumiem za wszystko chcą kasę dla siebie, wywęszyli pieniądze, no i się nie udało...ale najciekawsze jest to, że do centrali zgłosiła się telewizja, którą interesowały transmisje z DMPJ (!!!), ale oferta nie była zadowalająca (?!!) - za DMPJ też chcieli kasę ? czy może tę garstkę widzów, która przychodzi na młodzieżówki mieli na względzie, by kluby jej nie straciły ? telewizję transmitującą DMPJ powinni z fanfarami witać, nie stawiając jej żadnych warunków, zresztą transmisje z DMPJ też już się zdarzały (Podkarpacie TV), nie rozumiem filozofii leśnych dziadków, niby chcą, a robią wszystko, by tych transmisji nie było (?)...
  jeszcze jedno, tym powątpiewającym, że w żadnej dyscyplinie nie ma u nas transmisji z trzeciego szczebla rozgrywek przypomnę, że w piłce nożnej są już u nas transmisje nie tylko z trzeciego, ale i z czwartego szczebla rozgrywek (2.i 3.liga w TVP Regionalnej) i sporo transmisji internetowych z jeszcze niższych szczebli...

 • głos z Rzeszowa 61 napisał/a komentarz do Co z transmisjami z drugiej ligi? Jasne stanowisko Polsatu

  oczywiście , Ty jak chcesz napić sie szklankę mleka to kupujesz krowę

 • głos z Rzeszowa 61 lubi Komentarz

  Płacą podatnicy. Rzeszów ma swojego Abramowicza w żużlu(Nawrocki)siatkówce(Asseco)i siatkówce kobiet(Developres SkyRes)

 • głos z Rzeszowa 61 lubi Komentarz

  Ale leci piana z zazdrości

 • głos z Rzeszowa 61 lubi Komentarz

  Murgrabia lamusie.

 • głos z Rzeszowa 61 lubi Komentarz

  Powtarzalem zaraz po kraksie KLubicy ze ma szanse tylko na powrot do gokartow. Przez pare lat uslyszalem wiele obelg, ale malo rzeczywistych realnych ocen sytuacji Kubicy.

 • głos z Rzeszowa 61 napisał/a komentarz do Co z transmisjami z drugiej ligi? Jasne stanowisko Polsatu

  Polacy to jednak dziwna nacja [ to bardzo łagodne określenie ] . Nie przeszkadza im jak dojone są miasta [ czy państwo ] , które organizowały i organizują GP ale jak ktoś " MNIEJSZY" np. z Rzeszowa ma dobry pomysł to jest od razu ośmieszany , krytykowany etc. To że żużel upada widać gołym okiem .W Australii , Szwecji , Anglii i innych krajach i każdy normalny kibic o tym wie . Czegóż więc zazdrościcie wielu kibicom z Tarnowa , KROSNA , LUBLINA czy Rzeszowa , że jak się uda to będą mogli oglądnąć na żywo GP bez tułania się po kraju a dla wielu byłoby to pierwsze GP na żywo .Organizowanie GP W Australii a szczególnie w takiej mieścinie jak KURRI KURRI [ Kurri Kurri to małe miasteczko w regionie Hunter w Nowej Południowej Walii , w Australii , w Cessnock LGA . W spisie z 2016 roku liczba ludności wynosiła 6,044. [1] Kurri Kurri to największe miasto w grupie miast i miasteczek, w tym Stanford Merthyr , Pelaw Main , Weston , Abermain i Heddon Greta, zwane Kurri Kurri - Weston przez ABS . ] to kpina i żart . Przecież do GP na Antypodach się dopłaca i cały ten cyrk od samego początku był bez sensu .Zamiast wesprzeć tą inicjatywę to tu plucie , zawiść , obrażanie , etc.

 • głos z Rzeszowa 61 napisał/a komentarz do Czwarte Grand Prix w Polsce? Rzeszów chce wejść do gry

  To co piszesz [ i wielu innych ] jest klasyczną manipulacja i robieniem innym wody z mózgu . Piszesz o kilku ośrodkach w których mają być rundy GP i się nad nimi ZACHWYCASZ . Świadomie pomijasz takie wielkie ośrodki w których TAKŻE będą rundy GP. W takim razie przypominam HORSENS [ ca 58000 mieszkańców ] , HALLSTVIK [ 4500 ] , Malillia [ 1400 ] , KRSKO [ 28000 ] , TETEROV [ 9000 ] . Rzeszów liczy ponad 200000 mieszkańców czyli 2 [ DWA ] razy więcej niż te miasta cz nawet osady , które organizują GP. Poza tym ma trybuny [ a nie wały ] , o których kilka z wymienionych miejscowości mogłoby pomarzyć.Jakoś typowe wiejskie warunki na których rozgrywane są rundy GP wielu nie przeszkadzają . W Polsce takie tory nie zostałyby dopuszczone nawet do rozgrywek 2 ligi.

 • głos z Rzeszowa 61 lubi Komentarz

  No tak xD lepiej siedziec na trawie jak na GrandPrix . Co za gosc xD

 • głos z Rzeszowa 61 napisał/a komentarz do Czwarte Grand Prix w Polsce? Rzeszów chce wejść do gry

  Polacy to jednak dziwna nacja [ to bardzo łagodne określenie ] . Nie przeszkadza im jak dojone są miasta które organizowały i organizują GP ale jak ktoś " MNIEJSZY" np. z Rzeszowa ma dobry pomysł to jest od razu ośmieszany , krytykowany etc. To że żużel upada widać gołym okiem .W Australii , Szwecji , Anglii i innych krajach i każdy normalny kibic o tym wie . Czegóż więc zazdrościcie wielu kibicom z Tarnowa , KROSNA , LUBLINA czy Rzeszowa , że jak się uda to będą mogli oglądnąć na żywo GP bez tułania się po kraju a dla wielu byłoby to pierwsze GP na żywo .Organizowanie GP W Australii a szczególnie w takiej mieścinie jak KURRI KURRI [ Kurri Kurri to małe miasteczko w regionie Hunter w Nowej Południowej Walii , w Australii , w Cessnock LGA . W spisie z 2016 roku liczba ludności wynosiła 6,044. [1] Kurri Kurri to największe miasto w grupie miast i miasteczek, w tym Stanford Merthyr , Pelaw Main , Weston , Abermain i Heddon Greta, zwane Kurri Kurri - Weston przez ABS . ] to kpina i żart . Przecież do GP na Antypodach się dopłaca i cały ten cyrk od samego początku był bez sensu .Zamiast wesprzeć tą inicjatywę to tu plucie , zawiść , obrażanie , etc.

 • głos z Rzeszowa 61 lubi Komentarz

  Parodia. Przenieśmy jeszcze ze trzy rundy do Polski i nazwijmy w końcu rzeczy po imieniu, czyli międzynarodowe mistrzostwa Polski na żużlu. Upadek tej dyscypliny postępuje zdecydowanie szybciej niż by się to wydawało. Niestety.

 • głos z Rzeszowa 61 lubi Komentarz

  Pan Janik nie na czasie trochę, po torze w Machowej już śladu nie ma i kto nie wie gdzie był nigdy by się nie domyślił że tam był tor żużlowy, więc trudno by tam było SGP zrobić :).... notabene takie skojarzenie mi teraz do głowy przyszło..... Pan Rolnicki, który klub w Machowej założył lata temu był wtedy takim objawieniem jak teraz Pan Nawrocki.... oby się podobnie nie skończyło.... :) pozdrawiam kibiców Stali licząc na derby południa w ekstralidze w 2020 :)

 • głos z Rzeszowa 61 lubi Komentarz

  Jak Polacy nie dadzą się dymać tym cwaniaczkom z BSI to możemy nawet robić " puchar świata " w sraniu na odległość ale dotąd dopóki nasi " mundży " menagerowie " będą się licytować i płacić Angolom za to tylko że FIM dał im do łapy prawo udzielania uprawnień do organizacji imprez rangi mistrzostw to zawsze będą szukać głupszych od siebie . A wystarczyło że Polska odmówiła organizacji DPŚ i już są w czarnej dupie więc teraz to Polacy powinni zamiast się nawzajem licytować i wyniszczać swoje finanse pokazać Angolom środkowy palec w organizacji jeszcze paru turniejów i wtedy sami przyjdą na kolanach do PZM-u prosić o zgodę a być może jeszcze dopłacą byle tylko nie pokazać tym mamutom z FIM-u że są olewani i że bez nich też zawody żużlowe mogą się odbywać . Ani grosza Angolom , jak chcą zrobić coś w Polsce to niech najpierw zapłacą za sam wjazd do Polski i na polskie tory a potem możemy im coś łaskawie wrzucić do kapelusza .

 • głos z Rzeszowa 61 lubi Komentarz

  Formułą rządów PiS jest rozdawnictwo i kredyty. Tak się buduje sukces. Dewiza brzmi tak: Jestem prezesem, wezmę kredyt i będzie dobrze. A jak nie wypali i będą straty, to weźmie kredyt ten, co przyjdzie po mnie.

 • głos z Rzeszowa 61 lubi Komentarz

  Za jakie pieniądze nabyto prawa do transmisji? Skoro stacje komercyjne nie wygrały to chyba sie nie opłaca? Łatwo się wydaje nieswoje. Czy będzie z tego zysk? Czy znowu Orlen i inne dobrze prosperujące firmy państwowe będą dokładać do Kurskiego? Czy w tym kraju liczą sie tylko kibole piłkarscy?

 • głos z Rzeszowa 61 lubi Komentarz

  Pamiętam czasy kiedy rządzili Angole, gdzie praktycznie tylko tam była liga w pełni profesjonalna. My i Szwedzi ich wtedy goniliśmy, aż w końcu przegoniliśmy, ale... żużel od pewnego momentu zaczął się cofać. Wbrew pozorom profesjonalizacja, duże wymagania spowodowały powolne umieranie żużla profesjonalnego. Poupadało sporo klubów. Nie ma już ligi ukraińskiej, nawet kadłubowej, nie ma ligi adriatyckiej, w wielkiej Rosji tylko 4 zespoły, większość lig jak już są to kadłubowe i amatorskie. Ludzie wolą bawić się w amatorski żużel i taki będzie trend jeszcze długo. Dziś jedyną ligą gdzie można zarobić dobre pieniądze jest liga polska no i może szwedzka. W innych ligach to się jeździ raczej hobbystycznie i dla przyjemności wychodząc jak dobrze pójdzie na zero. A czy ligi amatorskie są jakoś mniej emocjonujące? Niekoniecznie. Zdarza mi się czasem obejrzeć mecze z Anglii i powiem szczerze że jest sporo ciekawych wyścigów, tak samo jak w Polsce była masa emocjonujących spotkań gdy liga była pół-amatorska. Profesjonalizacja żużla spowodowała tylko tyle, że jest to dyscyplina jeszcze bardziej niszowa niż była.

 • głos z Rzeszowa 61 lubi Komentarz

  On to wyraźnie podkreśla, praktycznie pod każdym artykułem o Stali, a dla nas jest to prowokowanie. Przez to cały czas powstają głupie dyskusję, gdzie kibice z Rzeszowa i Lublina skaczą sobie do gardeł.

 • głos z Rzeszowa 61 napisał/a komentarz do Problemy sponsora Sirotkina. Emisja obligacji rosyjskiego banku unieważniona

  pompujemy i nie przestajemy .

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.