Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • tylko sparta lubi Komentarz

  Widzę,że Baron bierze przykład z narodowego i idzie sobie po meczyku "chlapnąć".A to może w PO zaprocentować...

 • tylko sparta lubi Komentarz

  tego kroniki nie odnotowały ;)

 • tylko sparta lubi Komentarz

  Oj będzie bal!!!
  Gratulacje raz jeszcze za super spotkanie i walkę.Dzięki za radochę, którą nam sprawiacie.
  This is Sparta!

 • tylko sparta lubi Komentarz

  " W tym najważniejszym momencie sezonu nie dysponujemy taką formą, jaką byśmy chcieli ... "
  A ja się pytam w której części sezonu Unia miała formę panie Skórnicki.

 • tylko sparta lubi Komentarz

  Pani Półtorak w przeszłości już udowadniała, że jest ekspertem od matematyki i ekenomii a teraz jest ekspertem od medycyny sportowej.

 • tylko sparta lubi Komentarz

  Jestem Ciekaw tylko czy Pan Witkowski ma jaja oraz ta całą koszerna firma jak GKSŻ jak wiadomo Falubaz miał ogromne problemy finasowe i jak nagle jada w Elipie nachodzi pytanie czy pan Różowy czasem nie dał koperty Witkowskiemu żeby ich nie spuszczali z ligi. Tylko że Witkowski i jego krawaciarze nie mają jaj by dawać kary Falubazą bo tam jest Pijak Cieślak, Bandyta Pepe, Sasza Zielarz, Dudek Sterydziarz to niczym jak w dobrym filmie kina akcij hehe sama śmietanka aktorów

 • tylko sparta lubi Komentarz

  co jak co, ale tutaj grudziądz ma też swoje racje.

 • tylko sparta lubi Komentarz

  Tak jak z Ciebie super znawca żużla.W nominowanych nie może jechać Joker!

 • tylko sparta napisał/a komentarz do 1. Półfinał DPŚ w Gnieźnie

  nadzieja umiera ostatni, może jeszcze się okaże że nic mu nie jest TEGO ŻYCZĘ SOBIE I WSZYSTKIM KIBICOM

 • tylko sparta lubi Komentarz

  Jesteś zerem gnoju.

 • tylko sparta napisał/a komentarz do 1. Półfinał DPŚ w Gnieźnie

  Oby z tym złamanie nogi się nie potwierdziło. Dużo zdrowia Jarek i jak najszybszego powrotu do zdrowia :(

 • tylko sparta lubi Komentarz

  Tor nie służył walce, było nudno, ale ja preparacji nie widzę. Po III biegu było 10-8, a przy odrobinie szczęścia mogło być 8-10. Po IV biegu odechciało nam się jechać i to normalne. Sparta wygrała wczoraj, ale nie z Unią. Unię wszyscy znają i wiedzą, że ten wczorajszy zespół, to był zlepek kolegów, którzy mieli już dość upadków drugi dzień z rzędu i chcieli tylko przejechać bezpiecznie zawody. I chwała im za to, po co pakować się w gips, do końca sezonu jeszcze wiele czasu. Czasem trzeba umieć odpuścić.

 • tylko sparta lubi Komentarz

  O preparowaniu nie ma może tu mowy, ale jedna ścieżka przy kredzie sprawiła, że wszyscy się do niech pchali i stąd festiwal upadków. Dostaliście w trąbę i my pewnie też tam dostaniemy. Taki urok, jak ma się w drużynie zawodników którzy ścigają się na żużlu, a nie jeżdżą wzdłuż kredy.

 • tylko sparta lubi Komentarz

  Każdy starał się jak najszybciej dojechać do jednej jedynej ścieżki i momentalnie robiło się ciasno. W późniejszej fazie zawodów doszły do tego koleiny i gdy było się pod jednym zawodnikiem, a wpadło się w dziurę, to prostowało motocykl i łatwo było trafić w żużlowca przed sobą.

  ot i geneza obu upadków... Ciekawe, kto pierwszy poważnie się połamie na tym owalnym, nieodbiegającym od normy torze.
  Panie Baron, jesteś Pan NIESAMOWITYM HIPOKRYTĄ!
  Cytuję :

  Po 10 wyścigu doszliśmy jednak do wniosku, że musimy trochę odpuścić mecz, żeby nam starczyło zawodników. Dziś dwóch odniosło kontuzję (...) W pewnym momencie aż strach było puszczać juniorów. Mecz nie był najciekawszy. Mieliśmy corridę. Myślałem, że w Ekstralidze opracowaliśmy jakieś standardy. Okazuje się, że jest inaczej


  Tor może i nadawał się do jazdy, ale były nierówne miejsca. Tak naprawdę nic z tym nie zostało zrobione. (...) Nie było żadnej reakcji. Trzeba było czekać do momentu aż ktoś się przewróci. Jeśli nie ma wypadków, to wszyscy mówią, że jest dobrze.


  Jestem naprawdę zdziwiony, że przygotowuje się takie tory

  To wypowiedzi p. Barona po meczu w Rzeszowie w tym sezonie.
  Cieszy mnie niesamowicie fakt, że goście we Wrocławiu nie musieli odpuszczać sobie meczu żeby im starczyło zawodników, że nie było upadków, mecz był porywający i ciekawy, że nie było corridy, że pokazał nam Pan, jakie w Ekstralidze mamy standardy, że tor był cały równy i nie było pojedynczych ścieżek, że były reakcje gospodarzy na stan toru przed fatalnym upadkiem w 4 biegu, że mówi nam Pan, że było dobrze pomimo tego, że były upadki no i, oczywiście, że nie jest Pan ani trochę zdziwiony, że przygotowuje się takie tory.

  Wypowiedzi z tego wywiadu :
  http://www.sportowefak...o-10-biegu

 • tylko sparta lubi Komentarz

  Czyli na pewno. Po cichu tak obstawiałem tę czwórkę :D Unia, Falubaz, Apator i Sparta.
  KUŹWA !!! Czas powrócić do historycznych nazw, które naprawdę mają sens, historię siłę i dumę.

 • tylko sparta lubi Komentarz

  A mozesz jeszcze raz, tym razem po polsku? Czy jeszcze w szkole nie uczyli czasów, odmiany i interpunkcji.

 • tylko sparta lubi Komentarz

  K...wa,co wy od toru chcecie,były mijanki! Jak ktoś ma jaja,to leci!!Czego nie rozumiecie??

 • tylko sparta lubi Komentarz

  tam też damy radę!

 • tylko sparta lubi Komentarz

  Tobiasz - kontuzja
  Niki - żenada - pojechał totalną padake
  Przemo - bez błysku - średni występ
  Zengota - niczego się więcej niemożna było spodziewać
  Emil - kontuzja plus juniorskie błędy
  Smektała - punkty za darmo
  Piotrek - kontuzja
  Jak na trzech kontuzjowanych to 32 punkty to niezły wynik

  THJ - kontuzja

  Skóra już niedługo będzie startował:)
  A tor jak tor - pod gospodarzy ,ale dla gości to nie powinna być niespodzianka.Taki mistrz Niki powinien te 4x3 przywieźć a jechał jak uczniak.
  Jedyna wyjaśnienie takiej postawy zespołu to chyba przygaszenie po upadku Pitera - naszego LIDERA.

 • tylko sparta lubi Komentarz

  Chłopom z Leszna oczy bielmem zaszły. Ich drużyna dostała biczem po dupie a ci szukają wymówki w torze. "Chopy", było fajnie śmiesznie ale zlitujcie się już bo jak czyta się co tutaj wypisujecie to cenka opada i brzuch ze śmiechu boli.
  P.S. Moderku marny, nie odwalaj maniany i prywaty.

 • tylko sparta lubi Komentarz

  Brak słów,ogarnij temat,potem pisz

 • tylko sparta lubi Komentarz

  Muszę się zgodzić z Twoim twierdzeniem - wszyscy pchali się do ścieżki przy krawężniku i stąd te fatalne upadki. Tor wrocławski ma predyspozycje do kapitalnego ścigania ale musi chodzić cały tor, nie tylko kreda. Kto wyjechał na orbitę spadał na koniec stawki. Oby jak najmniej takich meczów .

 • tylko sparta lubi Komentarz

  Brawo Sparta!!!

 • tylko sparta otrzymał brązowy medal w kategorii Promotor Dnia

 • tylko sparta lubi Komentarz

  Myślę, że mecz Sparta – Unia można już śmiało nazwać najdziwniejszym i najbardziej pechowym meczem tegorocznej Ekstraligi, mimo że mamy dopiero półmetek rundy zasadniczej. Niemal od początku działo się wiele złego. Od razu jednak zaznaczam, że nie było to w żadnym przypadku winą toru. Wszystkie wypadki były wynikiem błędów zawodników i po prostu zażartej walki. Jeśli ktoś twierdzi, że tor na Olimpijskim był dzisiaj źle przygotowany czy coś w tym rodzaju, to zwyczajnie bredzi i nie zna się na żużlu. Nawierzchnia była prawidłowo przygotowana. A że zawody były nudne jak flaki z olejem? To już druga sprawa. Widowiskiem nie można było tego nazwać...
  Fatalne kraksy w biegach 4 i 6, a poza tym uślizgi w biegach 2, 9 i 11. Zamarłem szczególnie, kiedy upadali na tor Pawlicki, Sajfutdinow i Janowski. Coś absolutnie strasznego. Junior Unii uderzył na tor niemalże identycznie jak Gollob w Sztokholmie we wrześniu 2013 (albo nawet gorzej), a także trochę podobnie jak Erik Gundersen w Bradford w finale DMŚ w 1989 roku, po którym słynny Duńczyk musiał zakończyć karierę. To cud, że Piotr nie doznał ciężkiego urazu kręgosłupa czy ciężkiego urazu głowy. Wstrząśnienie mózgu to szczęście w nieszczęściu. Najważniejsze, że obyło się bez złamań. Nie mniej jednak pech Unistów nie opuszcza. W tym roku mniej lub bardziej poszkodowani byli wszyscy poza Smektałą. Bardzo pechowe zawody dla zawodnika gospodarzy Gały, który także zakończył mecz na obserwacji w szpitalu. Jego upadek również był paskudny.
  Co do samego meczu, to bez wielkiej historii, bowiem od początku do końca prowadzili wrocławianie. Zawody nie były ani trochę porywające, były po prostu słabe, choć np. w ostatniej gonitwie znakomitymi akcjami popisywał się Woffinden. Unia w rewanżu będzie miała problem odrobić te straty.
  Smektała zdobył dzisiaj 5 punktów, chociaż w każdym z biegów przyjeżdżał ostatni. Kapitalne podsumowanie tego spotkania.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.