Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • unia 1972 lubi Komentarz

  To niemądre zachowanie jest. Gorzów wstyd. Męski sport a oni poskarżyli się, że torek troszkę nierówny. To głupie.

 • unia 1972 lubi Komentarz

  Już kombinują jak uratować Toruń przed jazdą w 1lidze

 • unia 1972 lubi Komentarz

  Dlaczego muszę ciągle słuchać i oglądać Panów spadochroniarzy z Torunia?
  Nawet zaczynam podejrzewać że w Toruniu sobie nie radzili to poszli "w Polskę" i sieją ferment.
  Wojciech Stępniewski
  Jacek Gajewski
  czy Sławomir Kryjom

  uciekli z KS Toruń jak tylko się dało, kiedy klub natrafił na problemy.

  A możne teraz W. Stępniewski kombinuje, żeby drużynie z Lublina utrudnić, a może i uniemożliwić start w Ekstralidze, żeby Klub z Torunia mógł się utrzymać.

  takim gadaniem psujecie żużel..

 • unia 1972 lubi Komentarz

  Zdrówka Dominik, i nie przejmuj się durnym hejtem weekendowych "znafcóf" żużla. Popełniłeś błąd, ale nie celowo, co każdy widział w TV (na żywo na pewno inaczej to wyglądało). W ferworze walki takie sytuacje się zdarzają, ale taki jest sport, taki jest żużel. I takiego żużla chcemy - z walką na styku, bez odpuszczania. Szczerze życzę Ci szybkiego powrotu do zdrowia, mimo że dla Stali byłoby lepiej, gdybyś nie jechał w PO ;)

 • unia 1972 lubi Komentarz

  Trzymaj się młody

 • unia 1972 lubi Komentarz

  Zdrowia Domin!

 • unia 1972 lubi Komentarz

  Zwykła sytuacja torowa.
  Smyk jest innym typem zawodnika.
  Jeszcze dwa sezony na juniorce.
  WRACAJ SZYBKO DOMIN!

 • unia 1972 lubi Komentarz

  Nie jest pierwszym i nie ostatnim, któremu szarpnęło motorem przy wyjściu z łuku. Na nieszczęście dla niego był tam Zengota. Takie rzeczy się zdarzają w zuzlu. Zdrowia młody. Wracaj jak najszybciej do składu)

 • unia 1972 lubi Komentarz

  Wracaj w spokoju do zdrowia Dominik. Powodzenia

 • unia 1972 lubi Komentarz

  Sczęście w nieszczęsciu.Dominik wracaj do zdrowia wczoraj bardzo dobry mecz pojechałeś.

 • unia 1972 lubi Komentarz

  Nieopanowanie maszyny jest błędem, lub sumą mniejszych błędów, które mogą zdarzyć się nawet najlepszym, nie tylko juniorowi. W tym przypadku Dominik wjechał na krawężnik, który wybił mu maszynę i doszło do kolizji z Zengim. Przy tej prędkości, szczególnie na łuku, wjechanie na krawężnik może spowodować takie konsekwencje. Ale jak napisałem wcześniej - taki jest żużel. Gdyby każdy miał kalkulować, co będzie jak spróbuje się wcisnąć itp, to szachy byłyby bardziej pasjonujące. Dlatego to był błąd, ale nie karygodny. Szkoda że tak się to dla niego skończyło.

 • unia 1972 lubi Komentarz

  Obejrzyj sobie powtórki z zajściem z Drabikiem oraz Zengotą zanim napiszesz cokolwiek. Bywaj i pisz obiektywnie. Domin wracaj szybko do zdrowia, takich walczaków potrzeba w żużlu - super się ogląda walkę o każdy centymetr toru. Wracaj silniejszy i z takim samym zapałem.

 • unia 1972 lubi Komentarz

  Celowe to nie było, sytuacja jakich wiele na torze, szkoda że tak się to skończyło.

  Trzymaj się Domin !

 • unia 1972 lubi Komentarz

  Domino trzymaj się Leszno z Tobą!

 • unia 1972 lubi Komentarz

  Zdrowia Domin.

 • unia 1972 lubi Komentarz

  Zero dalszych ustępstw Panowie Prezesi. Wystarczy. Niech chłopaki ponegocujaja w Anglii i Szwecji.

 • unia 1972 lubi Komentarz

  Nie inaczej.

 • unia 1972 lubi Komentarz

  Podsumowując. Klub z Rybnika został słusznie ukarany, a ukarał go Laguta i nie ma co języka strzępic, że było inaczej bo nie było. Doping skutkuje właśnie tym. Jakby Rybnik miał więcej wygranych meczy to by został a miał ile miał i to jest jego wina.
  Najsłabsza drużyna w EE pod względem sportowym był Toruń ale Rybnik oddał mu swoje miejsce i nie jest to wina Torunia, to kolejny fakt.
  Duże grono kibiców chciałoby sprawiedliwości i chciałoby się najsłabszej sportowo drużyny w EE pozbyć. Mały krok w tym kierunku wykonał Gdańsk, bo mają szansę to odrobić.
  Nie podoba mi się sugerowanie że o tym czy Gdańsk w przypadku wywalczenia awansu pojedzie EE będzie decydować: Centrala wydając licencje, krzywe bandy, luminancje oświetleniowe, budżet min. np 7baniek, krzesełka na stadionie czy geometria toru. Jeśli centrala posunie się do takich zagrań, wtedy Toruń który spełni wszystkie te zachcianki będzie znienawidzony przez wszystkie kluby na wieki wieków amen. Bo jeśli się spada z ligi to się spada, a nie zostaje przy zielonym.
  Fakty po faktach Tomasz PIS.

 • unia 1972 napisał/a komentarz do Czy w żużlu potrzebny jest system VAR? Opinie w środowisku są podzielone

  Myślę że zamiast zastanawiać się nad dodatkowym sędziom należy wprowadzić odpowiedzialność karną i finansową za błędnie podejmowane decyzje .

 • unia 1972 lubi Komentarz

  Kolego zajmij się swoją stalą i skończ pitolić farmazony-Leszna nie musisz lubić,to nie zupa ogórkowa.

 • unia 1972 lubi Komentarz

  Każdy widział akcję Milika,powinien być wykluczony jak nic,był winny przerwania biegu

 • unia 1972 lubi Komentarz

  Największą pomyłką sędziego w meczu Rybnik Leszno było dopuszczenie zawodnika na dopingu do meczu nazwisko zawodnika Łaguta..pamiętasz dobrze ten mecz?! A jeśli chodzi o powtórki biegow to może wreście kibice od siedmiu boleści zacznijcie czytać regulamin i wreście uświadomcie sobie że w regulaminie niema takiego czegoś że zawodnik kara się sam czy wyjdzie spod taśmy pierwszy czy ostatni.. sędzia przerywa bieg na podstawie momentu startowego jego nie ma interesować nie ma się zastanawiać czy ktoś na tym skorzystał czy nie.. jeśli pójdziemy tym tokiem myślenia to niech sędzia dopiero po zakończeniu biegu zdecyduje czy na podstawie ukradzione biegu zawodnik skorzystał z tego jeśli przyjedzie pierwszy to niech bieg powtórzy jeśli ostatni to bieg zaliczony wkońcu zawodnik się sam ukarał, przypomnę wyścig żużlowy trwa cztery okrążenia a nie kończy się po pierwszym łuku.. ZROZUMIELI KOMENTATORZY PISMAKI KIBICE??? ile jeszcze będzie tych wpisów czy ktoś skorzystał czy nie, przecież nie można stwierdzić po pierwszym łuku czy zawodnik skorzystał ,dopiero po zakończeniu biegu który trwa cztery okrążenia można w stu procentach stwierdzić czy ktoś skorzystał..KIEDY WY TO ZROZUMIECIE??!! sędzia ocenia tylko i wyłącznie moment startowy i na tej podstawie przerywa bieg gówno go interesuje czy ktoś na tym skorzysta czy nie sędzia jest osoba postronna i jeśli ma się zastanawiać czy dana drużyna skorzysta na starcie to po co sędziowie nam przecież oni na podstawie przypuszczeń domysłów będą puszczać bieg.. to już lepiej jak pisałem wcześniej nie na podstawie domysłów tylko faktów po biegu sędzia niech powtarza bieg skoro będzie miał czarno na białym że zawodnik przyjechał pierwszy po tym jak np tak jak wczoraj Emil startował na dwa razy i na dystansie by wyprzedził częstochowian sędzia by powtórzył bieg bo by stwierdził że gospodarze nie skorzystali ze słabego startu Emila więc dać im należy jeszcze jedną szansę.. paranoja podchodzenia do przepisów.. czy w Innych sportach jeśli jest lotny start lekkoatletyka F1 wyścigi motocyklowe czeka się na przerwanie wyścigu na podstawie patrzenia czy ktoś sam się ukarał..? Nie!!! Tylko przerywa się odrazu i ponawia start..

 • unia 1972 lubi Komentarz

  Ło matko, brak mi słów żeby to opisać :D
  Gratualcje dla Byczków !!!
  Termos, trzeba sprowadzić jakiegoś Bashobore za tydzień, albo chociaż Sullivana :D Bo inaczej z MA może zostać uj, upa i kamieni kupa :D
  PS. Zeszłoroczny blamaż Torunia w Gorzowie 62-28 uważam za wymazany z pamięci ;D

 • unia 1972 lubi Komentarz

  Falubaz przeprasza leszczyńską księgową i wszystkich kibiców którzy oglądali to "widowisko"

 • unia 1972 lubi Komentarz

  Gratulacje dla Leszna,rok temu też tak moglo być ale nie było takiego trenera jak Baron co potrafił zrobić taki tor jak dziś.Falubaz wyglądał jak dzieci we mgle.Pogrom szok nie dowierzanie.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.