Gruener Veltliner - lubi

 • Gruener Veltliner lubi Komentarz

  Kosmos po prostu. Skąd się biorą tacy kibice? Stelmet gra dno od kilkunastu miesięcy (pewnie już prawie pełne 2 sezony) a ty stwierdzasz że aby zespół zajmujący przed meczem 2 miejsce w tabeli PLK wygrał to musi mieć dzień konia? Słuchałem tylko w RZ ale po mojemu Arka wybitnie nie grała. Była skuteczniejsza i nie miała tylu przestojów.

 • Gruener Veltliner lubi Komentarz

  Chyba byłby to dobry ruch dla wszystkich. Fifi mógłby wreszcie pograć, AZS miałby dobrego gracza w rotacji, a Jovović nie musiałby znosić Filipa na ławce. Jeszcze tylko pozbyć sie Jarka a w ich miejsce ściągnąć jakiegoś Nieskacicia i Nierzucicia albo Niebronicia i ekstaza na ławce pełna.

 • Gruener Veltliner lubi Komentarz

  Jestesmy postrachem VTB!!!!!!!!!!! :))))))))))))))

 • Gruener Veltliner lubi Komentarz

  Rok temu były obawy przed reprezentowaniem Polskiej koszykówki w Europie przez Anwil ze strony kibiców z Zielonej... Dziś można śmiało stwierdzić, że wstydu nie przynieśliśmy w przeciwieństwie do Stelmetu w VTB... Brak ambicji, chemii i czegokolwiek związanego z postawą sportowca. Przegrać też trzeba umieć.

 • Gruener Veltliner lubi Komentarz

  Brawo Stelmety postawiliście się Rosjanom. I dzisiejsze komentarze zupełnie krzywdzące wszak po meczu z Legią, która przecież w niczym lokomotywie nie ustępuje, nastroje były skrajnie odmienne
  "Sokół...gość masakrę sobie z LEGII urządził...i nawet te dwie głupie straty nie wpływają na wrazenie jakie pozostawił"
  "rok zaczęli chłopaki od wygrane. Dalej powinno być dobrze a może nawet bdb"
  "Dzieki za mecz. Lupiemy dalej. Pozdrawiam "

 • Gruener Veltliner lubi Komentarz

  Muszę to napisać......Anwil jest lepszy:)

 • Gruener Veltliner lubi Komentarz

  Zawiedli zwłaszcza Polacy. Prawdą jest, że ja również / jak kolega kilka postów poniżej / dziwiłem się zarządowi Stelmetu, że podjął decyzję o graniu w lidze VTB. Uważałem i uważam, że po bardzo złym poprzednim sezonie należało ten poświęcić na wyczyśzczenie głów i zmiane oblicza i charakteru zespołu oraz skupienie sie na EBL z zamiarem odbicia tytułu. VTB temu składowi nic nie da. Zakontraktowano doświadczonych graczy i im zdobywanie nowych doświadczeń potrzebne nie jest. To miałoby sens gdyby skład był młody, perspektywiczny a VTB miałoby ten zespół zgrać, zahartować po to by znów od nastepnego sezony wrócić na tron. A tak to decyzje kadrowe i organizacyjne wyglądają mi na miotanie sie od sciany do ściany a nie na jakiś poważny plan powrotu do roli hegemona w polskim baskecie. Szkoda. Ten błąd może kosztować blamaż w Europie i utratę sił na walke o Mistrza. Te kilometry ... 5 tysi w jedną stronę. Do tego typu grania to trzeba mieć 15 grajków na poziomie.

 • Gruener Veltliner lubi Komentarz

  Ładna i mądra dziewczyna w sporcie osiągnęła sukces , teraz próbuje się w biznesie . Nasze celebrytki wykreowane przez łóżko albo przez komunistyczne rodowody , najczęściej puste jak bęben mogą się uczyć 'od pani Agnieszki .

 • Gruener Veltliner lubi Komentarz

  Zarobiła ze swojej gry, sponsorów. To jej zarobione pieniądze. To że inwestuje w nieruchomości świadczy, że myśli o przyszłości. To świadczy, że myśli pragmatycznie. Inną kwestią są jej ostatnie mizerne dokonania na korcie. Jakby nie patrzył, jest rozsądna.

 • Gruener Veltliner lubi Komentarz

  Mam nadzieję, że Pan/Pani nie zachwyca się zwykłym bandytyzmem i popełnianiem przestępstw? Akurat bandytyzm niszczy inny sport piłkę nożną, i ogromnym sukcesem siatkówki jest to, iż bandytów na trybunach nie ma. Jak to Kubiak (?) mówił siatkówka sport dla inteligencji.

 • Gruener Veltliner lubi Komentarz

  ...jeszcze

 • Gruener Veltliner lubi Komentarz

  Komentarz usunięty przez użytkownika

 • Gruener Veltliner lubi Komentarz

  Jakoś tak samoistnie koncówka tego meczu w wykonaniu Zastalu przypomniała mi słynny film z 1962 roku "Samotność długodystansowca". W ostatniej scenie prowadzący wyraznie w biegu główny bohater staje i celowo przegrywa śmiejąc sie przy tym gorzkim śmiechem. O ile jednak scenariusz filmu uzasadnia nam to zachowanie bohatera o tyle nagłe zatrzymanie sie Zastalu jest całkowicie niezrozumiałe. Podejrzewam, że dla nikogo łącznie z zawodnikami Zielonki. Ja osobiście nie mam z tego tytułu jakiejś dzikiej satysfakcji choć kibicem Zielonej nie jestem a zachowania /niektóre / własciciela Zastalu też mnie drażnią jak wielu kibiców w Polsce. Ale z wysokości swojego wieku i różnych życiowych i zawodowych doświadczeń patrzę na takie historie trochę inaczej. Dla mnie jednak upadek Mistrza w tak spektakularny i beznadziejny jednocześnie sposób jest pewnym epickim wręcz dramatem. Stary Mistrz był zmęczony i musiał w koncu upaść. I upadł. Już w tym jest smutek. Ale jeszcze smutniejsze jest to, że z tym upadkiem Mistrz został sam. Rywale maja wręćz schadenfreude, kibice innych klubów cieszą sie z detronizacji a kibice Mistrza na ta chwilę Go nienawidzą. Nikt nie wspomina teraz chwil chwały a specyfika sportu powoduje, że ostatnie 6 minut we Włoławku całkowicie przykryło 6 lat sukcesów. Gorzka lekcja zycia. Ale cóż - takie ono jest. Dla Anwilu gratulacje a dla Zastalu szybkiego powrotu do zdrowia. Oby to nie był zawał Panowie a jedynie arytmia serca. Pamiętajcie, że co Cie nie zabije to Cię wzmocni. Kibice Zielonej - wielu z Was szanuje i dobrze mi sie tu z Wami gada - trzymajcie się!

 • Gruener Veltliner lubi Komentarz

  A ja z Gronka będę pamiętał Puchar Polski i DMP. Zwolnienie trenera zamiast w sumie prostego zaradzenia problemom zespołu to największy błąd tego sezonu. Z Gronkiem była jakaś perspektywa, teraz zostaliśmy z niczym. Bo po tych 5 miesiącach nikt Urlepa nie traktuje jako rozwiązanie na przyszłość.

 • Gruener Veltliner lubi Komentarz

  Nie będę się pastwił nad Stelmetem, ale Pan Dragicewic powinien posypać głowę popiołem i przeprosić Anwil. Pycha kroczy przed upadkiem i dziś dziki tego właśnie doświadczyły.

 • Gruener Veltliner lubi Komentarz

  URLEP NA PREZYDENTA WŁOCŁAWKA!!!

 • Gruener Veltliner lubi Komentarz

  Kibicowałem lepszym, z lekkim wskazaniem na Stelmet, ale to co "miszcz" zrobił w 4 kwarcie nie zasługiwało na FINAŁ. Graty dla ANWILU

 • Gruener Veltliner lubi Komentarz

  Niesamowite meczycho, zwroty akcji, szalone trójki i zmieniające się prowadzenie. To się ogląda. Gratulacje dla obu ekip za ten show.

 • Gruener Veltliner lubi Komentarz

  Brawo Florek, brawo kapitan....brawo Stelmet:)

 • Gruener Veltliner lubi Komentarz

  Proponuje wstrzymac sie do niedzieli z nerwowymi wypowiedziami. Jestem przekonany, ze Anwil sie spali. Nie z powodu tego, ze slabo zagraja. Stelmet zaskoczy na co nie dadza rady odpowiedziec. Nie zapominajmy o poteznych stratach kadrowych, ktore ponieslismy.