M E D A L - komentarze

 • M E D A L napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Nasz drogi Ardeczku:) Na co komu była ta wymiana? Ech... Z Ryśkiem byłby inny mecz...

 • M E D A L napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Nasz drogi Ardeczek niezadowolonych z transferu przekona do siebie wynikami:)))

 • M E D A L napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Nasz drogi Ardeczek w stroju Włókniarza wygląda, wypisz, wymaluj, jak koń trojański:) Nawet motorek ma jeszcze niebieski:)

 • M E D A L napisał/a komentarz do Bomba z opóźnionym zapłonem. Lindgren oficjalnie we Włókniarzu

  Co do Miedziaka, nikt u nas nie podważa jego walorów sportowych. Byłbym nawet skłonny ucieszyć się z transferu takiego walczaka. Nie wiem jednak czy to zbytnia ambicja, czy brak lusterek, czy może po prostu pusty łeb powoduje u mnie przeczucie, że w pierwszym meczu, jak nie siebie to kolegę z drużyny, wyeliminuje do końca sezonu i taki z niego będzie pożytek. Obym się mylił... Pozdrawiam:)

 • M E D A L napisał/a komentarz do Oficjalnie: Leon Madsen na dwa lata we Włókniarzu

  Troszkę się martwiłem o Leona. Początkowo w przedbiegach, teraz już oficjalnym okienku transferowym. W obu przypadkach cisza do samego końca. Ładne tam musiały targi odchodzić. Plus dla Prezesa, że ostatecznie Leoś u nas. Mam tylko nadzieję, że damy radę finansowo bo robi się u nas troszkę tłoczno. No i troszkę też tak dziwnie "na dwoje babka wróżyła" bo póki co to i Lindgren i Szumina szpital, a co z tego będzie? Zobaczymy... Mnie miło się będzie przyglądać:)

 • M E D A L napisał/a komentarz do Kolejarz Opole to drugi Włókniarz Częstochowa?

  I jeszcze junior może dojdzie:) No super:) Brakuje tylko Józka i chyba chętniej jeździłbym do Opola niż na Olsztyńską. Szkoda, że poziom zawodników nie pozwala na kontrakty we Włókniarzu, to by dopiero była drużyna, drużyna moich marzeń:) Niczego nie próbuję ujmować tej opolskiej, po prostu inaczej jednak wygląda Włókniarz w Częstochowie niż Włókniarz w Opolu:) Powodzenia Opole, zrobiliście drużynę, która będzie miała kibiców w dwóch miastach, a nie wiem czy nie bardziej zaangażowanych w tym drugim:)

 • M E D A L napisał/a komentarz do Rafał Szombierski wraca do Włókniarza Częstochowa

  Ło matko:) Ale super wiadomość na koniec. I to się nazywa niespodzianka Panie Prezesie. A tak się martwiłem, że nie mamy trzeciego Polaka. Super:)))!!!

 • M E D A L napisał/a komentarz do Oficjalnie: Matej Zagar podpisał umowę z Włókniarzem Vitroszlif CrossFit Częstochowa

  "Miedziński może być zawodnikiem na średnio 8-9 punktów, byle tylko się nie przewracał i nie robił sobie kontuzji. O to mam największe obawy. :( Już sama dobra jazda przez cały sezon będzie dużym plusem po jego stronie"
  A po mojemu:)
  Miedziński może być zawodnikiem na średnio (w sumie nieważne ile) punktów, byle tylko (innych, zwłaszcza swoich zawodników) nie przewracał i nie robił (innym) kontuzji. O TO MAM NAJWIĘKSZE OBAWY :( Już sama (rozsądna) jazda przez cały sezon będzie dużym plusem po jego stronie
  Ja tam największe nadzieje pokładam w Mateju. Mam nadzieję, że będzie fruwał tak jak pod koniec zeszłego sezonu, pozdrawiam:)

 • M E D A L napisał/a komentarz do Lech Kędziora odchodzi z Włókniarza Częstochowa. Trener znalazł już nowy klub

  No wielkie dzieki:) Zwłaszcza od Ciebie!

 • M E D A L napisał/a komentarz do Lech Kędziora odchodzi z Włókniarza Częstochowa. Trener znalazł już nowy klub

  panie świącik i w tym przypadku "panie" specjalnie, z małej litery! Odbija palemka powoli? Człowiek tyrał, serce oddawał przez rok i za to wszystko był, delikatnie mówiąc, przez pana cały sezon krytykowany. Cyt. "Od pierwszej rozmowy wiedziałem, że mnie tam naprawdę chcą". pan przez cały rok dawał do zrozumienia, że ten człowiek jest tu niepotrzebny. Oddaje pan takiego oddanego pracownika, fajnego człowieka, zwłaszcza doskonałego fachowca! Żal! Dostajemy jednocześnie zawodnika i to najprawdopodobniej tylko na rok, za którym, delikatnie mówiąc, częstochowski Kibic nie przepada, a który ze swoimi możliwościami może w pierwszym meczu wkomponować panu drugiego Polaka w bandę i skończysz pan z ręką w nocniku. Robisz pan Włókniarz nie częstochowski tylko Świącikowy, pańskie widzimisię nie podoba się większości z nas! Proponuję prezesie schodzić powolutku na ziemię!!! To jest nasz Klub, częstochowski, nie pański folwark!