M E D A L - lubi

 • M E D A L lubi Komentarz

  Co Ty się tak tego toru czepiasz. Ściganie było zacne, tylko że to Spartanie mijali waszych kolarzy na dystansie. Chciał Marek zaszczepić u swoich zawodników pasję do kolarstwa i faktycznie zaszczepił. Więc teraz nie bądź zdziwiony że macie drużynę kolarzy a nie żużlowców :)

 • M E D A L lubi Komentarz

  Fajny człowiek,nie pokazał tego na co Go stać...a stać Go na wiele,Toffik uwierz w siebie i dawaj czadu,dziękuję że walczyłeś jak Lew...nie wychodziło ale serce zostawiałeś na torze,powodzenia w nowym klubie i moze do zobaczenia :)

 • M E D A L lubi Komentarz

  Z nim stało się coś dziwnego. Walczył ambitnie, tego nikt obiektywny nie może mu odmówić. Niestety jazdę na dystansie kaleczył niemiłosiernie. Kilkukrotnie wręcz blokował kolegę z pary, byle zdobyć o punkt więcej, pozycje wypracowane po starcie tracił na potęgę, motał się, wyginał, raz dwa wszyscy go doganiali. I od początku nie widział w tym wszystkim swojej winy. Po sezonie ciężko to ocenić pozytywnie. Mimo wszystko wypada podziękować za starania i zdobyte punkty. Powodzenia w przyszłym sezonie.

 • M E D A L lubi Komentarz

  popieram w pełni - wciąż słyszymy, że ktoś się u nas odbuduje ... Musielak, niegdyś Zengota, Walasek, teraz Miedziński ... szkoda, że zamiast się wzmacniać to zbieramy tych, których inni nie chcą (np Zagar)

 • M E D A L lubi Komentarz

  A może panie Świącik dosyć robienia z częstochowskiego klubu śmietnika, dla toruńskich odpadów.

 • M E D A L lubi Komentarz

  Zaraz poł zaespołu przestanie wam skakać hej hej

 • M E D A L lubi Komentarz

  na razie to Lwy jechały raczej z dołem tabeli...z drugiej strony inne kluby nawet z "dołem" sobie nie poradziły...powiedziałbym "szczęśliwy" dla Częstochowy terminarz...dodatkowo od jakiegoś czasu Fredka ma bardzo dobre początki sezonu...poczekajmy na finał sezonu...ocenia się za to jak się kończy, a nie zaczyna...

 • M E D A L lubi Komentarz

  Człowieku co ty w ogóle piszesz. Nie ma szkolenia w Włókniarzu ? A kto zdobył w zeszłym roku DMPJ ? Polis, Gruchalski i Świącik. Świdnicki od eliminacji w Lesznie, gdzie miał upadek, nie jechał. A co do ekstraligi to na jej poziomie, nie robi się eksperymentów, tylko puszcza najsilniejszych. I nie ważne, czy ktoś ma 20 lat, czy 16, czy jest synem prezesa, czy podopiecznym trenera Kafla. Przyjdź na treningi i zobacz co sobą prezentuje Świdnick, Bialk, Woźniak, czy Świącik. Świdnicki to rozpieszczony gówniarz, który ojca ma za nic i skacze do niego z łapami. W zeszłym roku na któryś zawodach trener Kędziora wyrzucił go za to z parku maszyn i kazał się pakować do domu. Woźniak to raczej fajny chłopak, ale miał poważaną kontuzję po której lekarze twierdzili, że już nie będzie jeździł. Kto mu pomagał dojść do zdrowia, jak wszyscy go olali ? Z tego co wiem i czytałem to Świącik. Spytaj Woźniaków to ci potwierdzą. Bialk jest rozjeżdżony w II lidze, ale waży ponad 80 kilogramów :) I rzeczywiście, jak się na niego patrzy to przypomina Zenka Kasprzaka u schyłku kariery. Świącik jest po Miśku na tą chwilę najszybszy i czy to ważne, że ma 20 lat? Uważam, że nie, a miejsce w składzie mu się należy z dwóch powodów. Pierwszy to taki, że cierpliwie czekał w zeszłym roku na ewentualny start w razie kontuzji któregoś z dwójki Polis Gruchalski i nie płakał, a drugi to taki, że zdobył z Polisem i Gruchalskim DMPJ 2017. Czytam teraz te komentarze i nie wierzę. Przypominam sobie, jak wszyscy chwalili Świącika w komentarzach po finale DMPJ w Toruniu. Teraz co ?

 • M E D A L lubi Komentarz

  ...ciekawa historia, dziś to brzmi jak science fiction, Unia Leszno, która przegrywa awans do ekstraklasy 11 małymi punktami z Kolejarzem Opole walczy w barażu o ten awans z Włókniarzem, który broni się przed spadkiem, dwumecz nie przynosi rozstrzygnięcia i jadą dodatkowy mecz w Opolu - 2 listopada (!) 1969, Włókniarz przegrywa, Cieślak faktycznie wygrywa trzy biegi, ale jedzie jako taktyczna i wygrywa po raz czwarty (trochę się tu pomylił) i zaraz po tym jedzie w ostatnim biegu meczu i swoim ostatnim i zalicza upadek, Z.Dobrucki ze Z.Jąderem wygrywają 5:1 z Rurarzem i cały mecz 47:31 dla Leszna, Unia awansuje, Włókniarz spada, dorobek Cieślaka w tym meczu 12 (3,3,3,3,u) - Cieślak to jedyna osoba w naszym żużlu, która ze szczegółami może o jego dawnych dziejach cokolwiek powiedzieć, powinien jeszcze z dziesięć książek napisać, inaczej nasz dawny żużel zostanie tylko białą plamą na kartach historii, a niestety reszta byłych zawodników ma kompletną sklerozę i niewiele pamięta... ale cóż z tego, że historia ciekawa, skoro nawet pod nią w komentarzach jakieś bluzgi i inwektywy ze strony niewyżytych frustratów dnia dzisiejszego: czy was w ogóle interesuje żużel ? czy tylko obrzucanie się łajnem pod artykułami ?

 • M E D A L lubi Komentarz

  Skoro to jest dla ciebie materiał g...o, to widocznie jednak codzienne SF Pudelek ma rację bytu.

 • M E D A L lubi Komentarz

  KSM tylko minimalny...należy ukrócić lewackie myślenie ściągania w dół najlepszych...przecież ustanawiając minimalny KSM np na poziomie 44 zmusimy wszystkie drużyny do budowania mocnych zespołów...co to za zwyczaje aby ściągać do poziomu miernot mistrza? to miernoty powinny do poziomu mistrza dążyć, a nie odwrotnie...

 • M E D A L lubi Komentarz

  No i zacznie sie ogladanie miernot, ktore beda uwazaly sie za gwiazdy ligi. To juz przeciez bylo. Nie wracajmy do rzeczy, ktore sie nie sprawdzily.

 • M E D A L lubi Komentarz

  RAK ZUZLA POWRACA

 • M E D A L lubi Komentarz

  Powodzenia Adrian. Czewa dzięki naszemu miedziakowi macie jednego kibica więcej.:-)

 • M E D A L lubi Komentarz

  Udanego sezonu, dużo sukcesów i szybkiego powrotu .

 • M E D A L lubi Komentarz

  Powodzenie Adrian oraz duzo szczescia i zdrowia! Licze, ze wrocisz i 3mam za to kciuki.

 • M E D A L lubi Komentarz

  Powodzenia w całym sezonie

 • M E D A L lubi Komentarz

  Adrian powodzenia i samych trójek w sezonie

 • M E D A L lubi Komentarz

  Moim subiektywnym (i staroświeckim) zdaniem, to te wieści z Włókniarza same smutne. Wiem, że minęły bezpowrotnie czasy, gdy drużyna to byli wychowankowie plus Vandirek, ale teraz nie dość, że lekką ręką puszczono wszystkich tutejszych, to jeszcze w następnym sezonie nie będzie prawie nikogo związanego z drużyną z ubiegłego roku. Madsen i Žagar zostali, ale odpadli starzy znajomi jak Holta czy Jonsson (a Jonsson obiecywał, że w tym roku będzie umierał za Włókniarza), a na ich miejsce pościągano jakieś dziwne nazwiska, jak choćby Lindgren, który jest wprawdzie światową klasą, ale dla mnie jakiś taki bezbarwny. No i do tego jeszcze trener. Nawet nie ma po co iść na mecz, bo zbieranina obcych nazwisk. Chyba znów będę jeździł na Spartę, bo tam przynajmniej jest Drabik.
  No, ponarzekałem...

 • M E D A L lubi Komentarz

  Czewa ma szansę na play-off ;) Może nawet na medal... Jednak uważam, że więcej niż na brąz ich nie stać ;) Co nie zmienia faktu, że będę wam kibicował. PozdROWienia.