Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Arkadiusz Waldemar Kapucki napisał/a komentarz do Zawisza - GKS: Pogrom bez kibiców

  Osuch osikał teraz nawet swoich ostatnich fanatyków.
  Czysta poezja w wykonaniu bulwiastego spaślaka...

 • Arkadiusz Waldemar Kapucki napisał/a komentarz do Bilety na Zawiszę za 200 złotych. Osuch: Nie ma konfliktu z kibicami. Ktoś chciał przejąć władzę w klubie

  A my dalej swoje. OSUCH WON !

 • Arkadiusz Waldemar Kapucki napisał/a komentarz do Zawisza Bydgoszcz pisze historię! Zespół Rumaka ustanowił dwa klubowe rekordy

  Otóż jestem. I obserwuję wszystko z boku nie tracąc baterii w klawiaturze na takich śliskich ludzi jak ty. Chwilowa euforia. Coś jak puchar Polski by potem widzieć mizerię w wykonaniu "sezonowych" fanatyków. Szkoda że macie nieaktualne szaliki, chyba czas przefarbować tło w herbie ;)

 • Arkadiusz Waldemar Kapucki lubi Komentarz

  Ja od dłuższego czasu nie widzę już wpisów "KIBOLI", więc nie rozumiem też po co są prowokowani przez kibiców, którzy chodzą na stadion - a nie wiedzą albo zapomnieli jak dużo "KIBOLE" dla tego klubu zrobili. Wiem, że nie wszyscy z tych obecnych kibiców, a na pewno jakaś część jest z Zawiszą 2gi może 3ci sezon, od kiedy zespół odnosi sukcesy. Tak jak napisał witaker nie jest to miejsce na takie dyskusje, ale sytuacja wymaga komentarza. Jako kibic z 15 letnim stażem, który pamięta IV ligowego Zawiszę grającego na stadionie Gwiazdy (było nas trochę ponad sto) i to dzięki "KIBOLOM", którzy wtedy utrzymywali (finansowo) ten klub. Jeśli czegoś się nie rozumie, to nie znaczy, że jest złe (głupie), a bojkot kibiców jest jak najbardziej uzasadniony i nie ma to związku z "kiełbaskami". JA jestem kibicem Bydgoszczy - w moim sercu jest Zawisza i chodzę na mecze bo lubię i będę chodził nawet jak spadną, połowa z Was (obrażających "KIBOLI") na stadionie już się nie pojawi (obym się mylił) i nikt nie będzie mieć do Was pretensji bo tak jest na całym świecie - SUKCES PRZYCIĄGA. Natomiast jedno jest pewne "KIBOLE" będą i ja w pewnym sensie ich podziwiam (bo nie potrafię postawić się systemowi tak jak oni), coś zostało im obiecane i zostali zdradzeni, ale lemingi tego nie nie rozumieją. "KIBOLE" wiedzą co to znaczy walka o PRAWDĘ. Apeluję do Was "KIBOLE" - trwajcie w swoich przekonaniach, ale nie zabraniajcie kibicom sukcesu cieszyć się tymi chwilami, bo niektórzy z nich zostaną z Zawiszą na zawsze!
  GRATULACJE WKS, poznańska lokomotywa wykoleiła się na Gdańskiej i cieszy mnie to niezmiernie.

  Pozdrawiam, Alt

 • Arkadiusz Waldemar Kapucki lubi Komentarz

  rumak ,kup se chleb i je(...) się w łeb!

 • Arkadiusz Waldemar Kapucki napisał/a komentarz do Jurij Szatałow: W Bydgoszczy czułem się jak na sparingu

  I właśnie dlatego nie zamierzam ci odpowiadać. :) Trwaj w swoim śnie Radkowym.

 • Arkadiusz Waldemar Kapucki napisał/a komentarz do Jurij Szatałow: W Bydgoszczy czułem się jak na sparingu

  Jeżeli nie wiesz o czym piszę, zamilcz. Tak jak w większości tematów o których "wydaje" ci się że masz pojęcie.

 • Arkadiusz Waldemar Kapucki napisał/a komentarz do Jurij Szatałow: W Bydgoszczy czułem się jak na sparingu

  Radziu się skończył. Dobrze o tym wiesz, czas na Gotowskiego ! ;)

 • Arkadiusz Waldemar Kapucki napisał/a komentarz do Andrzej Witan odszedł z Zawiszy Bydgoszcz

  Przykład jak z człowieka z szacunkiem skończyć jak łajdak.
  Kariera w ligach II-III otwarta !

 • Arkadiusz Waldemar Kapucki lubi Komentarz

  jeszcze tylko patrzec jak police mnie zamknie za te slowa, w tym syfie to wszystko mozliwe pozdr

 • Arkadiusz Waldemar Kapucki lubi Komentarz

  nic nie mam do Zetki ale jak widze co sie tam wyrabia to krew zalewa, jestem kibicem P.l.ni ale nie mam nic przeciw Z. Teraz coraz bardziej zaczynam rozumiec kibicow Zetki. Jakim prawem nasz prezydent miasta oddaje stadion ot tak sobie wybudowany z naszych podatkow, nie wspomne o mega inwestycji jakim jest tramwaj do fordonu, tu trzeba prokuratora i nic poza tym, zabija sie sport w bdg. za chwile po moze 2 a moze 3 sezonach polonia upadnie i tereny sie sprzeda przed koncem kadencji. jawne okradanie na naszych oczach. rozgonic to cale towarzystwo z ratusza i nic wiecej. nasza konstytucja na to pozwala wiec tylko sila w jednosci. a rumaczek nic nie zrobi bo ma niezla prace i w dodatku dobrze platna wiec mowi to co musi i koniec kropka.

 • Arkadiusz Waldemar Kapucki lubi Komentarz

  Nawet Ronaldo,Messi i Neymar nie pomogliby Zawiszy w utrzmaniu się w ekstraklasie.
  Brak kibiców, dobrych zawodników itd. Ludzie czy wy nie widzicie że Zawisza Bydgoszcz psuje reputację tej ligi ? Oby spadła bo nie chcę słuchać , że w polskiej lidze jest klub , który gra dla prezesa,właściciela a nie dla kibiców , miasta, Polski !!!

 • Arkadiusz Waldemar Kapucki napisał/a komentarz do Michał Masłowski coraz bliżej gry w Legii Warszawa

  Ohhhh co za poruszenie w internetach. Płacz, lament... Czas start panienki :) Osuch won !

 • Arkadiusz Waldemar Kapucki lubi Komentarz

  Widać puste trybuny - wszystko się zgadza.

 • Arkadiusz Waldemar Kapucki napisał/a komentarz do Prokurator: Sprawcy wydarzeń na stadionie Zawiszy będą ścigani z urzędu

  Motłochowi wpatrzonemuw telewizor nie wytłumaczysz. :) Nic tylko obserwować co te kreciki piszą, hehe.

 • Arkadiusz Waldemar Kapucki lubi Komentarz

  debile??jak górnicy niosą trumne tuska,palą kukłe wałęsy to ok. ?a tu przestępstwo?Zawisza mi wisi,ale szacun że walczą o swoje i umieją konkretnie działać!!

 • Arkadiusz Waldemar Kapucki lubi Komentarz

  Z Twittera pana Kajetana Osucha : A na Twitterze K. Osucha, czyli syna prezesa...

  "Szokujące rewelacje Pani Darii z Poznania nt Herolda Goulona są tak obłudne i ohudne, że aż najzwyczajniej w świecie jest mi tej kobiety żal"

  "Herold opowiadał mi o niej, o tym jak zwariowała, gdy jej napisał, że nic z tego i nie są już parą, jakie smsy mu wysyłała. Sam widziałem."

  "Szkoda,że ta perfidna i obłąkana dziewczyna wykorzystuje jego jeden błąd z przeszłości,by dodać swojej zmyślonej historyjce autentyczności."

  "Kończąc temat Herolda - każdy kto go poznał powie, że to sympatyczny i uśmiechnięty gość. A takie artykuły to zwykłe draństwo. End of story." Kajtuś ustal z ojcem jedną wersje :-)

 • Arkadiusz Waldemar Kapucki lubi Komentarz

  Jesteś kolejnym dziwakiem, który myśli że coś wie. Fakt że będę cytował Goulona WCALE nie znaczy że go lubię. Czy to tak TRUDNO zrozumieć? Skąd u was takie tępe zero-jedynkowe myślenie? Przecież to prostsze od konstrukcji cepa. A ty jeszcze piszesz o chorągiewkach. Czy wiesz w ogóle o kim się mówi "chorągiewka"? Co oznacza w tym przypadku to określenie? Sądzę że nie wiesz, a z doświadczenia w mojej pracy z ludźmi wiem nawet dlaczego tak jest. Wróg mojego wroga wcale nie musi być moim przyjacielem, natomiast mam pełne prawo wykorzystywać jego spostrzeżenia do osiągnięcia moich celów. To się nazywa myślenie strategiczne i jest dalekie od subcepcji jakiej jesteście poddawani przez odsłonięcie własnych słabości. Tak to wygląda z punktu widzenia mechanizmów działania stron. Kto o tym wie, ten nie da się manipulować, a kto nie wie, ten czuje się panem sytuacji w której rzeczywiście pełni rolę pionka. Przenosząc te wywody na grunt konfliktu: daliście się zmanipulować osuchowi i mainstreamowym mediom, cały czas brniecie w tym kierunku nie widząc że jest to bez celu. Podobno każdy ma na celu dobro Zawiszy a do czego prowadzi wasze działanie? Do tego, że osuch robi was w konia, manipuluje wspólnie z mediami a Zawisza się cofa. Gdybyście myśleli strategicznie, to postawilibyście się przeciw niemu (tak samo mogłyby zrobić wkłady) i wtedy mimo że ma pakiet 95, to nie miałby wyjścia. I WCALE nie znaczyłoby to że się skumaliście z kibolami, i WCALE nie bylibyście "chorągiewkami". Po prostu na swój sposób byście załatwili wasz własny interes.


  Więcej nie będę pisał w tym poście, bo przecież to ja jako kibol z B jestem nieukiem w kapturze, który tylko myśli jak się upić, naćpać i zrobić dym. A szkoda bo zrozumienie metod poznawczych u ludzi otwartych na samostanowienie przynosi naprawdę zaskakujące efekty.

 • Arkadiusz Waldemar Kapucki lubi Komentarz

  Jak tam odpowiedź na moje pytania? POdtarłes się już po ostatniej obstrukcji? Najinteligentniejszy z najinteligentniejszych, jak tam? Ja wiem że pytania które zadałem dla przedszkolaka mogą sprawić problem, ale dla takiego mega mózgu też?

  Wywiad z Goulonem przeprowadził niezależny dziennikarz nie związany w żaden sposób z ZF, więc twoje insynuacje to tylko ból doopy a nie żadne konotacje. Konflikt osucha z Goulonem trwał już jakiś czas i DZIWNYM TRAFEM kilka dni wcześniej był artykuł w szmatławcu że Goulon to damski bokser. Czyżby pinokio wyprzedził Francuza, czy wiedział o wywiadzie Goulona? Takich sytuacji w życiu jest więcej i świadczy to zarówno o kobiecie jak i facecie, jednak głównie o niej. Jeśli sobie pozwala to niech później nie płacze do gazet że jej facet to ch... do szczania.

  A akcja z małymi wyjątkami na plus. Miał być szum i jest. Yorki szczekają? Szczekają. Policja niech szuka tych co trzeba, a nie tych co zrobili happening. Idioci na smyczy pismaków. A uzasadnienie prokuratury o wszczęciu postępowania - KOMPROMITACJA. Dlaczego nie bronią ludzi gnojonych w zakładach pracy, dlaczego nie wezmą się za tych co powinni zgodnie z prawem zapewnić np opiekę lekarską, dlaczego? Ja wiem, ty zapewne nie. Może ci odpowiem jak będę miał humor, tymczasem sam pomyśl. Tylko weź urlop, bo pewnie trochę czasu ci to zajmie.

 • Arkadiusz Waldemar Kapucki lubi Komentarz

  Ktoś z was i tak się wysypie, także po co te cyrki i robić sobie codzienne życie zza krat? ...
  Bojkot, bojkotem, widzicie, że Osuch nie chce odjeść to chcecie go dalej męczyć ale w sposób taki, że paru z was obejrzy kraty, sanki albo grzywny? ...
  Nie prawidłowa logika zdarzeń.
  Powodzenia z obaleniem Osucha- to się wam należy!

 • Arkadiusz Waldemar Kapucki lubi Komentarz

  Szkoda. Po prostu szkoda, tak po ludzku. Jako kibic/sympatyk bydgoskiego sportu wnioskuje, że zabrakło dialogu. Prostego, ludzkiego dialogu. Do tego brak spójności w ''zeznaniach'' każdej ze stron. A na koniec mediator, czyli miasto Bydgoszcz, które nie wywiązało się ze swojej roli. Końca impasu w tym konflikcie nie widać, zresztą próżno na taki liczyć, kiedy każda ze stron uzurpuje sobie prawo do swojej ''najmojszej'' racji, suma summarum nie robiąc nic, by ten problem rozwiązać. Cała trójka tych podmiotów, własnymi siłami, wprowadziła ten klub na najwyższy szczebel rozgrywek w Polsce - sami oceńcie, co robi w dniu dzisiejszym.

 • Arkadiusz Waldemar Kapucki napisał/a komentarz do Skandal w Bydgoszczy! Kibice Zawiszy przygotowali trumnę dla Radosława Osucha

  Garnuszku miasta? Czyli to tak jakby przesiąść się z tramwaju do tramwaju o tym samym numerze ! :)

 • Arkadiusz Waldemar Kapucki napisał/a komentarz do Skandal w Bydgoszczy! Kibice Zawiszy przygotowali trumnę dla Radosława Osucha

  Panie Błażeju. Tego nie wytłumaczysz tutejszemu motłochowi. Daj sobie spokój, oni widzą to co mają widzieć :)
  Co do zdarzenia, całkiem rozbawiło mnie! Ciekawe jak tam monitoring, liczę iż szybko ujmą sprawców !
  OSUCH WON!

 • Arkadiusz Waldemar Kapucki lubi Komentarz

  a Wy wszyscy komentujący byliście na tym meczu z Widzewem ?? a ja jako kibic Legii mieszkający w BDG bylem i winą za całe zajście jest inteligencja policji bo zamiast kibiców ŁKS konwojować na stadion to przeszukiwali autobusy i doprowadzili ich parę minut przed końcem meczu przed bramy stadionu a kibicom chcących wyjść się przywitać z łodzianami gazowali i nie ważne czy kobieta czy dziecko!!!

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.