Mistrz z Lublina - lubi - strona 2

 • Mistrz z Lublina lubi Komentarz

  Wracaj do zdrowia Griszka bo to najwazniejsze. Uważam jednak, że ZZ to więcej pkt dla Motoru, końcówka sezonu słabsza w wykonaniu Rosjanina więc zdrowie ważniejsze bo sie może okazać, że pojedzie i zrobi 3 pkt...

 • Mistrz z Lublina lubi Komentarz

  Czy ktoś jeszcze zauważył jak Miśkowiak jest nabuzowany na to by za wszelką cenę być pierwszym? Pomijam sytuację z biegu finałowego, gdzie podświadomie wiedział, że Lampart wyjedzie zapewne przed nim przy płocie i zrobił co zrobił. Dziwi mnie jak bardzo ego nie pozwala mu być drugim. Po Lamparcie widać pełny luz, tamten natomiast wiecznie nabzdyczony. Na podium to Lampart powinien stać pośrodku bo był najlepszy w całym turnieju, ale kulturalnie stanął z boku bo wiedział, że ten młody prymus jak zawsze będzie pchał się na środek. Chłopak będzie miał ciężko w przyszłości w tym sporcie bo nie ma ani trochę dystansu. Przewiduję, że za 2-3 lata Lampart ze swoją radością i dystansem będzie dużo lepszym zawodnikiem niż ten młody bufon. Wystarczy gorszy sprzęt w danym sezonie i ten młody gwiazdor posypie się mentalnie. Za dużo ciśnienia...

 • Mistrz z Lublina lubi Komentarz

  Może tak redakcja SF coś by się dowiedziała od Eurosport i przedstawiła jakieś stanowisko co do faktu wprowadzenia w błąd wielu kibiców???

 • Mistrz z Lublina lubi Komentarz

  Bardzo dobrze, że są w komplecie, zdrowie najważniejsze, oby bez kontuzji, a Motor i tak da sobie radę w dwumeczu, będzie wyrównany półfinał ale Motor awansuje do finału.
  My kibice wierzymy.

 • Mistrz z Lublina lubi Komentarz

  Powodzenia z Cz-wy Lublin ,jestem przekonany ze w finale spotkaz cie sie z Lesznem ;)

 • Mistrz z Lublina lubi Komentarz

  Mnie się wydaje, że to napięcie chce wywołać nieudolnie "redaktor" Maciej Kmiecik, bo w Gorzowie o takim napięciu się nic nie mówi. To tak tak bywa jak niektórzy "celebryści redakcyjni" nie mają o czym pisać.

 • Mistrz z Lublina lubi Komentarz

  Skoro zagra na nosie Kępie to nie będzie nic milszego jak Motor zagra na nosie Grzybowi w postaci miłego wyniku:)

 • Mistrz z Lublina lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Mistrz z Lublina lubi Komentarz

  Niech ogłosi publiczności, że komplet pkt w jednym meczu Zmarzlika będzie kosztował klub 180 tysięcy zł.

 • Mistrz z Lublina lubi Komentarz

  Moje Bermudy Stal Gorzów jest w tym momencie pewna przystąpienia do strefy medalowej z drugiej pozycji w tabeli. Panie Kuczera nie kompromituj się takim pisaniem Odsyłam do szkoły i to podstawowej,bo jak widać są duże luki w wykształceniu.Sprostuj Pan to szybko bo kiszka straszna.

 • Mistrz z Lublina lubi Komentarz

  Po tym meczu wiemy tylko tyle, że RZ wygrała Sparta, a czwarte miejsce zajęła Unia. Mecz w Lesznie rozstrzygnie, kto zajmie drugie i trzecie miejsce. Jeśli Unia wygra za trzy punkty, to Gorzów zajmie drugie miejsce, a Lublin trzecie. Jeśli natomiast Unia wygra za dwa punkty, zremisuje lub przegra to bonus, bonus i punk lub cała pula trafi do Lublina i wtedy, to Lublin zajmie drugie miejsce, a Gorzów trzecie. Panie Łukaszu Kuczera Stal Gorzów NIE jest w tym momencie pewna przystąpienia do strefy medalowej z drugiej pozycji w tabeli, bo to może dać jej tylko wygrana Unii Leszno nad Motorem Lublin za 3pkt.
  Pozdrawiam

 • Mistrz z Lublina lubi Komentarz

  Brawo młodzieży BRAWO MOTOR

 • Mistrz z Lublina lubi Komentarz

  Byłbym mimo wszystko nieco bardziej ostrożny na miejscu trenera Bydgoszczy z tym kreowaniem ją na gwiazdę ligi. Co prawda statystyki z rosyjskiej ekstraklasy mogą wskazywać na jej spore możliwości, ale jak zwykle każdy medal ma dwie strony. Alleyne w tym sezonie WNBA podpisała umowę z Washington Mystics i rozegrała w tej drużynie raptem 2 spotkania - w sumie zagrała zaledwie 8 minut w 2 meczach - 0 punktów, 4 zbiórki i 1 przechwyt. Dla porównania - Megan Gustafson (poprzedni sezon - Gorzów, obecnie Arka Gdynia) występująca z nią razem w Mystics rozegrała 56 minut w 5 spotkaniach - 19 punktów, 24 zbiórki, 2 przechwyty i 1 blok. Jak widać nowy nabytek bydgoskiego klubu nie zaprezentował niczego specjalnego na parkietach WNBA - można nawet stwierdzić, że wypadła dość blado - zwłaszcza na tle Gustafson.

 • Mistrz z Lublina lubi Komentarz

  Po pierwsze to Janowski nie powinien jechać w tym biegu, ponieważ już wcześniej powinien być 3 razy wykluczony za ruszanie się na starcie.

 • Mistrz z Lublina lubi Komentarz

  Tory, mijanki i tak w kółko. A myślicie, że tor na GP będzie tak samo przygotowany jak na ligę? Liga to, co innego, gospodarz robi pod siebie, logiczne. GP jadą wszyscy, to robisz wiele ścieżek. I to we Wrocławiu jest rekord wszech czasów mijanek w turnieju GP... więc skończcie z tym biadoleniem o mijankach, bo bazujecie na lidze, a liga, to nie GP. Pogódźcie się z tym, że GP zawita do Wrocławia, Lublina i Torunia. I nie ma tam Leszna czy Gorzowa. Więc macie pecha i tyle. A jak nie pasuje, to odpalcie tv i oglądajcie w domu. Proste.

 • Mistrz z Lublina lubi Komentarz

  Ten portal to równa pochyła ale te niektóre newsy są już naprawdę poniżej wszelkiej krytyki.

 • Mistrz z Lublina lubi Komentarz

  Słupski popełnił dużo błędów jednocześnie wypaczając wynik spotkania Falubaz-Włókniarz na korzyść Częstochowy. Jednym słowem skrzywdził "Zielonkę".
  Janowski w spotkaniu z Motorem za niesportowe zachowanie i tz. "palec" też powinien być ukarany, ale sędzia Mejze już nas przyzwyczaił że lubi robić babole, szczegolnie z Motorem i zawsze na korzyść drużyny przeciwnej.
  Powninni wprowadzić kary finansowe dla sędziów, wtedy dobrze by się zastanowili zanim podjeli by błędnne decyzje.

 • Mistrz z Lublina lubi Komentarz

  Nie bardzo zwraca się uwagę, że Motor został załatwiony zmianą przepisów U24. Podkreślam, że nie jestem z Lublina. Zostały one tak skonstruowane, żeby Lublin nie mógł wzmocnić składu, na co miał pieniądze. Zmiana została dokonana tak, że preferowane są kluby z silnymi krajowymi liderami. Takich zmian nie robi się bez vacatio legis. Przez zmianę Lublin nie mógł wziąć np. takiego Doyle'a zamiast Buczkowskiego. Rykoszetem dostał też GKM. Z tego co słychać to w Ekstralidze jest grupa klubów, które robią wszystko aby układ sił się nie zmienił.

 • Mistrz z Lublina lubi Komentarz

  To jest jakaś patologia. Meyze znowu sędziuje mecz Motoru. Ten człowiek powinien być dawno odsunięty od sędziowania zawodów.

 • Mistrz z Lublina lubi Komentarz

  Powinno grać 12 zespołów jak kiedyś, bo liga zawodowa już teraz jest blamażem organizacyjno-sportowym. Niech gra cała 3 i dokooptować jeszcze jeden zespół, bo trzeba wrócić do systemu taki jaki był. Na tą chwilę w lidze jest jeden hegemon-Zagłębie, a ,,Kobierki" czy moje dziewczyny mogą przegrać z każdym, nawet z dołu tabeli, więc moim zdaniem Kielce czy Chorzów na Globusie zawsze będą mile widziane. Oczywiście profesjonalizmu polskim klubom jest brak, ale związek nie pomaga, bo nie ma właściwie dobrego opakowania produktu. Pojawili się jacyś mniejsi sponsorzy, jest TVP Sport, ale w momencie jak był ,,boom" po 4 miejscu na świecie po raz pierwszy totalnie nie skorzystano z możliwości ,,promocji produktu". Dla mnie świetnym przykładem jest Iwona Niedźwiedź i reszta dziewczyn, co nie odstawały jej ,,prezencją" tak to nazwijmy. Były dania 5 minut z piłkarzami Engela to trzeba było szukać dojścia do podobnego sponsora, co trochę nakręciłby promocji lidze, gdzie zespół 4 na świecie był w 90 %, a może i więcej złożony z zawodniczek grających na polskich parkietach w różnych klubach. Pamiętam np. Monikę Migałę z Ruchu Chorzów. Nie zrobiono tego, a teraz pod byle pretekstem zamyka się tą ligę. Jeszcze jakby drużyny reprezentowałyby podobny poziom, a tak mamy 1 miejsce, przepaść, 2-3 miejsce, przepaść, reszta stawki i faktycznie wyróżniający się na minus zespół Ruchu. Tylko Ruch wcale nie jest słabszy od Kielc czy Jeleniej Góry, wiec dajmy tym zespołom za promowanie młodych zawodniczek szanse w gry w najwyższej klasie rozgrywkowej. Na tą chwilę ta liga nawet nie ma gwiazd. Kiedyś była Alka Wojtas, wracające Iwona Niedźwiedź czy Karolina Siódmiak, Słowaczka Dubajova, Brazylijka Jessica Anastascio, a na tą chwilę chyba najmocniejszym nazwiskiem dalej jest Kinga Achruk, ale powiedzmy sobie szczerze ona też jest już po swoim ,,prime". Przez czas powstania ligi pseudo-zawodowej nie rozwinęły się kariery Romki Roszak, Karoliny Kochaniak, Magdy Balsam, sióstr Więckowskich, sióstr Mączka tak jak powinny, bo one miały w sobie potencjał na bycie nowymi ,,gwiazdami ligi". Spoiwem starego i nowego jest Beata Kowalczyk, co chyba do 50-tki spokojnie pogra, co pokazuję, że młode bramkarki nie są w stanie ją ,,wygryźć" co robi się niestety przykre. Podobnie z Kingą Grzyb co przed 40-tką jest dalej bardzo groźna na skrzydle, a młode dalej szybują niżej. Kończąc karierę Sabina Włodek wiedziała, że przychodzi ,,Kocelka", co może nie rozwinęła się aż tak jak powinna, ale w kadrze grała na dużych turniejach, w Lublinie miała kilka naprawdę dobrych sezonów, a tutaj gdzie jest następczyni Beaty Kowalczyk czy Kingi Grzyb? Właśnie trzeba wśród tej niszy, czyli zespołów z dołu szukać jakiegoś młodego talentu, ale ten talent musi grać w najwyższej lidze rozgrywkowej, bo niestety z mocnych zespołów co stawiają mocno na młodzież to tylko Piotrków się wyróżnia. Wiem, że cała pierwsza 3-ka może oburzyć się tą tezą, ale tak jest.