Maciek Wojtkowiak - lubi

 • Maciek Wojtkowiak lubi Komentarz

  Klauna to z siebie robisz Ty krytykując kogoś kto ma uznanie wiekszośći trenerów piłki nożnej na świecie z górnej pólki na czele z Guardiolą każdy by go chciał miec w składzie bo jest dobry zresztą najlepszy na pozycji 9 bo na takiej gra a porównywać go do Ronaldo to tak jakby porównywać widelec z łyżką każdy ma inna pozycje na boisku i inne zadania taktyczne ale co taki łeb jak ty może wiedzieć

 • Maciek Wojtkowiak lubi Komentarz

  Walter Hodge.

 • Maciek Wojtkowiak lubi Komentarz

  Komentarzy Świst Dolomisiewicz +idiota Lorek tragedia.Zawody poza kilkoma biegami nędza start i gęsiego do mety.

 • Maciek Wojtkowiak lubi Komentarz

  3 rogi... karny !!!!!!!!

 • Maciek Wojtkowiak lubi Komentarz

  Komentarz usunięty przez użytkownika

 • Maciek Wojtkowiak lubi Komentarz

  Panie Hampel jest pan Wielkim żużlowcem ale bez przesady jeśli poniósł pan jakiekolwiek straty finansowe niech idzie pan do PZM-otu który jest podmiotem prawnym w zakresie kadry narodowej. To nie wina Falubazu że PZM-ot nie ubezpiecza zawodników od wypadków na kwotę ich satysfakcjonującą z drugiej strony głupotą zawodników jest to że ci godzą się bez takich satysfakcjonujących ich umów zabezpieczenia startować nęceni jedynie stawkami za osiągnięte wyniki. Też trochę wina klubów że nie idą w kierunku, który od dawna nakreślony w innych popularnych sportach np zespół z Waszyngtonu od PZKOSz-a wymagał ubezpieczenia na obecność w kadrze przez Gortata podobnie jest np z Lewandowskim.

 • Maciek Wojtkowiak lubi Komentarz

  Co to za bzdury! "Nie zasługują" to kluby które się nie dostały, a skoro zespół z Białorusi potrafi czwarty raz wystartować w fazie grupowej to znaczy że przerasta chociażby całą polską ligę o kilka długości (nie mówię o przypadku Legii z tego roku, bo to ewenement). A już sugerowanie w innym artykule pana Kostorza że "Legia zagrałaby lepiej?" jest po prostu śmieszne. Leczymy jakieś swoje narodowe kompleksy? Że Białorusini potrafią kilka razy wejść do LM a my czekamy już kilkanaście lat? Zasługuje ten kto awansował i tyle!