Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • BKS 1920 lubi Komentarz

  Zajawka,ze Piątek się odblokował zachęcająca,a to tylko karny. Z gry nadal cienko.

 • BKS 1920 lubi Komentarz

  Przepraszam bardzo, ale to co wyczyniał w tym sezonie Lewy zasługuje na nagrodę.

 • BKS 1920 lubi Komentarz

  2:0 Atletico

 • BKS 1920 lubi Komentarz

  @Szef na worku: a ty gdzie wystapiłeś tylko w miejskim wc śmieciu

 • BKS 1920 napisał/a komentarz do Znamy miasta gospodarzy mistrzostw Europy 2017

  Naucz się najpierw pisać poprawnie a jeżeli chodzi o Bydzie i Wrocek to twoje zdanie.

 • BKS 1920 lubi Komentarz

  No właśnie, też mnie to zastanawia w końcu Łódź ma halę na ponad 13 tys. miejsc z dostawianymi, a Szczecin raptem 7,4 tys. z dostawianymi. Pewnie uznali, że lepiej zrobić drogie bilety i zaoszczędzić na wynajęciu mniejszej hali - jak zawsze KASA, KASA i KASA.

 • BKS 1920 lubi Komentarz

  Polska północna oraz południowa, a gdzie jakieś miasto z innej części Polski? Choćby Warszawa, Łódź, Poznań czy Wrocław?

 • BKS 1920 napisał/a komentarz do Turniej pożegnalny Piotra Śwista w Pile

  Czy będzie gdzieś transmisja tv ?

 • BKS 1920 lubi Komentarz

  Lepsze pranie mozgow na TVNpO czy jak? :-)

 • BKS 1920 lubi Komentarz

  Szacunek na wieki

 • BKS 1920 lubi Komentarz

  W historii polskiego speedway jesteś zapisany złotymi literami
  Jesteś wspaniałym człowiekiem i wielkim sportowcem

 • BKS 1920 lubi Komentarz

  Król był jest i pozostanie na zawsze a na imię ma Tomasz G

 • BKS 1920 lubi Komentarz

  Wielka postać tej dyscypliny w naszym kraju, ale i na świecie. Niestety czas płynie nieubłaganie i na pewne sprawy nie ma się wpływu. Tomasz Gollob to ikona, legenda za życia. Najlepszy polski żużlowiec, taki Adam Małysz żużla. Do historii przejdzie - jak dla mnie - pamiętny bieg finałowy 1999 z Nilsenem. Majstersztyk i cała kwintesencja żużla. Szkoda, że pewna epoka się kończy, ale mamy (mam nadzieję) godnych następców - Zmarzlik, Dudek, Janowski, młody Drabik, bracia Pawliccy i kilku innych młodych zdolnych. Teraz to na nich będzie spoczywał ten ciężar i ta presja. Ufam, że sobie poradzą, a dorównać osiągnięciom Tomka będzie niezwykle ciężko...

 • BKS 1920 lubi Komentarz

  Szacunek wielki dla Tomasza Golloba. Ikona polskiego żużla. Może i przegrywa swoje biegi z wieloma zawodnikami ale jego okres świetności już minął. Zacząłem chodzić na żużel w Gorzowie mając 10lat. Nie sposób było zapomnieć nazwisko Gollob. Jacek i Tomek Gollob. Niegdyś najlepsza para w Polsce. Później drogi się rozjechały. Ludzie którzy oglądają żużel od lat 90' to bardzo dobrze pamiętają jazdę Tomka. Tomek kiedyś ścigał się z Profesorami światowego żużla taki jak Hans Nielsen, Tony Rickardsson, Leigh Adams, Greg Hancock i inni. Uważam, że długo długo nie będzie zawodnika takiej klasy jak Gollob. Nie tylko wyniki ale jego styl jazdy, charakter, upartość nikt tego dłuugo nie powtórzy. Prawdziwy kibic nie będzie na niego gwizdać kiedy będzie mieć słabsze biegi. Raz się wygrywa raz przegrywa. To nie jest maszyna do robienia punktów. Mam nadzieję, ze nasz gorzowski Bartek pójdzie w jego ślady lub inny młody chłopak, póki co to powoli powoli rośnie nam młodzież i mam nadzieje że bez żadnych dopingów, wspomagaczy któryś z tych juniorów zbliży się do takiego osiągnięcia jakie ma Tomasz Gollob. W Grudziądzu ostatnio pokazał innym zawodnikom i kibicom starą szkołę żużla! Dla mnie on nie musi być mistrzem świata ale chłopacy powinni z tego faceta brać przykład jak powinno się jeździć na żużlu. I ci co negatywnie o nim mówią, piszą to niech się pocałują w dupę a jak wam nie pasuje jazda Golloba to nie oglądajcie żużla tylko zmieńcie dyscyplinę na Curling.

 • BKS 1920 lubi Komentarz

  Będzie go brakować tacy jak Tomek Gollob rodzą się raz na 100 lat obym dożył pojawienia się jego następcy o podobnym talencie i osiągnięciach .

 • BKS 1920 lubi Komentarz

  Tak, jak myślę o chudym mam w głowie to ostatnie kółko i moment, w którym przejeżdża jak ekspres przed kołem Jimmy'ego. Myślałem wtedy - rozpieprzy się na bandzie. A gość złamał motocykl, rozpędził do krawężnika, skulił się jak pies i wygrał bieg. Tych lat nie odda nikt :)

 • BKS 1920 lubi Komentarz

  To prawda jego akcja z Jimmym w GP we Wrocławiu w 1999 roku jest akcją wszech czasów w HISTORII ŚWIATOWEGO ŻUŻLA NA TYM POZIOMIE !

 • BKS 1920 lubi Komentarz

  Dzięki za te 26 lat sportowych reprezentacyjnych wzruszeń. Reprezentacja Polski na żużlu już nigdy nie będzie taka sama. Karierę Tomka znam bardzo dobrze i nigdy u Niego nie widziałem łez...Widać po tym ,jak ważna dla niego była jazda z Orłem na piersi. Dla mnie największy sportowiec,a w żużlu prof.dr hab.!!! Dzięki Tomek !!!

 • BKS 1920 lubi Komentarz

  Jak dla mnie to Gollob powinien wziąć udział w tym meczu, choćby wyskoczyć na 1 bieg. Zamiast Dudka.....

 • BKS 1920 lubi Komentarz

  Pożegnanie na Narodowym było godne mistrza ,Tomek zasłużył sobie ,Wielkie brawa i uznanie,

 • BKS 1920 lubi Komentarz

  Wielkie dzięki Tomek mistrzu.....Lza w oku nie jednemu się zakrecila jak i Tobie....To żaden wstyd...

 • BKS 1920 lubi Komentarz

  Dziękuję Panu Tomaszowi Gollobowi za wszystkie lata jazdy na żużlu, za wszystko co zrobił dla tej dyscypliny sportu, za drugie w historii polskiego speedwaya mistrzostwo świata i życzę wszelkiej pomyślności nadal w całym życiu. Oby miał w młodych Polakach godnych następców, czego wszystkim młodym żużlowcom życzę.

 • BKS 1920 lubi Komentarz

  ja wiem wy tam w zielonej dziurze lubicie patologie i ćpuńskie klimaty...;)

 • BKS 1920 lubi Komentarz

  Zal Ciebie czlowieku.....

 • BKS 1920 lubi Komentarz

  Dziekujemy Tomasz za te wszystkie lata w ktorych dales nam tyle emocji i szczescia,gdy zdobywalismy DPS w ostatnich biegach dzieki tobie,gdy zdobyles Mistrza Swiata w 2010,za te wszystkie piekne akcje jakie wykonales i wykonujesz do dzis na stadionie w Grudziadzu,nie zapomne tego do konca zycia,Tomaszowi zycze dalszych sukcesow i mam nadzieje ze jeszcze nie skonczysz kariery i pojezdzisz w GKM-mie,Tomasz Krol Polskiego Speedwaya

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.