Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • KevinF napisał/a komentarz do Żużel. Zdunek Wybrzeże pojedzie w monochromatycznych kevlarach. Gdańszczanie wspierają aukcję dla Niny Słupskiej

  Czy autor artykułu rozumie znaczenia słowa monochromatyczny? Bo nie sądzę.

 • KevinF napisał/a komentarz do Żużel. Bez Hamulców 2.0: Mieszane uczucia po wyroku KOL. Czy nie powinno być 40:40? [FELIETON]

  Trudno dyskutować z karą dla Włókniarza, kiedy ten wziął się za roboty torowe bez zgłaszania tego. Zrobił tym niejako "przysługę" KOL, bo moje przekonanie graniczy nieomal z pewnością, że gdyby Eliga pozwoliła na prace torowe (przychylając się do argumentu włókniarza o potrzebę poprawy powszechnie krytykowanego ostatnio widowiska w Czewie) i przez oberwanie chmury nie doszło do meczu, mielibyśmy kolejne cyrki i dopiero by było gdyby ukarali, gdyby nie ukarali... A tak na własne życzenie CKM sprawa byłaby przynajmniej prosta.

 • KevinF napisał/a komentarz do Żużel. Marek Grzyb napisał list do prezesa PGE Ekstraligi. Chce okrągłego stołu!

  Tu nie potrzeba żadnych okrągłych stołów tylko chęci porozumienia. Co z tego że sobie usiądą, pogadają i skończy się niczym bo każdy jak uparty będzie za swoim. Liga swoje, każdy klub z osobna swoje a na koniec telewizja swoje.

  A największy ból, to wciąż brak kompetencji albo strach sędziów przed trudnymi decyzjami. Liga z chęcią potem rozliczy sędziego z każdego błędu, tak że ten woli wertować regulamin przed kamerami i odstawiać cyrki, niż podjąć stanowczą decyzję. Gdzie ja więc widzę problem? W tym że liga jest zbiurokratyzowaną korporacją, gdzie wszelkie odpowiedzialności się rozpływają w związku z tym nikt nie wie co do końca może zrobić a w związku z tym nikt nie wyciąga wniosków. Oczywiście pan Stępniewski powie że oni działają wzorowo i nic sobie do zarzucenia nie mają, a wina to zawsze "tamtych".

 • KevinF lubi Komentarz

  Taki żużel to kabaret. Przekładane mecze, czekanie w nieskończoność aż sędzia dopatrzy (lub) jakiegoś ruchu palcem w bucie na starcie, szopki na torze jak wczoraj. Nikogo poza rywalizującymi drużynami i zaprzysięgłymi kibicami to nie zainteresuje. Dziwię się telewizji, że bierze takie zgniłki.

 • KevinF napisał/a komentarz do Żużel. Wojciech Stępniewski: Prezes Grzyb musi liczyć się z konsekwencjami. Słowa o "drukarni" skandaliczne [WYWIAD]

  No, Stępniewski brzmi jakby nie chciał być przychylny zaliczenia wygranej z Czewą. Jakby Grzyb swoimi wypowiedziami sprawił, że mniej korzystanie dla Gorzowa Ekstraliga może patrzeć na tamten mecz.

 • KevinF napisał/a komentarz do Żużel. Mistrz z dużym kontraktem. Zmarzlik w jednym teamie z Kubicą

  Hmm, no ja nie wiem co teraz redaktorzy ze Sportowych, skoro Zmarzlik trafił do teamu Przygońskiego, tego samego na którym swój głos chciał oddać Pawlicki w głosowaniu na sportowca roku. Jaki ten świat mały na końcu się okazuje.

 • KevinF napisał/a komentarz do Żużel. Czy stadion musi przypominać teatr? Debata nad numerowanymi miejscami na stadionach

  Ale w sumie w czym problem zrobić system pól na pół. Od połowy drugiego do połowy pierwszego zakrętu miejsca numerowane gdzie jest zawsze największe parcie na miejscówki, a te kilka sektorów zostawić dla ludzi którzy bardziej spontanicznie chcieliby się wybrać na mecz. Przy układzie stadionu Włókniarza, to i tak ogromna większość byłaby w puli numerowanej.

 • KevinF napisał/a komentarz do Żużel. BSI dostało kopniaka. Discovery nowym promotorem cyklu Grand Prix!

  @CKM_: No jak wrzucą transmisję na Eurosport 1, to jest to nieporównywalnie większy zasięg, bo jest to choćby kanał praktycznie w każdym podstawowym pakiecie kablówek i satelit.

 • KevinF napisał/a komentarz do Żużel. Udane ruchy Włókniarza na rynku. Nie tylko Doyle, ale wieloletnie umowy liderów. "To daje stabilizację"

  Jason to o tyle ciekawy też ruch, że nie został kupiony jako lider zespołu. A na pewno taki wyraźny który ma ciągnąć zespół, i jak mu coś nie wyjdzie to lecą na niego gromy (to wypominanie o zawalonych play-off w ZG). Niby więc z niego lider, ale zespół ma sporą rezerwę na jego "humory" co jest dużą wartością dla włókniarza.

 • KevinF napisał/a komentarz do Frątczak chętnie wziąłby Falubaz

  Frątczak to za przeproszeniem taka krowa co dużo ryczy, a mało mleka daje. Znaczy chłop dużo gada, rzuca truizmami, ale nic z tego potem się nie przekłada na jazdę i wynik..

 • KevinF napisał/a komentarz do Żużel. Bez Hamulców 2.0. Dariusz Ostafiński: KSM dla beniaminka, a nie przeciwko mistrzowi (felieton)

  Panie Ostafiński. Nie na tapetę, a na TAPET! Powiedzenie że coś jest na tapecie nie wywodzi się od tego kawałka papieru przyklejonego do ściany, a od tapetu, czyli zielonego sukna którym pokrywano stoły do obrad, czyli sławetne "zielone stoliki".

 • KevinF napisał/a komentarz do Żużel. Trener Marek Cieślak prostuje słowa Mirosława Jabłońskiego. "To nie prezes robi tor w Częstochowie"

  Ta, tor robi prezes zapewniał Jabłoński. A całą swoją wiedzę o tym że tor robi prezes zapewne wziął z tego wywiadu ze Świącikiem przed kilku tygodni w którym rzucił po kolejnej przegranej że może teraz on zacznie robić tor żeby znów był atutem drużyny. Włókniarz potem wygrał mecze u siebie, więc "na logikę i chłopski rozum" to prezes jak zapowiedział tak zrobił, czyli samemu przygotował tor. Jasne.

 • KevinF lubi Komentarz

  To Motor Lublin przed sezonem był nad krawędzią.
  Ale czasy się zmieniają czego potwierdzeniem jest obecna tabela E- ligi.
  W PO faworytem wg mnie jest Sparta a nie Unia, ale niech wygra lepszy bo obie ekipy lubię nie tylko sportowo ale też kibicowsko.
  Czego nie można powiedzieć o kibicach Stali bądź Zielonki, zadufani w sobie widzący czubek własnego nosa, i na dodatek obrażających nie wiedzieć czemu "nowy" klub które zawitał po latach rozłąki w najlepszej lidze.
  Jak w powiedzeniu: " Nie żałuj dziada, bo dziad odżyje i Cię torbą zabije" nabrało nowego sensu. :-)

 • KevinF napisał/a komentarz do Żużel. Sparta wciąż może wyprzedzić Unię! Zobacz tabelę i statystyki PGE Ekstraligi

  W sumie w Grudziądzu mogą pojechać na remis. Wtedy GKM zachowa 5 miejsce czyli nie zaliczy aż takiego blamażu na koniec. Natomiast za 2 punkty Lublin i tak będzie przed Gorzowem, nawet jeśli Stal pokona Częstochowę za 3. Czy to możliwe? Dla Grudziądza to w sumie mecz o nic, więc na taki wynik mogą sobie pozwolić jadąc już nieco bez powietrza, więc sytuacja Stali nie do pozazdroszczenia raczej.

 • KevinF napisał/a komentarz do PGE Ekstraliga. Dariusz Śledź dał lekcję Markowi Cieślakowi. Trener Włókniarza pogubił się (ranking menadżerów)

  Ja rozumiem, są szkoleniowcy którzy może za szybko skreślają i zmieniają zawodników na rezerwowych czy odsuwając od składu, ale "Mareczek" to chyba patologia w drugą stronę. Ciągłe trzymanie, bo budowanie, budowanie, a jak się zawodnik zbuduje, to nie będzie o co jechać. Jeszcze jak powiedział że by Dróźdżowi zrobił krzywdę wstawiając go na mecze bo rywale za silni (wywiad przed meczem w pt.).

  No ale w sumie czemu? Gorszego wyniku niż Torunianie nie zrobi, bo gorzej się nie da. Nie odpali Dróżdż, to wróci to Torunian i będzie nadal bieda. Stracić już nie ma czego. A można tylko zyskać jak na ambicji że w końcu jedzie może zaskoczy Dróźdż, a jak nie to może ktoś z Torunia ze złości że go odsunięto pokaże wszystkim że niesłusznie. Ale trzeba po prostu takie zmiany robić żeby zobaczyć, bo z trwania w tym "budowaniu" to kurka absolutnie nic dla Włókniarza nie wynika.

  Tu naprawdę nie ma co czekać i tłumaczyć się że nie. Ja rozumiem gdyby Torunianie jechali tak, że nie wiadomo który mecz im się uda, a który nie, i to takie ryzyko zdejmować ich jak MOŻE zaskoczą, ale oni nie jadą nic, więc okazja do sprawdzenia innych jest można powiedzieć idealna, bo niewiele się traci na takim eksperymentowaniu. Gorzej nie będzie na pewno.

 • KevinF napisał/a komentarz do forBET Włókniarz - Betard Sparta: gospodarze zatracili atut toru. Szansa dla przyjezdnych (zapowiedź)

  Brawo panie Świącik, coś zadzwoniło żeby może potrenować i na takim torze. Przecież atutem gospodarza powinno być nie tyle preparowanie toru, co jego dokładna znajomość w każdych warunkach. Tak że tylko wyjdą na tor i już wiedzą jak się ustawić. Czy spadnie deszcz, czy zadziała komisarz. Gospodarz powinien być przygotowany na wszystko na swoim torze, a nie tylko na jedno. Zresztą, to chyba problem całej ligi, ilekroć słyszy się że jakąś drużynę zaskoczył ich domowy tor. Absurd.
  Z drugiej strony, tak się kończy kiedy cały sport opiera się na stranieri, zwykłych najemnikach którzy nie mają czasu tyle trenować by poznać tor, albo nie myślą bo już z tyłu głowy im siedzi ucieczka do innego klubu którzy zapłaci więcej.
  Słabo się to czyta jak kolejną drużynę zaskakuje jej własny tor. Żeby nie powiedzieć lekko żałosne.

 • KevinF napisał/a komentarz do PGE Ekstraliga: Dziwne tłumaczenia Marka Cieślaka. Włókniarz dostał lanie, bo był źle przygotowany

  Ja tam tych bajek że komisarz toru popsuł tor gospodarzom nie kupuje. Rozumiem że może zniwelować przewagę, ale kto jak kto, ale gospodarze cokolwiek z torem się nie stanie powinni znać go na wylot. Tak, że tylko wyjdą na tor i od razu wiedzą jak się przełożyć i nie ma tłumaczeń że komisarz, że pogoda.

  Atutem gospodarzy nie powinno być preparowanie toru pod siebie, a jego dogłębna znajomość. Właśnie tak że na każdą sytuację potrafią zareagować od razu.

 • KevinF lubi Komentarz

  Tyle mózgów siedzi w tej Gksż a nie potrafią pomyslec jaj w prosty sposób rozwiązać problem lotnych startów.. podpowiem jak to należy rozwiązać.. każdy wie gdzie w siatkówce, tenis ziemny siedzi sędzia..?! Nad siatka.. więc ustawcie drugiego sędziego też nad taśma za banda wystarczy zamontować na lini start meta krzeselko na wysokości taśmy by ten sędzia widział wszystkich zawodników z 3 metrów i problem rozwiązany nikt takiego sędziego nie oszuka bo każdego zawodnika ma na wyciągnięcie ręki.. dwóch sędziów musi być w żużlu jeden tak jak do tej pory drugi typowy od startu i mety i problem rozwiązany!! A i przy okazji za ten pomysł już bym chciał by Gksż mi zapłaciła bo za pierwszy który im podpowiedziałem by zawodnikiem rezerwowym był zawodnik do 23 roku życia nawet nie usłyszałem dziękuję.. chodź pomysł był inny troszkę otóż by tym zawodnikiem był Polak i tylko Polak do 23 roku życia by to polscy zawodnicy mieli możliwość przedłużenia sobie szans na starty w ekstralidze by po skonczeniu wieku juniora mieli szansę na rozwój w ekstraligę dodatkowe dwa lata.. ale Gksż to spieprzyła i promuje obcokrajowców. Szkoda.. a o tym drugim sędzi pomyśleć proponuje to zawsze jakiś pomysł godny przemyślenia taki sędzia byłby bezpieczny gdyby to krzesełko było zamontowane za bandą i miałby zawodników na wyciągnięcie ręki. Oczywiście sędziowie by się między sobą kontaktowali co dwie głowy to nie jedna chodź w Gksż to podejrzewam że nawet 10 głów tam to jak jedna inteligentna ..

 • KevinF napisał/a komentarz do Żużel i fotokomórka. Brzmi pięknie, ale system dla całej PGE Ekstraligi kosztowałby 8 milionów

  Co za bzdury. Jeśli fotokomórka to przesada (choć nie, nie jest), to przypominam że mamy XXI wiek. Kamera rejestrująca obraz z większą ilością klatek niż standardowa telewizyjna to nie jest kosmiczna technologia. Do kupienia nawet w markecie elektronicznym. 120 fps już wystarczy aby klatka po klatce spokojnie ustalić go był przed kim przy ustawionej na linii startu kamerze. Nie tak jak te śmieszne powtórki w zwolnionym tempie z TV.

  I jak nie ekstraliga to powinna taka kamera być obowiązkiem dla firmy realizującej transmisję meczów, tym bardziej kiedy transmisja jest z każdego meczu, a nie wybranych w kolejce. Ja wiem że takie kamerki nie dadzą takiego obrazu jak duża kamera realizująca transmisję, ale to ma służyć jedynie sędziemu (i kibicom) w tych kilku trudnych sytuacjach, a nie do dostarczania pięknych ujęć co bieg.

  Ja rozumiem że w XX wieku jeszcze takie łatwe to nie było, ale dzisiaj jest, i jedyne czego dowodzi, to jak bardzo mentalnie ludzie kierujący żużlem dalej siedzą w ubiegłym stuleciu.

 • KevinF lubi Komentarz

  w pcimiu dolnym dzieciaki biegajace w zawodach juniorskich maja mierzony czas co do tysiecznej....(zobaczcie sobie city trail), albo zwykle gokarty , a w zuzlu to amatorka.......i tak naprawde nie wiadomo dlaczego....

 • KevinF napisał/a komentarz do PGE Ekstraliga. Twardy orzech do zgryzienia dla sędziego Meyzego. Fotokomórki potrzebne od zaraz

  XXI wiek, a tutaj ani fotokomórki, a i kamery w telefonach mają dziś lepsze nagrywanie w wyższej ilości klatek niż kamery TV. Ile tego potrzeba? 4 na kolejkę. Serio dla realizatorów transmisji kupić 4 takie kamery i ustawiać na linii startu/mety i włączać jedynie podczas startu i finiszu. Bo obraz ze zwykłej kamery klatka po klatce to jakiś żart jak na koniec drugiej dekady XXI wieku. Jak już ma się analizować na oko wciąż można zrobić to lepiej i dokładniej. A już nie chcę mówić o takich "kosmicznych" technologiach jak zwykłe nakładanie linii na obrazie przez realizatora transmisji.

 • KevinF napisał/a komentarz do Arena w Częstochowie cały czas w remoncie. Park maszyn pamięta zeszłą epokę

  A wiecie co by się przydało zmienić w końcu na stadionie Włókniarza? Taka pierdoła, ale te kolorowe światła mówiące o wykluczeniu zawodników. Na wielu stadionach są już takie, nie wiem jak to nazwać, dookulne - takie sześciany podświetlane od środka. W Częstochowie nadal są kierunkowe (coś jak sygnalizacja drogowa) ustawione tak, że z wielu miejsc na stadionie po prostu nie widać co się świeci.

 • KevinF napisał/a komentarz do Greg Hancock krytykuje Jury FIM. "Decyzja była niesprawiedliwa"

  Tja jasne, usterka. A przed zawodami tyle było gadania jak fajnie by było gdyby całe podium zajęli żużlowcy z tej samej stajni Monstera. Ja rozumiem że można mieć ludzi za idiotów, ale nie aż tak drogi panie Gregu.

 • KevinF napisał/a komentarz do Jacek Gajewski chce spotkać się z Kacprem Gomólskim. "Rozumiem jego rozgoryczenie"

  Jeden bieg. Wystarczył jeden bieg więcej dla Kacpra, to i Kacper nie mógłby się czuć rozgoryczony bo albo by "odpalił" albo "spalił", ale po 3 biegach można w pełni rozumieć decyzje trenera. Tym bardziej że ten jeden bieg dla Kacpra więcej dawał też możliwość wykorzystania Przedpełskiego w biegach nominowanych, a co wg mnie Gajewski zwyczajnie spalił.

 • KevinF napisał/a komentarz do Wiemy w jakich kevlarach pojadą żużlowcy KS Get Well Toruń

  Tak sobie zerknąłem w inne konkursy na kevlaru z ostatnich lat, i może ktoś w Toruniu nie chciał żeby wygrał ten sam co w konkursie na kevlaru Włókniarza . chyba że to przypadkowa zbieżność nazwisk że zwycięzcą w Częstochowie i finalistą w Toruniu http://m.sportowefakty...o-historii

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.