Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Jerzy Buze

  Bez przesady z tym M.Borkiem i jego niby żartami. W czasie relacji zanotował też spory kiks. Skojarzył gol Arkadiusza Milika z filmem "My left foot" Obraz J.Sheridana mówi o artyście, który z powodu paraliżu maluje obrazy lewą stopą.

 • Jerzy Buze lubi Komentarz

  Przypomniano w TVN uroczystości 2017 z udziałem premiera i kropidła, rozpoczynające działania związane z budową promu w Szczecinie. Termin wodowania - rok 2020! Okazuje się, obecnie szykują się do zlecenia komuś prac projektowych.

 • Jerzy Buze lubi Komentarz

  Brawo Panie Włodzimierzu .

 • Jerzy Buze lubi Komentarz

  Daleko mi do PO nie lubię ich ale Duda nie powinien być prezydentem więc pełna zgoda z p. Lubańskim.

 • Jerzy Buze lubi Komentarz

  Takie czasy, ze tacy ludzie są autorytetami...masakra.

 • Jerzy Buze lubi Komentarz

  No tak, czytając komentarze - każdy ma swoje wybory :-)
  Ja wolę wierzyć, że trener wie, co robi. A poza tym kibice wiedzą tylko tylko, ile widzą podczas meczów. A trener ma przegląd tego, co na zgrupowaniu, na treningach, informacje od sztabu (wydolność), itd.
  Ale też bawiłem się w spekulacje i bodajże 2 dni temu napisałem, że Kochanowski prezentuje się w tej chwili najsłabiej ze środkowych. W kwestii przyjmujących zastanawiałem się, czy Kwolek dlatego gra mniej, bo trener mniej jest do niego przekonany. Ja nie byłem do tego tak przekonany (pisałem jeszcze wcześniej o naprawdę dobrej grze Bartka) i stawiałem (w układzie: 4 środkowych + 4 przyjmujących), że będzie to Artur. Widać, ostatnie dni pokazały trenerowi, że warto jednak na postawić na Szalpuka :-)
  Warto pamiętać jedno - ci, którzy nie zagrają w "Wagnerze" i turnieju kwalifikacyjnym, to świetni siatkarze, którzy mieli swój udział w sukcesach reprezentacji (np. w LN). Oraz - że nadal takie szanse będą mieli. Trener po prostu musiał dokonać wyboru, zobaczymy czy słusznego.

 • Jerzy Buze lubi Komentarz

  Bednorz to niespodzianka bo w Chicago udowodnił że jest w formie a Szalpuk po kontuzji - mam duże wątpliwości.... jeżeli lidera sprzed 2 tygodni sie nie zabiera na kolejne turnieje to serce boli

 • Jerzy Buze lubi Komentarz

  Brak Kochanowskiego da się wytłumaczyć. Srodkowi są wszyscy na podobnym poziomie Kochanowski z nich może najsłabiej prezentuje się w bloku ale za to ma zagrywke Ale mówię ta decyzję da się obronić. Ale brak Bednorza w aspekcie formy sportowej wytłumaczyć się nie da bo czysto siatkarsko przewyższa i Kwolka i Szalpuka który w ogóle miał sezon katastrofalny. Gdyby w takiej formie jak Szalpuk był Bednorz nawet do Ligi Narodów by się nie załapał. I tego nie nawidze forma sportowa tylko i wylocznie powinna decydować otym kto gra a kto nie. I tu zawiodłem się na Heynenie widzę że też ma swoich pupilkow nie ważne jak grają. Jedynym pocieszeniem jest to że ani Kwolek ani Szalpuk nie będą stanowić o sile tego zespołu
  .

 • Jerzy Buze lubi Komentarz

  O ile skreślenie Kochanowskiego nie powinno zaskakiwać (jest po kontuzji) to rezygnacja z Bednorza już jak najbardziej może. Dla mnie Bednorz to trzeci przyjmujący po Leonie i Kubiaku. Czyżby trudny charakter zawodnika zadecydował o braku powołania na turniej?

 • Jerzy Buze lubi Komentarz

  Jeśli prezes nie wiedział to tym gorzej dla niego .....

 • Jerzy Buze lubi Komentarz

  Skoro prezes związku nie miał zielonego pojęcia o tym co ustalili jego podwładni z trenerem to świadczy to tylko źle o nim samym i organizacji a nie o panu Heynenie. Zanim się wypowiedział powinien sprawdzić co i jak a tak wyszedł tylko i wyłącznie na głupka, zwłaszcza po oświadczeniu Belga, że rozmawiał z osobami, które władają angielskim bo inaczej by się przecież nie dogadał.

 • Jerzy Buze lubi Komentarz

  Po co ta piana , zrobili piękne przedstawienie i już . Wygrali brąz i kropka , to jest zespół cały włącznie z lekarzami , trenerami , analitykami , masażystami , dali radę i już . Co tu roztrząsać i po co bić pianę .

 • Jerzy Buze

  A co z sędziami? Skrzywdzili jeden zespół odbierając ma dwa punkty, narazili drużynę z Legionowa na dodatkowe wydatki związane z wyjazdem do Białej... Paradoksalnie może okazać się, że KPR nie tylko straci 2 tysiące złotych za kaucję, ale i jeden punkt, który zdobył po porażce w wyniku rzutów karnych. "Śmieszny" ten regulamin ZPRP

 • Jerzy Buze lubi Komentarz

  Moje zdanie jest proste, jeżeli ktoś czuje się Polakiem i będzie oddawał serducho dla naszej reprezentacji to nie widzę przeszkód. Polska jest tak specyficznym krajem, że żyją nas tyle samo poza granicami co i w kraju.

 • Jerzy Buze lubi Komentarz

  Ma pan Racje panie Kostyra tylko po co pan apeluje do Szpilki,żeby najpierw myślał a potem mówił...Proces myślowy nie zachodzi w jego łbie.

 • Jerzy Buze lubi Komentarz

  Coraz więcej słychać o zachowaniu Szpilki coraz mniej o osiągnięciach w boksie.

 • Jerzy Buze lubi Komentarz

  Co do części zgadzam się z p. Krebokiem - odnośnie np. zagrywki albo rozmiaru ligi. Ale co do dużej części mam zupełnie odmienne zdanie. Podawać Andrzeja Kowala jako przykład dobrego trenera, a zaraz potem mówić, że Heynen pajacuje? No nie bądźmy śmieszni. Łączenie klubu z kadrą może niektórym się nie podobać ale Heynen czy to zdobywając medal MŚ z Niemcami czy ostatnio 4 msc ME z Belgami (co jest świetnym wynikiem jak na Belgię) łączył pracę w klubie i w kadrze i jakoś nie miał z tym problemów. Alekno przed IO 2012 też pracował w klubie. W pojedynku Gruszka - Heynen jego faworytem jest Gruszka? No bez żartów.
  A co do samych sukcesów - z polską siatkówką nie jest wcale tak źle jak się niektórym wydaje. Po prostu znajdujemy się w okresie przejściowym, gdy pewna wybitna generacja się skończyła, a drugiej jeszcze nie ma. Jeżeli obecnie młodzi zawodnicy będą się systematycznie poprawiać, a Heynenowi dadzą spokojnie popracować to na 2020 mamy szansę zbudować bardzo ciekawą i przede wszystkim jakościową drużynę (wliczając w to Leona), która będzie w stanie powalczyć o medal IO. Nie siejmy niepotrzebnego niepokoju i fermentu. Pracujmy spokojnie. Mamy materiał - trzeba tylko dokonać rozsądnych wyborów personalnych i możemy szykować się na Tokio. Na MŚ sukcesów się nie spodziewam ale już tam możemy pokazać niezłą grę, szczególnie że grupę mamy dość łatwą.

 • Jerzy Buze lubi Komentarz

  No ale żeńska siatkówka to dopiero DNO!!!!

 • Jerzy Buze lubi Komentarz

  W wielu kwestiach mogę się zgodzić, natomiast, biorąc pod uwagę osiągnięcia trenerskie pana Kreboka (czy choćby wspomnianego pana Kowala), zadziwia mnie zaniżanie kompetencji, kunsztu i osiągnięć Heynena. Tak naprawdę osiągnięcia każdego trenera można w ten sposób zdezawuować, no bo:
  1) przecież Rezende miał Gibę, Murillo, Sergio, młodego Rezende, co z Niego za trener? z takimi zawodnikami każdy by osiągnął sukcesy, które osiągnął Rezende,
  2) Alekno? Nie rozśmieszajcie mnie - miał Tetuchina, Michajłowa, Verbowa, Muserskiego, Grankina - On powinien stawać na pierwszym miejscu każdej imprezy.

  Serio? Takim językiem i w taki sposób rozmawia trener, profesjonalista? Pomijając fakt, że dla mnie jedynym zawodnikiem mistrzowskiej klasy z wymienionych w kadrze Niemiec, był Grozer natomiast Kampa, Fromm, Kaliberda, Schoeps to zawodnicy dobrzy, profesjonaliści, ale nie ekstraklasa. Heynen stworzył dla tych "średniaków" system i ten system wdrożył, podnosząc ich możliwości jako zespołu. Niemcy, z Heynenem, w swych najlepszych czasach, czytali grę, mieli świetne ustawienia, doskonale ustawiali się w obronie itd.

  Dla mnie ten wywiad to potok kompleksów i jadu człowieka, który nie osiągnął w swym fachu sukcesów o jakich marzył i próbuje obarczać każdego, ale nie siebie. Bardzo irytujący wywiad i w swych założeniach (argumentacji) absurdalny... Ciekawe też ile meczów w całym sezonie grał pan Krebok, a ile meczów gra się dzisiaj, ale za Jego czasów, punkty zdobywało się tylko przy własnej zagrywce, więc w to akurat, że było ciężej, mogę uwierzyć...

  W kwestii zagrywki, też się zgadzam. Trudno oczekiwać, żebyśmy mieli zagrywkę, jeśli jej nie ćwiczymy... Co do zawodników, ogólnie, też się zgadzam.

 • Jerzy Buze lubi Komentarz

  Ma rację :)

 • Jerzy Buze lubi Komentarz

  Sedlak by odwołał zawody jak na prowadzeniu byliby Niemcy ,Norwegowie ,Austriacy czy Słoweńcy bo to te nacje sterują wszelkimi zawodami Nie raz sledzę w jakich warunkach puszczani są zawodnicy i widać komu Sedlak idzie z pomocną ręką ???

 • Jerzy Buze lubi Komentarz

  miernota jako skoczek i jeszcze większa miernota jako sędzia . Bierze się takich baranów do składu sędziowskiego bo można nimi kierować jak pacynkami. Na 100% konkurs zakończyłby się po 1-szej serii jeżeli na prowadzeniu byłby Niemiec.Całą tą ekipę Hofera powinno się już dawno pogonić.

 • Jerzy Buze lubi Komentarz

  czy pan Boniek musi komentować wszystkie pojawiające się informacje, nawet te żartobliwe? a zwłaszcza te o osobach ze świata skoków? zazdrości czegoś? nie rozumiem. zachowanie coraz bardziej irytujące. sam powinien ochłonąć i nie pchać wszędzie nosa

 • Jerzy Buze lubi Komentarz

  KARNOWSKI ZUPEŁNIE ZGŁUPIAŁ

 • Jerzy Buze lubi Komentarz

  Obaj są świetni. To nie jest przeciwstawianie ich sobie. Adam Małysz był zjawiskiem niepowtarzalnym i niezwykłym na tle ówczesnej bryndzy w polskich sportach. No i ten jego charakter, skromność . Wspaniałe wspomnienia!

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.