Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Poirot lubi Komentarz

  „Vujovic jest trenerem Wisly.Info na poczatku przyszlego tygodnia”
  „Będzie ogłoszony po weekendzie, ale jest już Trenerem Wisły”
  To tzw. "info pewne na 100%, od człowieka z klubu" :)

 • Poirot napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Rudy rydz chce błysnąć na koniec kadencji? Tyle czasu zabrało mu pójście po rozum?

 • Poirot napisał/a komentarz do Kolarstwo. Dariusz Miłek zapowiada koniec CCC Team. "Nie ma sensu inwestować w ten sponsoring"

  Podobno tak bardzo kocha/ł kolarstwo. Nic z tego, biznes is biznes. Czy z kolarzami Pan Miłek rozmawiał na ten temat? Co oni sądzą o takim "rozwiązaniu"?

 • Poirot lubi Komentarz

  Jakoś dziwnie w Vive są zdziwieni tym artykułem. Krajewski w Vive? to nie ten poziom.

 • Poirot lubi Komentarz

  Panie redaktorze Górczyński, dlaczego nie pokaże kibicom z Płocka korespondencji jaką do pana wystosował Prezes Vive stanowczo zaprzeczając pogłoskom które pan powiela na tym forum. Vive nie kontaktowało się ani z Krajewskim ani z jego menegerem w jakiejkolwiek sprawie. Pana rzetelność dziennikarska jest równa zeru i świadomie napędza pan spiralę nienawiści między kibicami. Co raczej nie jest rolą dziennikarza.

 • Poirot lubi Komentarz

  Ale te płockie trole to płaczki. Weźcie sobie przykład bundesligi, brak play off, mistrz po ostatniej kolejce. Załóżmy Kiel jest pierwszy, za nimi Flensburg, maja tyle samo punktów, a w meczach Kiel jest jedną bramke na plus. Też zdobywają mistrza przy zielonym stoliku ? Puknijcie sie w te zapyziałe czaszki ze dwa razy a potem cokolwiek komentujcie, bo poziomem dostosowujecie sie do Waszego wodza 102

 • Poirot lubi Komentarz

  Czekam na oficjalne stanowiska, przykro, że sezon prawdopodobnie nie zostanie dograny. Nie napisałem tego w kontekście Superligi, bo tutaj nie przewidywałem, żeby mógł ktoś zagrozić układowi tabeli z ostatnich lat, ale bardziej w kontekście LM. Mam jednak nadzieję, że jesienią rozgrywki znów ruszą. Mam również nadzieję, że klub "znajdzie" okazję, aby podziękować oficjalnie Mateuszowi Jachlewskiemu, za te wszystkie wspólne sukcesy, MP, PP, F4 i przede wszystkim triumf w LM. Legenda Vive, wielki zawodnik, walczak, lojalny i pracowity człowiek. Szansa dla Czarka Surgiela, żeby zadomowić się w jednej z najlepszych drużyn na świecie. Dumny kibic piłki ręcznej i Vive Kielce!

 • Poirot lubi Komentarz

  Nawet pamdemia nie nie zmusiła waszych mózgów do pracy w normalnym trybie. Brak już jakiejkolwiek nadziei dla was i tego chorego forum.

 • Poirot napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Jak to? Dzidziuś obraził się na Bertusa, że ten chciał podpisać z nim kontrakt na rok, a Michał chciał na dwa lata, i wybrał ofertę Flensburga. Teraz chce od nich odejść, po roku? Może jednak wróci do Vive?

 • Poirot napisał/a komentarz do PGNiG Superliga. Rycerze wiosny z Głogowa. Gwardia Opole rozbita

  Co się dzieje z Malcherem i Siwakiem, dlaczego nie grają/li ?

 • Poirot napisał/a komentarz do Reprezentacja. Nowa rola Kingi Achruk. Arne Senstad wybrał skład na kluczowe mecze, sensacyjny powrót

  Sensacyjny powrót? Alina Wojtas to byłoby COŚ !

 • Poirot napisał/a komentarz do PGNiG Superliga. Konflikt terminów w Polsce i Europie. Pucharowicze dostaną w kość

  @Miasto mistrzów - Kielce: Sołowow niejednokrotnie dawał sygnał że nie da złotówki na kielecki sport. Od lat, wycofanie się z koszykówki, prezentuje takie stanowisko. Tylko jedno mogłoby go przekonać do sponsorowania Vive. Przejęcie całkowitej kontroli nad klubem. W tym jednak przypadku, co stałoby się z Panem Seervasem? Prezes Vive to żaden, chyba, partner dla Najbogatszego Polaka. Jednak biznes to biznes. Gdyby jednak Sołowow zainwestował w Vive, byłaby to sensacyjna informacja, na miarę podpisania kontraktu z Dujszebajewem i kilkoma zawodnikami ze światowego top-u.

 • Poirot napisał/a komentarz do Piłka ręczna. Droga do PGNiG Superligi Kobiet nieco łatwiejsza. Łagodniejsze kryteria

  @endriu122: poczuli dno w kieszeni, swojej.

 • Poirot lubi Komentarz

  Dokładnie. W końcu dotarło do tych pustych związkowych łbów.

 • Poirot napisał/a komentarz do PKO Ekstrakalsa. Korona zwolniła Mirosława Smyłę! Szykuje się wielki powrót do Kielc

  Chyba nie było trenera w Koronie który by miał tak fatalny bilans. Jednak to polityka personalna właściciela razem z beznadziejnym prezesem, spowodowała że sytuacja klubu jest w zasadzie tragiczna. Spadek z równie beznadziejnej ekstraklapy, będzie początkiem zjazdu klubu do jeszcze niższych lig rozgrywkowych.

 • Poirot napisał/a komentarz do Piłka nożna. Mateusz Borek odchodzi z Polsatu

  Jeszcze nas Mati zaskoczy. Może będzie wspierał/pracował dla jakiegoś kandydata w najbliższych wyborach prezydenckich? Dziennikarze nie są wyjątkami na scenie politycznej.

 • Poirot lubi Komentarz

  Iza była na nowym uchu na treningu i rozgrzewce a potem pobiegła źle . Niemka ją zmyliła , myślała że nie ma najnowszych informacji . Do zawodniczki nie mam nic w ferworze walki pomyliła się ale reszta ekipy poza zawodniczkami startującymi powinna być rozstawiona po trasie .

 • Poirot lubi Komentarz

  Po prostu wielu boli to że pieniądze się znalazły i PGE Vive nie zbankrutuje?
  Ważne że są pieniądze od sponsora, nie ważne czy od znanego czy nie znanego!
  Jeśli ktoś dawał 5 mln zł, a teraz da 10, to w czym problem????

 • Poirot lubi Komentarz

  Ładny wynik 32 bramki robi wrażenie jakby porównać do 20 Wisły:)

 • Poirot napisał/a komentarz do Liga Mistrzów. Droga do elity. Mecz rundy wiosennej w Płocku

  " Przeciętne spotkania w rundzie wiosennej, kiepski występ w świętej wojnie z VIVE nie zwiastowały niczego dobrego. Dopiero ostatnie lanie w Tarnowie (33:16) i popis strzelecki Michała Daszka (18/18, rekord Superligi) jakoś poprawiły optykę widzenia". To ma być optymistyczne przed meczem z Baskami? Sprawić baty drugiemu najsłabszemu zespołowi SL, z najgorszą obroną? Ile dzisiaj rzuci Daszek, jak wypadnie najlepsza obrona z bokserem Suliciem? Marne prognozy.

 • Poirot lubi Komentarz

  Że też mu sie chce. To psychopata!!!! Gdyby Vive przestalo istniec, bankowo podcialby sobie żyły.

 • Poirot lubi Komentarz

  Kibice Kotwicy Płock woleli iść do kina na "Zenka", niż oglądać występy swoich pupilów. Poniekąd ich nawet rozumiem, choć sam nie wiem co jest większą torturą, 1,5 godziny w OA czy w kinie na filmie o "Pendereckim naszych czasów" xD

 • Poirot napisał/a komentarz do Transfery. Michał Olejniczak na celowniku polskich potęg

  "O Olejniczaka zapytaliśmy też prezesa Azotów Puławy, Jerzego Witaszka. - Na środku potrzebujemy doświadczonego zawodnika, który będzie w stanie dowodzić Podsiadłą, Łangowskim, Szybą czy Przybylskim". Przecież to są właśnie zawodnicy którzy mają/mieli prowadzić Puławy. Czy prezes się myli/mylił ściągając ich do Puław?

 • Poirot lubi Komentarz

  To jest szansa dla polskich zespołów.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.