Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Colo82 napisał/a komentarz do Awizowane składy na mecz Betard Sparta Wrocław - Fogo Unia Leszno

  Pewnie że to jasne, z 6 Piotrek chyba nikt nie ma wątpliwości ;-)

 • Colo82 napisał/a komentarz do Awizowane składy na mecz Betard Sparta Wrocław - Fogo Unia Leszno

  Ustawienie par na remis ;-) Będzie dobry mecz

 • Colo82 napisał/a komentarz do Grupa Azoty Unia Tarnów - Fogo Unia Leszno

  Jest Unia - jest żużel

 • Colo82 napisał/a komentarz do Stal Gorzów - SPAR Falubaz Zielona Góra

  Strzelec już kombinuje, niech się wyłoży to sędzia przerwie mecz ;-)

 • Colo82 napisał/a komentarz do Stal Gorzów - SPAR Falubaz Zielona Góra

  Chyba już nie ma wątpliwości kto jest lepszy. I po co była ta szopka w niedzielę? To dla kibiców, żeby poczuli się jak w Boże Narodzenie.

 • Colo82 napisał/a komentarz do Prezes Ireneusz Maciej Zmora: Winne niekompetentne jury

  Komisarz, jury, nadzorca i szaman. Ilu jeszcze znajdzie się chętnych amatorów do brania pieniędzy za nic nie robienie. Proponuję powołać technicznego do pomiaru zawartości kredy w kredzie.

 • Colo82 napisał/a komentarz do W sobotę finał Złotego Kasku w... Rawiczu

  Team Dariusza działa. Żeby tylko nie zepsuli tych zawodów, tak jak resztek żużla Rawiczu. Jest szansa, że kibiców będzie więcej jak na lidze.

 • Colo82 lubi Komentarz

  Sprawa jest bardzo prosta - jest sędzia i on powinien odpowiadać za ten cały bałagan. Wysłuchuje opinii stron i podejmuje konkretną decyzję, do której dostosowują się obydwie ekipy. Teraz namnożyli nam się jacyś komisarze, jakieś jury, za dużo do powiedzenia mają kierownicy drużyn. Do tego sędzia Lis to chyba nie jest za bystry facet (to ten co nie umiał dodać KSM ?). Burdel na kółkach.

 • Colo82 napisał/a komentarz do Szukanie winnych po meczu w Gorzowie. Krzysztof Cegielski: Gdy nie ma kota, myszy harcują

  Cała prawda o komisarzach, z założenia mających służyć poprawie bezpieczeństwa zawodników i stać na straży zdrowej sportowej rywalizacji ta torze. Prawda jest jednak typowo narodowa, nasza Polska. Pisałem już kto i dlaczego zostaje komisarzem. Pan "Tadek", właściciel kwiaciarni w południowo zachodniej Polsce zostaje komisarzem toru bo można kilka tysięcy w roku dorobić. Na układaniu torów zna się jak mało kto, przecież od lat chodzi na stadion i rzuca parasolem po przegranej miejscowego klubu. (nie ważne) Ma znajomego, który ma wobec niego dług wdzięczności ten z kolei ma kolegę w PZMocie więc dlaczego nie "Tadek"? W praktyce wygląda to tak, że komisarz jest strażnikiem toru, zakazuje wszelkiej ingerencji bo brakuje mu elementarnej wiedzy w zakresie utrzymania toru. Co najwyżej zrobi zdjęcia kopnie dwa razy nogą, zrobi zmieszaną minę, podrapie się po głowie i słucha co zasugerują inni. Zabierze gażę, skasuje dietę rzuci parasolem na koniec meczu i zadowolony wraca do swojej kwiaciarni. Może warto jeszcze zastanowić się nad wprowadzeniem funkcji szamana zaklinacza pogody?

 • Colo82 napisał/a komentarz do Orzeł Łódź może oddać walkowerem mecz w Grudziądzu!

  Kolejne szachy zamiast rasowego speedwaya. Do świąt jeszcze trochę czasu a już dwie "szopki" były. Jedna w Gorzowie druga w Grudziądzu. Decydenci polskiego speedwaya opamiętajcie się. Za dużo biznesu - za mało żużla w żużlu.

 • Colo82 napisał/a komentarz do Rafał Dobrucki: Dobrze, że sędziowie przerwali te zawody. Zdrowie żużlowców jest najważniejsze

  Prawda leży gdzieś po środku. Ale nie można oprzeć się wrażeniu, że działacze ZG zepsuli to widowisko. Było duże prawdopodobieństwo, że stalowcy rozjadą zielonogórskie myszki więc trzeba było zakombinować. Rozumiem dbałość o bezpieczeństwo zawodnika ale Adam na meczach w Rawiczu potrafił trzymać hak i na wkręconym gazie bez problemu przeskakiwał przez koleiny na wejściu w drugi łuk. Ten mecz to już historia więc nie ma co się już napinać i udowadniać racji. Miejmy nadzieje, że w kolejnym terminie nikt już nie będzie utrudniał i oddadzą tor pod koła zawodowców, który wiedzą najlepiej w jakim celu został on stworzony. Warto jednak pomyśleć nad zmianami w regulaminie, nie powinno być tak, że takie sytuacje przechodzą bez konsekwencji. To ma być żużel w najlepszym wydaniu, a nie rozgrywki szachowe działaczy, prezesów, sponsorów itp.

 • Colo82 napisał/a komentarz do Upadek Adama Strzelca (wideo)

  Rozumiem wszystko ale dlaczego sądzisz, że Zielona Góra zostanie wyeliminowana poprzez pułapki ? Widziałeś tylko jeden bieg !!! Prawda jest taka, że każdy tor ma swoją specyfikę i wszyscy o tym wiedzą. Są tory, które od lat mają swoje ścieżki, koleiny, wyrwy itp. Tego nie unikniesz w żużlu nie ma i nigdy nie będzie parkietu jak w koszykówce. Zawsze to będzie element po trosze strategi czasem loterii ale pamiętaj, że mamy do czynienia z zawodowcami, którzy z nie jednego pieca chleb jedzą. Owszem hołduję zasadzie bezpieczeństwa zawodnika ale odnośnie toru każdy swoje sztuczki ma i to atut gospodarza tak jest wszędzie , w Zielonej też !!! Podchodzę do tego spotkania obiektywnie ponieważ nie jestem ani za Stalą ani za Zieloną po prostu lubię dobry speedway. Moim zdaniem jednak te zawody powinny wyglądać inaczej i decyzja o przerwaniu meczu nie powinna mieć zapaść na tym etapie.

 • Colo82 napisał/a komentarz do Upadek Adama Strzelca (wideo)

  Blamaż komisarzy, sędziów, jury i tych wszystkich skorumpowanych gadów. Po takiej aktorskiej wywrotce przerywać mecz. Panowie rozumiem, że wy robicie to dla pieniędzy ale dzięki kibicom macie te pieniądze, a my przychodzimy na stadiony dla emocji i zdrowej rywalizacji. Nie boicie się ? Wiecie jak trudno zbierać własne zęby połamanymi rękami ;-)

 • Colo82 otrzymał brązowy medal w kategorii Komentator Dnia

 • Colo82 napisał/a komentarz do Piotr Paluch: Sędzia ugiął się pod pręgierzem kierownika Falubazu

  Co za brednia "zawody się zaczną ale nie padło stwierdzenie, że zostaną odjechanie do końca" przecież to chyba normalne, że rozpoczęcie każdego meczu nie daje gwarancji jego ukończenia.

 • Colo82 napisał/a komentarz do Piotr Lis: Stan toru nie dawał poczucia bezpieczeństwa zawodnikom

  Pan Piotr ... amator, fachowiec czy jednak krupier polskiego żużla? Pana Piotra to nie pierwszy kontakt z żużlem. Widzi dużo i nawet wydawać by się mogło, że trochę zna się. Jak jednak wytłumaczyć to, że kręci się jak "magi w zupie" i tłumaczy się, że dwóch to nie to samo co czterech - skoro zna się to powinien to wiedzieć. Prawda jest taka, że troki puściły i kolana zagrały bo przecież "chlebodawca" koło dupy mógł zrobić i Piotrka od monety odsunąć. Gdzie w tym wszystkim jest prawdziwy sport gdzie zdrowa rywalizacja, gdzie szacunek dla kibiców ? Jeżeli dzisiejsze kryteria przygotowania toru miały by być wyznacznikiem dla wszystkich klubów w Polsce to niestety kilka licencji trzeba było by odebrać w trybie natychmiastowym.

 • Colo82 otrzymał brązowy medal w kategorii Guru Dnia

 • Colo82 napisał/a komentarz do Piotr Paluch: Sędzia ugiął się pod pręgierzem kierownika Falubazu

  Sędzia, komisarz, jury ..., wszyscy święci na stadionie, czy tylko krupierzy polskiego speedwaya?. W tym sezonie mało było "szopek" więc średnią trzeba zachować. Dzisiejsze spotkanie ewidentnie obnaża nieudolność machiny administracyjnej polskiego żużla. Pan "Tadek", właściciel kwiaciarni w południowo zachodniej Polsce zostaje komisarzem toru bo można kilka tysięcy w roku dorobić. Na układaniu torów zna się jak mało kto, przecież od lat chodzi na stadion i rzuca parasolem po przegranej miejscowego klubu. (nie ważne) Ma znajomego, który ma wobec niego dług wdzięczności ten z kolei ma kolegę w PZMocie więc dlaczego nie "Tadek"? Przecież będzie dobrym komisarzem w końcu kibic od lat. Dzisiaj niestety pan "Tadek" i reszta "świętych" była pod presją finansowych krezusów, którzy zarabiają na żużlu prawdziwe pieniądze i tak na prawdę rządzą najlepszą ligą świata. Jak tylko mogą to chcą mieć wpływ na rozdawane przez krupierów karty. Prawda jest taka, że tor dało się dzisiaj przygotować, a nawet zaryzykuję stwierdzenie, że na przygotowanym torze dało się pojechać dalej. (całe jury nie musi szukać daleko w pamięci meczu gdzie tor był w o wiele gorszym stanie !!!) Niestety dzisiaj ponownie szachy finansowych krezusów polskiego żużla przyćmiły prawdziwe emocje jakie miała nam zamiar dostarczyć światowa elita speedwaya. Sportowcy wkręceni w tryby biznesowej machiny byli zmuszeni spuścić powietrze, wsiąść w busy i pojechać do domu. Ucierpieli kibice (jak zawsze zresztą), zmarnowany czas i pieniądze. W sumie ok. 350 km. w samochodzie - na powrocie bez emocji. Coś z tą ligą jest nie tak .....

 • Colo82 otrzymał brązowy medal w kategorii Mistrzowski Komentarz

 • Colo82 napisał/a komentarz do Problemy z torem w Gorzowie! Mecz Stali ze SPAR Falubazem przełożony!

  Sędzia, komisarz, jury ..., wszyscy święci na stadionie, czy tylko krupierzy polskiego speedwaya?. W tym sezonie mało było "szopek" więc średnią trzeba zachować. Dzisiejsze spotkanie ewidentnie obnaża nieudolność machiny administracyjnej polskiego żużla. Pan "Tadek", właściciel kwiaciarni w południowo zachodniej Polsce zostaje komisarzem toru bo można kilka tysięcy w roku dorobić. Na układaniu torów zna się jak mało kto, przecież od lat chodzi na stadion i rzuca parasolem po przegranej miejscowego klubu. (nie ważne) Ma znajomego, który ma wobec niego dług wdzięczności ten z kolei ma kolegę w PZMocie więc dlaczego nie "Tadek"? Przecież będzie dobrym komisarzem w końcu kibic od lat. Dzisiaj niestety pan "Tadek" i reszta "świętych" była pod presją finansowych krezusów, którzy zarabiają na żużlu prawdziwe pieniądze i tak na prawdę rządzą najlepszą ligą świata. Jak tylko mogą to chcą mieć wpływ na rozdawane przez krupierów karty. Prawda jest taka, że tor dało się dzisiaj przygotować, a nawet zaryzykuję stwierdzenie, że na przygotowanym torze dało się pojechać dalej. (całe jury nie musi szukać daleko w pamięci meczu gdzie tor był w o wiele gorszym stanie !!!) Niestety dzisiaj ponownie szachy finansowych krezusów polskiego żużla przyćmiły prawdziwe emocje jakie miała nam zamiar dostarczyć światowa elita speedwaya. Sportowcy wkręceni w tryby biznesowej machiny byli zmuszeni spuścić powietrze, wsiąść w busy i pojechać do domu. Ucierpieli kibice (jak zawsze zresztą), zmarnowany czas i pieniądze. W sumie ok. 350 km. w samochodzie - na powrocie bez emocji. Coś z tą ligą jest nie tak .....

 • Colo82 napisał/a komentarz do Tomasz Babiloński: Nie będzie walki Szpilki z Zimnochem (aktualizacja)

  " Jest wszystko na tak żeby tak wyszło " słowa Szpilki odnośnie organizacji walki. Panowie wraz z promotorami i mediami - zastanówcie się kto co ma mówić. Prośba od kibiców - zróbcie to dla nas, pokażcie nam który jest lepszy. Razem z nami zadbajcie o dobro polskiego boksu.

 • Colo82 napisał/a komentarz do Emil Sajfutdinow znalazł sponsorów na Grand Prix! Jest jednak jeden warunek

  Sprytnie !!! Emil uciera nosa, żądnym mamony "krezusom" speedwaya. Konflikt potrafi przynieść pozytywne skutki i wskazać nowe, korzystne dla rozwoju dyscypliny rozwiązania. Mam nadzieję, że tak się stanie.

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.