Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

• k_dziergowska lubi Komentarz

Tak naprawdę kryzys trwa. Tylko kryzys dotyka każdego w tej lidze (vide Energa-Start). Co do zmian to widać, że JB jest już myślami w innej hali, pozostali to oczywiście efekty wspaniałego skautingu wielce genialnego dyrektora sportowego w. jeklina. Trzeba zacząć zmianę od tej osoby, bo każdy kolejny jego transfer to chętny do nauki !???? Może niech zatrudni się w SMSie !
    jeklin WON !!!!!!

No i po tym artykule widać jak Rosa jest nieznanym klubem w Polsce - ok.40 zdolnych juniorów i juniorów starszych grających z niezłym skutkiem w 2 ligowych rezerwach w kadrze Polski U18 ponad setka ćwiczących w Piotrówce oraz z niezłym sukcesem w 1 turnieju EYBLa rocznik 99 jest mniej istotne jak wpisanie do składu zdolnego Pietkiewicza

Kurde Luksin trochę mnie wystraszyłeś tym , że stawiasz na wysokie zwycięstwo Anwilu bo ty masz zwyczaj do tego , że często się mylisz hehe ale oczywiście nikt tego nie chce pzdr . :)

skąd taka informacja? Akurat do Alexandra nie można mieć większych zastrzeżeń. Czasem zdaży mu się gorszy mecz, ale generalnie spisuje się całkiem nieźle

• k_dziergowska napisał/a komentarz do Pierwsze zmiany w Jeziorze Tarnobrzeg

Siarkowy nie siej plot...

• k_dziergowska napisał/a komentarz do Amerykanie znaczą wiele w drużynie Jeziora

Krajniewski podkoszowym?:| no chyba nie bardzo...;)

Komentarz usunięty

• k_dziergowska napisał/a komentarz do Rywale będą nas inaczej postrzegać- rozmowa z Dariuszem Szczubiałem, trenerem Jeziora Tarnobrzeg

amen :))))

Ooo popatrz ziomeczku, a jednak 3 tróje walnął w 4Q i się zrobiło Stelmetowi cieplo w gaciach, było już siedmioma;) patrz i nawet trener go chwali tu w wywiadzie... dramat!!!!! Szkoda, że nikt się do dupy sędziom nie dobierze w 3Q haha wszystkie 4 megaaaa bloki Łapety czyściuteńkie jak łza! POKORY HEJTERZE!

Tak a dasz kasę na tych "lepszych"? Kto w ogóle wg Ciebie jest tym "lepszym" i kogo byś widział w ekipie, która gra takim ofensywnym stylem? Zejdźmy na ziemię. A wywiad bardzo fajny:)

Ehh kibice STELMETU ale napinacie! Przecież On zrobił to w ferworze walki! Jedziecie po chłopaku praktycznie bez powodu! A może powodem jest to że Kuba pokazał że jednak potrafi grać.Drugi powód wg. mnie to fakt iż mieliście "zniszczyć Siare" a tu o mały włos byście się przewieźli :P Z tego co pamiętam przed sezonem część z was pisała że będzie kibicować między innymi Siarce bo teraz gra tam Kuba.I co????

• k_dziergowska napisał/a komentarz do Jakub Dłoniak: Czuję się odpowiedzialny

Bodo, może przeprosił, tego nie wiesz:) Co do sędziowania zgoda, ale kurcze no nie mogę pojać jak mozna kogoś wygwizdać w minutę? Inna sytuacja miala miejsce w Koszalinie w 1. kolejce, jak w ostatnich sekundach meczu sędzia pod presją kibiców i Skiby odgwizdal naszym błąd 5 sekund, a minęły nie więcej niż 3... dzięki temu Wiśniewski mogl rzucic na zwycięstwo;/...na szczęście nie trafil...jednak jest sprawiedliwosc na tym świecie czasem. Ech duzo takich kwiatków, szkoda tylko, że sporo z nich zmienia od razu przebieg meczu, wkradają się niepotrzebne nerwy wśród zawodników i trenerów. / Tomqu, tak się sklada, że przeszlam kurs na sędziego basketu:) więc cos tam ogarniam, mimo, że BABA. No spięłam się początkowo, bo mnie wkurzają teksty niektórych komentujacych trollów. Ale już konczę. Pozdrowienia i życzę wszystkim samych POZYTYWNYCH emocji i meczyków i sędziowania NA POZIOMIE. Żeby nie dochodziło do takich spięć już. Pozdrowki

• k_dziergowska otrzymał brązowy medal w kategorii Komentator Dnia

No to faktycznie znasz się na sędziowaniu Tomqu:) chyba, że wytłumaczysz mi sensownie te decyzje sędziowskie, które przytoczyłam? Ciekawe co byś napisał jakby tak u Was Łapetę wygwizdali w minutę np... I nigdzie nie napisałam, że twierdzę, że Jezioro ma kosmiczny skład! Stelmet poza niesamowitym Hodge'em i wszechstronnym Hosley'em ma na prawdę skład przeciętny - patrz Polacy. Od lat jaram się Stevicem, ale to nie ten Stevic, który grał w WKS, podobnie z Chanasem. Jeszcze jak jaram się Waszym obwodem, tak pod koszem hmm... życzę Wam jak najlepiej, bo macie kasę, macie potencjał, nie można tego zmarnować. Ale w sobotę zagraliście na 70% możliwości, dlatego piszę, że byliście do pyknięcia. 3 kwartę pozostawię już bez komentarza...było minęło. Oby sędziowanie w tej lidze weszło na wyższy poziom, bo na razie jest słabizna. A co do tej pokory, to jak na razie wszędzie widzę tylko wpisy kibiców ZG, jacy to Wy nie jesteście zajeb*** i od Dłoniaka się odwalcie - już nie jest WASZYM Kubą. On na pewno ma już gdzieś Wasz szacunek;) Jesteście w większości strasznie upierdliwi...zajmijcie się sobą. Bez spiny, pozdro

Dodane, dzięki za cynk.

Też bym była wkurw*** jakby sędziowie tak odpierd***, zwłaszcza w 3Q!!!! Trochę pokory kibice Stelmetu! Obejrzyjcie sobie na spokojnie drugą połowę, sędziowie znakomici prawda? 4 fauli Walla w ciągu niespełna minuty... Faul odgwizdany Przybyszewskiemu przy jego własnym wsadzie, zablokowanym (mmm czyściutko) przez Łapetę... czy ktoś może mi tę decyzję wytłumaczyć??? Gdyby nie takie akcje z sędziami, nie wdarłaby się dekoncentracja i nie potrzebne nerwy... Stelmet tego dnia był jak najbardziej do rozjechania... o czym świadczą 3 wygrane kwarty Siarki. Obejrzyjcie proszę mecz od A do Z. Szkoda, że niektóre akcje są z daleka kręcone nie widać jak np Krajniewski dostał po łapach przy zbiórce... tu faulu nie było...;) pozdro /

• k_dziergowska napisał/a komentarz do TBL: Zobacz skróty meczów 3. kolejki

Dlaczego tej części nie umieściliście? Polecam...

Tak dramatycznego sędziowania w 3Q meczu Stelmet-Jezioro nie widziałam nigdy... faule za przeproszeniem, z dupy, byleby Jeziorowcom wysokich ściągnąć... Odgwizdanie 4 przewinień w ciągu niecałej minuty Wallowi - sędziowska kpina. Odgwizdanie faulu Przybyszewskiemu przy jego zablokowanym przez Łapetę wsadzie... wtf!??? Jezioro powinno ten mecz wygrać. I na to wszystko pozwolił sędzia Jakub Zamojski...;) polecam obejrzenie tego meczyku od A do Z...i kibice Stelmetu - trochę pokory.

• k_dziergowska napisał/a komentarz do Jezioro zatopiło Kotwicę, koncert Turnera

Co Wy tu wszyscy pierdzielicie... widział ktoś z Was na żywo jakiś mecz tej ekipy teraz w lidze??? Jaki kurna biedny basket Alejandro, jakie "każdy sam" - chłopaki grają mega drużynowo, nawet Amerykanie Long i o dziwo Addison(!) rozdają fajne piły (wczoraj mega gra na Turnera), jak to w każdym meczu wkrada się czasem małe amerykańskie show time, ale ma to też i swoje plusy. Jaka krótka ławka?? Grać będą 8-9ką niezłych grajków jak 90% klubów w PLK... fakt faktem, jedyny mankament to zbiórki...(w ataku!!!) to jedyne co w tej ekipie należy teraz poprawić. W obronie jest o niebo lepiej niż w poprzednim sezonie. Oby tak dalej Panowie, walczyć na dechach i będzie super!

• k_dziergowska napisał/a komentarz do Cel jest zawsze ten sam - rozmowa z Jakubem Dłoniakiem, kapitanem Jeziora Tarnobrzeg

simo, zajmij się sobą "miernoto", bo pewnie gówno w życiu osiągnąłeś i się w necie wyżywasz... lepszego Polaka w ekstraklasowej Siarce jeszcze nie było... super gość i znakomity kapitan, powodzenia Lakersi!!!:)

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.