MarcinKSA1962 - lubi

 • MarcinKSA1962 lubi Komentarz

  Słaby nick...lepszy jest: oszukujemy i wyłudzamy Częstochowa :)

  Słabsza drużyna...mniej gwiazd i zero walki o skład.
  Wałkiem to się dostaliście do ekstraligi.

 • MarcinKSA1962 lubi Komentarz

  Przytoczcie lepiej słowa Pana Świącika na temat Adriana sprzed kilku lat. Wczoraj wkleiłam tu linka ale go usuneliscie. Prezes pełna gębą, co chce zrobić z Adriana "czestochowianina".

 • MarcinKSA1962 lubi Komentarz

  No ale bądź obiektywny jak jechali po Toruniu czy po Czewie to spoko a teraz jak po Falubazie to źle? Każdy klub ma cos za uszami i tyle w temacie

 • MarcinKSA1962 lubi Komentarz

  Zwróć uwagę,że oni przez 30 lat wyszkolili tylko jednego zawodnika to jest zadziwiające....

 • MarcinKSA1962 lubi Komentarz

  jak poszedł to juz nie wroci.. chyba ze w wieku 45 lat na emeryture.. ot torunskie typowe.. oddac dobrego zawodnika za starego 45 letniego kapcia!!!! ale grunt ze senatorek zadowolony i kasa bedzie..

 • MarcinKSA1962 lubi Komentarz

  Czemu rok temu nie protestowałeś, że utrzymuje was za wszelką cenę zielony stoliczek?

 • MarcinKSA1962 lubi Komentarz

  Jakże żałosny ten komentarz ...tylko na tyle Cię stać kolego?... quo vadis homo?

 • MarcinKSA1962 lubi Komentarz

  Nagle redaktor Ostafiński, ten dziwoląg prawniczy Synowiec i inne Kuglery są dla większości forum cacy. A dlaczego? Bo walą w Toruń! Tu nieważne jest wszystko inne, tylko żeby udupić Toruń. Ależ to jest chwiejność i małość Was, większości forum. Jak zawieje, tak lecicie. Zwykłe chorągiewki, które nieważne jak, byle siak - dołożyć Toruniowi. Toruniowi, który ma jeszcze dostać po głowie za to, że Rusek oszukał, nie dopilnował swoich spraw i zachował się jak dzieciak. Ten sam Rusek, którego wiele razy wyzywało się od złotówek itd i który teraz kombinuje na wszystkie sposoby, paraliżując rozgrywki ekstraligowe jednej z bardziej popularnych dyscyplin w tym kraju. To jest nie-wia-ry-go-dnie arcyśmieszne :)
  Hit na koniec:

  Swoją drogą, to WADA zaleca, żeby w sportach zespołowych, a według mnie żużel takim jest, nie karać drużyny za grzechy zawodnika - stwierdza Synowiec. - To oznacza, że ROW nie powinien mieć odjętego ani jednego punktu. Nawet tych za mecz z Włókniarzem.

  Słuchajcie, to jest miazga, totalna miazga, Synowiec ciągle jest w gazie. Dopłaćcie jeszcze Łagucie za to, że został złapany za rękę i że wpadł na kontroli. Dopłaćcie mu!
  I jeszcze jedno. Grudziądzanie, którzy też nie omieszkacie ładować w Toruń. Wiecie, że w takiej sytuacji, jak przegracie lub zremisujecie w Toruniu to jedziecie baraże? Ha ha ha ha :)

 • MarcinKSA1962 lubi Komentarz

  Co ten Zdunek bredzi. No ale przecież ciągnie go do Ekstraligi i chce by bezpośrednio spadł Toruń, a Rybnik jechał w barażach, bo z nim będzie łatwiej niż z nami. Druga rzecz, to nie słyszałem żadnego głosu obrony czy to Zdunka czy innych kiedy po decyzji właściciela klubu przyznano nam ujemne punkty. Wtedy została skrzywdzona drużyna i kibice, mimo, że zawodnicy chcieli jechać. Do tego kary z kosmosu, nieprzewidziane w żadnym regulaminie. Żaden "dziennikarz" czy "prawnik" nie brał nas w obronę, jak teraz Łaguty.

 • MarcinKSA1962 lubi Komentarz

  Karany jest właśnie Grisza, bo to jemu zabiera się punkty. Niestety zdobył ich tyle, że bez tych punktów ROW mecze przegrywa. To nie klub jest karany. Gdyby Grisza zdobył tych punktów o tyle mniej ze zabranie ich nie zmieniłoby zwycięzców meczów Rybnika to nie byłoby tematu. Tak samo było z Dudkiem- wszystkie punkty po wpadce zostały mu odebrane. Co to za chora mentalność? Mamy specjalnie nakrywać zielony stolik? Bo właśnie zielony stoliczek będzie wtedy, gdy nie anulujemy punktów Griszy. Wiem Panie Zdunek, że w ewentualnym barażu łatwej wam będzie z Rybnikiem niż na MA, ale do k.... nędzy, co to ma być?

 • MarcinKSA1962 lubi Komentarz

  Kurcze o co nagle chodzi? Jak w przeszłości zabierano klubom punkty za doping lub machlojki sprzętowe to jakoś nie było słychać chóru narzekających na bezlitosny regulamin. Tak bardzo wszystkim zależy żeby Toruń spuścić? Trochę słabe...
  Może jeszcze dodajmy Rybnikowi kilkanaście punktów w każdym meczu, według średniej biegopunktowej, żeby im kontuzje zawodnikow zrekompensować? A nie- sorry- wtedy trzeba by również dodać Toruniowi.
  Jak zawsze wśrod polskich działaczy- najpierw nikt nie mysli tworząc regulamin, a potem nagle mysli znacznie więcej jak go obejść, bo się czegos nie przewidziało.

 • MarcinKSA1962 lubi Komentarz

  i stąd średnia 2.4 na swoim torze?

 • MarcinKSA1962 lubi Komentarz

  Dość trudna sytuacja.
  Gdy się traci (przez kontuzję) tak naprawdę jedynego pewniaka,reszta drużyny jest powiedzmy w średniej (można by nawet rzec,lekko niepewnej formie) stres jest spory,nawet wtedy, gdy przeciwnik również nie jest z najwyższej półki,ale dysponuje pełnym składem.Piszą co poniektórzy że mamy dużo szczęścia,bo przeciwnik ROW jest mocno osłabiony.Zgoda,sęk w tym,że my nie jedziemy teraz z ROW'em,tylko z Czewą,która nie jest osłabiona i rozpędzającym się Grudziądzem.
  Zmierzam do tego,że nikt nam nic za darmo nie da,jeżeli sami tego walką nie wydrzemy.

 • MarcinKSA1962 lubi Komentarz

  Malo tego, najczesciej zycza tam tego osoby z Rybnika, Grudziadza i Czestochowy, gdzie zapomniano juz jak dostawali sie do e-lipy.

 • MarcinKSA1962 lubi Komentarz

  Czy ktoś te punkty chce frustracie? Takie są przepisy. Żal wylewaj na Griszkę bo to on jest sprawcą Waszego domniemanego spadku. Nikt NORMALNY nie cieszy się z Waszej sytuacji

 • MarcinKSA1962 lubi Komentarz

  W zeszłym roku w Toruniu Martin miał średnią 2,000. W tym roku w Gorzowie ma póki co 1,917. A ponoć wszyscy po odejściu z Torunia zaczynają latać :?

 • MarcinKSA1962 lubi Komentarz

  jak unja w zeszłym roku robiła pod siebie też byłeś taki mądry??

 • MarcinKSA1962 lubi Komentarz

  A proponowałeś tego typu działania gdy Balon kończył kariery rywali? Albo gdy Dziki wchodził w innych jak dzik? Albo gdy Pepe wprasowywał Milika w bandę? Albo gdy Doyle szalał na torze jakby jechał sam, a nie w czwórkę?? Teraz macie używanie, ale żużel nie zaczął się dziś i nie skończy jutro. Poczekam na sporne sytuacje z żużlowcami rywali. Zobaczymy, czy będziecie konsekwentni w ocenach.

 • MarcinKSA1962 lubi Komentarz

  Dowhan i Dankiewicz nie widzą jak jeżdżą Doyle i Protasiewicz,a Adriana wysyłają na badania.Hipokryci.

 • MarcinKSA1962 lubi Komentarz

  Jako kibic zielonogórskiego grajdołka nie powinieneś się odzywać w tym temacie.
  Mam przypomnieć kto jechał "po trupach" do celu? Dosłowne po trupach...
  Także zamilcz i nie ośmieszaj się dziecino.