Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • siara102 napisał/a komentarz do Żużel. Dariusz Ostafiński. Bez Hamulców 2.0: W głowach im się poprzewracało. Są nasyceni (felieton)

  Ostaf co? Ty KONFIDENCIE!

 • siara102 napisał/a komentarz do Żużel. Dwie twarze polskiego złota. Jeden dla kariery zrobi wszystko, drugi wysyła L-4 i wyrzuca do kosza ofertę BSI

  Ostaf co? Ty KONFIDENCIE!

 • siara102 lubi Komentarz

  Prosta sprawa to dawać grzywny po 20.000 za choćby próbę wniesienia kominiarki. Ale te nieuki polityki tego nie wprowadzą bo to dla nich za trudne.

 • siara102 lubi Komentarz

  To kłamstwo !!! oni nie wiedzieli że mają race, oszustwo, race były podłożone w majtki i w koszulki !!!!

 • siara102 lubi Komentarz

  Chore zeby karac klub !!! dlaczego sa wpuszczani na stadiony huligany ?? te osoby przychodza tylko na zadyme i to ich trzeba karac a nie kluby !!

 • siara102 lubi Komentarz

  Stępniewski zaproponuj jakieś rozwiązanie. A nie opowiadaj bzdur o preparowaniu toru we Wrocławiu. Przypomnę, że Cieślakowi się nie udało zrobić widowiskowego toru choć brał udział w pierwszej przebudowie, po remoncie Demski coś próbował i też bez efektów. Teraz kiedy na torze jest super widowisko to jaki Łoś też chcę to spaprać. A co do GP, to bym był ostrożny w porównaniach, bo tam to dopiero zero walki i wszyscy na takie marne widowiska narzekają.

 • siara102 lubi Komentarz

  Dawno nie było nic o Hancocku... Pewnie by się przydał w Gorzowie...

 • siara102 lubi Komentarz

  A ja to tak komentuje.... Odpier... się od Sparty . Ostafa zacznij pisać o muszkach owocówkach bo już większego gniotu widziałem

 • siara102 lubi Komentarz

  syn pozjadał wszystkie rozumy, że charakterek odziedziczył po mamie i pokazuje pazurki.


  Nieładnie ostaf chwytasz się oceny obcych tobie osób - matki Maksyma. Kto cię do tego upoważnił?
  Ciekawe po kim ty odziedziczyłeś taki mały rozumek? Po listonoszu? (przepraszam listonoszy za porównanie do ostafa)

 • siara102 lubi Komentarz

  To już jest jakiś żart, i to taki ponury. Do samego tekstu nie bede sie odnosił, po prostu nie ma do czego. Pana Ostafińskiego trzeba jak najszybciej odsunąć od żużla. Kluby powinny go bojkotować, może nawet całe Sportowe Syfy. Do tego mam nadzieje że zawodnicy nie będą przyjeżdżali do studia po meczu do póki będzie tam zapraszany Ostafiński. Zero wywiadów dla Sportowych Syfów i może te głąby coś zrozumieją że nie mogą sobie taki wycieczek personalnych do zawodników robić.

 • siara102 lubi Komentarz

  Jak można wogóle dopuścić by taki artykuł sie ukazał? Jakim prawem włazi pan z buciorami w prywatne sprawy Drabików? Czy Maks ma prawo jeszcze dziękować komukolwiek czy też za każdym razem musi też dziękować tacie bogu i whitney houston? Nie rozumiem dlaczego w taki sposób pan traktuje zawodnika. Chłopaka bronią wyniki i chyba na tym trzeba by się skupić. To miał być portal sportowy a robi się najzwyklejszy brukowiec. Święta to czas refleksji jak pan pisze. Ciekawi mnie czy pan sie zreflektuje, że ten artykuł jest krzywdzący i wygląda jak gierka sfochowanego dziennikarza.

 • siara102 lubi Komentarz

  Pięknie Janoś podsumował ten felieton i Ostafę:)

  "Nie chcę wojny, nie chcę sensacji, moje życie jest wystarczająco interesujące i dodatkowe atrakcje nie są mi do niczego potrzebne.

  Z reguły nie próbuje tez mówić innym co mają robić, tak jak i nie daję nikomu nieznajomemu prawa do udzielania mi takich porad. Nie mniej, mam wielkie życzenie na Święta - chciałbym żeby nie było publicznej zgody na kalanie ludzi w mediach. W żadną stronę.

  Jak większość z Was wie, jeden z wiodących portali sportowych, piórem jednej z wiodących postaci tego medium opublikował w środę artykuł poświęcony mojemu koledze. Artykuł absurdalny, nie mający do czynienia nic a nic ze sportem, który uprawiamy. Artykuł personalny, artykuł ubliżający rodzinie kolegi i jemu samemu. Artykuł uderzający w jego dobre imię i ingerujący w jego prywatność. Bez powodu. Wydaje się, że napisany wyłącznie z zawiści wynikającej z niezdrowego podejścia i nieumiejętnosci budowania więzi międzyludzkich.

  Chcę, żebyście wiedzieli, że nie zgadzam się na takie traktowanie innych, ani w sferze publicznej ani w sferze prywatnej. To jest mój głos i liczę, że sami ocenicie tą sprawę i zajmiecie stanowisko. Nie zgadzam się na hejt, nie zgadzam się na zawiść i nie zgadzam się na chamstwo. Traktujmy innych tak, jak chcielibyśmy żeby taktowano nas.


 • siara102 lubi Komentarz

  jesteś gnijącym ścierwem ostafiński... mam nadzieję, że twój koniec (w pseudodziennikarstwie) jest bliski... rzygać się chce!

 • siara102 lubi Komentarz

  Czyli – że tak rozłożymy proces myślowy autora na czynniki pierwsze – logika powstawania tekstu wyglądała mniej więcej tak.

  1. Maksym Drabik wrzuca 8 listopada kurtuazyjne zdjęcie, w którym dziękuje za sezon swojemu mechanikowi.
  2. Dziennikarzowi już wtedy zapala się lampka: oho, sodówka, przecież powinien podziękować też ojcu.
  3. Dziennikarz tłumi w sobie tę złość, ona rośnie i rośnie.
  4. Złość narasta. Powoli staje się nie do zniesienia.
  5. W pewnym momencie nie daje już żyć. Dziennikarz stoi na światłach – zamiast zielonego sygnału widzi Drabika, który nie podziękował ojcu. Idzie po bułki do sklepu – na kajzerkach jawi mu się twarz żużlowca (i ojca, na grahamkach). Wypatruje za okno – zamiast płatków śniegu z nieba zlatuje wizerunek Drabika (i jego ojca).
  6. W końcu nie wytrzymuje i 19 grudnia, po półtora miesiąca, jebie zawodnika jak burą sukę za to, że nie edytował posta i nie podziękował też ojcu.

  Sami nie wiemy, co tu się do końca odżużlowało. Nawet zakładając, że Drabik rozstał się z ojcem w nieciekawych relacjach, że Ostafiński chciał po prostu błysnąć insajderską wiedzą o odlatującym żużlowcu, to wykorzystać do tego TAKI pretekst?! Przecież to jest tak żenujące, że zamiast lepić pierogi łazimy bezwiednie wokół stołu. Tak głupie, że aż nawet byśmy na to nie wpadli.

  Kurtuazyjny post dla mechanika przejawem braku wdzięczności dla ojca, legendy żużla, któremu młody Drabik zawdzięcza wiele, zwłaszcza że do niedawna ojciec pełnił ważną rolę w jego sztabie.

  No ludzie, taki pojazd po zwykłym poście na Facebooku? Czy on tam kogoś obraził? Czy on napisał cokolwiek o swoim ojcu? Czy jakikolwiek dziennikarz ma prawo rozstrzygać, komu sportowiec ma prawo dziękować bardziej, a komu mniej? Żądanie EDYCJI posta? Serio!?

  I w całym artykule NA PEWNO nie chodzi o to, że – o czym pisze autor, a jak! – żużlowiec kiedyś odmówił mu wywiadu. Jak ty chłopie zjesz coś w wigilię, skoro masz tyle piany na ustach?

 • siara102 otrzymał brązowy medal w kategorii Komentator Dnia

 • siara102 lubi Komentarz

  Ku...a znowu to samo, przychodzę po robocie, siadam do kompa i znowu Motor i temat Grega, pewnie niżej w artykułach też coś o Stali Rzeszów w kontekście Nawrockiego. Czy nie można na tym portalu poczytać czegoś sensownego, np. na temat przygotowania Wrocławia do sezonu i ich toru - w końcu to na ich obiekcie odbędzie się runda GP, a dotychczas tor nie rozpieszczał w elemencie mijanek i generalnie walki od startu do mety, czy szykują jakąś zmianę w tej materii przed nadchodzącym sezonem? podobnie z innymi klubami...a tu tylko Motor i wciskanie mu na siłę Amerykanina i Rzeszów z Nawrockim...ileż można?

 • siara102 lubi Komentarz

  Czy jutro Baran ostaf. .. napisze artykuł motor dalej nie chce hancocka? Żenada!

 • siara102 napisał/a komentarz do Wychowanek to towar deficytowy. Tylko nieliczne kluby stawiają na swoich

  "Wszystkowiedzący redaktorku" od kiedy zajmyjesz się tym sportem ? Jak masz pisać głupoty to wogóle nic nie pisz! A gdzie jest w Sparcie Wrocław Przemysław Liszka ?

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.