KORONA - lubi

 • KORONA lubi Komentarz

  po tej kolejce moze okazac sie ze Zyga jest najslabiej typującym, którego o typy poprosiły SF :)

 • KORONA lubi Komentarz

  Moim zadanie mecz będzie zacięty tylko przez pierwsze 30 minut a potem to Azoty pójdą jak burza.Poza tym liczę że Kwidzyn wygra z Mielcem

 • KORONA lubi Komentarz

  Szczecin przegra w Puławach na 100%

 • KORONA lubi W pogoni za podium - zapowiedź meczu Azoty Puławy - Nielba Wągrowiec

 • KORONA lubi Komentarz

  Brawo chłopaki ,niepotrzebna nerwówka w drugiej połowie ,ale mimo wszystko gratulacje.
  szczypiorniak strasznie się powtarzasz , nie widziałem ani jednego Twojego posta w innym temacie .

 • KORONA lubi Komentarz

  Gratulacje dla zaspołu, trzymać tak dalej. Zgodza się trochę nerwowo ale ogólnie spoko.

 • KORONA lubi Komentarz

  Pultasz sie chłopie, conajmniej jakby Zydroń to był Twój ojciec, brat lub Ty sam. Manipulacja to jest to, co teraz ty tutaj odprawiasz. Gówno wiesz w temacie, a się wypowiadasz. Pozdro dla kumatych

 • KORONA lubi Komentarz

  DO SZCZYPIORNIAK
  tak czytam, czytam to co Ty piszesz i nie wierze . . . (od razu na wstepie powiem ze na treningi aktualnie nie chodze) . . czyli niby przez trenera czy prezesa Zyga nie gra ? ( a i tu Ci od razu napomne że bardzo lubie Wojtka) . . otóż ja jako kibic nie wiem dokładnie dlaczego on nie gra . . ale sądze ze cos w tym jest głebiej... najłatwiej napisać że prezes gnebi go, czy inne rzeczy ( nie neguje tego, bo nie wiem osobiście) . . . ale OSOBIŚCIE - zwróć uwage na to ze to moje zdanie, uważam ze np nie bez powodów rozstał sie z vive w konflikcie, skoro był takim dobrym zawodnikiem.... Był najpierw królem strzelców, potem vice krolem u nas- tak ok. . . był wtedy wielbiony w Puławach i noszony na rekach. . . bo był najlepszym zawodnikiem . . a co tu duzo mówić poprostu, jedynym który tak na prawde umiał rzucać bramkni ( czasem z niewiarygodnych nawet pozycji) . . ale nadeszła kontuzja, miał operacje, zafundowana przez klub! . . był powrót, około kilku miesiecy . .. i co ?! i obniżył swoje loty o powiedzmy 75% . . . . to po co zarząd ma trzymać takiego ''słabego '' ( celowo w cudzysłowiu- bo wiem ze potrafi być super zawodnikiem i wygrać sam mecz) i płacic mu dużo pieniedzy, skoro powiedzmy sobie gra słabo . . w każdym normalnym klubie jesli zawodnik gra dużo poniżej oczekiwań zarządu ( nawet jeśli jest gwiazda) to albo obniżaja mu kontrakt, albo sprzedają, bądź rozwiązują kontrakt . . . tu przykładem jest np Ronaldinio w barcelonie . . mimo iż gwiazda barcelony takie znane nazwisko, go sprzedali . . bo poprostu obniżył loty, i przestał grać to czego zarzad od niego oczekiwał . . Obrońców Zygi i tak znajdzie sie milion... tak samo jak po jego wyrzuceniu z vive.... . ciekawe czy każdy z was będący prezesem by chciał płacić pracownikowi 100% pensji jesli ten wypełnia około 30% oczekiwań. . . wątpie ./ . ..

 • KORONA lubi Komentarz

  OCZYWIŚCIE, że zafundowana, ponieważ miał pozwolenie tylko na operowanie tego, co sobie faktycznie zrobił (bodajże operacja jednej nogi). A tymczasem wykonano zabieg operowania jakichś jego starych kontuzji i operowano dwie. Czyli, koniec końców BYŁA FUNDOWANA.

 • KORONA lubi Komentarz

  Mam nadzieję że Piotrektomek nadal będzie pisał bez jadu i nienawiści, muszę się zgodzić z jego wpisami ma chłop rację!
  Przypomnijcie sobie zeszłe sezony Zyga rzucał dużo bramek bo drużyna grała na niego(rzucał karne), taka taktyka wystarczyło indywidualne krycie lub choroba Zygi i nie było gry, nie było taktyki nie było wyniku.
  Brawa dla Kury-Dropka za nowe spojrzenie na drużynę,nową taktykę gramy zespołowo, indywidualne krycie bądź wykluczenie nie załamuje gry, chłopaki grają swoje i powoli zaczynają wierzyć w swoje możliwości.
  Powoli Bałwas z Kowalikiem dokładają swoje trzy grosze do wyniku, jeżeli faktycznie Zydroń jest do dyspozycji trenerów i zacznie grać zespołowo to znajdzie się dla niego miejsce w drużynie czego mu życzę.

 • KORONA lubi Komentarz

  Powiem aby tak: sezon w sezon jest taka sama śpiewka, a jakoś widać bardzo niekonsekwentni są ludzie z Zarządu Azotów, policji i prokuratury. ;)

 • KORONA lubi Komentarz

  Dobra gościu elo bo szkoda miejsca na takie pisanie bez sensu.