Poznaj okolice Białegostoku na rowerach

autor: użytkownik usunięty | 2014-04-12, 09:33 |

Oceń: Nie lubię Anuluj ()
|
Powiększającą się liczbę rowerzystów widać nie tylko w państwach zachodnich, ale również w naszym kraju. Rowery w Białymstoku oraz ilość rowerzystów bez ustanku wzrasta. Wypada postawić badawcze pytanie: Z jakiego powodu liczba rowerów w Białymstoku bezustannie się powiększa?

Dróżki dla rowerzystów w Białymstoku:
Drogi rowerowe to niewątpliwie jeden z fundamentalnych powodów przez który rowery w Białymstoku robią się coraz bardziej słynne. Rowery to niepomiernie funkcjonalny sposób transportu. Jeżeli zespolimy je z porządnymi drogami rowerowymi uzyskamy niesłychanie sprawny sposób przemieszczania się.

Rowery modusem na poznanie okolicy Białegostoku:
W niewielkiej odległości od Białegostoku istnieje masa lokalizacji które wskazane jest odwiedzić rowerami. Świetnym miejscem, do jakiego zabierzemy rowery za Białymstokiem jest cudny Narewski Park Narodowy. Żeby dojechać do niego rowerami, trzeba przejechać blisko 20 km. Jest to znakomite miejsce na pierwszą przejażdżkę rowerową w okolicy Białegostoku. Możemy udać się tam z rodziną czy też kumplami. Pociągającym miejscem są kładki w Śliwnie niedaleko Białegostoku. Można zrobić zdjęcie masa okazjonalnych ptaków, które w pozostałych częściach kraju są nadzwyczaj rzadko napotykane. Rowery i wyjazdy posiadają na dodatek jedną zasadniczą korzyść. Jadąc możemy wziąć aparat i uwiecznić zachwycające widoki, aby w szare zimowe wieczory móc wrócić refleksami do tych niebywale zachwycających miejsc.

Oceń: Nie lubię Anuluj ()
|

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.