Co warto wiedzieć o bieliźnie termoaktywnej?

autor: użytkownik usunięty | 2014-07-28, 08:42 |

Oceń: Nie lubię Anuluj ()
|
Jak uszyta jest bielizna?

Jeżeli bielizna termoaktywna ma realizować swoje zadanie, musi być zaprojektowana od początku z dużą starannością. Projektant musi dobrze wiedzieć na temat budowy ludzkiego ciała, jako że poziom wyrzucanego potu w różnych częściach ciała jest różna, i tak o to w położeniu dołów pachowych tkanina powinien być odrobinę cieńszy, iżby umożliwić odprowadzanie potu i gorąca. Takie rozwiązanie bezpośrednio poprawi nasz komfort. Dobra temperatura ciała to zarówno gwarancja, iż po treningu wrócimy absolutnie zdrowi. Profesjonalna bielizna przeciwnie do bawełnianych ubiorów nie zbiera potu, jest niealergiczna dodatkowo nie wydziela niesympatycznych woni. Ponadto jej fason jest dokładnie dobrany do budowy ciała, za pomocą zastosowaniu specjalnych sprężystych tkanin.


W jaki sposób winna być czyszczona bielizna?

Zestawy bielizny są kosztowne, w związku z tym wskazane jest zatroszczyć się o stosowną pielęgnację naszego zestawu. Co potrzebujesz znać, tak aby nie uszkodzić swojej bielizny? Co prawda nie musisz być fachmanem, ażeby odpowiednio wyprać swój komplet. Najważniejszą sprawą jest użycie łagodnych środków czyszczących. Najlepiej sprawdzą się w tym przypadku listki szarego mydła. Następną kwestią o jakiej powinieneś pamiętać to wysokość temperatury w jakiej planujesz czyścić swoją profesjonalną bieliznę - nie powinna przekraczać poza 30 stopni.

Zobacz też: http://allegro.pl/odziez-bielizna-termoaktywna-147810

Oceń: Nie lubię Anuluj ()
|

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.