Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Porcupine lubi Komentarz

  " W Gorzowie byli zawodnicy, tacy jak Michał Curzytek, który nie mają przecież wielkiego doświadczenia, a jednak sobie radzili" no rzeczywiście świetnie sobie radził, szczególnie w dwóch ostatnich startach. W pierwszym przypadku podniosło go na wyjściu z drugiego łuku (na prowadzeniu) i tor zaliczony - wykluczony, w drugim przypadku jechał na trzecim miejscu mając za sobą kolegę z pary na tym samym łuku kontruje strasznie motocykl i o mało Freckie (?) w niego nie wleciał, spadł na ostatnie miejsce....

 • Porcupine lubi Komentarz

  Będę bronił lekarza, może najlepiej będzie jak wskaże osobę, która mu kazała przekazać taką decyzję, bo na bank nie rekomendował dalszej jazdy Iversenowi. Jeśli to był sam zawodnik i powiedział że może jechać to w tym momencie nie jest wiarygodny i nie można mu wierzyć bo pod wpływem adrenaliny może wygadywać różne głupoty. Jeśli jednak Orzeł lub Chomski kazali tak powiedzieć, to za przeproszeniem komisja ligii powinna ich wyp..... i zakazać wykonywania jakichkolwiek stanowisk w żużlu. Awans Stali jak najbardziej OK, bo i tak mieli już wygrany mecz.

 • Porcupine lubi Komentarz

  Lekarz to była najmniej istotna osoba. Ekstraliga skompromitowała się pod każdym względem. To było rodeo a nie żużel, trzeba było tylko czekać kiedy wyrzuci zawodnika z motocykla. Nie muszę mówić ile kontuzji i ile upadków było. Spójrzcie na to co się wczoraj działo i zadajcie sobie pytanie coi by się stało, gdyby taki tor był np w Lesznie? Otóż były by półmilionowe kary walkowery i odjęte pinkty. A i jeszcze jedno ten regulamin o torze równym do walki too jest jakiś dobry żart. Jak pamiętem raptem na dystansie to chyba Tai wyprzedził jedynie Szymona .

 • Porcupine lubi Komentarz

  Oglądałem wczorajszy mecz w Gorzowie i tak zastanawiam się co to było .....??? Ten tor nie wiem kto przygotował ,ale z pewnością był bardzo niebezpieczny. Komisarz toru .... ta funkcja staje się żałosna, bo jeśli dopuszcza się do zawodów na których zawodnicy bardziej walczą z torem niż ze sobą to już jest kuriozum. Na temat..... "Lekarza" ....zawodów wypowiadać się nie będę, ....tylko Panu doktorowi zadedykuję piosenkę Lady Punk " Mniej niż zero ". Żużel to widowiskowa a za razem niebezpieczna dyscyplina sportu i Ci co organizują jej rozgrywki powinni zadbać aby była jak najbardziej bezpieczna dla jej uczestników. Może w końcu ktoś pomyśli nad zasadami odbioru toru przed zawodami i określi kiedy tor nie nadaje się do jazdy. Osobny temat to .....prawdziwy lekarz na zawodach.

 • Porcupine lubi Komentarz

  Już się bałem, że półfinały Ekstraligi obejdą się bez jakichś skandali i aferek...Uff....na szczęście polski zużel sprostał oczekiwaniom.

 • Porcupine lubi Komentarz

  pomysł świetny, ale żeby coś się w tym polskim bvagnie zmieniło, potrzebni są również licencjonowani toromistrzowie z zewnątrz. koniec z kombinatorstwem gospodarzy, to ekstraliga ma szykować tory równe dla wszystkich uczestników spotkania !

 • Porcupine lubi Komentarz

  KAŻDY WIE: W GORZOWIE PONOWNIE BANDA PALUCHA-WYCIORA CZOŁGOWEGO SPREPAROWAŁA TOR.TAM NIGDY NIE POTRAFILI JECHAC UCZCIWIE..GORZÓW WYRZUCIĆ DO DRUGIEJ LIGII!

 • Porcupine lubi Komentarz

  Pomijając fakt czy tor był bezpieczny, czy nie. Był koszmarnie NUDNY. Sam start i koniec emocji. Ile będziemy na coś takiego pozwalać w Gorzowie? Kogo w ogóle fascynuje oglądanie tych "widowisk"?

 • Porcupine lubi Komentarz

  Kanclerz obgryza pazury bo mu na złość robią i nie zdąży na samolot ;)

 • Porcupine napisał/a komentarz do Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Abramczyk Polonia Bydgoszcz

  @bulek7810: nic w tym dziwnego zawodnik. Wyprzedzający po wewnętrznej części toru, jeżeli podczas manewru doprowadzi do kontaktu i w następstwie upadku zawodnika wyprzedzanego musi zostać wykluczony.

 • Porcupine napisał/a komentarz do Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Abramczyk Polonia Bydgoszcz

  @bulek7810: za szybki jesteś

 • Porcupine napisał/a komentarz do Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Abramczyk Polonia Bydgoszcz

  Za Batchelora powinien jechać dziś znakomity Lampart. Jerzy Kanclerz powinien dać sobie spokój z trenerką, taktyką

 • Porcupine lubi Komentarz

  Powalczyliśmy, ale znowu w ciry! :( Szkoda upadkòw Lyagera, bo mogło być ròżnie w tym meczu! Teraz w czw. trzeba ograć Daugavpils!

 • Porcupine lubi Komentarz

  Marynarki na tyle rozumy pozjadały, że już nawet w pogodynki się bawią.

 • Porcupine lubi Komentarz

  Poważnie? To są jaja, jutro i w sobotę ma pokropić a oni już przekładają mecz?

 • Porcupine lubi Komentarz

  o czym ten Mikołajczak mówi , przecież transmisja finału imp z Leszna rozpoczyna się o 17:30 a ściganie o 18:00

 • Porcupine lubi Komentarz

  Hurkacz jest niestety coraz słabszy fizycznie i mentalnie !!! Przyczyną może być dieta wegańska która jest dobra dla normalnego życia a nie przy uprawianiu sportu wyczynowego, dlatego ma siłę na jednego seta, a potem ledwo się porusza po korcie, że o braku siły nie wspomnę. Jak do tego dochodzi obronny styl gry z głębi kortu , to taki przeciwnik jak wczoraj robi sobie to co chce. Szkoda, bo ostatnio przegrywa z coraz młodszymi od siebie, a to ON miał być ponoć tym wielkim talentem, a daje się coraz częściej ośmieszać juniorom !!!

 • Porcupine napisał/a komentarz do Żużel. Troy Batchelor ma dołączyć do Abramczyk Polonii Bydgoszcz

  @SKS.: pierd..licie Hipolicie

 • Porcupine lubi Komentarz

  W zeszłym roku p. Jurek był niemalże noszony przez kibiców na rękach. Sam osobiście podziwiałem, że sam nie będąc nigdy zawodnikiem ma nosa do zawodników i mądrze prowadzi zespół w rozgrywkach jako (trener/ menadżer). W tym roku coś się zacięło. Prawda, że straciliśmy Bellego. Josh nie wrócił z AU, a on najlepiej jeździł parą. W jego miejsce wszedł Lampart, który jako tako punktuje niestety tylko u siebie. Wydaje mi się, że brakuje nam trenera z prawdziwego zdarzenia. Zbyt wielu kierowników "teoretyków". Czy nie jest ich podobna ilość do zawodników? Dlaczego nie mamy trenera z prawdziwego zdarzenia? Robert Sawina, Piotr Świderski czy Ryszard Dołomisiewicz wiedzą o co w tym sporcie chodzi i na pewno byliby do dyspozycji zawodników. Z całym szacunkiem dla Tomka Golloba, który podpowiada juniorom ale z wiadomych przyczyn nie może być na każdym treningu czy zrobić tor pod zawodników.. Poza tym prowadzenie drużyny pozostawia też wiele do życzenia. Skoro mamy 15 biegów to nasi zawodnicy jadą 30 razy. Odejmując 6 startów młodzieżowców mamy 24 wyjazdy na tor i 6 seniorów. Jadąc ZZ ktoś może jechać nawet 7 razy. Lyager "joker" wykorzystany na Łotwie tylko 6 razy. To samo nasi zawodnicy w meczu z Gdańskiem. A tak możemy tak żonglowac składem, że mocniejszy Kai jedzie np 7 razy , a wolny Brzozowski tylko 2 razy, a nie każdy po 3-4 biegi i potem się okazuje , że Lyagera w dobrej dyspozycji nie ma gdzie wstawić.. Co zrobić teraz? Teraz zainwestować w dobre furmanki pod tyłek , bo nie ma kogo pożyczyć ( Bober jest za słaby na 1L, jedynie Mateusz Kowalski byłby dobry na juniorkę, ale Cieślak go nie odda, Lebiediev chyba będzie wolał jazdę na miejscu niż za bydgoskie srebrniki, Jabłoński moim zdaniem to ten sam poziom co Brzozowski). Teraz trzeba wygrać z Loko, jakoś spróbowac wyrwać punkt z Tarnowem lub Ostrowem lub modlić się o cud w meczu z Toruniem (piernik Bajerski się nie podłoży za zeszłorocznego liścia w rewanżu z Poznaniem) i liczyć na potknięcia Loko.. Czy ktoś w Polonii wyciagnie wnioski przede wszystkim taktyczne?

 • Porcupine lubi Komentarz

  Duet Kanclerz Gollob powinien piorunem załatwić sprzęt od najlepszych tunerów!!! Widać że chłopaki nie mają na czym jechać! Pieniądze w klubie są więc w czym problem. Silniki mogą być na stanie w klubie i wypożyczone zawodnikom. Panie Gollob wykonaj jak telefonów i gotowe! Jest Pan dyrektorem sportowym Polonii Bydgoszcz!!

 • Porcupine lubi Komentarz

  @smok: Dzisiaj jestem tego samego zdania, bo to tylko sport! ;)

 • Porcupine lubi Komentarz

  @smok: Orła to zatrzymał sędzia.

 • Porcupine lubi Komentarz

  Walczyć w meczach u siebie, aby było ciekawie. Jak spadniemy to trudno. Z chęcią pojadę na Poznań czy do... Niemiec. :-)
  Co do samego meczu to blamaż, kompromitacja. Ale u siebie jeszcze mamy szanse. Orła zatrzymaliśmy, z Wybrzeżem bez lidera o włos. Trzeba szukać punktów z Tarnowem, Ostrowem i Dyneburgiem, no i Toruniem :-). A jak spaść to z honorem!

 • Porcupine napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Lekka przesada z tym biadoleniem na forum. Po dwóch pierwszych meczach chwalenie bez większego uzasadnienia a teraz czarna rozpacz. Spokojnie, bo tylko spokój może nas uratować. Lokomotiv Daugavpils to drużyna, do tej pory, mocno niedoceniana. Od kilku kolejek forma tej drużyny szła w górę i dla realisty było oczywiste, że Polonia nie ma na jej terenie szans. Klęska bydgoszczan to przesada ale wysokie zwycięstwo Łotyszy już nie. Polonia bardzo szczęśliwie pokonała Orła, za to bardzo pechowo przegrała z Gdańskiem. Z tych dwóch meczy należały się nam 2 pkt. i tak ostatecznie jest. Z Gnieznem zbyt przyczepny tor był błędem jednak być może to przez deszcz, choć... Bez Bellego wiadomo było, że będzie trudno. Taktycznie i obawiam się, że mentalnie drobne błędy popoełnia zapewne para Kanclerz, Gollob tyle, że kto ich nie popełnia.. Ze spokojem, nadal są szanse. Wygrać pozostałe mecze u siebie (wyjątek Toruń, bo tu szans nie ma) i utrzymamy pierwszą ligę. To jest możliwe i realne. Polonię trzeba nieco tylko odbudować mentalnie i, co ważniejsze, sprzętowo. Kibicujmy do końca (oby szczęśliwego)!

 • Porcupine lubi Komentarz

  Co to były za przyjemne zawody do oglądania dla postronnego widza, a 15 bieg to było najgodniejsze ukoronowanie wydarzeń na samym torze. Wynik nie miał dla mnie totalnie znaczenia kiedy miałem okazję obejrzeć takie ściganie. Ogółem show jednak skradł dla mnie Jakobsen, który fantastycznie śmigał kołem po bandach wręcz i popisał się genialną techniką bo łapał prędkość tam perfekcyjnie. Szkoda trochę, że Stalkowski nie dostał czwartego wyjadzu w 14 biegu, bo naprawdę zasłużył, zrobił ogromną robotę dla Gniezna dzisiaj. Gratulacje dla obu drużyn, bo zrobiły fajne show, nawet jeśli wynik wskazywałby inaczej.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.