Gedanesis - lubi

• Gedanesis lubi Komentarz

Komentarz usunięty

A z trzeciej bajki, druga odsłona pierwszego biegu dawałaby Wybrzeżu na pewno więcej niż 2 punkty i wtedy 15 bieg byłby rozgrywany w innej atmosferze ... ale o tym się nie pamięta bo po 1 na niekorzyść gdańszczan także na co komu pamiętać ;) a po 2 to przecież pierwszy bieg i "na co komu to gdybanie"

Pan ekspert ewidentnie był kibicem Łodzi i to odebrało mu szansę uczciwej oceny sytuacji.
    Przy upadku Kułakowa twierdził, że to on jest winny, mimo ewidentnego wjechania jego przeciwnika w przednie koło. W 15 biegu sytuacja była jednak inna, bo to było w połowie toru, a nie pod bandą i Nowak mógł pojechać obok, bo było tam miejsce. Jamróg nie próbował powieźć go w płot, tylko wykontrował w połowie toru, żeby nie wpuścić przeciwnika w wewnętrzną. Szeroka była otwarta. Sprawa jest dyskusyjna, ale chyba mniej niż zamykanie pod bandą na prostych, które widzi się w każdym meczu, za które się nie wyklucza.

Brawo Gdansk. Wygrac mecz na wyjezdzie jadac bez pieszczka SZACUN.

1. bieg 1-5 dla gdańska sędzia przerwał ?
    10.Luke'a Beckera poszerzać tor i uderza w Wiktor Kułakow. chyba pan Dankiewicz był na innym meczu albo nie oglądał powtórki lepiej jak by Kułakow wjechał w Beckera??
    15.Jakub Jamróg poszerza i uderza w Marcina Nowaka 50-50 sędzia może przerwać
    i tak w sumie jest remis za 1 bieg
    Tyle jest takich sytuacji jak z Jamróg w pierwszej lidze i nikt nie płacze niech pan Dankiewicz poogląda sobie jak jeździ Fajfer albo inni itd... a przypominam sobie mecz jak Fajfer wjechał to były komentarze że to twardy sport i chłopaki się nie oszczędzają

Gratulacje dla Wybrzeża, który zdobył twierdzę Łódź i to bez pulpeta Pieszczka:)))
    Widowisko kapitalne, pełne napięcia i emocji. Fantastyczny występ Dula, który już w Bydgoszczy pokazywał, że jest w formie.
    Saszka, cudem uniknął złamań. W walce o play off w grze nadal Ostrovia, Wybrzeże, ROW i mimo wszystko Polonia. Krosno udział pewny, wiadomo ,że Gniezno już się raczej nie liczy,
    podobnie jak Tarnów.
    ps .Czekam na komentarz Witka, czy karze kolejnemu sędziemu zamalować lustro.:)))

Brawo Gdansk zasłużona wygrana

Nawet się nie zająknęliście o jednym z największych błędów sezonu. Brawo wy. Idę stąd :)

Pieszczek idealnie wyszedł z pod taśmy. Gdańsk wychodzi na 5:1. Bieg przerwany. Sędzia nie daje ostrzeżenia,przyznając się do błędu. W powtórce 4:2 dla Orła. Trochę obiektywizmu. Sport opiera się na błędach i to nie tylko zawodników. Mecz bardzo dobry. Gdańsk wygrał bo był bardziej zdeterminowany i za to graty.

Od początku sezonu (a nawet przed) wszyscy zgodnie twierdzili, że w tym sezonie 1-liga jest bardzo wyrównana.. a to przecież oznacza, że nie ma w niej faworytów i każdy może przegrać z każdym i tak też się właśnie dzieje. A to, że jacyś "kanapowi krawaciarze" wymyślili sobie faworytów i w swoich "eksperckich" główkach poukładali sobie, kto ich zdaniem ma się znaleźć w PO = jest (za przeproszeniem) g*wno warte! - I dlatego myślę podobnie, jak menedżer Wybrzeża, że nic takiego wielkiego przecież się nie stało!

W ndz wygra lepszy po co wogole te gadanie Gdańsk ma ten plus że jadą w domu i są na lepszej drodze ale to nie znaczy że Rybnik pojedzie tam się położyć zobaczymy

Na wstępie trzeba powiedzieć, że jakikolwiek lockdown, bez wprowadzenia stanu wyjątkowego jest nielegalny i bezprawny!!! Państwo PiS, stosuje naciski i sieje strach, poprzez różne instytucje, np. SANEPID. W pierwszej kolejności trzeba zamknąć ten (nie)rząd, ponieważ terroryzuje Naród. Życie w każdym aspekcie, także sportowym, powinno wrócić do normalności. Pandemia istnieje, ale nie dlatego, że dzieją się rzeczy nadzwyczajne, lecz dlatego, że WHO kilka lat temu (po ptasiej i świńskiej grypie), zmieniło... definicję pandemii... Przywróćmy normalność...

I znów i ponownie cwaniaczek Mroczka zgaszony..

No to elegancko Tadziu, tez mi sie to przytrafilo, areszt w tamtych czasach za tamte sprawy to raczej powody do dumy, ale co Mroczka wie o tym... Bardzo dobrze, ze szybko prostujesz, bo wszystkie spekulacje teraz sa rozwiane, a i brawa dla redaktora Kmiecika za konsekwentne dociekanie prawdy.